ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by Guest 30/10/2018, 21:41

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 2014-Mitsubishi-XR-PHEV-Concept-2
Ezeku,jel ti se svidja..? :x :x :x

Guest
Guest


Back to top Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by Guest 30/10/2018, 21:43

Odoh nes posloziti i pojesti..ajd Ezeku,cuvaj mi moj homeyard.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by red wolf 30/10/2018, 21:44

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
Kozojepski postaje..svima jasno... :cleanteeth
Ne...Vladari ovog svijeta se prilagođavaju situaciji...Vi, sadašnji, ste već prošlost za njih...A toga još niste svjesni...

Dakle ja sam Vladar..adaptiram se i u svim uvjetima uspjesno prilagodjavam..i sve mi je bolje i bolje... king
Ne, ti si klaun...
Kakogod...sve mi je bolje i bolje..Bougat sam i sve vise toga mogu... king
Ezeku,se sjecas humoristicke serije Seinfeld..Lik je po epizodi dobivao oko milijun dolara..toliko o klaunima... jocolor jocolor jocolor
Gledaj, danas si saznao da je 60 % životinjskih vrsta izumrlo zbog ljudskog djelovanja...Postotak je zapravo veći...Nebitno...I nitko ništa...Koga briga?...Zemlja je u teškom stanju, ali se ne predaje...Čovjek se mora promijeniti! Ovako ne ide dalje. Lako je namaknuti novih par milijuna radnika i dovesti ih u Europu kako je to sad učinjeno, ali to je učinjeno da se spasi svijet Vaših  vladara...Odnosno sadašnji sustav...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by marcellus 30/10/2018, 23:04

red wolf wrote:
marcellus wrote:dok istovremeno u Irskoj imamo referendum o dozvoli blasfemije usmjerene protiv krista.
Novinar si...Imaš pedeset i nešto godina, i još nisi shvatio kako ''igra'' funkcionira...hahahahahahahahahaha

najbolje da nisam, mamlazu poluinteligentni...

_________________
Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by Guest 30/10/2018, 23:35

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
Ne...Vladari ovog svijeta se prilagođavaju situaciji...Vi, sadašnji, ste već prošlost za njih...A toga još niste svjesni...

Dakle ja sam Vladar..adaptiram se i u svim uvjetima uspjesno prilagodjavam..i sve mi je bolje i bolje... king
Ne, ti si klaun...
Kakogod...sve mi je bolje i bolje..Bougat sam i sve vise toga mogu... king
Ezeku,se sjecas humoristicke serije Seinfeld..Lik je po epizodi dobivao oko milijun dolara..toliko o klaunima... jocolor jocolor jocolor
Gledaj, danas si saznao da je 60 % životinjskih vrsta izumrlo zbog ljudskog djelovanja...Postotak je zapravo veći...Nebitno...I nitko ništa...Koga briga?...Zemlja je u teškom stanju, ali se ne predaje...Čovjek se mora promijeniti! Ovako ne ide dalje. Lako je namaknuti novih par milijuna radnika i dovesti ih u Europu kako je to sad učinjeno, ali to je učinjeno da se spasi svijet Vaših  vladara...Odnosno sadašnji sustav...
A sto cu mu ja..izumrlo,jako mi zao,ali ja gledam da JA prezivim,i moji bliznji,a zivo me se jebe za ostalih 8 milijardi tutleka.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora' - Page 4 Empty Re: Europski sud za ljudska prava: 'Vrijeđanje proroka Muhameda nadilazi slobodu govora'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum