ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Throw a commie from the chopper

Page 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by kic Tue 6 Nov - 23:03


*sigh*

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben Tue 6 Nov - 23:27

kic wrote:
*sigh*

ovo je sigh


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by kic Tue 6 Nov - 23:32


https://m.9gag.com/gag/aqK2joP?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Tue 6 Nov - 23:34

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:ne postoji nikakav gen samouništenja u kapitalizmu

on će trajati dok god bude postojao industrijski način proizvodnje i razmjena dobara. A to je još jako dugo.

Ne postoji je li

Samo pogledaj svijet oko sebe. Mislis da je sve t samo neka zajebancij.

Sve je to posljedica logike profita koji ima svoje ishodiste u ovakvom globalnom ekonomskom modelu.

Ratovi, krize, bjesomucn borba za resurse, za eneretske koridore, gsjebana ekologija, migrantske krize, pucevi, zbacivanja vlada I rezima, obojene revolucije ...

Mi smo u presoblju nuklearnog rata. Sve zbog logike profita I ovog globalnog kapitalizma.

Ako se ne osmisli kvalitetna alternatva buducnost je jako mracna.

nema se što osmisliti

marks je lijepo rekao da je društveno uređenje svakog vremena u povijesti definirano načinom proizvodnje (ja bih dodao još bitnije i načinom i količinom razmjene, kao posljedice specijalizacije).

Tu je imao posve pravo i to mu svi daju za kredit.

E sad zašto je on sam mislio da se to kako je govorio može i treba postaviti naglavce nije jasno, no ne može.

ono što mi zovemo "kapitalizam" nije neka teorija, nešto nastalo temeljem nečijih ideja, nego jednostavno nešto što je nastalo prirodnim putem, organski proizašlo iz industrijskog načina proizvodnje. Kapitalizam nije nužno pravedan, nije ni nužno nepravedan, ali je svakako apsolutno učinkovit.
Da, ucinkovit.

Ucinkovio srlja u provaliju.

Ne treba meni nikakav Marx da mi objasni, vidim i sam sta se zbiva gdje sve vodi.

I ova migrantska kriza je outcome globalnog kapitalizma. Jeadan od razloga sto sam rekao da kapitalizam ima u sebi gen samounistenja. Kao I svako klasno drustvo.

I da, nastao je prirodnim putem I razvitkom drutvenih I proizvodnih odnosa. Naravno da je Marx bio u pravu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben Tue 6 Nov - 23:35

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:ne postoji nikakav gen samouništenja u kapitalizmu

on će trajati dok god bude postojao industrijski način proizvodnje i razmjena dobara. A to je još jako dugo.

Ne postoji je li

Samo pogledaj svijet oko sebe. Mislis da je sve t samo neka zajebancij.

Sve je to posljedica logike profita koji ima svoje ishodiste u ovakvom globalnom ekonomskom modelu.

Ratovi, krize, bjesomucn borba za resurse, za eneretske koridore, gsjebana ekologija, migrantske krize, pucevi, zbacivanja vlada I rezima, obojene revolucije ...

Mi smo u presoblju nuklearnog rata. Sve zbog logike profita I ovog globalnog kapitalizma.

Ako se ne osmisli kvalitetna alternatva buducnost je jako mracna.

nema se što osmisliti

marks je lijepo rekao da je društveno uređenje svakog vremena u povijesti definirano načinom proizvodnje (ja bih dodao još bitnije i načinom i količinom razmjene, kao posljedice specijalizacije).

Tu je imao posve pravo i to mu svi daju za kredit.

E sad zašto je on sam mislio da se to kako je govorio može i treba postaviti naglavce nije jasno, no ne može.

ono što mi zovemo "kapitalizam" nije neka teorija, nešto nastalo temeljem nečijih ideja, nego jednostavno nešto što je nastalo prirodnim putem, organski proizašlo iz industrijskog načina proizvodnje. Kapitalizam nije nužno pravedan, nije ni nužno nepravedan, ali je svakako apsolutno učinkovit.
Da, ucinkovit.

Ucinkovio srlja u provaliju.

Ne treba meni nikakav Marx da mi objasni, vidim i sam sta se zbiva gdje sve vodi.

I ova migrantska kriza je outcome globalnog kapitalizma. Jeadan od razloga sto sam rekao da kapitalizam ima u sebi gen samounistenja. Kao I svako klasno drustvo.

I da, nastao je prirodnim putem I razvitkom drutvenih I proizvodnih odnosa. Naravno da je Marx bio u pravu.


Oh can't you see what I mean?
Might as well jump. Jump!
Might as well jump.
Go ahead, jump. Jump!
Go ahead, jump.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Tue 6 Nov - 23:53

aben wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:ne postoji nikakav gen samouništenja u kapitalizmu

on će trajati dok god bude postojao industrijski način proizvodnje i razmjena dobara. A to je još jako dugo.

Ne postoji je li

Samo pogledaj svijet oko sebe. Mislis da je sve t samo neka zajebancij.

Sve je to posljedica logike profita koji ima svoje ishodiste u ovakvom globalnom ekonomskom modelu.

Ratovi, krize, bjesomucn borba za resurse, za eneretske koridore, gsjebana ekologija, migrantske krize, pucevi, zbacivanja vlada I rezima, obojene revolucije ...

Mi smo u presoblju nuklearnog rata. Sve zbog logike profita I ovog globalnog kapitalizma.

Ako se ne osmisli kvalitetna alternatva buducnost je jako mracna.

nema se što osmisliti

marks je lijepo rekao da je društveno uređenje svakog vremena u povijesti definirano načinom proizvodnje (ja bih dodao još bitnije i načinom i količinom razmjene, kao posljedice specijalizacije).

Tu je imao posve pravo i to mu svi daju za kredit.

E sad zašto je on sam mislio da se to kako je govorio može i treba postaviti naglavce nije jasno, no ne može.

ono što mi zovemo "kapitalizam" nije neka teorija, nešto nastalo temeljem nečijih ideja, nego jednostavno nešto što je nastalo prirodnim putem, organski proizašlo iz industrijskog načina proizvodnje. Kapitalizam nije nužno pravedan, nije ni nužno nepravedan, ali je svakako apsolutno učinkovit.
Da, ucinkovit.

Ucinkovio srlja u provaliju.

Ne treba meni nikakav Marx da mi objasni, vidim i sam sta se zbiva gdje sve vodi.

I ova migrantska kriza je outcome globalnog kapitalizma. Jeadan od razloga sto sam rekao da kapitalizam ima u sebi gen samounistenja. Kao I svako klasno drustvo.

I da, nastao je prirodnim putem I razvitkom drutvenih I proizvodnih odnosa. Naravno da je Marx bio u pravu.


Oh can't you see what I mean?
Might as well jump. Jump!
Might as well jump.
Go ahead, jump. Jump!
Go ahead, jump.
Znam dobrog psihijatra za tebe.Tezak si slucaj znam,  ali mogao bi ti pomoci.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 1:31

to da kapitalizam srlja u provaliju slušam od socijalista od šezdeset i neke. To što se njima socijalizam svako malo strmopizdi u provaliju to ih ne jebe ni pol posto... uglavnom te priče da će propast kapitalizam traju jedno sto godina

evo samo što nije

i da, učinkovit je.

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Wed 7 Nov - 2:45

marcellus wrote:to da kapitalizam srlja u provaliju slušam od socijalista od šezdeset i neke. To što se njima socijalizam svako malo strmopizdi u provaliju to ih ne jebe ni pol posto... uglavnom te priče da će propast kapitalizam traju jedno sto godina

evo samo što nije

i da, učinkovit je.
Srlja to u provaliju zajedno sa svima nama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 2:57

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:to da kapitalizam srlja u provaliju slušam od socijalista od šezdeset i neke. To što se njima socijalizam svako malo strmopizdi u provaliju to ih ne jebe ni pol posto... uglavnom te priče da će propast kapitalizam traju jedno sto godina

evo samo što nije

i da, učinkovit je.
Srlja to u provaliju zajedno sa svima nama.

onda dođi ovdje k nama u Hrvatsku tu ti je još uvijek debeli masni socijalizam

sve je isto, samo njega nema, rekli bi zlobnici

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Wed 7 Nov - 2:59

red wolf wrote:
kic wrote:
ringo nas trolla sve u šesnaest.
Ne.
Ma pusti tupane, oni samo vide pune rafove svega I svacega, I kako je na Zapadu visok standard. Vide Ajfone I blue jeans ...

A ne vide sve moguce pormecaje koje globalni kapitalizam uzrokuje, ne vide demografske I ekoloske teske probleme I posljedice, ne vide imperijalisticku narav modernog kapitalizma koji je po cijelim svjetskim regionima napravio pustos I ne vide da smo svi politicki dosli do ruba samounistenja.

Ne vide da je upravo taj globalni system izazvao ovaj migracijski stampedo koji je skoro nemoguce kontrolirati jer je svjesno izazvan I upravljan.

Ne vide da im je 20 000 mudzahedina na granici sa Hvatskom a bit ce ih jos vise. A sve je to rezultat I posljedica predatorskog globalnog kapitalizma, imperijalizma I pohlepe bez granica.

I kad vam se nasele po Hrvatskoj jer  u jednom trenutku Zapad vise nece moci da ih prima, e onda ce im biti I LIDL I Ajfoni I kuku pomagaj.

Ovaj stampedo su neki umni ljudi predvidjeli jos prije 40 godina pa i vise.

Kapitalizam mora vjecno da se siri I vjecno da ubire profit a vjecno se siriti I profitirati ne moze. A onda ce biti svasta.

A to je vrlo blizu jer se ne bi svjetske elite ovako neuracunljivo ponasale tek tako bez veze.

Sav ovaj sumanuti liberalizam (pogresan naziv) I sav taj pederluk I prvertizam je logicna posljedica I logicna stepenica u razvoju globalnog kapitalizma.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 3:09

Ringo10 wrote:
red wolf wrote:
kic wrote:
ringo nas trolla sve u šesnaest.
Ne.
Ma pusti tupane

ringo, mislio sam da ipak nisi kreten, ali ovo je stvarno dno, pa ti sa zekom razgovaraš kao da je on taj koji ima mozak? Ajme...

ovo ostalo je isto toliko debilno da neću ni komentirat, "kapitalizam mora da se širi", još i srbizam, ajde nebitno... gle, ukratko, to je stvar evolucije, princip, zovi to kako hoćeš... rasteš, širiš se, na kraju stagniraš, propadneš, dođe netko drugi... ništa u kapitalizmu ne traje vječno i zato je on superioran socijalizmu, koji se ne širi, koji ne ide nigdje, koji stoji na mjestu.

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 3:10

i da profitirati se može i mora vječno, jer tako ekonomija funkcionira otkad je prvi put netko nekom dao rijetku školjku u zamjenu za medvjeđe krzno... par desetaka tisuća godina, možda više

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Wed 7 Nov - 3:14

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
red wolf wrote:
kic wrote:
ringo nas trolla sve u šesnaest.
Ne.
Ma pusti tupane

ringo, mislio sam da ipak nisi kreten, ali ovo je stvarno dno, pa ti sa zekom razgovaraš kao da je on taj koji ima mozak? Ajme...

ovo ostalo je isto toliko debilno da neću ni komentirat, "kapitalizam mora da se širi", još i srbizam, ajde nebitno... gle, ukratko, to je stvar evolucije, princip, zovi to kako hoćeš... rasteš, širiš se, na kraju stagniraš, propadneš, dođe netko drugi... ništa u kapitalizmu ne traje vječno i zato je on superioran socijalizmu, koji se ne širi, koji ne ide nigdje, koji stoji na mjestu.
Jebali te vise srbizmi u supak, jeste bolesni u pizdu materinu.

A to sto sam rekao ne moze opvrgnuti niko. Uzivaj dok mozes.

Odjavljujem!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 3:17

takve gluposti se nema što ni opovrgavati, jer su jednostavno proizvoljne gluposti bez temelja

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 3:22

i da, profit je upravo ključ, on mora postojati da bi se opstalo. Problem svih ljevičarskih ekonomskih razmišljanja je što preziru profit. A ekonomija postoji radi profita.

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Yehudim Wed 7 Nov - 3:26

Ringo10 wrote:
red wolf wrote:
kic wrote:
ringo nas trolla sve u šesnaest.
Ne.
Ma pusti tupane, oni samo vide pune rafove svega I svacega, I kako je na Zapadu visok standard. Vide Ajfone I blue jeans ...

A ne vide sve moguce pormecaje koje globalni kapitalizam uzrokuje, ne vide demografske I ekoloske teske probleme I posljedice, ne vide imperijalisticku narav modernog kapitalizma koji je po cijelim svjetskim regionima napravio pustos I ne vide da smo svi politicki dosli do ruba samounistenja.

Ne vide da je upravo taj globalni system izazvao ovaj migracijski stampedo koji je skoro nemoguce kontrolirati jer je svjesno izazvan I upravljan.

Ne vide da im je 20 000 mudzahedina na granici sa Hvatskom a bit ce ih jos vise. A sve je to rezultat I posljedica predatorskog globalnog kapitalizma, imperijalizma I pohlepe bez granica.

I kad vam se nasele po Hrvatskoj jer  u jednom trenutku Zapad vise nece moci da ih prima, e onda ce im biti I LIDL I Ajfoni I kuku pomagaj.

Ovaj stampedo su neki umni ljudi predvidjeli jos prije 40 godina pa i vise.

Kapitalizam mora vjecno da se siri I vjecno da ubire profit a vjecno se siriti I profitirati ne moze. A onda ce biti svasta.

A to je vrlo blizu jer se ne bi svjetske elite ovako neuracunljivo ponasale tek tako bez veze.

Sav ovaj sumanuti liberalizam (pogresan naziv) I sav taj pederluk I prvertizam je logicna posljedica I logicna stepenica u razvoju globalnog kapitalizma.
:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by aben Wed 7 Nov - 5:42

dg-dg-dg-dg-dg-dg-dg-dg

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Ringo10 Wed 7 Nov - 5:54

marcellus wrote:takve gluposti se nema što ni opovrgavati, jer su jednostavno proizvoljne gluposti bez temelja
 Na nos ce vama izaci I kapitalzam I toboznje euroatlantske integracije. U stvari vec vam na nos  izlaze.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora Wed 7 Nov - 5:55

aben wrote:
Ringo10 wrote:
aben wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:industrija naime proizvodi višak vrijednosti samo u marksovim teorijama

u stvarnom svijetu tržište određuje vrijednost proizvoda
Ma jebes industriju.

Bitno je imati strane trgovinske lance I veliki izbor gaca I carapa u u njima.

da su ljudima važniji dimnjoci, imali bi dimnjoke. ako su in važnije bičve, unda ćeš imati bičve.
jo ne verujen da ti misliš da bi ljudima bilo dobro da imaju ono ča in ti oktroiroš da imaju.
E pa eto zato I jeste tu gdje jeste. Izumrijet cete ubrzano ali sa velikim izborom gaca I bicava.

bolje izumriti prirodno, svojon voljom, nego živiti u oktroiranon svitu di ti komesor govori ča ti tribo
A budala 

To je BOG A ne komesar 
Samo Bog  to moze .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by marcellus Wed 7 Nov - 5:58

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:takve gluposti se nema što ni opovrgavati, jer su jednostavno proizvoljne gluposti bez temelja
 Na nos ce vama izaci I kapitalzam I toboznje euroatlantske integracije. U stvari vec vam na nos  izlaze.

mi ne živimo u kapitalizmu. Ti živiš u kapitalizmu i kako vidim dobro ti je tamo i ne misliš se vraćat ovdje

_________________
Throw a commie from the chopper - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sora Wed 7 Nov - 6:00

Yehudim wrote:
Ringo10 wrote:
red wolf wrote:
kic wrote:
ringo nas trolla sve u šesnaest.
Ne.
Ma pusti tupane, oni samo vide pune rafove svega I svacega, I kako je na Zapadu visok standard. Vide Ajfone I blue jeans ...

A ne vide sve moguce pormecaje koje globalni kapitalizam uzrokuje, ne vide demografske I ekoloske teske probleme I posljedice, ne vide imperijalisticku narav modernog kapitalizma koji je po cijelim svjetskim regionima napravio pustos I ne vide da smo svi politicki dosli do ruba samounistenja.

Ne vide da je upravo taj globalni system izazvao ovaj migracijski stampedo koji je skoro nemoguce kontrolirati jer je svjesno izazvan I upravljan.

Ne vide da im je 20 000 mudzahedina na granici sa Hvatskom a bit ce ih jos vise. A sve je to rezultat I posljedica predatorskog globalnog kapitalizma, imperijalizma I pohlepe bez granica.

I kad vam se nasele po Hrvatskoj jer  u jednom trenutku Zapad vise nece moci da ih prima, e onda ce im biti I LIDL I Ajfoni I kuku pomagaj.

Ovaj stampedo su neki umni ljudi predvidjeli jos prije 40 godina pa i vise.

Kapitalizam mora vjecno da se siri I vjecno da ubire profit a vjecno se siriti I profitirati ne moze. A onda ce biti svasta.

A to je vrlo blizu jer se ne bi svjetske elite ovako neuracunljivo ponasale tek tako bez veze.

Sav ovaj sumanuti liberalizam (pogresan naziv) I sav taj pederluk I prvertizam je logicna posljedica I logicna stepenica u razvoju globalnog kapitalizma.
:tu
Slazem se s Ringom u pogkedu kapitalizma 

Da 
Bogatstvo je to 
Ali mnogi i dalje vjeruju kako to bogatstvo pada s neba ko pečeni fazani 
Malo bogatih i puno siromasnih 
No 
Izbjeglice RINGO , nisu sigurno ugroza za obicne ljude 
Njih se boje vlastodršci 
Zbog uvoza revolucije 
Vidjet ces .. da sam u pravu 
Zato salju vojsku . Cak i na djecu i zene .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Throw a commie from the chopper - Page 30 Empty Re: Throw a commie from the chopper

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum