ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don Anemični će zabraniti Bujicu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Counter-Strike 10/11/2018, 03:07

zabraniti bucu? nikako  :clown

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 03:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by abraham 10/11/2018, 05:53

DA. Hm,zalosno je da je Bujica luc istine i kanal kroz koji "drugi" i "drugaciji" imaju mogucnost izaci u javnost. Osrednji novinar, osrednji gosti i.... Cekaj malo ista je slika i novinarka tuznog pogleda ili udbas uz nedeljnji rucak..... Bilo kako bilo prilicno tanak "roster" u sportskom zargonu govoreci ali se desi naprimjer Linic, ili punac od suhopizde sta je bila neovisna. Daklem , "zalosno" Bujanac je prijeko potreban i luc svjetlosti slobode u lijevoj nasoj iliti DNRH. Puno srece u daljnjem radu Velimire. Kila mozga ......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:03

Zabraniti bujicu bi bilo skroz glupo jer taj mali kepec najvise stete cini rvatima vecu nego bilo koji cetnik,,Rvate treba samo ostaviti sa samim sobom..oni ce se sami pobijediti jer su oganski glup narod..O sunce ti jebem kalaisano,,taj mali kepec koji ne bi znao dvije zavezane kokosi cuvati pametuje u nekoj TV..pa narafski moze rvatskim kokosima kokodakati,,jer te jebene kokosi rvtske imaju tri prsta ...jebaji ga fasisticki znak..Sve u svemu nisam se nadao da ce mi biti zabavno kada mi je frend rekao,,daj odi tamo i procitaj kaj tipkaju..Bog te jebo,,,ovo nma ni u jednom filmu,,::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:14

Bujica je jedina emisija na našim dalekovidničkim postajama u kojoj nisam čuo izrečenu laž ili neistinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:18

Pa jebo ti mater gluvu ...kupi si slusalice pa ces cuti::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:19

frka wrote:Pa jebo ti mater gluvu ...kupi si slusalice pa ces cuti::))
Jebo ti sebe, ja bi volio da mi ti kažeš jednu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:29

Gledaj..ameri i schwabe su vas nagovorili da zajedno sa zlovencima sjebete Yu uz njihovu pomoc,,sta ste dobili,,,kurac od ovce..Da su vam ameri i schwabe bili tako kako su se predstavljali...pa bog te jebo bili bi druga kalifornija ili bavarska,,a sta ste dobili,,,kurac od kita::)
Ajmo logicno...da su vam schwabe naparavile jedno 100 tvornica da ta jadna djeca ne bjeze iz vlastite kuce,,rekao bih,,,jebaji ga,,to je posteno i prijateljski,,,,da su vam ameri isto takonapravili nesto dobro,,,rekao bih,,,pa jebo te pravi saveznici,,,hrvatski narod zivi kao u Schwitzi,,Ali glupani jebeni glupi da bili glupi,,,morate placati zastitu koja vam nije potrebna zapadnoj mafiji i to od 2% BDP...Pa picka vam materina glupa,,,to je Atina radila u anticko doba,,,imali netko medju vama koji poznaje povijest,,koja se ponavlja,,Ma mogao bih ja deset sati tipkati,,,ali budale nece nikada shvatiti dok im netko ne odvali toljagu u glavu,,,pametni odlaze...i to je dobro..jer cete pizda vam materina dobivati socijalu mjesto mirovine i to od Berlina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:32

Tupino, znači nisi našo ni ti nijednu laž ili neistinu u Bujici. Poklopi se ušima. Pišat i leć..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:33

Bujicu nikako zabraniti...ja je obozavam,,,jer vas tako glupe jos vise cini glupljima..a samim tim ste po prirodnoj selekciji odredjeni na izumiranje::) To je ziva istina..::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:35

Nikako da čujem jednu laž li neistinu. Odjebi ako nemaš argumente...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:39

Ustvari kao sto je bog u kojega vi vjerujete (ja u njega ne vjerujem) odredio pedere za izumiranje tako je i vas kao rvate rijesio da sjebe do kraja i to kroz katolicku crkvu koja vas laze ,,jebe u to malo mozga,,,pljacka ...i otima od gladnih usta vase djece da bi se popovi vozali u mercedesima ..silovali vasu djecu..a vi to ne vidite...poslije cete reci,,,bog nas ostavio...a salje vam stotine poruka kako da se opametite,,,ocete moj ,,kurac kada ste glupi i tupi ko kurac,,,ja sam vam 1991 predvidio da vam nema spasa,,, i da ce te se najzesce pobiti izmedju sebe...zato sto ste svi pokvareni iz dna duse...lopovi i agra koja nema nista vrijedno i ljudsko u sebi,,,jebga,,,sorry na iskrenoosti...et
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:43

frka wrote:Ustvari kao sto je bog u kojega vi vjerujete (ja u njega ne vjerujem) odredio pedere za izumiranje  tako je i vas kao rvate rijesio da sjebe do kraja i to kroz katolicku crkvu koja vas laze ,,jebe u to malo mozga,,,pljacka ...i otima od gladnih usta vase djece da bi se popovi vozali u mercedesima  ..silovali vasu djecu..a vi to ne vidite...poslije cete reci,,,bog nas ostavio...a salje vam stotine poruka kako da se opametite,,,ocete moj ,,kurac kada ste glupi i tupi ko kurac,,,ja sam vam 1991 predvidio da vam nema spasa,,, i da ce te se najzesce pobiti izmedju sebe...zato sto ste svi pokvareni iz dna duse...lopovi i agra koja nema nista vrijedno i ljudsko u sebi,,,jebga,,,sorry na iskrenoosti...et
Ova tvoja maštanja nemaju nikakve veze s temom. A frustracije i komplekse možeš najbolje izliječiti u specjaliziranoj ustanovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:52

Ja mastam a vec pola miliona mladih hrvata otislo..a slijedece tri cetiri godine otice jos najmanje 200 tisuca,,,pa sinko...zbroji dva i dva...tko ce placati poreze,,,,Hrvati mislili imati drzavu za dzabalesku,,,pa bog te jebo,,,ako imas ficu..lakse ga odrzavati nego mercedesa,,,al jest moj kurac,,,imo bi ja mercedesa pa tko mu jebe mater koliko kosta neka kosta ,,idioti ste rodjeni...idioti cete umrijeti,,,to vam je zapisano u zvijezdama,,,,jebaji ga,,,,,e da,,,ja ovo ne tipkam iz mrznje nego si mislim,,,mozda ce neka kretencina skuziti pa ce poduzeti kakav korak da promijeni nacin razmisljanja i tako spasi tu jebenu vukojebinu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 06:54

frka wrote:Ja mastam a vec pola miliona mladih hrvata otislo..a slijedece tri cetiri godine otice jos najmanje 200 tisuca,,,pa sinko...zbroji dva i dva...tko ce placati poreze,,,,Hrvati mislili imati drzavu za dzabalesku,,,pa bog te jebo,,,ako imas  ficu..lakse ga odrzavati nego mercedesa,,,al jest moj kurac,,,imo bi ja mercedesa pa tko mu jebe mater koliko kosta neka kosta ,,idioti ste rodjeni...idioti cete umrijeti,,,to vam je zapisano u zvijezdama,,,,jebaji ga,,,,,e da,,,ja ovo ne tipkam iz mrznje nego si mislim,,,mozda ce neka kretencina skuziti pa ce poduzeti kakav korak da  promijeni nacin razmisljanja i tako spasi tu jebenu vukojebinu...
Kad skužiš, da si u biti ti kreten, sve će ti biti lakše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:04

Skuzio sam da ste ti i ovaj vuk sa kamena kamenog mozga(pazi mu nadimka kao i tvoga) pa sam dosao ovdje da vas malo omeksam,,,malo fleksibilnosti,,idioti glupi::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:08

frka wrote: pa sam dosao ovdje da vas malo omeksam,
Stvarno ti je život zanimljiv. Za popizdit:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:12

Pa jebga,,amo gdje ja zivim,,,takvih budala nema::))Nemres nac neku budalu da se mosh sprdat sa njim kao ovdje sa vama::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:13

OK, nastavi se ti ljiepo s nama sprdati...:)) I tvoj život treba imati neki smisao, valjda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sora 10/11/2018, 07:14

abraham wrote:DA. Hm,zalosno je da je Bujica luc istine i kanal kroz koji "drugi" i "drugaciji" imaju mogucnost izaci u javnost. Osrednji novinar, osrednji gosti i.... Cekaj malo ista je slika i novinarka tuznog pogleda ili udbas uz nedeljnji rucak..... Bilo kako bilo prilicno tanak "roster" u sportskom zargonu govoreci ali se desi naprimjer Linic, ili punac od suhopizde sta je bila neovisna. Daklem , "zalosno" Bujanac je prijeko potreban i luc svjetlosti slobode u lijevoj nasoj iliti DNRH. Puno srece u daljnjem radu Velimire. Kila mozga ......
"Živim ovdje cijeli svoj život i imam dojam da su predrasude u porastu, kako nacionalne tako i vjerske. Čujem ljude koje znam cijeli svoj život kako govore "ma on ti je iz...", toga prije naprosto nije bilo. Zgrožena sam time, jer nema ničeg goreg od predrasuda na nacionalnoj i vjerskoj osnovi, to je tragedija za cijelo društvo", rekla nam je Krizmanić, pa dodala kako je najviše brine činjenica da se u skladu s tim odgajaju i djeca.
"To je propast za cijelo društvo, a naročito ako ne poradimo na tome, od vrtića pa nadalje. Naime, ako se djetetu kod kuće i usade takve predrasude, vi to možete poništiti u vrtiću, ali ja se bojim da se to kod nas više ne radi. Takve predrasude se ne smiju dopuštati. Ono što se kod nas događa je da se uzvisuje pojam "Hrvat katolik". Ja sam odrasla, a da nisam ni znala da sam Hrvatica i katolkinja jer se to nikad nije forsiralo", dodala je Krizmanić.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 2 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum