ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 15:36

asilovski wrote:
Eva wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:E brate mrzim ta dva cigana više nego kelj. Ali s kim su se posvađali ? S Mađarima, Srbima i Slovencima ? A to stvarno nisu njih dva kriva. Pa i jedni u drugi i treči samo su čekali priliku da nešto seru. Pa sjetiti se našeg ulaska u EU. Što su ti alpski srbi radili. Onda srbi su srbi. A Mađari se pjene zbog INA-e- Jebi ga ni ja ne volim SDP ali činjenice su činjenice.
Nisu se posvađali nego potvrdili da su Hrvati ciganija koju treba ograditi ogradom, osim toga su nezahvalni a takvi završe po danteu u sedmom krugu, jer ako spominješ INA-u, a ne spominješ da je situ prodao Linić pa Sanader koje ste vi birali, a usput ne posmeneš da bi cijela SiB pala da nije bilo Mađara to je ono što sam naprijed naveo neuka ciganija i nezahvalnici...
Joj, koga su Mađari pomogli, toga je i tuča pomazila.
para jevrejska trolina ljubavi moja
Pa kaži iskreno, kaj ni tak. Mađarska pomoć Hrvatima je kao kad bi rekel bosonogom u trnju, da ima sreće u životu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Kermit 20/10/2015, 15:41

zgdosada wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:Malo doseljeničko govno.
hahahaha jbg-a ti si morao iz Indije potegnut Vamo ej na šta je to...

Barem nisam stoka doseljenička kao ti. Tako si i ti kao i ovi arapi s najlonskom vrečom u rukama trbuhom za kuhom. I kupio si sada golfa i stan od 40 kvadrata i misliš da si uspio nešto. Ajde bjedo prodaji to svojim ciganima ostavi se nas.
ne ne moji su bili ovdje kada su tvoji u Vlaku bez voznog reda došli iz svojih jama, šuma i vukojebina, ali no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 15:45

Bili su tvoji ovdje samo je pitanje di je ovdje. Ovdje je piča materina u tvom slučaju. Bijedni dotepenec. Malo govno bez krova nad glavnom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 16:17

Pa vi si uopće niste blizu. Ištvan u Osijeku a Dosada u Zagrebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Kermit 20/10/2015, 16:41

zgdosada wrote:Bili su tvoji ovdje samo je pitanje di je ovdje. Ovdje je piča materina u tvom slučaju. Bijedni dotepenec. Malo govno bez krova nad glavnom.
hahaha Cigo veži konja gdje ti gazda kaže
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Kermit 20/10/2015, 16:43

Eva wrote:
asilovski wrote:
Eva wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:E brate mrzim ta dva cigana više nego kelj. Ali s kim su se posvađali ? S Mađarima, Srbima i Slovencima ? A to stvarno nisu njih dva kriva. Pa i jedni u drugi i treči samo su čekali priliku da nešto seru. Pa sjetiti se našeg ulaska u EU. Što su ti alpski srbi radili. Onda srbi su srbi. A Mađari se pjene zbog INA-e- Jebi ga ni ja ne volim SDP ali činjenice su činjenice.
Nisu se posvađali nego potvrdili da su Hrvati ciganija koju treba ograditi ogradom, osim toga su nezahvalni a takvi završe po danteu u sedmom krugu, jer ako spominješ INA-u, a ne spominješ da je situ prodao Linić pa Sanader koje ste vi birali, a usput ne posmeneš da bi cijela SiB pala da nije bilo Mađara to je ono što sam naprijed naveo neuka ciganija i nezahvalnici...
Joj, koga su Mađari pomogli, toga je i tuča pomazila.
para jevrejska trolina ljubavi moja
Pa kaži iskreno, kaj ni tak. Mađarska pomoć Hrvatima je kao kad bi rekel bosonogom u trnju, da ima sreće u životu.
s obzirom da nisi upućena u bilo šta vezano za svijet oko sebe, da se predstavljaš (i to neuspješno) za nešto što nisi, da ne govorim da si pokondirena tikva ovo bi čak trebao biti afirmativni post, a da to nisi htijela naravno...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by vuksadinare 20/10/2015, 16:44

kao prvo evva tu se predstavljas kao neka rusofilka i antiamerikanka..a tu napadas drzave koje su upravo bliske putinu i rusiji poput mađarske,slovacke....tako da jednostavno nisi iskrena..tu promoviras neoliberalne ideje koje su u rusiji prezrene i mađarskoj...a obozavane na zapadu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 16:45

asilovski wrote:
zgdosada wrote:Bili su tvoji ovdje samo je pitanje di je ovdje. Ovdje je piča materina u tvom slučaju. Bijedni dotepenec. Malo govno bez krova nad glavnom.
hahaha Cigo veži konja gdje ti gazda kaže
Ja ne jašem konja čobane to smo davno prestali. A gazda mi ti ne možeš biti da hočeš. Pošto si dotepenec i sirotinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Kermit 20/10/2015, 16:49

zgdosada wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:Bili su tvoji ovdje samo je pitanje di je ovdje. Ovdje je piča materina u tvom slučaju. Bijedni dotepenec. Malo govno bez krova nad glavnom.
hahaha Cigo veži konja gdje ti gazda kaže
Ja ne jašem konja čobane to smo davno prestali. A gazda mi ti ne možeš biti da hočeš. Pošto si dotepenec i sirotinja.
kako davno eo prije neki dan je Zoki Mereklica rekla gdje da veže konja, naravno on je sve krivo shvatio ali poanta je tko veže a tko naređuje, što se tiče sirotinje umno si uskraćena tako da i tu vjerojatno ne stojiš dobro, ali no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 17:07

asilovski wrote:
tre911 wrote:reče ostoja da nema pojma odakle predsjednici ideja da će u par dana proći 40 tisuća ljudi, rekao je da će ih plašiti sa slikom Hebranga..
P.S. pod hitno neka mjenja dilera.
šta 40 tisuća??? ovdje će se brojati pola mil. do proljeća, ako ne i puno više
Ma to ostoja kad je krenilo a KGK je rekla da će u par dana toliko ući. No kako vidim slovenci dižu vojsku i zatvaraju granicu a zorangutan i dalje glumi majku terezu i svađa se sa svima umjesto da diže i vojsku i žicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Kermit 20/10/2015, 17:14

tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:reče ostoja da nema pojma odakle predsjednici ideja da će u par dana proći 40 tisuća ljudi, rekao je da će ih plašiti sa slikom Hebranga..
P.S. pod hitno neka mjenja dilera.
šta 40 tisuća??? ovdje će se brojati pola mil. do proljeća, ako ne i puno više
Ma to ostoja kad je krenilo a KGK je rekla da će u par dana toliko ući. No kako vidim slovenci dižu vojsku i zatvaraju granicu a zorangutan i dalje glumi majku terezu i svađa se sa svima umjesto da diže i vojsku i žicu.
ne samo to nego zbog izbora ide u izravni sukob prvo sa Mađarima i Srbima, a onda sa Slovencima, samo da mu u kampanji ne bude emigranata, a to što će na kraju sve ovo biti 10 puta gore upravo zbog njega, e to njega boli kurac...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 18:16

Mađari su u načelu ciganska nakupina, al u slučaju kako nas "vode" Milanović & Comp. mi smo daleko veći cigojneri. Ipak, za Slovence i Srbadiju, Đarme su noblesi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by marcellus 20/10/2015, 20:30

asilovski wrote:
zgdosada wrote:
asilovski wrote:
zgdosada wrote:Bili su tvoji ovdje samo je pitanje di je ovdje. Ovdje je piča materina u tvom slučaju. Bijedni dotepenec. Malo govno bez krova nad glavnom.
hahaha Cigo veži konja gdje ti gazda kaže
Ja ne jašem konja čobane to smo davno prestali. A gazda mi ti ne možeš biti da hočeš. Pošto si dotepenec i sirotinja.
kako davno eo prije neki dan je Zoki Mereklica rekla gdje da veže konja, naravno on je sve krivo shvatio ali poanta je tko veže a tko naređuje, što se tiče sirotinje umno si uskraćena tako da i tu vjerojatno ne stojiš dobro, ali no...

a nema ni sise jebiga duplo golo
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by kaya 20/10/2015, 20:57

Susjedi su nam genijalni, bas steta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Guest 20/10/2015, 21:17

kaja_333 wrote:Susjedi su nam genijalni, bas steta.
Ne prepoznaju genijalnost i veličinu Ostojića i Milanovića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by kaya 20/10/2015, 22:21

Ma pusti ostojica i Milanovica, susjedi su u mrtvoj trci koji će nas vise zajebati. Srbija nam šalje izbjeglice a Mađarska zatvara granicu, Slovenija pusta samo tisuću ili dvije, zasto? Pitaj Boga, da zaustave njihov dolazak u Njemačku koja ih je zvala a sada se pravi fina i želi ih i dalje ali samo da ne dođu do njih, želi ih ali samo ako bi ih netko mogao zaustaviti bitte..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by kaya 20/10/2015, 22:23

I za sad se ovaj dvojac snalazi dobro, doveze ih autobusom i pusti preko polja i suma u Sloveniju, sto pozdravljam svakako. Dok ide tako, kada vise ne bude ide išlo žica na Srbiju pa neka usmjere na Mars ili natrag
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by dijagram 20/10/2015, 22:31

kaja_333 wrote:Ma pusti ostojica i Milanovica, susjedi su u mrtvoj trci koji će nas vise zajebati. Srbija nam šalje izbjeglice a Mađarska zatvara granicu, Slovenija pusta samo tisuću ili dvije, zasto? Pitaj Boga, da zaustave njihov dolazak u Njemačku koja ih je zvala a sada se pravi fina i želi ih i dalje ali samo da ne dođu do njih, želi ih ali samo ako bi ih netko mogao zaustaviti bitte..
Kajo, nisu susjedi organizirali imigrante kako bi zajebavali mutavog zokija i Hrvatsku.
Po tome najvise nas je zajebala Njemacka jer ih je pozvala ali stizali bi oni i nepozvani,mozda u nesto manjem broju.
Poanta ove igre drzava u tranzitu,a tu spadamo i mi jest ova: Kako reagirati da najmanji moguci broj tih ljudi zavrsi kod nas.
Tocka.
Svi drugi to rade samo mi ne.
Nema nikakve zavjere, sami se ukopavamo, stovise time i hvalimo.
Sto se moglo i moralo napraviti?
Pod jedan sprijeciti nelegalne ulaske, sve usmjeriti na regularne prijelaze.
Pod dva voditi evidenciju i primati samo onoliko koliko ih vec izadje iz RH.
Na koncu kada svi zatvore granice saldo treba biti nula ili eventualno dvjesto krscana:)
Tako rade ostali,a mi se glupirmo i te ostale nesto optuzujemo ko zadnji idioti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by kaya 20/10/2015, 22:34

Pa koliko ja znam uvijek ih drže oko par tisuća kod nas, sve ostalo prosljede, vidiš da ih susjedi zovu autoprijevoznici. E sad ako je drugačije onda je to tajna, ovo je javno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by lookatme 20/10/2015, 22:38

Ovo neće dugo tako moći.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by dijagram 20/10/2015, 22:38

kaja_333 wrote:Pa koliko ja znam uvijek ih drže oko par tisuća kod nas, sve ostalo prosljede, vidiš da ih susjedi zovu autoprijevoznici. E sad ako je drugačije onda je to tajna, ovo je javno.
Drze vraga, samo smece od bandica potrcao se pohvaliti s prihvatom par tisuca na velesajmu.
Imamo srecu sto ta ekipa ne zeli biti ovdje,ali nasim ponasanjem zaostat ce upravo ovdje, tisuce njih.
Zatvore li slovenci prije nas granoci samo na jedan dan eto par tisuca dodatnih u RH.
Mozemo se moliti bogu da nijemci prihvate i sve te zaostale kada i mi konacno zatvorimo graicu i podjemo s pustanjem na kapaljku.
Ne ucine li to, a zasto i bi eto ih kod nas na neodredjeno vrijeme na stan i hranu,a nakgore mozda i za cijeli zivot.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire - Page 2 Empty Re: Ostoja i Zoka se posvađali sa svim susjedima. a i šire

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum