ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 11:10

Ja izbjegawam luđakinje ....zato wiše ništa nejeben, lol!

Brate mili usudi se samo naznačit to kako si meni rodila djeću i bla bla bla ....nema te polićije ni tog zakona šta če me spriječit da te ne zadawim na liću mista.

KOLJEM TE ODMA.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 11:11

Odma ideš dwa metra ispod zemlje.

Nikakwe rasprawe tu nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 11:16

Rodila si ih sebi a ne meni. NIsam te silowao pa da mi tako šta namečeš jer je silowanje jedina situaćija di ti dobrowoljno neulaziš u to.

Swako žiwo biče je motiwirano samo opstankom i ničim wiše. Druga dinamika je opstanak kroz potomstwo.

SAMO SE USUDIT REČI DA SI IH MENI RODILA I JA ČU TE ZAKLAT ODMA ISTI SEKUND.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 11:20

Viš, Longi, sad da imaš ženu doma, njoj bi to sve drobil u živo. Ona bi te nježno pogledom izrešetala, a ti bi zašutio istog trena, i primio se, recimo cijepanja drva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 11:21

I pametnije ti je ako weza nefnkćionira reč ok to je tako rastawit čemo se , dobiješ alimentaćiju i ok ....nego owo izwalit ....owo kad izwališ ja ču te ubit a onda na sudu objasnit zašto.

Rekla je da ih je rodila meni dakle to nije njen opstanak a oče i djeću istodobno pa sam je ubio jer je lićemjer : oče djeću i onda još gowori da ih je meni rodila.

NEMA TI WIŠE SPASA .....JA TE LOWIM ....TI SI SAD BJEGUNAĆ I ZAKLAT ĆU TE I NIAKWI ZAKONI , POLIĆIJA , DRŽAWA ME U TOME NEĆE ZAUSTAWIT.

DOK TE NEMSJESTIM DWA METRA ISPDO ZEMLJE JA NE STAJEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 11:23

Eva wrote:Viš, Longi, sad da imaš ženu doma, njoj bi to sve drobil u živo. Ona bi te nježno pogledom izrešetala, a ti bi zašutio istog trena, i primio se, recimo cijepanja drva.
Ja ženu u kuču neču dowest. Može jedino neka ostat trudna i dobit alimentaćiju il ono podijelit troškowe oko dijeteta. POWUKAO SAM JA ĆRTU.

NEŠ TI MENE ZAHEBAWAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 11:28

RayMabus wrote:
Eva wrote:Viš, Longi, sad da imaš ženu doma, njoj bi to sve drobil u živo. Ona bi te nježno pogledom izrešetala, a ti bi zašutio istog trena, i primio se, recimo cijepanja drva.
Ja ženu u kuču neču dowest. Može jedino neka ostat trudna i dobit alimentaćiju il ono podijelit troškowe oko dijeteta. POWUKAO SAM JA ĆRTU.

NEŠ TI MENE ZAHEBAWAT.
A vučeš lajne, ha? Celo selo šmrče belo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by dzango 21/10/2015, 11:30

Kako sam ja onda oženio inteligentniju? U stvari znam, ali neću da kažem.

_________________
Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Trinity 21/10/2015, 11:49

venera wrote:Nesiguran muškarac se boji pametne žene.
Pametna žena zna što je ženstvenost,poniznost i skromnost i pušta svog alfu da bude "iznad" Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 1971401230
Nesiguran muškarac nije alfa, plus što je tvrdoglav platiti psihijatra ili se obrazovati da se promijeni. Što znači da je uz to škrt i lijen. Nesiguran, škrt i lijen! O Bože Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Icon_king Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Icon_jokercolor

Kakav crni alfa? scratch

"Primati ne mogu zamisliti život bez alfa mužjaka."
(Ovo je netko drugi rekao, zaboravila tko. )
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by v_vlado 21/10/2015, 11:50

Mene privlače žene koje imaju na avataru crne naočale.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Trinity 21/10/2015, 11:55

Mr. Bean,  promijeni avatar... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 12:21

Netrebaju muškima žene koje če ih zahebawat. Ide se od neke pretpostawke da se nešto mora. Ma nemora. Da se to stwarno mora onda u Ewropi nebi bio natalitet owakakw kakaw je sad.

Nemora se to ništa. I NEĆE SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 12:27

Imate owe imigrante muslimane pa njih trpajte. WI ste došli na ideju naprawit ženske zakone pa čete onda maltretirat muške i kad naprawe djeću i kad ih nenaprawe ( owo šta se meni dešawa tj šta se neoženiš i tako to ).

PA NISAN SE JA RODIJA DA MENE NETKO TU MALTRETIRA , PRAWI BUDALOM I TAKO TO.

JEL WAM FALI LJUDI RADI LOŠEG NATALITETA ?

PA USELJAWAJ BRATE.

ALLAH AKBAR.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Tony Soprano 21/10/2015, 12:32

v_vlado wrote:Ja izbjegavam brkate žene.....
čuvaj se brkate žene!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 12:34

Tony Soprano wrote:
v_vlado wrote:Ja izbjegavam brkate žene.....
čuvaj se brkate žene!
Meni je nick name brko!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Tony Soprano 21/10/2015, 12:35

ti imaš i sablju
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 12:38

Idemo swi lijepo do demografskog kraha , uwozi musliče koga brige ....raspad sistema.

KAD NEĆEŠ MILOM ONDA ĆEŠ SILOM.

NAŠLE SE ŽENE PAMETOWAT MUŠKIMA.

EVO REZULTATA :

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 2Q==

I TAKO U CIJELOJ EU OSIM FRANĆUSKE DI MUSLIMANI DIŽU NATALITET,

MA JEDITE GOVNA I TO JE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 12:44

Tony Soprano wrote:ti imaš i sablju
Naravno, i na nju svako jutro nataknem Mihu 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 13:04

Našli su se kapitalisti kojima žene odlično dođu kao jeftinija radna snaga i koje će smanjiwat ćijenu rada muškima i držat ih na uzdi po sistemu uwik ima nekoga koga možemo zaposlit.

Našle su se žene kojima je to ok jer će one kao biti ekonomski nezavisne od muškaraća pa štaš ti njima owo ono jel.

Našli su se liberali koji če kao neograničena sloboda kuraz palaz.

SWO TROJE ČU USKORO PODAWIT U ČAŠI WODE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 13:12

NOVO 13.00 - Austrijanci su izvijestili da je ograda na slovensko-hrvatskoj granici probijena i da su za to 'zaslužni' Afganistanci. Također, policija je rekla izbjeglicama da više nema vlakova i autobusa i da slobodno pješače do 50 kilometara udaljenog Graza. I novinari koji su na Šentilju imaju velikih problema u općem kaosu, pa je tako reporter Jutarnjeg zamalo nastradao kada ga je vlasnik jedne benzinske postaje zamijenio migrantom i napao - puškom! Srećom, nije opalio...

http://www.jutarnji.hr/raspad-i-na-granici-slovenije-i-austrije-izbjeglice-i-tamo-probile-policijski-kordon--vise-ih-nitko-ni-ne-pokusava-zaustaviti---/1442456/

KOLAPS JE BLIZU ....OWO JE SAMO UWERTIRA U ONO ŠTA SLIJEDI.

NJIHAT ČETE SE WI MENI NA VJEŠALIMA SWE OWE TRI KATEGORIJE KOJE SAM GORE NABROJAO.

BEZ IZNIMAKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 13:25

dzepna_venera wrote:
Trinity wrote:
ostrakon wrote:Ispostavilo se da su im privlačnije pametnije od njih, ali ako su s njima na svojevrsnoj psihičkoj distanci, odnosno nisu bliski već ih promatraju s udaljenosti. Ali, ako se radi o ženi s kojom su u bliskom odnosu, tad im to što je pametnija nije toliko privlačno jer se osjećaju ugroženo. Takvu ženu doživljavaju kao prijetnju i osjećaju se uz nju manje muževnima.
Studije iz ranijih godina pokazale su kako muškarcima smeta uspjeh njihovih partnerica, odnosno osjećaju se nelagodno u takvoj situaciji jer to automatski interpretiraju kao svoj neuspjeh. Iako inteligencija i uspjeh nisu često povezani, momci se uz superiornije žene jednostavno ne osjećaju dobro, piše Mic.

Ništa novo, takvi muškarci će sve učiniti da ženu omalovaže, podcijene , "bacaju klipove pod noge", otežat će joj svaki korak samo kako bi oni bili "iznad".

Nesiguran muškarac se boji pametne žene.
Pametna žena zna što je ženstvenost,poniznost i skromnost i pušta svog alfu da bude "iznad" :D
Nesiguran muškarac nije alfa, plus što je tvrdoglav platiti psihijatra ili se obrazovati da se promijeni. Što znači da je uz to škrt i lijen. Nesiguran, škrt i lijen! O Bože king jocolor
Pametna žena sa poniznošću i umiljatošću zna postići što ne može sanjati ona skromnije inteligencije. Vidio sam takvih primjera dosta u životu. Kroz svoju "inferiornost" žena zaista može biti superiorna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 5 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum