ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 19:34

fridrih_niche wrote:Armadina poruka je vrh...
:^O
U ovom dičjem natjecanju 3 boda ipak na kraju nose Riječani  :popcorn 

A jesi vidija ovu mrtvu debilčinu  :facepalm 

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/splitski-gradski-vijecnik-poslao-poruku-armadi/40001

Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/1/2019, 19:35

isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:
Naravno da ih nećemo ugasit, bar za sada, jer bi to bilo kontraproduktivno. Oni su upravo tamo di ih mi želimo, do sada su zagađivali cilo svemrežje i iritirali i boga i gospu, sad smo napokon odahnuli, napokon su svi na jednom mistu, di ih lako možemo držat na oku. 

Nakon šta je materino dobilo papire, Aleksandra je u svojoj intifadi kontra NH na doslovno SVAKOJ objavi vezanoj uz klub na fejsu ostavljala svoje prolive, i to bi ih ka Vučina naredala po 4-5 zaredom jedan ispod drugog.

Škamp je tu posebna priča, frajer ima ozbiljnih problema, dok rasprava ide kako on oće nema problema, čim ga se počne vatat u lažima i kontradiktornosti kreće vriđanje. 

A s obzirom da as ka admin jasno potiče u grupi vriđanje neistomišljenika, realna opcija u budućnosti je da više ne šporkajemo ruke s njima već jednostavno zatrpamo odjednom svi skupa fejs prijavama i da ih oni ugase

Hajduk Split - Page 35 Screenshot-20190107-185223
:roflrofl :roflrofl :roflrofl
A ljude koji nisu vriđali ni omalovažavili nego iznosili svoje stavove i argumente, e njih su micali iz grupe. Sjeverna Koreja im nije do kolina.

I čekaj, reci mi (pošto je na ignore listi pa ne vidim) onaj tu naš tkz. navijač Hajduka podržava ove redikule?  :D
ahahahaha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/1/2019, 19:36

Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Živa su komedija.
Sad možeš i čitati šta tamo baljezgaju. Nasmiješ se do suza.
A tek kad Lobster ujutro piše da nema vriđanja niti će ga tolerirati, pa navečer on poćme vriđati kad ga neko "napadne" argumentima. :rofl
To, to  :D

Opet smo ga navukli da dobije ban, kako odma izgubi živce kad udari s onom glavetinom o bedem sazidan od argumenata koji ga resetiraju poručujući njegovih šupljim pričama no passaran  B-)

Al kako ne svaćaju da oni postoje samo da bi nas zabavljali, da oćemo ugasit ćemo ih brže nego Miško Armadu  lol!

Ma ugasit će oni sami sebe,kad se tamo počmu međusobno udarati i vriđati.
Na početku grupe su apelirali da nema vrijeđanja i da tko bude vriđa odma leti, a brzo su pogubili konce. Prvo Lobster koji je eto izletija s fejsa misec dana zbog vriđanja (OPET  lol!) da bi drugi admin njegova prijateljica Plavuša s IQ manjim od broja na dresu George Besta :D počela s vriđanjem. I to citira govor bivšeg tajnika NH Ivana Rilova prije par miseca kad je odlazio i zahvaljivao se svima, bez da je ikog degradirao i vrijeđao, sve samo da bi ga gnjusno i jadno izvrijeđala, citiram:"debelo smeće". Izgubili su živce totalno, pa su uvrede jedino što im preostaje.
Naravno da ih nećemo ugasit, bar za sada, jer bi to bilo kontraproduktivno. Oni su upravo tamo di ih mi želimo, do sada su zagađivali cilo svemrežje i iritirali i boga i gospu, sad smo napokon odahnuli, napokon su svi na jednom mistu, di ih lako možemo držat na oku. 

Nakon šta je materino dobilo papire, Aleksandra je u svojoj intifadi kontra NH na doslovno SVAKOJ objavi vezanoj uz klub na fejsu ostavljala svoje prolive, i to bi ih ka Vučina naredala po 4-5 zaredom jedan ispod drugog.

Škamp je tu posebna priča, frajer ima ozbiljnih problema, dok rasprava ide kako on oće nema problema, čim ga se počne vatat u lažima i kontradiktornosti kreće vriđanje. 

A s obzirom da as ka admin jasno potiče u grupi vriđanje neistomišljenika, realna opcija u budućnosti je da više ne šporkajemo ruke s njima već jednostavno zatrpamo odjednom svi skupa fejs prijavama i da ih oni ugase

Hajduk Split - Page 35 Screenshot-20190107-185223
kinta kunte ja sam penicilin za tebe i zadrugare :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 19:54

isključivi krivac wrote:Neki klubovi u ligi imaju takve temelje?

- Znate, na mnogim sam mjestima svašta slušao o radu u Dinamu, ali tamo je napravljeno puno sjajnih stvari i stoga njihova produkcija vrhunskih igrača nije slučajna. Netko je to dobro posložio, ali i stvorio vrhunske preduvjete. Skidam kapu i Rijeci, a sada i Osijeku. Oni su se ponašali onako kako se klub mora ponašati i odmah su krenuli u izgradnju stadiona i kampa. Zato su Osijek i Rijeka danas daleko ispred Hajduka.
_______________

Ovo je rekao gospodin Burić. I ovo daleko ispred jer čisto priča o budućnosti i uvjetima koje imaju.
Rijeci je privatnik napravio kamp, no moraju mu vratiti uloženi novac. Osijeku privatnik gradi kamp, kakvi su tu točni uvjeti i hoće li kamp jednog dana ostati klubu ako privatnik ode, to ne znam. Dinamo već odavno ima odlične uvjete (pogotovo za naše prilike), a to mu nije napravio ni Uprava, ni Mamić, nego mu je to osigurao grad Zagreb. 

Pošto Hajduk nije u rukama privatnika, a grad Split nikad neće napraviti kamp ni osigurati uvjete, klub mora sam to napraviti. O uvjetima za rad je Burić pričao dok je još bio trener, a Brbićeva ideja je bila skupljati novac i graditi kamp, s čime se tadašnji NO nije slagao, već su ga smijenili, napravili su ona dva mala terena i počeli ulagati u momčad što je bio teški promašaj. No NO su odabrali članovi, a članovi su ga mogli ranije smijeniti. Ne NH, ne netko iz NH, nego ČLANOVI kluba. I sad smo se vratili par godina nazad.

Neki će valjda sad shvatiti da nije bitno hoće li rezultat doći za 2, 4 ili 6 godina, nego je bitno osigurati pristojne uvjete za rad. A mnogi navijači su tražili rezultat preko noći dok je još Brbić bio tu.
Meni majke mi nije jasno kako i zašto u klubu ne potpisuju jebene Non Disclosure Agreement ugovore sa svim zaposlenicima, pa ja to potpisujen za koju god kompaniju dođen plovit, ovako svaka pička materina se ispljuca po klubu kad mu se daju papiri, iz kojeg god drugog kluba odu ka da polože zavit šutnje, samo posli Hajduka se ispovidaju svakom lešinaru :facepalm

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/1/2019, 20:08

A baš vas je lipo čitat dok udara svoj po svome. Pogotovo ove uz NH koji se koprcaju u vlastitim govnima. Bilo je samo pitanje trenutka kad će se to dogodit, tj. kad će netko u Splitu progledat i udrit po sekti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 20:19

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Sad san malo bacija oko na tu stranicu...
Pa ono je world class debilizam...
:(

Možda imaju dva-tri pismena lika na ciloj stranici...
A najjače je kad Igor piše hahaha...
:^O

Al me zanima koji je Vucina tamo...
Vidija san par lažnih profila koji bi mu pasali...
Iako vjerojatno ništa ne piše, ispuca se odi dovoljno...
Basketball
Igor, konačni pad  :D
Kako je lik propa to nije za virovat, pribijene lipe taj više nema već se grči, grebe i vata za slamke u grupi punoj redikula  No

A Škamp je vidija da mu svakakvi likovi upadaju u grupu, sad prvo moraš kod njega na raport pa tek onda moš unutra, bidni Vučina je tu ispa kolateralna žrtva  Basketball

Hajduk Split - Page 35 Screenshot-20190107-185527
Igor je definitivno propa...
Koje spinove opali kad ga se uvati u djir sa neugodnim temama (prodaja Srne i Plete, potiran Baka, surovanje sa Tattom)...
I odma ide u fino vridjat hahaha...
:D

Ma pusta Lobster Retard lažnjake ako mu pasu...
Neće potirat Vucinu, triba mu takvih ovci...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 20:20

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Armadina poruka je vrh...
:^O
U ovom dičjem natjecanju 3 boda ipak na kraju nose Riječani  :popcorn 

A jesi vidija ovu mrtvu debilčinu  :facepalm 

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/splitski-gradski-vijecnik-poslao-poruku-armadi/40001
Bujancev mali redikul...
Čas bi bija ustaša, čas pristojan navijač Hajduka...
Nebitan lik i jeben mater medijima šta mu daju prostora...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 20:34

Verbal Kint wrote:
Meni majke mi nije jasno kako i zašto u klubu ne potpisuju jebene Non Disclosure Agreement ugovore sa svim zaposlenicima, pa ja to potpisujen za koju god kompaniju dođen plovit, ovako svaka pička materina se ispljuca po klubu kad mu se daju papiri, iz kojeg god drugog kluba odu ka da polože zavit šutnje, samo posli Hajduka se ispovidaju svakom lešinaru :facepalm
Slažem se da bi tribalo osigurati u ugovoru neke stvari, ali Burić je rekao dobre stvari. Nije on napao nikoga, kritizirao je jedino klupsku politiku koja se vodila i koja je bila loša i štetna za klub.

Ne treba njega stavljati u isto koš s pljuvačima koji napadaju model s lažima i bljuvotinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 20:37

A za ove iz DUNH se bojim samo da se ne raspadnu prije vrimena, jer već su im počele neslugasice. Nije to dobro jer oni s svojim glupostima i bljuvotinama afirmiraju ljude da se učlanjuju. 

Aktivnih članova u 2019.: 8.967

Sutra smo priko 9 tisuća. Kroz koji dan okrugli 10. Nema stajanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 20:53

jasambrend wrote:Gdje su bile Štimčeve pičkice kad je Hajduk triba ići u stečaj... svi su prali ruke onda, zazivali politiku, boga isusa, a nitko nije došao s konkretnim i suvislim prijedlogom upravljanja klubom...ovi iz NH glavinjaju doduše ka srdela u kanalu, ali barem je netko preuzeo odgovornost, klub je živ i u kakvom god da je poluraspadnutom stanju, opet izaziva nemjerljivo veći interes od državno-mafijaškog, a tzv. europskog projekta...a onaj kome je Štimac mjera ikakvog kredibiliteta nek se ubije i to odmah.
Iron Igorove pičkice, klupske "legende" i novinarski "bardovi", grobari kluba koji su gledali šutke njegovo uništavanje, svi iz svojih sebičnih razloga.

Tu svoju šutnju su lipo naplatili; prvi jer su bili na sisi, drugi jer su žderali i lokali na račun kluba i dobivali mukte karte koje su preprodavali, a treći zbog ekskluziva i insajderskih koje su nerijetko dobivali prije svih, te besplatnih putovanja na gostovanja i pripreme.

Pa nisan nešto primjetia da su se one tamo nakaze nešto bunile i osnivale fb grupe kontra tih koji su nas dva puta zakucali u pod, s tim da smo se drugi put jedva izvukli, i nabili valjda 300 milijuna akumuliranog gubitka. Sekta je problem, koja je vratila 100+ milijuna njihovih dugova i koja nije pristala više na reket pičkica, legendi i bardova već in je lansirala odjeb nakon šta je spasila klub koji su oni isisali i ostavili isprid Banovine da na kiši krepa. Sine moj i takvi bi mi sad ponovo kadrovirali i nama oktroirali, oni bi rušili, gubo ušenčiva možete rušit samo ćaćino.

Samokritika pritom uvik, isključivost nikad. Model ima mana ali boljeg trenutno nema, zato ga triba podržat i učinit boljim. Zajebali smo i izabrali loše na zadnjim izborima ali mi to neće prigovarat glupa, zatucana, primitivna i neobrazovana stoka koja na državnoj razini 28 godina ZAREDOM bira HDZ i SDP.
Inzistirat pritom na odgovornosti, priče kako udruga samo organizira izbore više se neće tolerirat, vlasnici su kvarat kluba, neka se izvole brinit i štitit svoju imovinu.
Odjebat političku korektnost i kad triba reć otvoreno debilu da je debil a četniku da je četnik. A ne da nas svaka guba, svaki kriminalac, svaki ratni profiter, dezerter i podrumaš iz 90tih danas nekažnjeno naziva antihrvatima i orjunašima.

Sve ovo navedeno je lipo sročila Torca Brda u onoj svojoj objavi, četnikovanje je vrhunski termin za ono šta oni sad rade.
Dobro je reka neki dan moj najbolji prijatelj i suborac koji je ovu sad situaciju usporedija s kolovozom 1995. 
S jedne strane imaš Glavni stožer (NH) i gardijske brigade (DPH-ove), disciplinirane, dobro obučene, visokomotivirane i s jasnim ciljem.
S druge strane imaš Iron Igora ka Milu Martića i njegove jastoge, škampe i kozice ka Vojsku SAO Krajine, običnu razularenu, neorganiziranu i brojčano nadjjačanu rulju.

Epilog te priče je poznat

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 21:15

jasambrend wrote:
isključivi krivac wrote:
jasambrend wrote:Gdje su bile Štimčeve pičkice kad je Hajduk triba ići u stečaj... svi su prali ruke onda, zazivali politiku, boga isusa, a nitko nije došao s konkretnim i suvislim prijedlogom upravljanja klubom...ovi iz NH glavinjaju doduše ka srdela u kanalu, ali barem je netko preuzeo odgovornost, klub je živ i u kakvom god da je poluraspadnutom stanju, opet izaziva nemjerljivo veći interes od državno-mafijaškog, a tzv. europskog projekta...a onaj kome je Štimac mjera ikakvog kredibiliteta nek se ubije i to odmah.

Baš tako. S tim da klub ipak nije u poluraspadnutom stanju, naprotiv.


Najbtinije se riješiti ovog škarta od igrača s visokom ugovorima. U ovim mladim igračima je veliki potencijal, gurati njih uz par iskusnijih i napraviti neki plan za izgradnju tog kampa. Partneri, privatni ulagači, ima puno mogućnosti, ali bez toga nema budućnosti.


Ne pušim spinove ni NH, ne treba bježati od činjenica da se puno toga nepotrebno uprskalo i da je trenutno klub u stanju rezultatske katastrofe jer ruku na srce, HNL je jebena stočarsko-pašnjačka liga...samo kad čujem i vidim tko su kolovođe oporbe i docirajućih tonova ovima iz NH, dođe ti da baciš jebenu atomsku...
Klub nije u poluraspadnutom stanju, trenutno smo financijski tamo di smo bili prije prodaje Vlašića, lova nije nestala, eno je na računu Mije, Filipa i ostalih šmekera.
Kos nam je bija začepija cash flow kad je prije godinu dana populistički, spašavajući svoju guzicu, na -12 zaigra s parama all in. Posli je vidija da samo budale kupuju igrače dok Plava Zvezda kupuje suce pa ih je i on malo počea častit, valjda očekujući da će to bit dovoljno da u CV-u može stavit osvojen trofej u svom mandatu predsjednika Hajduka. Masakr u finalu kupa je živi dokaz koliko je ispa naivan i glup ka kurac

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 8/1/2019, 21:46


_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 22:01

Proba san opet citat Lobstera i ekipu...
I ne mogu, brate mili...
Takav mindfuck mi ni Inception nije napravija...
Drugo bi bilo da san lipo zapalija pa da se iden malo smijat nepismenoj gomili nesklada koju predvode kriminalac/pandur, legenda Hajduka koji je parazit tog istog Hajduka i obična uš, te dvi lapace koje misle da su im dica novi Messi i Kranjčar, a ne kadar za popunit Krilnika...
Bacaj napalm na tu stoku...
;)


Last edited by fridrih_niche on 8/1/2019, 22:02; edited 1 time in total (Reason for editing : Hajduk živi vječno!)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 22:13

isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:
Meni majke mi nije jasno kako i zašto u klubu ne potpisuju jebene Non Disclosure Agreement ugovore sa svim zaposlenicima, pa ja to potpisujen za koju god kompaniju dođen plovit, ovako svaka pička materina se ispljuca po klubu kad mu se daju papiri, iz kojeg god drugog kluba odu ka da polože zavit šutnje, samo posli Hajduka se ispovidaju svakom lešinaru :facepalm
Slažem se da bi tribalo osigurati u ugovoru neke stvari, ali Burić je rekao dobre stvari. Nije on napao nikoga, kritizirao je jedino klupsku politiku koja se vodila i koja je bila loša i štetna za klub.

Ne treba njega stavljati u isto koš s pljuvačima koji napadaju model s lažima i bljuvotinama.
Teanna je dužna 18 milijuna eura, o čemu on priča

http://novilist.hr/Sport/Nogomet/Damir-Miskovic-potvrdio-da-je-Gabrieleu-Volpiju-duzan-jos-gotovo-18-milijuna-eura-za-kamp-na-Rujevici


I nikom ništa, a jel ti moš zamislit naslovnice da mi ispadnemo od norveških ribara i da priznamo kako dugujemo 18 milja, mafijaški portali i tiskovine bi imale pravi field day ko će većim slovima na naslovnice napisat šok/panika/drama/potres na Poljudu

Srića pa mnogo Primoraca navigaje i da se obradujemo kad se trefimo i čujemo materinji jezik u nekom portu na kraju svita, pa se izjadamo jedni drugima  :D 

Ljudi otvoreno priznaju kako ih je zalizani navuka, nasapuna i nasuka. Godinama im je maza oči i uvjerava kako je kamp izgradija novcem iz fonda za razvoj socijalno ugroženih sredina. Nikad nije reka da će novac tribat vratit, i to kakav novac. I to za kamp koji nije u funkciji jer mlađi uzrasti treniraju na Komenu u Podmurvicama, i stadion koji navijači ne žele, koji je ružan, neskladan i nefunkcionalan. Kamp koji ne proizvodi igrače jer je za sve trenere u omladinskoj postavija podobne a ne stručne. 

Frajer kad je preuzima klub od Social Sporta falija se na sva zvona da je otplatija Volpiju sva klupska dugovanja. I to je istina, ali je "zaboravija" spomenit da Stadion Kantrida d.o.o. kao vlasnik kampa i dalje ima 20 milja eura za vratit, a ko će vratit, vlasnik kampa? Oće kurac  :D  vlasnik kampa nema ni lipe, vratit će NK Rijeka, i to ne kroz najam, kako će nojevi odma reć, nego davanjem love vlasniku kampa, ka i već nekoliko puta do sada. Vratit će navijači kupujući karte i pretplate, vratit će sponzori, vratit će prodaja igrača. A sva vrijednost kampa, kojeg će otplatit neko drugi, kasnijom prodajom ide njemu na račun. Easy money, digni kredit na svoju imovinu, drugi neka ga otplate, onda prodaj svoju imovinu i spremi lovu.
Ni ora ni kopa, uči btj kako se to radi u Hrvatistanu.

6 godina odrišenih ruku, gledanja u njega ka u zlatno tele, jedenja njegovih govana i sad su skontali da ništa od toga nije vridilo. Oni cilo vrime mislili kako je Kramarić otplatija kamp  :D  I on bi jadni njega sad smjenili i prokinili nogon ka mi Kosa ali ne mogu kad klub više nije njihov nego od curica kojima ga je tata kupija da se imaju s čim igrat kad nema škole

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 22:16

A bili su sritni kad su gratis došli Krama, Tomecak, Pokrivač i još desetak igrača iz zagrebačke matice...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 22:28

fridrih_niche wrote:Proba san opet citat Lobstera i ekipu...
I ne mogu, brate mili...
Takav mindfuck mi ni Inception nije napravija...
Drugo bi bilo da san lipo zapalija pa da se iden malo smijat nepismenoj gomili nesklada koju predvode kriminalac/pandur, legenda Hajduka koji je parazit tog istog Hajduka i obična uš, te dvi lapace koje misle da su im dica novi Messi i Kranjčar, a ne kadar za popunit Krilnika...
Bacaj napalm na tu stoku...
;)
Ajme, pa nemoš ono čitat svaki dan, triba udrit pauzu par dana između seansi inače ti dođe da baciš atomsku na ministarstvo zbog obrazovnog sustava koji ih je onako nepismene pustija u drugi razred.

Samo Faulkner amigo, terapija nakon debila   B-)
Proust je stvarno retard totalni kako si reka, njega mogu čitat samo ako skroz očistin mozak od svih sranja, William je taman mira  :20

Hajduk Split - Page 35 20190108-221804

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 8/1/2019, 22:33

isključivi krivac wrote:

Hajduk odbio visoku ponudu iz Italije za najtalentiranijeg igrača!




Cijenjeni talijanski sportski novinar koji se bavi nogometnim transferima Alfredo Pedulla na svojim je stranicama ekskluzivno objavio da je talijanski gigant Fiorentina poslao ponudu za mladog igrača Hajduka Marija Vuškovića.

Pedulla, koji je nerijetko prvi imao točne informacije o transferima talijanskih klubova navodi da je riječ najzanimljivijem obrambenom igraču splitskog kluba koji je odlično igrao za drugu momčad Bijelih te time izazvao interes mnogih klubova iz Italije, između ostalih i velikog Juventusa.
______________________

Pišu talijani. Ponude od par milijuna eura za mlade igrače koji imaju par nastupa za prvu momčad ili kao Vušković nemaju uopće, samo dokaz da u Akademiji dobro rade. Kao što nisu dobro radili u prvoj momčadi pa sad imaš cca 10 igrača koji su višak, koji nisu kvaliteta a nitko ih ne želi.
3 milijuna kaže Dvanaesti

https://splitskidnevnik.rtl.hr/hajduk/sluzbeno-je-hajduk-odbio-ponudu-za-vuskovica/

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 22:46

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Proba san opet citat Lobstera i ekipu...
I ne mogu, brate mili...
Takav mindfuck mi ni Inception nije napravija...
Drugo bi bilo da san lipo zapalija pa da se iden malo smijat nepismenoj gomili nesklada koju predvode kriminalac/pandur, legenda Hajduka koji je parazit tog istog Hajduka i obična uš, te dvi lapace koje misle da su im dica novi Messi i Kranjčar, a ne kadar za popunit Krilnika...
Bacaj napalm na tu stoku...
;)
Ajme, pa nemoš ono čitat svaki dan, triba udrit pauzu par dana između seansi inače ti dođe da baciš atomsku na ministarstvo zbog obrazovnog sustava koji ih je onako nepismene pustija u drugi razred.

Samo Faulkner amigo, terapija nakon debila   B-)
Proust je stvarno retard totalni kako si reka, njega mogu čitat samo ako skroz očistin mozak od svih sranja, William je taman mira  :20

Hajduk Split - Page 35 20190108-221804
Obrazovni sustav je definitivno zakaza kod 90 % Lobsterove sljedbe...
Teško susramlje me vata kad vidin neke jezične konstrukcije...
:D 

Dobar izbor, Baka!
U biti, jedina dva djela koja san pročita od Faulknera su Svjetlost u kolovozu i Krik i bijes...
Zna mi je kidat živce sa Krikom, jer tribalo je proc dosta stranica dok san uvatija ritam izmjene lica koja pričaju priču...
Čudo je knjiga...
Proust je apsolutni debil, jeben mu mater hipohondarsku...
Totalni davez koji percepciju nostalgije evocira kolačićima umisto drogama i alkoholom ka svaki pravi pisac...
Pickica francuska...
:^O

Kad san tuka stražu na Kukuzovcu onda san pohara vojnu knjižnicu...
Uzea sve antidrame Ionesca i Becketta i nosija ih u stražaru citat izmedju straži...
To je bila zanimljiva sedmica...
I onda dosa doma za vikend i inspiracija sama od sebe krenila, pa san napisa jednu od svojih najdužih i najboljih pismi...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/1/2019, 22:52

Procitajte Mein Kampf. Savrseno remek djelo.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/1/2019, 22:53

Baka i Niche na apaurinima .... Kontrasi im poljuljali politbiro

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2019, 22:56

PABLO ESCOBAR wrote:Procitajte Mein Kampf. Savrseno remek djelo.
Dosadna knjiga...
Radije bi opet procita Zaratustru, iako me upila totalno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 35 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum