ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio.

Go down

Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio. Empty Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio.

Post by vuksadinare Tue 6 Nov - 18:20

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/falatar-na-hrt-u-komsic-je-pobijedio-na-ratnohuskackoj-retorici-mrznje-unistio-je-odnose-bosnjaka-i-hrvata-sokiran-sam-brojem-glasova-koje-je-dobio-407037
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio. Empty Re: Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio.

Post by vuksadinare Tue 6 Nov - 18:22

Borisa zapecacena ti je sudbina u sarajstanu...ali istaknuo si ovom izjavom kandidaturu za sljedeceg hrvatskog clana predsjednistva i dokazao si da zelis biti i htio si biti predstavnik hrvata na hrvatskim glasovima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio. Empty Re: Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio.

Post by vuksadinare Tue 6 Nov - 18:24

Covjek je lijeve i gradzanske provijencije ali je svjestan da zeli biti predstavnik hrvata i da je jedino legitimno ako do toga dodje na hrvatskim glasovima a i moralno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio. Empty Re: Borisa Falatar:Komsic je pobjedio na ratnohuskackoj retorici,unistio je odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka.Neugodno sam iznenadjen brojem glasova koje je dobio.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum