ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Serbinho-3 28/11/2018, 17:59

To se dobro plaća i u Srbiji.

Imas i kod nas medicinske sestre, koje okolo idu i obilaze stare.

Zna se koliko svaka moze imati a rade i privatnici to, ali ne za djaba ko u Nemackoj, vec da im se ostavi stan u nasledstvo, pa ce ih kasnije navodno gledati.

Ovde u Italiji su plate oko 1000 i neka stoja eura, imas i papire boravišne, uradi ti osoba kod koje radis, socijalno, penziono uključeno.

Tako da je ovo sasvim realan tekst i za te pare, mozda se Migranti odluče na tako "unosan" posao.

Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Serbinho-3 28/11/2018, 18:03

Usput uključena hrana i smestaj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Serbinho-3 28/11/2018, 18:07

Nislija posle prvog radnog dana.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Leviathan2 28/11/2018, 19:08

hm,
men je dobro bilo gdje, 
ko oce uvijek moze zaradit, naravno mora bit i malo snalazljiv
nigdje nitko ti ne servira dobru zaradu na lijepe oci
a jebo svabiju, nema u njoj vise para, otisla marka otisla i para

_________________
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by vuksadinare 28/11/2018, 19:25

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Te pare ima i u Srbiji a Nemci ce se snaći vec sa nekim Hrvatom.
to si dobro rekao. ima i u hrvatskoj, ne 1100 eura ali ima jedno 700 , 800. 
s tom razlikom da se hrvat nebbi vratio drugi dan nego bi mjesecima jeo govna, pisao kako je super placen a sve u nadi ne bi li mu netko u hrvatskoj za isti posao ponudio 2200 eura ( jer on je jako trazen i u njemackoj) i 80 dana godisnjeg plus 90 dana bolovanja godisnje.
nasem viliju je super on cak ima i njemacko ime...covjek ima super posao koji je pukom srecom dobio...spava vili u vili koju uzgred velikom srecom placa 200 eura...ovaj cetnik laze u njemackoj je sve super i njemacke guze i gebisi sve je bolje od balkana...fuj :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by vili40 28/11/2018, 21:04

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Te pare ima i u Srbiji a Nemci ce se snaći vec sa nekim Hrvatom.
to si dobro rekao. ima i u hrvatskoj, ne 1100 eura ali ima jedno 700 , 800. 
s tom razlikom da se hrvat nebbi vratio drugi dan nego bi mjesecima jeo govna, pisao kako je super placen a sve u nadi ne bi li mu netko u hrvatskoj za isti posao ponudio 2200 eura ( jer on je jako trazen i u njemackoj) i 80 dana godisnjeg plus 90 dana bolovanja godisnje.
nasem viliju je super on cak ima i njemacko ime...covjek ima super posao koji je pukom srecom dobio...spava vili u vili koju uzgred velikom srecom placa 200 eura...ovaj cetnik laze u njemackoj je sve super i njemacke guze i gebisi sve je bolje od balkana...fuj :)
a dovatio ti mene a? :D Evo ti moj smještaj u Torinu,slike i točna adresa:
STRADA ALLA VILLA D/AGLIE
24 VILLA,TORINO,PIEMONTE 10132
Kolko me koštalo?Ništa.Sa kim sam u sobi spavao?Sa nikim a sa nikim nisam ni dijelio kupaonu.Lažem?Ne.Da nastavim?Mogu i poduže će trajati.
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0013
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0012
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0011
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0014
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0015
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0010
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by vili40 28/11/2018, 21:19

Meschede,Njemačka pokraj Hennesee:
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0017
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0016
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0018
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by AssadNaPodmornici 28/11/2018, 21:20

as bio uhljeb u državnoj bolnici , navikao se na lagani život, i da mu drugi netko zarađuje plaću i otišao do njemačke gdje treba raditi..

iako mi je sumnjivo? 1100€ za 12h sati rada?

meni frend kada je otišao u švabiju , dobija je 1100€mjesečno, ali je imao pokriven i smještaj i hranu. --jest radio da budem iskreno malo gadniji posao, dok nije naučio jezik i stekao povjerenje. 

sada je naučio jezik ,radi kao konobar, 1500€ mjesečno, plus dobije oko 200€manhče tjedno i dalje pokriven smještaj i hrana.. dakle mjesečno 2300-2500€ 
e da , naravno vlasnik mu Njemac, i zanimljivo neda im raditi više od 8h dnevno, kaže da mora puno poreza plaćati ako rade prekovremeno, i da dugoročno umara radnike, 

i kaže mu dovedi još Hrvata, da Njemci ne žele , da je njima to malo.. smještaj osiguran, ima svoju sobu,  A dnevni boravak djeli sa kolegom iz splita, stan.. švabo plaća stan, i doručak, ručak i večera u restoranskoj kantini. njemu ostaje čistih 2200-2500€ netto sada nakon 2godine. 
A kada nemaš trošak stana, Njemačka je jeftinija za živit nego RH. Tamo je samo stanovanje skuplje. Supermarketi su jeftiniji, trgovine jeftinije, uzeo je bolesno auto, 1% kamate na kredit,-.. bija je spominja da će se vratiti u Split, ima kat kuće i mislio je to uložiti i tu početi živiti itd.. sada kaže nema šanse, gore se druži sa hrvatima,  kaže da će uskoro štediti za vlastiti stan ili čak kuću, ono lagano na kredit, rasti će mu plaća , jer planira neke kurseve riješiti pa dobije bolju poziciju u firmi i još veću lovu..

u RH se tukao sezonski za par tisuća kn, pa radiš po 12h, pa te ne prijavi, pa te zakida za lovu, pa je lik pokušao se i preko HDZa uvaliti na državnu sisu nije niti to uspio..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by AssadNaPodmornici 28/11/2018, 21:25

meni je frend doktor znanosti(neću reći koje struke , nema ih puno u Splitu nije važno), .. u RH fakultetima , ono uhljebi, vezaši, on ima više izbačenih znanstvenih radova sa 30godina, nego hrpa njegovih profesora sa 60godina.. i onda naravno nemože napredovati, preko veze uvaljuju svoju rodbinu  itd.. on poslao par mail-ova na par njemačkih fakulteta, odmah dobio nekoliko ponuda.. izabrao jednu ponudu, i pokupio prnje iz RH.. plaća mu je zaboravih.. +3000€, sa plaćenim stanom i još dosta drugih pogodnosti.. i to ogroman stan, zove mene i ovoga drugoga frenda da dođemo kod njega živit.. ovaj prvi frend uči njemački i planira nakon idućeg lita za njemačku .. .. ostaješ čak i sam u Splitu, mogu misliti kako je u vukojebinama Osijeka , Slavonskog Broda, vjerojatno tamo nema više pasa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by vili40 28/11/2018, 21:32

Venlo,Nizozemska:
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0024
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0021
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0025
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0020
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0026
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0023
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0027
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0022
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0019
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by vili40 28/11/2018, 21:40

Ovo što je Saša nadrobio nema veze sa vezom,uopće ne kužim što on priča
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Guest 28/11/2018, 22:24

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Te pare ima i u Srbiji a Nemci ce se snaći vec sa nekim Hrvatom.
to si dobro rekao. ima i u hrvatskoj, ne 1100 eura ali ima jedno 700 , 800. 
s tom razlikom da se hrvat nebbi vratio drugi dan nego bi mjesecima jeo govna, pisao kako je super placen a sve u nadi ne bi li mu netko u hrvatskoj za isti posao ponudio 2200 eura ( jer on je jako trazen i u njemackoj) i 80 dana godisnjeg plus 90 dana bolovanja godisnje.
nasem viliju je super on cak ima i njemacko ime...covjek ima super posao koji je pukom srecom dobio...spava vili u vili koju uzgred velikom srecom placa 200 eura...ovaj cetnik laze u njemackoj je sve super i njemacke guze i gebisi sve je bolje od balkana...fuj :)
a dovatio ti mene a? :D Evo ti moj smještaj u Torinu,slike i točna adresa:
STRADA ALLA VILLA D/AGLIE
24 VILLA,TORINO,PIEMONTE 10132
Kolko me koštalo?Ništa.Sa kim sam u sobi spavao?Sa nikim a sa nikim nisam ni dijelio kupaonu.Lažem?Ne.Da nastavim?Mogu i poduže će trajati.
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0013
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0012
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0011
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0014
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0015
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Dsc_0010


Pusto prazno..nema cura....

Evo Vili,par komadića pa napravi fotomontazu..


Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 1bcf9f10

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 1e32ca10

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 18377b10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by dzango 28/11/2018, 22:41

Jebiga, jeste malo para ako su im plate 2200 a stan plaćaju 850 evra.

_________________
Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Guest 28/11/2018, 22:45

dzango wrote:Jebiga, jeste malo para ako su im plate 2200 a stan plaćaju 850 evra.

Pa nek odu 10 km u "divljinu",tako nes 550 ojra warm uvrglave... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by veber 28/11/2018, 23:40

dosadni ste!
lako je uhljebu koji efektivno  radi 1h na dan i za to dobije 5000kn kako je teško u njemačkoj.
je, "teško" je. moraš radit, a ne drkat  po internetu.
hrana je ionako jeftinija, a to kaj su stanovi malo skuplji prave se drame.

neka vučina dođe u zg i sa svojom plaćom iznajmi stan, brzo bi se vratio u svoju vukojebinu.
sobe se iznajmljuju za 200€, a u stan u podsusedu za 500, špansko garsonjere 400 a stanovi 700. ovvdje kod mene nema niti jedan ispod 1000. i sada je skupo.

neka vučina dođe i demosntrira kako je kod nas jeftino.
u slavoniji kupiš kuću koliko daš ovdje za godišnji najam.

a to kaj ekipa misli da će sutra zaradit 100000€ priče za malu djecu.
minhenski aerodrom traži par tisuća ljudi, na utovaru kofera zaradiš 1800€, kod njih ti je spavanje 300€, soba, kupaonica, frižider.

jebga treba malo kičmu podložit.

tako da te priče...
...lako vuku koji mažnjava djeci banane, jabuke, meso.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Guest 28/11/2018, 23:43

veber wrote:dosadni ste!
lako je uhljebu koji efektivno  radi 1h na dan i za to dobije 5000kn kako je teško u njemačkoj.
je, "teško" je. moraš radit, a ne drkat  po internetu.
hrana je ionako jeftinija, a to kaj su stanovi malo skuplji prave se drame.

neka vučina dođe u zg i sa svojom plaćom iznajmi stan, brzo bi se vratio u svoju vukojebinu.
sobe se iznajmljuju za 200€, a u stan u podsusedu za 500, špansko garsonjere 400 a stanovi 700. ovvdje kod mene nema niti jedan ispod 1000. i sada je skupo.

neka vučina dođe i demosntrira kako je kod nas jeftino.
u slavoniji kupiš kuću koliko daš ovdje za godišnji najam.

a to kaj ekipa misli da će sutra zaradit 100000€ priče za malu djecu.
minhenski aerodrom traži par tisuća ljudi, na utovaru kofera zaradiš 1800€, kod njih ti je spavanje 300€, soba, kupaonica, frižider.

jebga treba malo kičmu podložit.

tako da te priče...
...lako vuku koji mažnjava djeci banane, jabuke, meso.
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by kaya 28/11/2018, 23:53

ajde vili vjerujemo ti.
ima svega, uglavnom dobiju za struku , vozac, mehanicar i tako 2000-2200, pa im od toga uzmu 500 za spavanje ili sami plate spavanje, pa hrana i rezije jos 500, skladistar i tako jos manje 1500.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by AssadNaPodmornici 28/11/2018, 23:55

učim njemački, otišao bi u njemačku samo preko zime.. nešto raditi od kurca, samo radi osobnog gušta, par mjeseci.. imam hrpu frendova, +ojačati njemački jezik.. ionako sam do sada spavao svugdje zadnje 3godine kada bi bila sezona..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Guest 28/11/2018, 23:55

jbtg..ja bih ako vec stavljam slike,potrudio se najmiti neke pipice u toplesima,da popune hladnocu tih praznih prostora..Vili je izgleda malo škrt.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Guest 28/11/2018, 23:57

AssadNaPodmornici wrote:učim njemački, otišao bi u njemačku samo preko zime.. nešto raditi od kurca, samo radi osobnog gušta, par mjeseci.. imam hrpu frendova, +ojačati njemački jezik.. ionako sam do sada spavao svugdje zadnje 3godine kada bi bila sezona..
Prije svega,prevedi si diplomu,to nek ti neki certificirati odvjetnik tumac napravi,potom,kad dojdes u Svabiju,to posalji na certificiranje u Minken..pa kad ti to vrate,mos se slobodno natjecati na podrucju diplomanta ekonomije..ne zam sad koja si podkateogrija.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by AssadNaPodmornici 28/11/2018, 23:57

kaya wrote:ajde vili vjerujemo ti.
ima svega, uglavnom dobiju za struku , vozac, mehanicar i tako 2000-2200, pa im od toga uzmu 500 za spavanje ili sami plate spavanje, pa hrana i rezije jos 500, skladistar i tako jos manje 1500.
sve ovisi kako se šta dogovoriš.. najgore je pošto pratim neke fejsbook grupe ići preko nekih agencija.. i nedaj bože zaposliti se kod "našeg" Hrvata... ti te prevare iscide itd..  i sranje je ako neznaš ništa njemačkog.. 

međutim čim znaš nešto njemačkog i čim sam možeš naći posao kod njemačkog poslodavca, već je puno bolje.. ovisno o struci može se dosta toga pogoditi .. ili ako imaš frenda gore itd. puno je tu varijabli..

ja samo znam , da hrpa mojih frendova je gore, ostaje mi sve manji krug ljudi za družiti se ovdje.. a ovi što su ostali u Splitu većina njih uči Njemački.. e da, nitko se nije požalio, svi govore da im je žao što nisu ranije otišli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20988
2018-06-14


Back to top Go down

Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja - Page 2 Empty Re: Srbin došao u Njemačku i odmah na poslu u jednom danu rekao dobar dan i do viđenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum