ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 5 Jan - 0:03

Roland Deschain wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Sjecam se ampere nije tako davno bilo kad su odredjeni momci bili bez icega. Nasuprot njih stajala grupa tj armija mocna i do zuba opremljena. Nakon 4 godine oni bez icega mladici pobjedise mocnu armiju
To pričaš o momcima iz NH koji su bez ičega došli do vojske ljudi i gotovo 25 % dionica kluba?  :D

Ma gledaj, sasvim je normalno da se ne sviđa svima rad udruge NH pa i samo funkcioniranje kluba na ovaj način. To je sasvim normalno. Netko želi jednog vlasnika, netko bi možda htio da političari ponovno odlučuju, svatko ima svoje viđenje i svoj način razmišljanja. To je demokracija na kraju krajeva.
No s druge strane, oni koji koriste metode i kojima pričamo, napadi, laži i klevetanje ljudi i same udruge, bez ikakve alternative s JEDINIM ciljem "maknuti udrugu NH 100 metara zračne linije od Hajduka, a e" ne mogu i neće napraviti ništa. Njihovi jadni i bijedni pokušaji će imati jednak ishod kao mail-ovi koje su slali gradonačelniku i GV, a to je pucanj u prazno!
opet krive navode navodis...NH nije vlasnik 25% dionica dok ne otkupi sve dionice..samo je fiktivno vlasnik na papiru u reali nije..jer ako redovno ne uplacuju za dionice po kupoprodajnom ugovoru prvotni i pravi vlasnik dionica moze dionice zatraziti nazad tuzbom,dogovorom svejedno...
Bude Tommy opet pomogao ako zaškripi s otkupom.
:D
Ti si jedan u nizu onih koji pričaju, a pojma nemaju. Hoće li Tommy u budućnosti uskočiti, možda. No to je čisto stvar s Tommy-a jer njegov novac i njegove odluke, kao što su bile njegove dionice koje je odlučio prodati udruzi NH.
No do sad nikakvo pomaganje od strane Tommy-a nije bilo, pogotovo ne zato jer je zaškripilo s otkupom. Tommy je odlučio donirati određeni novac samovoljno,nije zasad oprostio ništa, iako i to može. No to je njegova stvar, njegova privatni novac i ne znam što to treba interesirati bilo koga. No pričamo o njegovoj donaciji!
A vidim tu komentar i da NH nije vlasnik gotovo 25 % dionica kluba, to je toliko glupo da neću uopće dalje komentirati. Tješite se izdajnici.  lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 6:21

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Sjecam se ampere nije tako davno bilo kad su odredjeni momci bili bez icega. Nasuprot njih stajala grupa tj armija mocna i do zuba opremljena. Nakon 4 godine oni bez icega mladici pobjedise mocnu armiju
To pričaš o momcima iz NH koji su bez ičega došli do vojske ljudi i gotovo 25 % dionica kluba?  :D

Ma gledaj, sasvim je normalno da se ne sviđa svima rad udruge NH pa i samo funkcioniranje kluba na ovaj način. To je sasvim normalno. Netko želi jednog vlasnika, netko bi možda htio da političari ponovno odlučuju, svatko ima svoje viđenje i svoj način razmišljanja. To je demokracija na kraju krajeva.
No s druge strane, oni koji koriste metode i kojima pričamo, napadi, laži i klevetanje ljudi i same udruge, bez ikakve alternative s JEDINIM ciljem "maknuti udrugu NH 100 metara zračne linije od Hajduka, a e" ne mogu i neće napraviti ništa. Njihovi jadni i bijedni pokušaji će imati jednak ishod kao mail-ovi koje su slali gradonačelniku i GV, a to je pucanj u prazno!
opet krive navode navodis...NH nije vlasnik 25% dionica dok ne otkupi sve dionice..samo je fiktivno vlasnik na papiru u reali nije..jer ako redovno ne uplacuju za dionice po kupoprodajnom ugovoru prvotni i pravi vlasnik dionica moze dionice zatraziti nazad tuzbom,dogovorom svejedno...
Bude Tommy opet pomogao ako zaškripi s otkupom.
:D
Ti si jedan u nizu onih koji pričaju, a pojma nemaju. Hoće li Tommy u budućnosti uskočiti, možda. No to je čisto stvar s Tommy-a jer njegov novac i njegove odluke, kao što su bile njegove dionice koje je odlučio prodati udruzi NH.
No do sad nikakvo pomaganje od strane Tommy-a nije bilo, pogotovo ne zato jer je zaškripilo s otkupom. Tommy je odlučio donirati određeni novac samovoljno,nije zasad oprostio ništa, iako i to može. No to je njegova stvar, njegova privatni novac i ne znam što to treba interesirati bilo koga. No pričamo o njegovoj donaciji!
A vidim tu komentar i da NH nije vlasnik gotovo 25 % dionica kluba, to je toliko glupo da neću uopće dalje komentirati. Tješite se izdajnici.  lol!
:D jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 21:13

isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:Ahaha pa je li moguće da su to toliki chokeovi od ljudi  :rofl


Hajduk Split - Page 26 Tapatalk-1546451412809


I ovo su in admini grupe i kolovođe pobune, pa Vučina je za njih sve tamo nobelovac  Basketball
Ne znam što ste sve ispisali, ko će to popratiti, ali na ovo da se osvrnem.
Tribaš viditi post di odgovara na konstataciju da možeš biti član Hajduka. Dakle, osoba joj napiše da može biti ČLAN Hajduka i da je ona član Hajduka, a šinjorina Sandi odgovara sljedeće (kao admin grupe):

Hajduk Split - Page 26 49086403_2507016622674144_7542665584907911168_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl ma obične vožnje biciklom, romobilom. :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Šta reći. Radi se o ozbiljno bolesnoj osobi koja je očito prolupala odkad joj sin više ne igra u Hajduku. I onda se ona poveže s onim poznatim po krađi goriva i jastoga, naprave lole grupu "Doli udruga NH" a zahtjev je da se citiram "udruga makne na 100 metara, ili koliko već, zračne linije od Hajduka". A udruga vlasnik gotovo 25 % dionica kluba. Mislim ono, znam da neki žale za komunizmom i bivšim vremenima, ali živimo evo u 2019-oj i kakvoj-takvoj demokraciji gdje to ne možeš napraviti niti to tražiti ako imaš dva zrna soli u glavi. 
Iskreno od svih njih tamo po meni samo Lobster i Iron Igor istinski mrze NH. Svi ostali su jednostavno glupi, nepismeni i neinformirani, odnosno ni po čemu se ne razlikuju od prosječnog Hrvata.
Pogotovo je zapanjujuća ta njihova retardacija u guranju šizopriče kako učlanjenjem ljudi ne postaju članovi Hajduka nego "zadruge", odnosno kako se dionice otkupljuju članarinama a 6 godina na stranicama kluba za koji tobože navijaju stoji ugovor o suradnji NH i Hajduka di in sve piše crno na bilo

https://hajduk.hr/pdf/ugovor-nas-hajduk-i-hnk-hajduk/61

I aj ti objasni po milijunti put debilima da 37.000+ članova okupljenih u NH i 68 DPH-ova diljem zemlje i svita te članarine plaćaju po modelu 2 koje se knjiže ka prihod udruge ali se uplaćuju izravno na račun kluba te se knjigovodstveno vode ka beskamatne i bespovratne pozajmice kako bi se u trenutku buduće dokapitalizacije te pozajmice pritvorile u nove dionice sukladno glavnom cilju udruge, tj. stjecanju vlasničkog udjela u klubu. Udruga te pozajmice nikad neće tražit nazad, već se one po ugovoru moraju koristit strogo namjenski, isključivo u dokapitalizaciji, kada i ako do nje dođe. Sve do tada klub s tim sredstvima raspolaže kako god želi.

Aj ti objasni debilima da 2 DPH-a, Split i Tribunj, koji okupljaju 300-tinjak članova, odnosno manje od 1% ukupnog članstva, su se izjasnili kako ne žele sudjelovat u stjecanju vlasničkog udjela i članarine uplaćuju po modelu 1 te ih klub mora knjigovodstveno vodit ka donacije na koje plaća 25% poreza, za razliku od modela 2 di 100% od svake članarine ide klubu, i kako njihovi članovi nemaju pravo glasa na izborima za NO s obzirom da odbijaju potpisat ugovor s "zadrugom" koja te izbore organizira.

Grupa debila i redikula koje vode jednogazdaš i socijalistkinja.

Bilo je čak i par nadobudnih prijedloga da oni iz grupe organiziraju masovni prosvjed isprid Banovine ali onda su se valjda dositili da bi za to tribali dignit guzice, prošetat malo do Zapadne obale i stat na noge par uri besplatno na suncu, vitru ili kiši tako da je to propalo :)

Onda su tili pokrenit akciju masovnog učlanjivanja u DPH Split ali šaptač jastozima je sve te prijedloge redom odbija objašnjavajući kako se to ne isplati jer članovi DPH Split nemaju pravo glasa na izborima.

Na izborima.

Protiv kojih se i bore.

Teški odron pameti :))))

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 21:48

isključivi krivac wrote:

I onda lole u grupi pozivaju na napad mailovima na gradonačelnika i GV-a (ne znajući ni statut kluba ni odluku GV-a) pozivaju sve žive, nije bitno jesu li iz Splita, Zagreba, jesu li dinamovci samo šaljite i naravno na skupštini kluba dobiju takvu plesku nakon koje bi netko normalan više nikad ne bi pisao ništa o tome, ali oni nisu normalni pa će nastaviti u istom ritmu a jastog će poraz pokušavati prezentirati kao pobjedu.  lol! 
Hajduk ne igra, ne mogu zbog bure brodom na ribu, da nije tih debila poludija bi bija doma neki dan od dosade :)

Otvorija lipo dva taba, jedan do drugoga.

Na prvom gledan kako se lože s mailovima...

Hajduk Split - Page 26 Tapatalk-1546627805344


...dok na drugom u isto vrime čitan poteštata i varin  :D


[size=48]Možda dio naših građana ne zna, ali ni statutarno ni funkcionalno ni pravno gradonačelnik nema nikakve ovlasti u upravljanju Hajdukom niti se može miješati na bilo kakav način.[/size]

[size=48]Da bude jasnije, kasnijim dopunama, točnije početkom 2017. godine, Gradsko vijeće je odlučilo da se sve odluke upravljanja klubom prenose na skupštinu i druga tijela u klubu te da Gradsko vijeće niti Grad Split više nema nikakvog upliva u sustav upravljanja.[/size]


https://www.dalmacijadanas.hr/gradonacelnik-o-situaciji-na-poljudu-nikome-necu-dopustiti-da-ponovno-uvede-politiku-u-hajduk


Malo ih onda trola (al vrhunski, moran to priznat :^0).
I sve to vrime namjerno primuča kako je gradonačelnik član NH od prvog dana, pretplatnik na istoku i donira za otkup dionica  Basketball
Da san reka više ne bi bilo zabavno, niko ne voli partibrejkere  Basketball

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 22:16

isključivi krivac wrote:

Oni ne da nisu opasnost, nego samo mogu motivirati određenu skupinu ljudi da se u inat učlani u Hajduk.
I to bi bilo to  :tu 

Sva ta stoka koja je protiv projekta bi nama najveću štetu napravila da umukne zauvik. Jer koliko svi mi želili samo dobro Hajduku često se ne slažemo oko toga šta je to najbolje za njega pa se maniti kakvi jesmo krenemo međusobno pičkarat.

Ali onda se nakon dva poraza u nizu jave Iron Igor, Lobster i ostala tatičarska gamad i brzo vidiš ko je sve kontra cile ove priče i šta je alternativa te svatiš da alternative nema te se odma svi brzo pomirimo i uvatimo još jače za isti štap  :D 

Te nakaze su vrhunski korektiv projekta, samo raspizde ljude da dodaju gas i upru još jače, to se najbolje vidi po broju članova kako si reka

05.01.2019. - 8255
05.01.2018. - 6103
05.01.2017. - 5275
05.01.2016. - 1242

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 22:25

PABLO ESCOBAR wrote:Radje bi da me uclanite u hns kod one mrak taritas nego u jajduk.baka jedi govna
Puši kurac.

Hajdučka dužnost danas obavljena, iman jači niz nego one tvoje torinske lopine  Basketball

Hajduk Split - Page 26 Tapatalk-1545590632704

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 5 Jan - 22:37

Iden se u pon opet učlanit, došlo mi je u pošti...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 22:40

PABLO ESCOBAR wrote:Sjecam se ampere nije tako davno bilo kad su odredjeni momci bili bez icega. Nasuprot njih stajala grupa tj armija mocna i do zuba opremljena. Nakon 4 godine oni bez icega mladici pobjedise mocnu armiju
Jesi ti to upravo NH usporedija s JNA?

Čisto da znan oću li ti se najebat mile majke ka šta san se najeba popu i istira ga vanka kad je doša u blagoslov kuće nakon šta je oni njegov kurvin sin Miklenić iz Glasa koncila mene i još 30 iljada ljudi na prosvjedu na Rivi nazva antihrvatima i orjunašima

https://www.maxportal.hr/naslovna/glas-koncila-napao-torcidu-prosvjed-navijaca-hajduka-je-orjunasko-svadanje-sjevera-i-juga/

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 5 Jan - 22:41

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 22:44

fridrih_niche wrote:Iden se u pon opet učlanit, došlo mi je u pošti...
<3
Navijač Hajduka=član Hajduka.
Prvi aksiom hajdukologije

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 5 Jan - 22:47

Tako bi tribalo bit...
Ako ne mos dat sto kuna za svoj klub, onda u kurac sve...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance Sat 5 Jan - 23:32

isključivi krivac wrote:


Ma gledaj, sasvim je normalno da se ne sviđa svima rad udruge NH pa i samo funkcioniranje kluba na ovaj način. To je sasvim normalno. Netko želi jednog vlasnika, netko bi možda htio da političari ponovno odlučuju, svatko ima svoje viđenje i svoj način razmišljanja. To je demokracija na kraju krajeva.
No s druge strane, oni koji koriste metode i kojima pričamo, napadi, laži i klevetanje ljudi i same udruge, bez ikakve alternative s JEDINIM ciljem "maknuti udrugu NH 100 metara zračne linije od Hajduka, a e" ne mogu i neće napraviti ništa. Njihovi jadni i bijedni pokušaji će imati jednak ishod kao mail-ovi koje su slali gradonačelniku i GV, a to je pucanj u prazno!
Jedno je neslaganje s NH a drugo je ovo silovanje zdravog razuma koje oni izvode.

Onih 250 i kusur iz DPH Split su također protiv NH. Fantomska udruga, za razliku od ostalih DPH-ova postoje samo na papiru, niko ne zna di su in prostorije, di se okupljaju, nijednu akciju učlanjivanja na terenu nikad nisu organizirali. Ali oni su članovi Hajduka, taj njihov stav triba poštivat i niko in nema pravo ništa prigovorit koliko god bi svi volili (ja prvi) otić do njih, sist i lipo popričat ka ljudi da vidimo razloge zbog čega su protiv.

Eto putokaza za Vedru i Aleksandru. Statut kluba u koji se toliko kunu kaže da izbore za NO kluba organizira udruga navijača Hajduka koja broji najviše članova. Umisto lajanja na misec neka se pokrenu, osnuju svoju udrugu "Naš Štico", krenu s akcijama učlanjivanja, kad se skupe lipo artikuliraju svoje zahtjeve pred gradskim vijećem i od njega dobiju mandat.

To je jedini demokratski način. Ovo šta oni sad rade neće podržat niko s dvi čiste u glavi a kamoli neko s pozicije moći


P. S.  Sad san se sitija da postoji još jedan način a to je da promine Statut kluba.
Za to triba 80% dionica na Skupštini dioničara.
Mi imamo 25%.
Sritno in s tin  love


Last edited by Verbal Kint on Sat 5 Jan - 23:38; edited 2 times in total (Reason for editing : HŽV)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 5 Jan - 23:44

Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Radje bi da me uclanite u hns kod one mrak taritas nego u jajduk.baka jedi govna
Puši kurac.

Hajdučka dužnost danas obavljena, iman jači niz nego one tvoje torinske lopine  Basketball

Hajduk Split - Page 26 Tapatalk-1545590632704
Kad uvatite 36 naslova sugavci sa poljudskog rugla onda cemo imati o cemu pricati do tada suti gospeti i gledaj kako da goricu uvatite. Forza Juve Forza Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 5 Jan - 23:50

Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Sjecam se ampere nije tako davno bilo kad su odredjeni momci bili bez icega. Nasuprot njih stajala grupa tj armija mocna i do zuba opremljena. Nakon 4 godine oni bez icega mladici pobjedise mocnu armiju
Jesi ti to upravo NH usporedija s JNA?

Čisto da znan oću li ti se najebat mile majke ka šta san se najeba popu i istira ga vanka kad je doša u blagoslov kuće nakon šta je oni njegov kurvin sin Miklenić iz Glasa koncila mene i još 30 iljada ljudi na prosvjedu na Rivi nazva antihrvatima i orjunašima

https://www.maxportal.hr/naslovna/glas-koncila-napao-torcidu-prosvjed-navijaca-hajduka-je-orjunasko-svadanje-sjevera-i-juga/
Tebe se ja papane bojin ka i lanjskog sniga mos mislit. Torcidu ko nazove orjunasima je najvece govno. Samnon su u mostaru i poslje u hv najjaci bili torcidasi. Tamanili smo balije i to su torcidasi bas hajducki odradjivali. Najjaca brigada su bili bas torcidasi Pauci. Ali i cinjenica otkad je Zan hrvatski vitez napustio tu udrugu da joj se sjediste preselilo na iblerov trg u carstvo zla zvano sdp. Ovim niposto nebranim sljam iz hdz. Sti kurac. Torcida je cvit hrvatstva a vodje NH su 23%manipulativno svoji pa onda kako koji vitar puse. 
Baka i jos mi jedanput zapriti da ces mi se najebat matere ni pisak ni mimice ni marusici ni dubci cili ti nece pomoci.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 5 Jan - 23:53

Mene bi bilo stid navijati za ovaki hajduk. Jedino moj ludi stric pukovnik HVa misli da je ovo pravi put. Ali prije marko na kosovo stigne nego iz guzice u glavu blesavon hajdukovcu. 
Caca svadjali smo se x puta. Govorija si mi neidi sine u Hos osudjeni ste na propast. Itd itd. Ali caca fali ti ka Bogu da se nemoran sramotit pa navijat za ovaki hajduk. Hvala ti sto si mi usadio Plavu krv da tece kroz dalmatinske gene.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 5 Jan - 23:59

Vodje NH nisu ni blizu jna naime jna vodje su bili gluperde vodke NH bih usporedio sa Boljkovcem Manolicem Perkovicen a svi znamo tko su oni.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 6 Jan - 0:07

Ma koji  je i meni kurac 
Svadjan se sa nekin oko kluba koji je tek osridnji rang sugave lige. Klub ciji ce se aparati uskoro iskljuciti sami od sebe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 6 Jan - 0:10

Kako se tuznici koprcaju Lobster King i mlada komunistkinja im uzdrmali temelje. Eto toliko o snazi njiova jajduka. Hahaha pivo u ruke cips i uzivancija. A odredjeni debili prite batinama. Kako rekoh sibica se uzgala pa se ceo komitet bre uzbunio. A vatra se pocela siriti gadno.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 6 Jan - 0:10

Sve dabogda izgubili.... Veki tresi im kaveze

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sun 6 Jan - 0:43

ovaj hajdukov agitprop može mirno uz najbolja vremena informbiroa i socijalističkih petoljetki.

kad budem imao malo više vremena pokazati ću koliko su nakaradni ugovor udruge naš hajduk i hajduka š.d.d.

naravno, idioti će i dalje braniti svoje interese, a prava je istina da udruga osim prava koje proizlaze iz tog ugovora gotovo da i nema nekih obaveza.
jako dobar model za dečke iz našeg hajduka.
koliko je to dobar model za hajduk pokazuju sportski rezultati, stanje blagajne i tablica hnl-a.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 6 Jan - 0:53

sitting_bull wrote:ovaj hajdukov agitprop može mirno uz najbolja vremena informbiroa i socijalističkih petoljetki.

kad budem imao malo više vremena pokazati ću koliko su nakaradni ugovor udruge naš hajduk i hajduka š.d.d.

naravno, idioti će i dalje braniti svoje interese, a prava je istina da udruga osim prava koje proizlaze iz tog ugovora gotovo da i nema nekih obaveza.
jako dobar model za dečke iz našeg hajduka.
koliko je to dobar model za hajduk pokazuju sportski rezultati, stanje blagajne i tablica hnl-a.
Amen

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum