ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 22:44

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
Sad si ionako u dealu sa Svetinom, nećeš grist ruku koja te hrani...
<3
Svetina je u dealu sa samim sebon. Lik je bija hajdukovac pa odvjetnik pokrovca pa mamicevac. Govno uvik pliva
I Mamić i Modrić su isto hajdukovci...
Al su osjećaje stavili sa strane, jer su gramziva stoka...
I zato vole Dinama...
Ne jer ga stvarno vole, nego samo zbog financija...
;)
Modric je siguran sam u dusi hajdukovac. I to vatreni. Poznavajuci vas hajdukovce virujem da bi modric da dusu djavlu samo da je zaigra za hajduka
A jebat ga...
Bit će bolje u drugom životu...
;)
Niste ga tribali potirat ca.

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 22:45

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
Bukovac je častan navijač Hajduka koji vidi kud sekta vodi klub. A Svetina i Vrbanović nisu više u Dinamu.
Sad si ionako u dealu sa Svetinom, nećeš grist ruku koja te hrani...
<3
Niče smanji doživljaje. Što bi mene Svetina hranio? Dovoljno sam sposoban da hranim sam svoju obitelj.
Zar nisi pisa da van je obeća pomoć klubu financijski, alo mu date glas?
;)
Obećao je svim manjim klubovima povećat financijsku pomoć grada nauštrb Dinama.
Sad kad su ga potirali ca sad eadi kontra dinama. Govno uvik pliva

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 2/1/2019, 22:45

PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
Bukovac je častan navijač Hajduka koji vidi kud sekta vodi klub. A Svetina i Vrbanović nisu više u Dinamu.
Sad si ionako u dealu sa Svetinom, nećeš grist ruku koja te hrani...
<3
Svetina je u dealu sa samim sebon. Lik je bija hajdukovac pa odvjetnik pokrovca pa mamicevac. Govno uvik pliva
Svetina ti je budući predsjednik HNS-a. Pitaj me za 2 godine nakon izbora otkud mi to.
To sam.i sam skonta. Ko god je predsjednik zagrebackog saveza postaje automatski i diktator hnsa
Do sad nijedan predsjednik ZNS-a nije postao predsjednik HNS-a.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 2/1/2019, 22:46

PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Sad si ionako u dealu sa Svetinom, nećeš grist ruku koja te hrani...
<3
Niče smanji doživljaje. Što bi mene Svetina hranio? Dovoljno sam sposoban da hranim sam svoju obitelj.
Zar nisi pisa da van je obeća pomoć klubu financijski, alo mu date glas?
;)
Obećao je svim manjim klubovima povećat financijsku pomoć grada nauštrb Dinama.
Sad kad su ga potirali ca sad eadi kontra dinama. Govno uvik pliva
Dinamo to neće ni osjetiti.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 22:49

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
Sad si ionako u dealu sa Svetinom, nećeš grist ruku koja te hrani...
<3
Svetina je u dealu sa samim sebon. Lik je bija hajdukovac pa odvjetnik pokrovca pa mamicevac. Govno uvik pliva
Svetina ti je budući predsjednik HNS-a. Pitaj me za 2 godine nakon izbora otkud mi to.
To sam.i sam skonta. Ko god je predsjednik zagrebackog saveza postaje automatski i diktator hnsa
Do sad nijedan predsjednik ZNS-a nije postao predsjednik HNS-a.
Oli sukerina nije to bila. Skuzaj ali ja san mislija da je to automatski

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 2/1/2019, 22:51

Vrbanović je bio predsjednik ZNS-a i nekakav tajnik u HNS-u.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 22:52

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Svetina je u dealu sa samim sebon. Lik je bija hajdukovac pa odvjetnik pokrovca pa mamicevac. Govno uvik pliva
I Mamić i Modrić su isto hajdukovci...
Al su osjećaje stavili sa strane, jer su gramziva stoka...
I zato vole Dinama...
Ne jer ga stvarno vole, nego samo zbog financija...
;)
Modric je siguran sam u dusi hajdukovac. I to vatreni. Poznavajuci vas hajdukovce virujem da bi modric da dusu djavlu samo da je zaigra za hajduka
A jebat ga...
Bit će bolje u drugom životu...
;)
Niste ga tribali potirat ca.
Ima kvaran karakter...
Bolje da su ga potirali...
Imamo ionako dosta legendi koji su najveći šljam...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 22:53

Roland Deschain wrote:Vrbanović je bio predsjednik ZNS-a i nekakav tajnik u HNS-u.
On je drugi covik saveza cilo ovo vrime, glavni mastermind Zla...
On je Ivić Pasalic nasmrkanoj verziji Tudjmana...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 23:01

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
I Mamić i Modrić su isto hajdukovci...
Al su osjećaje stavili sa strane, jer su gramziva stoka...
I zato vole Dinama...
Ne jer ga stvarno vole, nego samo zbog financija...
;)
Modric je siguran sam u dusi hajdukovac. I to vatreni. Poznavajuci vas hajdukovce virujem da bi modric da dusu djavlu samo da je zaigra za hajduka
A jebat ga...
Bit će bolje u drugom životu...
;)
Niste ga tribali potirat ca.
Ima kvaran karakter...
Bolje da su ga potirali...
Imamo ionako dosta legendi koji su najveći šljam...
;)
Vama nisu vridili ni Zambata ni Skoblar

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:05

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Modric je siguran sam u dusi hajdukovac. I to vatreni. Poznavajuci vas hajdukovce virujem da bi modric da dusu djavlu samo da je zaigra za hajduka
A jebat ga...
Bit će bolje u drugom životu...
;)
Niste ga tribali potirat ca.
Ima kvaran karakter...
Bolje da su ga potirali...
Imamo ionako dosta legendi koji su najveći šljam...
;)
Vama nisu vridili ni Zambata ni Skoblar
Najvažnije je da je Bajdo vridija...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 2/1/2019, 23:10

PABLO ESCOBAR wrote:
Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Baka ne seri Vedran je posten covik i castan. Znan ga osobno. I u pravu je kad se bori protiv te vase sekte
NegA šta je, pravi rvat katolik, kad ga se uvati u krađi samo se zaogrne trobojnicom sa šahovnicom i zavapi kako mu smještaju udbaši i srbočetnici  Basketball


[size=52]Vedranu Bukovcu[/size][size=52], prvooptuženom policajcu, na teret se stavlja čak 28 kaznenih djela počinjenih u odori MUP-a. Pitanje je bi li možda ovaj broj bio i veći, jer su im ova djela dokazana u vrijeme kada su ih kolege prisluškivali i pratili.[/size]


[size=52]https://net.hr/danas/crna-kronika/uskok-ukebao-policajca-u-kradji-zaplijenjenih-jastoga/
[/size]
Zamisli kad uskok bude hapsio one iz sekte i kad im budu na nos nabili sve kriminalne radnje ukljucujuci i onih 23% manipulativnih troskova. Tako je Bakka tipicno komunisticki cim se neko suprostavi odmah sporki ves triba iznit kontra njega.
Prijatelju ja kad vidin šta oni tamo pišu bude mi još više ža šta nažalost neću doživit da vlastitin očima vidin izumiranje ovog retardiranog naroda.

Ta grupa je ogledalo klasičnog kmetovskog mentaliteta koji zaziva "gazdu" jer ne daj Bože sam mislit svojom glavom i nešto sam pokušat napravit. 

Onda dolazimo do zlobe i malograđanstva koje izvire iz njih, oni na najnižim osnovama sprdaju čelne ljude iz udruge koji nemaju nijednu mrlju u poslovnom i privatnom životu, samo zato jer su odlučili progresivno razmišljat.

Zavist, enormna neinformiranost, egotrip, zloća, sitni interesi... sve najgore je spojeno u toj grupi kakva je i većina ljudi u ovoj nazovi državi di je najlakše pljuvat i omalovažavat one koji su se izborili vlastitim snagama za ono šta im je bitno umisto da su svirali kurcu po birtijama, zidićima i fejsu.

Ovo šta oni rade nije ni opozicija ni demokracija, ovo je silovanje zdravog razuma, oni bi samo rušili i pritom ne nude nikakvu alternativu.

Demokracija bi bila kad bi slijedili statut kluba u koji se tobože kunu i krenili skupljat članove istomišljenike s plaćenom članarinom s ciljem da premaše broj članova NH i na taj način preuzmu biranje vodstva kluba. To je demokracija a ne okupljanje u grupu da bi se lajalo o Srbima, orjunašima i jugooficirima.

Toliko su sami sebi kontradiktorni i toliko se sramote u vlastitom neznanju da će sami sebe ugasit. Zapravo jedina stvar oko koje se oni tamo svi redom slažu je kad neko uleti i predloži da osnuju udrugu i uplaćuju po 100 kn onda su svi protiv plaćanja.

Jbg, ipak je poskok u džepu veći od svih revolucionarnih ideja i zanosa

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 2/1/2019, 23:11

Priča se da ja za Bajdu kriv tada najveća zvijezda Dinama i prvi strijelac lige Franjo Wölfl "Mara". Navodno je bio Bajdo s Dinamom na nekoj turneji i trebao je doći u Dinamo, ali je Mara bio protiv. Vjerojatno zbog taštine.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:32

Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Baka ne seri Vedran je posten covik i castan. Znan ga osobno. I u pravu je kad se bori protiv te vase sekte
NegA šta je, pravi rvat katolik, kad ga se uvati u krađi samo se zaogrne trobojnicom sa šahovnicom i zavapi kako mu smještaju udbaši i srbočetnici  Basketball


[size=52]Vedranu Bukovcu[/size][size=52], prvooptuženom policajcu, na teret se stavlja čak 28 kaznenih djela počinjenih u odori MUP-a. Pitanje je bi li možda ovaj broj bio i veći, jer su im ova djela dokazana u vrijeme kada su ih kolege prisluškivali i pratili.[/size]


[size=52]https://net.hr/danas/crna-kronika/uskok-ukebao-policajca-u-kradji-zaplijenjenih-jastoga/
[/size]
Zamisli kad uskok bude hapsio one iz sekte i kad im budu na nos nabili sve kriminalne radnje ukljucujuci i onih 23% manipulativnih troskova. Tako je Bakka tipicno komunisticki cim se neko suprostavi odmah sporki ves triba iznit kontra njega.
Prijatelju ja kad vidin šta oni tamo pišu bude mi još više ža šta nažalost neću doživit da vlastitin očima vidin izumiranje ovog retardiranog naroda.

Ta grupa je ogledalo klasičnog kmetovskog mentaliteta koji zaziva "gazdu" jer ne daj Bože sam mislit svojom glavom i nešto sam pokušat napravit. 

Onda dolazimo do zlobe i malograđanstva koje izvire iz njih, oni na najnižim osnovama sprdaju čelne ljude iz udruge koji nemaju nijednu mrlju u poslovnom i privatnom životu, samo zato jer su odlučili progresivno razmišljat.

Zavist, enormna neinformiranost, egotrip, zloća, sitni interesi... sve najgore je spojeno u toj grupi kakva je i većina ljudi u ovoj nazovi državi di je najlakše pljuvat i omalovažavat one koji su se izborili vlastitim snagama za ono šta im je bitno umisto da su svirali kurcu po birtijama, zidićima i fejsu.

Ovo šta oni rade nije ni opozicija ni demokracija, ovo je silovanje zdravog razuma, oni bi samo rušili i pritom ne nude nikakvu alternativu.

Demokracija bi bila kad bi slijedili statut kluba u koji se tobože kunu i krenili skupljat članove istomišljenike s plaćenom članarinom s ciljem da premaše broj članova NH i na taj način preuzmu biranje vodstva kluba. To je demokracija a ne okupljanje u grupu da bi se lajalo o Srbima, orjunašima i jugooficirima.

Toliko su sami sebi kontradiktorni i toliko se sramote u vlastitom neznanju da će sami sebe ugasit. Zapravo jedina stvar oko koje se oni tamo svi redom slažu je kad neko uleti i predloži da osnuju udrugu i uplaćuju po 100 kn onda su svi protiv plaćanja.

Jbg, ipak je poskok u džepu veći od svih revolucionarnih ideja i zanosa
Evo, Baka je elokventno i filigranski precizno napisa sve o ljudima koji se bore protiv ‘orijunasa i jugonostalgicara’ iz NH-a da ja neman šta dodat...
To je šljam od ljudi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:32

Roland Deschain wrote:Priča se da ja za Bajdu kriv tada najveća zvijezda Dinama i prvi strijelac lige Franjo Wölfl "Mara". Navodno je bio Bajdo s Dinamom na nekoj turneji i trebao je doći u Dinamo, ali je Mara bio protiv. Vjerojatno zbog taštine.
Fala mu na taštini!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 23:34

Te price o orjunasima mi na kurac idu. Baka je to poprilicno lipo objasnija mada se dosad dokaziva da NH misli glavom samo za sebe a za Hajdukom im puca kurac ko i meni sto madjarska nema mora

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 2/1/2019, 23:34

Hajduk Split - Page 22 Tapatalk-1546450585404

Hajduk Split - Page 22 Tapatalk-1544981444205

Eto ti moj Antiša s kakvim četnicima mi imamo posla.
Viruj mi, dobro je dok se s njih 10-15 redikula šta tamo kolo vode samo rugamo i dok sve ostane na ruganju.

Lipo je vidit da su bili na instrukcijama u GNK Lopovu kod novosadskog udbaša. Navijač Hajduka nikad neće radit ovakve stvari, niti koristit ovakve metode niti će se dogodit polarizacija među navijačima Hajduka jer su svi navijači Hajduka na istoj strani

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 23:35

:cleanteeth
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Priča se da ja za Bajdu kriv tada najveća zvijezda Dinama i prvi strijelac lige Franjo Wölfl "Mara". Navodno je bio Bajdo s Dinamom na nekoj turneji i trebao je doći u Dinamo, ali je Mara bio protiv. Vjerojatno zbog taštine.
Fala mu na taštini!
;)
Jbg... proslo 70 godina i kusur a vi jos uvik mantrate o velikom bajdi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:37

Hahahah al da će se oni sastat u prostorijama Torce Brda hahahahah...
:D

Nisan zna za ovo, moran se cut sa mojima s Brda HAHAHAHAHAH...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 2/1/2019, 23:38

I ja radin sizifov posal.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:38

PABLO ESCOBAR wrote::cleanteeth
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Priča se da ja za Bajdu kriv tada najveća zvijezda Dinama i prvi strijelac lige Franjo Wölfl "Mara". Navodno je bio Bajdo s Dinamom na nekoj turneji i trebao je doći u Dinamo, ali je Mara bio protiv. Vjerojatno zbog taštine.
Fala mu na taštini!
;)
Jbg... proslo 70 godina i kusur a vi jos uvik mantrate o velikom bajdi
I uvik će se mantrat!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/1/2019, 23:39

PABLO ESCOBAR wrote:I ja radin sizifov posal.
To je osobina foruma...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum