ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Go down

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga Empty Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Post by Eroo Thu 8 Nov - 17:33

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga
Kongregacija za nauk vjere, na temelju tolikih lažnih vijesti, već je okarakterizirala Međugorje kao problem.
Ali ja sam poslao mons. Hosera jer vjerujem da su plodovi jasni i da ih ima mnogo


Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga 1-1


https://www.vecernji.hr/vijesti/papa-franjo-otkrio-me-ugorje-mi-je-u-srcu-spasio-sam-ga-1281134
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga Empty Re: Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Post by Eroo Thu 8 Nov - 19:24

Istina je bila jača od sotonskih laži. 
Pa normalno je to, očekivano...
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga Empty Re: Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Post by Guest Thu 8 Nov - 20:14

Znaci ipak proradio Gospin postanski ured na 88266.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga Empty Re: Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Post by Eroo Thu 8 Nov - 20:17

Međugorje je kršćsnska karaula. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga Empty Re: Papa Franjo otkrio: Međugorje mi je u srcu. Spasio sam ga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum