ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski dnevnik forumaša

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 15:51

JimmieJohnsoon wrote:pratim i dalje seriju westworld ,nekako mi je postalo vremenom labavo ...al od kako se pojavila nova glumica sarlote opet sam se nalozio ...odlicna glumica najdraza u seriji :)

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 293fuyf
Samo gledaj. 2 sezona je veliki fail, ali ima trenutaka
Elsie,sa malim štakorskim očima je simpa, a ne ova spodoba antipatična :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 16:24

kic wrote:
poceo gledati Unabomber seriju, nije lose..
Pa otkad san ti reka da je moraš pogledat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 16:25

Ithildin wrote:
fridrih_niche wrote:lol!

Da! :D
Hahahahahahahahahahahahah!!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 22:44

JimmieJohnsoon wrote:nema robota u toj seriji bona, al sve ostalo je tu ugradjena sjecanja koja isplivaju ,tajna organizacija koja zaposljava kandidate ,i djeli zadatke.

Pastajaznam, zato i pitam. :) A to mi se onda cini kao ona serija Nikita (s Petom Wilson). I njoj su svasta nesto radili. Cak joj i izbrisali sjecanja da bi je rastavili od Michaela.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 22:45

fridrih_niche wrote:
Ithildin wrote:
fridrih_niche wrote:lol!

Da! :D
Hahahahahahahahahahahahah!!
:^O

Diiisi, bogati! : )))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 12 Jan - 22:55

Ja veceras odgledala prvi dio Darova smrti (Harry Potter). :) Zaboravih koliko mi je, zapravo, bio zabavan citav taj serijal o simpaticnom svijetu carobnjaka.

---

Jean Reno na Hrt-u 1. "22 metka". Nisam gledala. Ali prisjetih se filma u kojem sam ovog glumca prvi put ugledala.

Le Grand Bleu :)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Mon 14 Jan - 10:14

dobio karte za bioskop ...ide se gledati...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Mon 14 Jan - 14:54

JimmieJohnsoon wrote:dobio karte za bioskop ...ide se gledati...


sunny sunny sunny  nikako da pogledam, ne da mi se u kinu, osim ako i ja ne dobijem karte... pa sve čekam da nekaj uleti, ak niš budem doma pogledala! sunny sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Tue 15 Jan - 9:47

ok je film nekih 7/10 ...nije neka radnja al da trazim radnju gledao bi opet Citizen Kane....covek od vode ima mnostvo akcionih scena i modernih specijalnih efekata ...dobra razbibriga u zimskim danima...jedino mi poznat glavni glumac ...nemogu nikako da se setim dje sam ga ranije vidio  :P

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 15 Jan - 11:30

GOT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 15 Jan - 12:13

počela na netflixu ''sex education'' :lol: trebalo mi je nekaj tak ''brain dead'', probala sam ''sinner'', ali mi je bila preteška za gledanje, pokušat ću nastaviti nakon ove komedije!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by kic Tue 15 Jan - 14:06

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
poceo gledati Unabomber seriju, nije lose..
Pa otkad san ti reka da je moraš pogledat...
;)

je evo, ja se bar sjetim tudjih preporuka.. :P

serija je u redu, cak su prikazali da su na Tedu eksperimentirali kroz MK ultru, samo mi je nedostajao dio kad se povukao zivjeti u osamu u kucicu pa je vidio kako oko njega unistavaju prirodu i sumu u, sto je ipak bitan element njegove biografije.. to je bio okidac za slanje bombi..

kad god citas nesto od Teda, pa, nema covjeka koji se ne bi slozio s njegovom argumentacijom, a opet nists ne mozes, autonomnost covjekova je sve manja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by kic Tue 15 Jan - 14:10


https://www.washingtonpost.com/wp-srv/national/longterm/unabomber/manifesto.text.htm??noredirect=on
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 15 Jan - 21:36

Ithildin wrote:
Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:
Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Evo, danima se sprenam krenuti s njome. Kod mene je to problem jer mi je laptop zavrsio na slikonskim poljanama pa sve sto gledam, zamaram andija.

Ima li neka serija s kojom bi je mogao usporediti?
Misteriozna ubojstva, mali gradić, tajanstveni likovi, lagana i spora radnja koja ne zamara. Nije da nije bilo takvih serija u prošlosti, ali ne bi je direktno uspoređivao s nijednom jer je one of a kind zbog dobrog odabira glumaca i tmurne i depresivne atomsfere koja prevladava u većini epizoda.

Zapravo, nadala sam se da ces takvo nesto napisati. :) Da je jedinstvena..

Krenut cu s gledanjem pa se javim malim osvrtom.

Usput, mislim da ovaj mjesec ide treca sezona TD-a. Jos malo zlokobne atmosfere i makabristickih tema s formulom iz prve sezone..





Dovrsih Sharp Objects. Vrlo zanimljiva serija. Odlican soundtrack u svojstvu pripovjedaca. Neuobicajena montaza. Usporena radnja doprinosi tom osjecaju Camillinog putovanja u samo srce tame, u podrucje potisnutog, onog sto pulsira ispod koze i prisiljava je na samoozljedjivanje. Citava se serija konstanto bavi pogledima drugih. Tako se i glavni osumnjicenik nalazi u toj ulozi jer odudara od opisa uobicajenog ponasanja muskarca. Previse place.

Camille je u rodnom gradicu ili idol ili drolja ili problem. Ipak, dva su je pogleda potpuno potresla. Onaj majcin, u kabini za presvlacenje. Pogled pun gnusanja, optuzivanja. I onaj u motelu - pogled razumijevanja, prihvacanja, utjehe. Mislim da mi je to i najdraza scena citave serije. Kroz taj pogled zapocinje njena preobrazba i razotkrivanje onog sto je oduvijek znala.

Dobro su također ukomponirani flashback-ovi iz djetinjstva i oni malo kasniji u samu priču, te povratak u rodni gradić iz kojeg je mislila da se "spasila" i vjerojatno mislila  da će nakon toliko godina biti drukčije, ali je zapravo je isto ili još gore - nije da govorim iz osobnog iskustva, ali najgori je povratak u pakao iz kojeg nije mogla pobjeći zbog trauma iz djetinjstva- rezultat svega toga- alkoholiziranje, samoozljeđivanje i 35 godina stari Volvo :D. Ali na kraju ju je spasonosni slučaj spasio od samouništenja- Jedino je popušila sa detektivom - your just drunk and a whore nakon one scene otkrivenja/prihvaćanja u kojoj je ipak popušila, ali doslovno. 
Polusestra Amma je najbolje nasljedila od Adore, samo apgrejdano, a od starog tihu jezivost. 
Izbirljiv sam što se tiče serija. ali ova mi je sjela zbog tmurne i depresivne atmosfere, ponekad i osjećaja beznadnosti i željom da si skratiš beznačajnu egzistenciju - nešto što je svako u životu osjetio, ali bez bespotrebnog usputnog rezanja, ali zato uz dosta alkohola jer istina, uz pomoć njega ponekad ne vidiš ružnoću svijeta, već samog sebe u začaranom krugu iz kojeg te jedino može izvući određeni događaj ili promjena u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Tue 15 Jan - 21:43

Morat cu pogledat tu jebenu seriju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Tue 15 Jan - 21:52

nemogu da vjerujem ponovo su vratili sabrinu jednu od najboljih serija ikada koju sam davno gledao :)


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Tue 15 Jan - 21:57

znate o cemu pricam...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 16 Jan - 0:14

Agent Of Oblivion wrote:
Ithildin wrote:

Dovrsih Sharp Objects. Vrlo zanimljiva serija. Odlican soundtrack u svojstvu pripovjedaca. Neuobicajena montaza. Usporena radnja doprinosi tom osjecaju Camillinog putovanja u samo srce tame, u podrucje potisnutog, onog sto pulsira ispod koze i prisiljava je na samoozljedjivanje. Citava se serija konstanto bavi pogledima drugih. Tako se i glavni osumnjicenik nalazi u toj ulozi jer odudara od opisa uobicajenog ponasanja muskarca. Previse place.

Camille je u rodnom gradicu ili idol ili drolja ili problem. Ipak, dva su je pogleda potpuno potresla. Onaj majcin, u kabini za presvlacenje. Pogled pun gnusanja, optuzivanja. I onaj u motelu - pogled razumijevanja, prihvacanja, utjehe. Mislim da mi je to i najdraza scena citave serije. Kroz taj pogled zapocinje njena preobrazba i razotkrivanje onog sto je oduvijek znala.

Dobro su također ukomponirani flashback-ovi iz djetinjstva i oni malo kasniji u samu priču, te povratak u rodni gradić iz kojeg je mislila da se "spasila" i vjerojatno mislila  da će nakon toliko godina biti drukčije, ali je zapravo je isto ili još gore - nije da govorim iz osobnog iskustva, ali najgori je povratak u pakao iz kojeg nije mogla pobjeći zbog trauma iz djetinjstva- rezultat svega toga- alkoholiziranje, samoozljeđivanje i 35 godina stari Volvo :D. Ali na kraju ju je spasonosni slučaj spasio od samouništenja- Jedino je popušila sa detektivom - your just drunk and a whore nakon one scene otkrivenja/prihvaćanja u kojoj je ipak popušila, ali doslovno. 
Polusestra Amma je najbolje nasljedila od Adore, samo apgrejdano, a od starog tihu jezivost. 
Izbirljiv sam što se tiče serija. ali ova mi je sjela zbog tmurne i depresivne atmosfere, ponekad i osjećaja beznadnosti i željom da si skratiš beznačajnu egzistenciju - nešto što je svako u životu osjetio, ali bez bespotrebnog usputnog rezanja, ali zato uz dosta alkohola jer istina, uz pomoć njega ponekad ne vidiš ružnoću svijeta, već samog sebe u začaranom krugu iz kojeg te jedino može izvući određeni događaj ili promjena u životu.

* Tell Me a Story *
(Robert Penn Warren, 1905 - 1989)


Long ago, in Kentucky, I, a boy, stood
By a dirt road, in first dark, and heard
The great geese hoot northward.

I could not see them, there being no moon
And the stars sparse.  I heard them.

I did not know what was happening in my heart.

It was the season before the elderberry blooms,
Therefore they were going north.

The sound was passing northward.


Tell me a story.

In this century, and moment, of mania,
Tell me a story.

Make it a story of great distances, and starlight.

The name of the story will be Time,
But you must not pronounce its name.

Tell me a story of deep delight.

----

The Great War and Modern Memory
https://www.dailymotion.com/video/x70lnfe


Kiss Tomorrow Goodbye
https://www3.1putlocker.io/episode/true-detective-season-3-episode-2/


Prve dvije epizode. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Wed 16 Jan - 16:17



E jedva cekam,za ovo cu odvuci muza u kino!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique Thu 17 Jan - 18:17

jao sta se desilo sarlote iz westworlda ...sada shvatam kada kazu da je druga sezona losija ...za mene treca sezona ni ne postoji...tako se ponasati prema kraljici serije jedinoj koja je tu prosjecnu temu gurala na visi nivo ...nemam reci ...speechless...duboko sam iznenadjen i uvredjen.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Egy Fri 18 Jan - 13:26

Outlender gledam, zadnju sezonu i baš mi je super serija. možda je malo više ženskasta, ne zanm bi li se prosječnom mužjaku svidjela.
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 19 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum