ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pederluk nije bolest...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Šandor Winnetou 8/11/2018, 13:02

vuksadinare wrote:Tre zasto ti mrzis pedere,srbe,migrante,eu,jugu,zvezdu,dzanga,crvenog,soru,gnjeca... :D
Osim migranata i sore( oni su mujage) svi ostali su srbi, no ne mrzim ja njih, samo zastupam njihovo pravo da se izražavaju kako žele, da si guraju silikon u testise, da pometu žensku konkurenciju u svim natjecanjima kao njima ravnima, da lupetaju gluposti, da pričaju bajke, da ispadaju budaletine... cheers
Ko  sam ja da im to branim B-)

Šandor Winnetou

Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by vuksadinare 8/11/2018, 13:07

tre wrote:
vuksadinare wrote:Tre zasto ti mrzis pedere,srbe,migrante,eu,jugu,zvezdu,dzanga,crvenog,soru,gnjeca... :D
Osim migranata i sore( oni su mujage) svi ostali su srbi, no ne mrzim ja njih, samo zastupam njihovo pravo da se izražavaju kako žele, da si guraju silikon u testise, da pometu žensku konkurenciju u svim natjecanjima kao njima ravnima, da lupetaju gluposti, da pričaju bajke, da ispadaju budaletine... cheers
Ko  sam ja da im to branim B-)
...ti si ludi ptsp-ovac branitelj..pun mrznje i nacionalizma... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Šandor Winnetou 8/11/2018, 13:20

vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:Tre zasto ti mrzis pedere,srbe,migrante,eu,jugu,zvezdu,dzanga,crvenog,soru,gnjeca... :D
Osim migranata i sore( oni su mujage) svi ostali su srbi, no ne mrzim ja njih, samo zastupam njihovo pravo da se izražavaju kako žele, da si guraju silikon u testise, da pometu žensku konkurenciju u svim natjecanjima kao njima ravnima, da lupetaju gluposti, da pričaju bajke, da ispadaju budaletine... cheers
Ko  sam ja da im to branim B-)
...ti si ludi ptsp-ovac branitelj..pun mrznje i nacionalizma... :D
Ja mislim da širim ljubav i toleranciju i lijepo sam to potkrjepio primjerima B-)

_________________
Pederluk nije bolest...  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by vuksadinare 8/11/2018, 13:24

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:Tre zasto ti mrzis pedere,srbe,migrante,eu,jugu,zvezdu,dzanga,crvenog,soru,gnjeca... :D
Osim migranata i sore( oni su mujage) svi ostali su srbi, no ne mrzim ja njih, samo zastupam njihovo pravo da se izražavaju kako žele, da si guraju silikon u testise, da pometu žensku konkurenciju u svim natjecanjima kao njima ravnima, da lupetaju gluposti, da pričaju bajke, da ispadaju budaletine... cheers
Ko  sam ja da im to branim B-)
...ti si ludi ptsp-ovac branitelj..pun mrznje i nacionalizma... :D
Ja mislim da širim ljubav i toleranciju i lijepo sam to potkrjepio primjerima B-)
hahaha..ti mrziš...hahahaha...ti si zlocest...sorry tre samo glumim soru i ekipu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Guest 8/11/2018, 13:33

ako nekog zanima evo kako sve to funkcionira u detalje. down the rabbit hole...

najprije pročitajte ovo da ne bi bilo nismo znali:

I bet the police and FBI love Josh.

Nothing makes law enforcement happier than websites that distribute how-to guides on making convincing terror threats (with handy email services for sending the threats), as well as detailed stories about child sexual abuse murder. Bonus! Now their members actually kill children (after chatting with Josh)!

Kiwi Farms is an immensely creepy American internet forum run by a manchild named Joshua Conner Moon out of his mom's house[2] that stalks who the site's users refer to as "lolcows", supposed "internet eccentrics." Think some of the Internet's worst psychopaths projecting their frustration onto minorities, and now that you're picturing GamerGate, think creepier.

Consider that across the forums there are multiple warnings to members to conceal their identity. For KFers, anonymity isn’t a choice but a necessity — they know what they’re doing is probably illegal, and that their anonymity insulates them from any consequences. They know their “entertainment” harms vulnerable people, which is why some of them felt bad when that one target hanged herself. But, most important, they know that if their anonymity were compromised, their own community might eat them alive.

—Margaret Pless, writing for New York Magazine about the questionable legality of the site users' actions.

Critics of Kiwi Farms point out "lolcows" who end up on the website are digitally stalked, harassed (by having rumours and smears posted about them) and doxed (including full names, birthdays, workplaces, personal social media accounts, and even street addresses and phone numbers). At least one person has committed suicide through hanging after being featured on Kiwi Farms.[3] Perhaps unsurprisingly, several of the site's users proceeded to mock said person.

https://rationalwiki.org/wiki/Kiwi_Farms

-------

nakon ovoga iznad ako nekoga zanima cijeli taj slučaj u detalje sa svim apsolutno svim detaljima od sms-ova pa do mailova i svih dokumenata evo neka klikne na link ispod ali to čini na vastitu odgovornost! be warned. no vidjet ćete koliko je USA degenerirala u totalni shit, dekadenciju i devijantna ponašanja.


Dylan Hafertepen / noodlesandbeef / ekigyuu / beefdumplings / California CowGay BDSM Muscle-Bear with Ball Inflation Fetish Linked to 3 Deaths

https://kiwifarms.net/threads/dylan-hafertepen-noodlesandbeef-ekigyuu-beefdumplings-california-cow.49057/




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by dzango 8/11/2018, 13:35

kofein wrote::facepalm


Pederluk nije bolest...  - Page 2 Anabrnabic2017-06o-820x410
Pronađi uljeza.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by dzango 8/11/2018, 13:38

NBA liga kaznila je centra Denver Nagetsa Nikolu Jokića 25.000 dolara.
Jokić je kažnjen zbog "ponižavajućeg i uvredljivog rečnika" tokom intervjua posle utakmice sa Čikago Bulsima 31. oktobra.
"No homo, but he’s longer than you expect", prokomentarisao je Jokić raspon ruku Vendela Kartera.
Srbin je očigledno kažnjen zbog upotrebe izraza "homo", koji se često odnosi na gej populaciju.

_________________
Pederluk nije bolest...  - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by darth_vader 8/11/2018, 16:23

Neopisivo odvratno nešto... bacaj atomske Kime, koji kurac čekaš...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Guest 8/11/2018, 20:17

devijacija 4%,ist otprilike i medju zivotinjama..nije to bed,bed je sto i takvi devijantni yebu ostalih 96% u mozak sve do svjeckog nivoja.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by dzango 8/11/2018, 20:34

pismejker wrote:devijacija 4%,ist otprilike i medju zivotinjama..nije to bed,bed je sto i takvi devijantni yebu ostalih 96% u mozak sve do svjeckog nivoja.. :cleanteeth
Ne jebu ih devijantni već politika. Imaš puno pedera koji su super osobe i nisu se svojim seksualnim sklonostima probijali u društvu. Probijali su svojim talentom, radom, sposobnostima. Seksualno opredeljenje je bilo njihova privatna stvar.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Guest 8/11/2018, 20:48

dzango wrote:
pismejker wrote:devijacija 4%,ist otprilike i medju zivotinjama..nije to bed,bed je sto i takvi devijantni yebu ostalih 96% u mozak sve do svjeckog nivoja.. :cleanteeth
Ne jebu ih devijantni već politika. Imaš puno pedera koji su super osobe i nisu se svojim seksualnim sklonostima probijali u društvu. Probijali su svojim talentom, radom, sposobnostima. Seksualno opredeljenje je bilo njihova privatna stvar.
Nije tako chango..Geje su svoju nekad kriticnu poziciju javnom pompom,digli na razinu da svatko tko je rekao nesh protiv,letio je sa posla,ostajao bez politicke pozicije i slicno...Itekako su se svojom "zrtvom" probijali i kupili povlastice,slag na tortu je naravno bila i sposobnost,ali,ako danas pa i prije 20 godina, si aplicirao na isto radno mjesto i kao konkurenciju imao Geju ili Gejku,nisi imao,niti ces iakad imati sansu,jer ako su ovi samo primjetili da bi u neutralnom duelu isplai,tiho bi nabacili da ih se sikanira radi seksualnog opredjenljenja...Chango ne budi djete...
Koriste oni obilno svoju seksualnost da ostvare svoje ciljeve.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Sora 8/11/2018, 21:01

I ja sam peder 
Volim muske

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Guest 8/11/2018, 21:01

dzango wrote:NBA liga kaznila je centra Denver Nagetsa Nikolu Jokića 25.000 dolara.
Jokić je kažnjen zbog "ponižavajućeg i uvredljivog rečnika" tokom intervjua posle utakmice sa Čikago Bulsima 31. oktobra.
"No homo, but he’s longer than you expect", prokomentarisao je Jokić raspon ruku Vendela Kartera.
Srbin je očigledno kažnjen zbog upotrebe izraza "homo", koji se često odnosi na gej populaciju.

Badava mu isprike i opravdavanja.  Pederi su se odlučili biti prozvani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Šandor Winnetou 8/11/2018, 21:03

Sora wrote:I ja sam peder 
Volim muske
a jel muški vole tebe?

_________________
Pederluk nije bolest...  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Guest 8/11/2018, 21:05

tre wrote:
Sora wrote:I ja sam peder 
Volim muske
a jel muški vole tebe?

Hahaha  

pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by debotoijusto 8/11/2018, 21:05

desnicarska krema foruma okupila se na jos jednoj pederskoj temi 
mnogo lijepo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by dzango 8/11/2018, 22:07

pismejker wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:devijacija 4%,ist otprilike i medju zivotinjama..nije to bed,bed je sto i takvi devijantni yebu ostalih 96% u mozak sve do svjeckog nivoja.. :cleanteeth
Ne jebu ih devijantni već politika. Imaš puno pedera koji su super osobe i nisu se svojim seksualnim sklonostima probijali u društvu. Probijali su svojim talentom, radom, sposobnostima. Seksualno opredeljenje je bilo njihova privatna stvar.
Nije tako chango..Geje su svoju nekad kriticnu poziciju javnom pompom,digli na razinu da svatko tko je rekao nesh protiv,letio je sa posla,ostajao bez politicke pozicije i slicno...Itekako su se svojom "zrtvom" probijali i kupili povlastice,slag na tortu je naravno bila i sposobnost,ali,ako danas pa i prije 20 godina, si aplicirao na isto radno mjesto i kao konkurenciju imao Geju ili Gejku,nisi imao,niti ces iakad imati sansu,jer ako su ovi samo primjetili da bi u neutralnom duelu isplai,tiho bi nabacili da ih se sikanira radi seksualnog opredjenljenja...Chango ne budi djete...
Koriste oni obilno svoju seksualnost da ostvare svoje ciljeve.. :cleanteeth
Ne. Nisu problem pederi. Problem je propederska politika koju često zastupaju strejtaši. Imaš pedere koji se nikada nisu pozivali na pederastiju a uspeli su u životu. Seksualno opredeljenje su ostavili za svoju privatnost. Nisu problem oni već politika.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Regoč 9/11/2018, 08:52

tre wrote:Ko  sam ja da im to branim B-)
Vidim da si nadahnut riečima Svetoga Otca! :D

_________________
Pederluk nije bolest...  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Šandor Winnetou 9/11/2018, 12:45

Regoč wrote:
tre wrote:Ko  sam ja da im to branim B-)
Vidim da si nadahnut riečima Svetoga Otca! :D
Nego, priuštiti pederima i ostalim nakazama mogućnost da se samopojebu i samounište mi daje neku moralnu satisfakciju, tko prihvati Krista i pokaje se uvijek je dobrodošao među normalne no tko to ne želi niko mu ne brani da se samorastavi na atome :)

_________________
Pederluk nije bolest...  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Pederluk nije bolest...  - Page 2 Empty Re: Pederluk nije bolest...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum