ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski dnevnik forumaša

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 14 Dec - 9:53

Druga sezona je jaca po po pitanju zavrzlama i pitanja koja si postavljas nakon odgledanih epizoda

Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Fri 14 Dec - 10:00

ali opet stvar osobne perspektive. meni osobno je bzvz kao i got, nakon treće knjige sam odustao. jebeš knjigu ako nemrem s njom u kadu. bivša mi je preporučila hill house i pozitivno sam bio iznenađen.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 14 Dec - 11:10

Ne razumijem ovo za kadu. Trazis knjige koje te opustaju ili one koje ne mozes ispustiti iz ruke cak i kad moras u kupatilo?

GOT serija bavi se dijelom zbivanja iz knjiga i lisena je mnogih magijskih elemenata.. Knjige su mracnije, nemaju nekog neutralnog, sveznajuceg pripovjedaca. Uvijek se upoznajemo s tim svijetom iz "necije" perspektive pa moramo nagadjati i povezivati dogadjaje. Zapravo, uocavam sad vec neki obrazac kod tebe. :D Ne svidja ti se Westworld, a ni knjige iz serijala Pjesma vatre i leda. Sto im je zajednicko? ::D


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 14 Dec - 11:16

Fibica wrote:Druga sezona je jaca po po pitanju zavrzlama i pitanja koja si postavljas nakon odgledanih epizoda

Da, u drugoj je sezoni ocito postojanje tih zavrzlama.  U prvoj nije bilo, u smislu da smo mislili kako pratimo linearni tijek dogadjaja, a kad su se neki neobicni detalji poceli gomilati, shvatili smo i da nesto nije kako se cini. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 14 Dec - 11:18

P.S. Fibi, zanima me ona serija koju si nedavno predlozila. O nestanku neke zene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Fri 14 Dec - 12:44

Mislis na seriju the sinner?

U prvoj sezoni se radi o zeni ubojici, a u drugoj sezoni od nestaloj zeni i djecaku ubojici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Fri 14 Dec - 18:50

violator wrote:Ne razumijem ovo za kadu. Trazis knjige koje te opustaju ili one koje ne mozes ispustiti iz ruke cak i kad moras u kupatilo?

GOT serija bavi se dijelom zbivanja iz knjiga i lisena je mnogih magijskih elemenata.. Knjige su mracnije, nemaju nekog neutralnog, sveznajuceg pripovjedaca. Uvijek se upoznajemo s tim svijetom iz "necije" perspektive pa moramo nagadjati i povezivati dogadjaje. Zapravo, uocavam sad vec neki obrazac kod tebe. :D Ne svidja ti se Westworld, a ni knjige iz serijala Pjesma vatre i leda. Sto im je zajednicko? ::D


hahahahha, baš si me nasmijala. idem u kadu s knjigom. i u bazen. muzika mi uvijek svira. prva knjiga je bila super. westworld mi je dosadan. kao što napisah prije, jako je sinusoidan. jedna epizoda super, druga zakurac. a martina sam čitao davno prije. imao je dobrih knjiga, recimo vjetrovito utočište. nisam rekao da mi se ne sviđa. razvodnjena je. blago rečeno. najkul mi je kada sve pobije i u biti od štrebera postane faca. ono sve živo zatuče i kasnije dolors malo zmlati, reda radi.
a recimo kada je film postao bolji je blade runner. to je tako mračan film koji se danas ne bi snimio. mračan, a na kraju ima "sretan" završetak. ili 2001a, kum i sl filmovi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Fri 14 Dec - 19:10


inače ti ovakve stvari slušam i na takve koncerte idem.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 17:21

Fibica wrote:Mislis na seriju the sinner?

U prvoj sezoni se radi o zeni ubojici, a u drugoj sezoni od nestaloj zeni i djecaku ubojici.

E da, ta! Hvala!

Zapocela sam novu sezonu Doctora Who, medjutim tako je losa... Nemam ideje koju upratiti pa se sjetih ove tvoje - "The Sinner". Uocih i novu Sabrinu. A mozda skicnem i Peaky Blinderse (20e godine proslog stoljeca). :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 17:37

veber wrote:
inače ti ovakve stvari slušam i na takve koncerte idem.

Htjela sam ti odgovoriti na prethodni upis ali prvo sam krenula s glazbom. I potpuno me je omela.. Jako lijepo.

Evo, pridruzujem se. :) Ugodan vam svima nastavak veceri. Melankolija i ja idemo u noc. :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 17:39

violator wrote:
Fibica wrote:Mislis na seriju the sinner?

U prvoj sezoni se radi o zeni ubojici, a u drugoj sezoni od nestaloj zeni i djecaku ubojici.

E da, ta! Hvala!

Zapocela sam novu sezonu Doctora Who, medjutim tako je losa... Nemam ideje koju upratiti pa se sjetih ove tvoje - "The Sinner". Uocih i novu Sabrinu. A mozda skicnem i Peaky Blinderse (20e godine proslog stoljeca). :)
Peaky!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 17:45

Dobra mi je peaky...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 18:35

Dobar ti je Tom Hardy...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sat 15 Dec - 19:06

Malo je reci dobar...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Sat 15 Dec - 22:17

violator wrote:
veber wrote:
inače ti ovakve stvari slušam i na takve koncerte idem.

Htjela sam ti odgovoriti na prethodni upis ali prvo sam krenula s glazbom. I potpuno me je omela.. Jako lijepo.

Evo, pridruzujem se. :) Ugodan vam svima nastavak veceri. Melankolija i ja idemo u noc. :)

žena svira. nemreš opisat, a pride je lijepa. svira s dušom. nemrem opisat. tonovi idu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Sat 15 Dec - 22:50



ovo volim čut kada spustim krov

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber Sat 15 Dec - 23:13


a ova dvojica su...grnijalci, kako sviraju. malo sam zamračio temu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Counter-Strike Sat 15 Dec - 23:14

jeli ko gledao Purge

_________________
Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sun 16 Dec - 0:12

Muz obozava i kaze da je odlicna...on voli malo reci brutalu i horore.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sun 16 Dec - 18:24

veber wrote:
violator wrote:Ne razumijem ovo za kadu. Trazis knjige koje te opustaju ili one koje ne mozes ispustiti iz ruke cak i kad moras u kupatilo?

GOT serija bavi se dijelom zbivanja iz knjiga i lisena je mnogih magijskih elemenata.. Knjige su mracnije, nemaju nekog neutralnog, sveznajuceg pripovjedaca. Uvijek se upoznajemo s tim svijetom iz "necije" perspektive pa moramo nagadjati i povezivati dogadjaje. Zapravo, uocavam sad vec neki obrazac kod tebe. :D Ne svidja ti se Westworld, a ni knjige iz serijala Pjesma vatre i leda. Sto im je zajednicko? ::D


hahahahha, baš si me nasmijala. idem u kadu s knjigom. i u bazen. muzika mi uvijek svira. prva knjiga je bila super. westworld mi je dosadan. kao što napisah prije, jako je sinusoidan. jedna epizoda super, druga zakurac. a martina sam čitao davno prije. imao je dobrih knjiga, recimo vjetrovito utočište. nisam rekao da mi se ne sviđa. razvodnjena je. blago rečeno. najkul mi je kada sve pobije i u biti od štrebera postane faca. ono sve živo zatuče i kasnije dolors malo zmlati, reda radi.
a recimo kada je film postao bolji je blade runner. to je tako mračan film koji se danas ne bi snimio. mračan, a na kraju ima "sretan" završetak. ili 2001a, kum i sl filmovi.

Aas, Vjetrovito utociste. :) Sjecam se da mi je bila dobra. Jedna djevojka je glavni lik, zar ne? Oni su nekakvi potomci davnih ljudskih svemirskih putnika koji su nesrecom naisli na taj planet i prisilno ostali na njemu.

Krila, nacinjena od materijala ostataka letjelica nasljedjuju se jer im koriste za komunikaciju (prenosenje poruka s jednog kraja planeta na drugi). :)

Zaboravih dosta toga. Citala sam to djelce u Monolithu (almanahu).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest Sun 16 Dec - 18:53

veber wrote:najkul mi je kada sve pobije i u biti od štrebera postane faca. ono sve živo zatuče i kasnije dolors malo zmlati, reda radi.

Nope.

Popizdio je kad je shvatio da je Dolores isprogramirana "lutkica" i da nista od onog sto su prozivjeli zajedno nije autenticno. Samo jos jedan u nizu narativa. Osim njegovih osjecaja prema njoj. Jos se neko vrijeme zadrzavao u njenoj blizini jer se nadao da ipak iza tih okica postoji samosvijest, no sve cemu je svjedocio upucivalo je na suprotno. Tada je i shvatio potencijal tog parka, mjesto na kojem mozes ciniti sve ono sto se ne usudjujes u stvarnom svijetu (zbog posljedica) , mjesto koje otkriva pravu ljudsku narav.

Medjutim, MiB  je vjerojatno tijekom godina shvatio jos nesto - ono sto je Ford ponavljao nekoliko puta tijekom sezone - da bol i patnja "bude" androide, cine ih samosvjesnima. Otud djelomicno pojasnjenje njegove okrutnosti prema Dolores. Zelio je da mu uzvrati, da izadje iz programiranog narativa.. Old story. Boy meets girl... :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 10 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum