ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 04:55

Samo mi još to o čavlima  ( oko vrata ) 

i posebno o tom čavlu - koji mu se zbio u prsa ( junačka ) malo pojasni

 ODAKLE SI TO IZVUKAO..........IZ KOJIH SPISA ?????????????


 PS- Molim te

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by melkior 24/11/2018, 04:56

cassanowa wrote:
melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:Ja ne bih volio biti ni razapet, nemam globalne ambicije da me štuju kao kralja. Makar, nije baš usporediva situacija. Ajmo filozofski okrenuti situaciju ovako: da, Isus je imao slobodu odbiti volju Očevu, ali da je Otac sumnjao da će ga Isus odbiti, bi li mu taj zadatak i povjerio? U duhovnom svijetu vrijedi jedno pravilo koje glasi: što imaš više znanja, imaš više i odgovornosti. Apsolutno znanje apsolutno i obvezuje. Zato, znanje nije ono koje spašava. Pa ni primitivne urođenike. Ne više, prošlo je to vrijeme. Sad im možemo prenijeti jedino kugu od koje i sami bježimo, a to nije u kršćanskom duhu.
Opet me nisi uvjerio da je Isus imao nekakve ambicije.
Ambicija dolazi sa znanjem i odgovornosti. Ako imaš odgovornost koja proizlazi iz znanja, onda je i ambicija mjera vlastite odgovornosti u odnosu na znanje.
Opet, nepovezano s Isusom. Ako je htio pomoći ljudima, onda bi bilo glupo reći da je bio ambiciozan...
Isusova želja da pomogne ljudima i njegova ljubav su autentične. Ambicija se javila kasnije, nakon što je uskrsnuo. U stvari, ambicija je već postojala i u Getsemaniju, uoči razapinjanja na križ, a ona je vrlo logična i jednostavna: da njegova žrtva ne bude uzaludna.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:02

melkior wrote:Isusova želja da pomogne ljudima i njegova ljubav su autentične. Ambicija se javila kasnije, nakon što je uskrsnuo. U stvari, ambicija je već postojala i u Getsemaniju, uoči razapinjanja na križ, a ona je vrlo logična i jednostavna: da njegova žrtva ne bude uzaludna.
OK, to je tvoje viđenje stvari.
Po meni ne trebaš biti ambiciozan ako napraviš ono što želiš. Ambicija podrazumjeva naknadne benefite. Čovjek može napraviti pozitivnu stvar, a da nije ambiciozan. Jednostavno živi svoj život.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by melkior 24/11/2018, 05:03

Yehudim wrote:Samo mi još to o čavlima  ( oko vrata ) 

i posebno o tom čavlu - koji mu se zbio u prsa ( junačka ) malo pojasni

 ODAKLE SI TO IZVUKAO..........IZ KOJIH SPISA ?????????????


 PS- Molim te
U Bibliji ne piše, ali piše u nekim privatnim objavama mistika. Neda mi se sad tražiti, ali općenito, opis razapinjanja u Bibliji je vrlo štur i općenit, pisci evanđelja nisu išli u detalje jer nitko nije osjećao posebnu sklonost da opisuje sadističke detalje, uostalom, pisali su za svoje suvremenike, a oni su svi itekako dobro znali kako izgleda razapinjanje na križ. U jednom trenutku u čitavom Izraelu nije više bilo drveta kojeg se moglo posjeći i koje bi bilo podobno za razapinjanje. Rimljani su 70-e prije nove ere razapeli 6000 robova koji su se pobunili pod Spartakovim zapovjedništvom, od Capue do Rima. To je bila i ostala kazna za robove. To je bila i poruka Rima Izraelu: Židovi su robovi  :offt
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by melkior 24/11/2018, 05:05

cassanowa wrote:
melkior wrote:Isusova želja da pomogne ljudima i njegova ljubav su autentične. Ambicija se javila kasnije, nakon što je uskrsnuo. U stvari, ambicija je već postojala i u Getsemaniju, uoči razapinjanja na križ, a ona je vrlo logična i jednostavna: da njegova žrtva ne bude uzaludna.
OK, to je tvoje viđenje stvari.
Po meni ne trebaš biti ambiciozan ako napraviš ono što želiš. Ambicija podrazumjeva naknadne benefite. Čovjek može napraviti pozitivnu stvar, a da nije ambiciozan. Jednostavno živi svoj život.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:06

melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:Ja ne bih volio biti ni razapet, nemam globalne ambicije da me štuju kao kralja. Makar, nije baš usporediva situacija. Ajmo filozofski okrenuti situaciju ovako: da, Isus je imao slobodu odbiti volju Očevu, ali da je Otac sumnjao da će ga Isus odbiti, bi li mu taj zadatak i povjerio? U duhovnom svijetu vrijedi jedno pravilo koje glasi: što imaš više znanja, imaš više i odgovornosti. Apsolutno znanje apsolutno i obvezuje. Zato, znanje nije ono koje spašava. Pa ni primitivne urođenike. Ne više, prošlo je to vrijeme. Sad im možemo prenijeti jedino kugu od koje i sami bježimo, a to nije u kršćanskom duhu.
Opet me nisi uvjerio da je Isus imao nekakve ambicije.
Ambicija dolazi sa znanjem i odgovornosti. Ako imaš odgovornost koja proizlazi iz znanja, onda je i ambicija mjera vlastite odgovornosti u odnosu na znanje.
Opet, nepovezano s Isusom. Ako je htio pomoći ljudima, onda bi bilo glupo reći da je bio ambiciozan...
Isusova želja da pomogne ljudima i njegova ljubav su autentične

  Netočno !

Ljubav i briga sa bližnjega je sveprisutna u Judaizmu od samoga starta.

Izreke poput - Ljubi bližnjega svoga - su puno starije od 1 Stolječa

Samih 10 Zapovijedi govori više od svega

Jer da nije bilo suprotno upražnjavano..........te zapovijedi nebi bile potrebne.......zar ne

Pomisli Judaizma su tako revolucionatne da neki maloumici to ne mogu pojmiti.

 Danas i odmarate sedmoga dna jer je to Judaizam propisao

 Tj propisano je od - Svemogućega - B-oga Abrahamova, Izaova i jakovljeva

Barem vi neki, koji se kao fol kužite u - Pismo - bi tribali biti malo više informirani

 ili barem malo više ISKRENI

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:08

melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:Isusova želja da pomogne ljudima i njegova ljubav su autentične. Ambicija se javila kasnije, nakon što je uskrsnuo. U stvari, ambicija je već postojala i u Getsemaniju, uoči razapinjanja na križ, a ona je vrlo logična i jednostavna: da njegova žrtva ne bude uzaludna.
OK, to je tvoje viđenje stvari.
Po meni ne trebaš biti ambiciozan ako napraviš ono što želiš. Ambicija podrazumjeva naknadne benefite. Čovjek može napraviti pozitivnu stvar, a da nije ambiciozan. Jednostavno živi svoj život.

Globalistička idiotarija. I protiv ovoga se Isus borio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:14

melkior wrote:
Yehudim wrote:Samo mi još to o čavlima  ( oko vrata ) 

i posebno o tom čavlu - koji mu se zbio u prsa ( junačka ) malo pojasni

 ODAKLE SI TO IZVUKAO..........IZ KOJIH SPISA ?????????????


 PS- Molim te
U Bibliji ne piše, ali piše u nekim privatnim objavama mistika. Neda mi se sad tražiti, ali općenito, opis razapinjanja u Bibliji je vrlo štur i općenit, pisci evanđelja nisu išli u detalje jer nitko nije osjećao posebnu sklonost da opisuje sadističke detalje, uostalom, pisali su za svoje suvremenike, a oni su svi itekako dobro znali kako izgleda razapinjanje na križ. U jednom trenutku u čitavom Izraelu nije više bilo drveta kojeg se moglo posjeći i koje bi bilo podobno za razapinjanje. Rimljani su 70-e prije nove ere razapeli 6000 robova koji su se pobunili pod Spartakovim zapovjedništvom, od Capue do Rima. To je bila i ostala kazna za robove. To je bila i poruka Rima Izraelu: Židovi su robovi  :offt




 Ti možeš soliti pamet nekome drugome...........MENI  NE -

 Koji to - mistici -  pišu o tome i gdje ??????

Od Jeruzalema do Cezareje je bilo raspeto 20 000 boraca za slobodu

 Krvnički kurvini sinovi rimljani su masakrirali  - MILIJUN - domoljuba

 i to samo nakon ustanka Bar Kohbe i nakon rušenja Hrama.

 Nemoj ti mene tu pokušavati manipulirati.......................veći sam ja mistik 

 od tih koje spominješ a ne navodiš.  

  Izvoli mi navesti izvore o čavlima oko vrata i čavlu u prsa..............

  TO JE  OBIČNA  LAŽ
------------------------------------------------

 Pogledaj se ------------------------A POGLEDAJ IZRAEL ------------tko je rob ?

-----------------------------------------------

  IZRAEL   POSTOJI  -------------JAČI NEGO IKADA--------SLAVA SVEMOGUĆEMU

A DI JE SLAVNI  RIM ?


Last edited by Yehudim on 24/11/2018, 05:21; edited 2 times in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:19

Najvece je sranje kada ljudi neke informacije koje su dobili iz knjiga prihvacaju zdravo za gotovo,,a i Bibliju su pisali ljudi koji su imali odredjene interese pa u tome pravcu su iznosili svoju "istinu" kao i danas,,kada chitash idiote koji lazu misleci da je to istina..Istina je samo jedna ali na zalost je ne vole uglavnom primitivci koji svojoim lazima pokusavaju da je izmanipuliraju mada je to nemoguce jer istina se uvijek pojavi ako nista nakon milion godina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:25

frka wrote:Najvece je sranje kada ljudi neke informacije koje su dobili iz knjiga prihvacaju zdravo za gotovo,,a i Bibliju su pisali ljudi koji su imali odredjene interese pa u tome pravcu su iznosili svoju "istinu" kao i danas,,kada chitash idiote koji lazu misleci da je to istina..Istina je samo jedna ali na zalost je ne vole uglavnom primitivci koji svojoim lazima pokusavaju da je izmanipuliraju mada je to nemoguce jer istina se uvijek pojavi ako nista nakon milion godina..

 OK 

 onda je zemlja ravna ploča

zaboravimo sve šta znamo i vratimo se u 4 stoljeće






................perfektno

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:29

Pa za budale je zemlja ravna ploca ..ali to ne znachi da u Bibliji nisu lagali kao u TORI..ljudi lazu dok zinu,,iz odredjenih samo njima poznatih interesa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:32

Najgori su oni koji pisu knjige...sjecam se svoga profesora hrvatskog koji je govorio,,iz svake knjige mozesh nauciti neshto dobro i lose,,Dakle,,,nisu sve knjige napisane da bi zadovoljile istinu nego interese odredjenih grupa kao shto to i danas chine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by melkior 24/11/2018, 05:34

melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:Vršio je volju Očevu, za što je nagrađen tako da bude kralj kraljeva, "da se na ime Isusovo prigne svako koljeno; nebesnika, zemnika i podzemnika." To u stvari želi za sebe svaki osnivač religije. Što je legitimno. Isus je autentičan i vjerodostojan, ali potpuno neprikladan za neko izolirano pleme u 21. stoljeću. Njih će spasiti - neznanje.
I ti bi volio biti nagrađen tako da par dana stojiš razapet na križu kojeg si prethodno jedva potezao ulicama?
Ja ne bih volio biti ni razapet, nemam globalne ambicije da me štuju kao kralja. Makar, nije baš usporediva situacija. Ajmo filozofski okrenuti situaciju ovako: da, Isus je imao slobodu odbiti volju Očevu, ali da je Otac sumnjao da će ga Isus odbiti, bi li mu taj zadatak i povjerio? U duhovnom svijetu vrijedi jedno pravilo koje glasi: što imaš više znanja, imaš više i odgovornosti. Apsolutno znanje apsolutno i obvezuje. Zato, znanje nije ono koje spašava. Pa ni primitivne urođenike. Ne više, prošlo je to vrijeme. Sad im možemo prenijeti jedino kugu od koje i sami bježimo, a to nije u kršćanskom duhu.
Kuga, to je civilizacija 21. stoljeća. Shvaćate što im je pokušao učiniti? Ne možeš im prenijeti kršćanstvo a da im ne preneseš i civilizaciju, a civilizacija 21. stoljeća je kuga. Osobno smatram da je puno gore prenijeti im civilizaciju 21. stoljeća nego ih upoznati s Isusom Kristom, pogotovo ako nemaju i ne shvaćaju koncept grijeha, krivnje i otkupljenja, a čisto sumnjam da ga na ovom društvenom stadiju imaju...i zato, neka su ga skuhali. Civilizacija 21. stoljeća je gora od nevjere u kršćanskog Boga.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:35



 " palestina "  je 2000 god bila  sinonim za Izrael

Medjutim - stoka sitnozuba - to ne kuži ( ili ne želi kužiti)

 Ova je sefardska pisma iz doba progona Hebreja iz Španjolske

   Oko  1500 godine

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:41

frka wrote:Pa za budale je zemlja ravna ploca ..ali to ne znachi da u Bibliji nisu lagali kao u TORI..ljudi lazu dok zinu,,iz odredjenih samo njima poznatih interesa..

 U istinitoj Tori se govori ISTINA 

 pa makar se to odnosilo na kralja Davida, Salomuna, i sve drugo za sve ostale 

šta je napisano negativno, o pokoljima, grijesima itd.

 U tzv - novom zavijetu - tj - grčkim spisima- se govori

 jedino u superlativima i pozitivi o jednom običnom prevarantu, iluzionisti i manipulatoru 

  Koji jadan i nije toliko zasra koliko je to Pavao,o rimski špijun, prepisao i naveo.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:46

Zao mi je zidova kroz sto su proshli u povijesti ali sve vishe mislim da su puno toga sami navukli na sebe od tih primitivaca koji su ih ugnjetavali i maltretirali..nisu smjeli iskakati iz prosjeka u kojemu su zivjeli kao i srbi u hrvatskoj..koji su trebali biti glupi kao ostali rvati pa bi opstali,,jer protiv budala nema lijeka osim da im se pridruzish...Davno je Itler napisao onaj tko nije sa nama je protiv nas..Tako da,,sa takvim idiotima morash biti prisan "kulturno" i mentalno::))

https://www.youtube.com/watch?v=9U4XY-W6MmQ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by vuksadinare 24/11/2018, 05:55

frka wrote:Zao mi je zidova kroz sto su proshli u povijesti ali sve vishe mislim da su puno toga sami navukli na sebe od tih primitivaca koji su ih ugnjetavali i maltretirali..nisu smjeli iskakati iz prosjeka  u kojemu su zivjeli kao i srbi u hrvatskoj..koji su trebali biti glupi kao ostali rvati pa bi opstali,,jer protiv budala nema lijeka osim da im se pridruzish...Davno je Itler napisao onaj tko nije sa nama je protiv nas..Tako da,,sa takvim idiotima morash biti prisan "kulturno" i mentalno::))

https://www.youtube.com/watch?v=9U4XY-W6MmQ
ajde sroljo srpski nabit cu te da ces odletit na sjeverni sentinel...kad te dohvatim ima da begas ko grlica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Yehudim 24/11/2018, 05:58

Trčati ćeš ti vučiću do blajburga najdalje

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Guest 24/11/2018, 05:58

Ti si ona kujica (funjara) sa Dinare,,??Ko sto bi reko pokojni Smoje,,,nogon u rebra pa kevci cijeli dan,,kretenchino nepismena::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by vuksadinare 24/11/2018, 06:02

frka wrote:Ti si ona kujica (funjara) sa Dinare,,??Ko sto bi reko pokojni Smoje,,,nogon u rebra pa kevci cijeli dan,,kretenchino nepismena::))
siju cu ti iscupati stavis li me jos jednom u pogana usta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel - Page 4 Empty Re: 'Humanizam' kod ljevičara!Kako se Mate Kapović naslađuje ubojstvo krščanskog misionara koga su ubili pripadnici primitivnog plemena Sentinel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum