ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by RayMabus Sat 27 Oct - 0:05

Nemoš to zaustaviti, kako nerazumiš

To je nezaustavljivo sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil

RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by RayMabus Sat 27 Oct - 0:08

Najveći poriv koji duša ima i koji nikada nećeš uništiti je onaj prema slobodi 

Epikurče to je nezaustavljivo 

Oni idu prema slobodi 

Tek kad ih Hitler maljem bude dočekivao u Njemačku onda će stati jer idu prema zatvoru a ne slobodi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by catabbath Sat 27 Oct - 0:17

Koja budala je alarmirala GSS?

_________________
Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by T. Sat 27 Oct - 0:28

catabbath wrote:Koja budala je alarmirala GSS?
:tu
Još nek kažu da je podignuto ratno vazduhoplovsrvo u vidu ruskog vrtoleta i osjećaj razočarenja će biti potpun...
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Oct - 0:54

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:

a to rvacka granica ima neka vrata? vi će te njih zaustaviti? opet ćete glumiti spasitelje kršćanstva? manite se ćorava posla.
pa i prošli put smo, relativno uspješno

Čuvanje granica, jedna od onih stvari u kojima smo zbilja dobri...
:tu 

vojska, granice, ratovanje, ... ponekad i pljačkanje i silovanje(jebačina).. to su naše vještine
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Oct - 0:55

catabbath wrote:Koja budala je alarmirala GSS?
:tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Oct - 0:56

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:


ma sve to stoji....i ja sam da se trpa njemačkoj i zapadu jer je dekadentno liberalna stoka ovo sve i zakuhala.

Međutim, granice su zatvorene, ako mi primimo da bi prošli a oni ne mogu dalje...ostadoše ovdje a onda se jebi.

Vojsku na granice.
Pa staviš ih na ledinu ispri slovenske granice i zatvoriš bodljikavom žicom pa ako neće u Sloveniju onda će tu biti zatvoreni

Pa nek onda stoje na ledini u Bihaću.
Pa ok ali netriba se zavaravati, nećemo mi to moć zaustaviti

Mi to moramo zaustaviti na svojim granicama.
nažalost , točno.
još kako sam ja napisao prije dvije godine, i danas Raspundić u večernjem, najviše će najebati zadnja zemlja koja zatvori granice. Za sada je to Bosna a druga je Srbija. Mi nemoramo biti u govnima
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by vuksadinare Sat 27 Oct - 5:34

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Trudnica i majka sa šestomjesečnim djetetom...
........................


Smilujte se ...otvorite granice....ne budite fašisti i islamofobi

a to rvacka granica ima neka vrata? vi će te njih zaustaviti? opet ćete glumiti spasitelje kršćanstva? manite se ćorava posla.
pa i prošli put smo, relativno uspješno

niste vi nego srbi. vi ste pobjegli u mišju rupu. sad srbe ste protjerali i pobili i imate brisani prostor i vječnu vam i ustašku vukojebinu hrvatsku.
oj budaletino sto te zalim...umrijet ces u beslucu srca svog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Guest Sat 27 Oct - 7:27

RayMabus wrote:Nemoš to zaustaviti, kako nerazumiš

To je nezaustavljivo sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil
ma netrebamo mi to zaustavit, samo da ne prolaze preko nase granice, neka nadju drugi neki put. Ali ne treba biti nesto agrsivan i ruzan, dalo bi se to rijesitina civiliziraniji nacin. Ljepo deportiras svakog ko je ilegalno preso u njegovu maticnu zemlju (dakle recimo nazad u afganistan ili od kud vec), i vidjeti jel se moze doticnima jos nakeljiti neka zabrana ulaska na eu razini. Nakon prvih stotinjak deportacija poceli bi nas izbjegavat ko kugu. A sve domace udruge i ostale ljude koji to poticu pospremit u zatvor i to. Evo da probamo sa time za pocetak, pa onda po potrebi dalje.... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by RayMabus Sat 27 Oct - 8:11

O glupi i gluhi ljudi, slušajte Boga šta van govori 

Sloboda je jedini poriv koji nikad nećeš uništiti kod duše 

Stavite ih sve na livadu do Slovenije i ogradite

Sloboda će učiniti ostalo 

Napad
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Guest Sat 27 Oct - 8:21

RayMabus wrote:O glupi i gluhi ljudi, slušajte Boga šta van govori 

Sloboda je jedini poriv koji nikad nećeš uništiti kod duše 

Stavite ih sve na livadu do Slovenije i ogradite

Sloboda će učiniti ostalo 

Napad
ma ok to za sada, ionako ne mozemo ista drugo trenutno jer smo pudlica. Tako da slazem se, za sada sve slat u njemacku sta god oce, bolje to nego opet glumit tu ubojice njemcima i austrijancima. Jednom kad od nas nastane drzava, onda mozemo razmisljati i o drugim opcijama, al za sad ni ne mozemo drugacije nego ovo, ovo najbezbolnije po nas sto mozemo... :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by RayMabus Sat 27 Oct - 8:27

Dobro ,želite se malo igrati graničara i imigranata

Život je igra 

Odigrajmo i tu partiju dok ne shvatite da će dolaziti sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by kic Sat 27 Oct - 8:38


HGSS mora djelovati, spasavnje zivota je u pitanju i oni tu ne cine razliku..

ali jasno je da se ovime ne salje dobra poruka, vec se govori tim ilegalcima: samo vi krenite, vec cemo vas prebacit i brinit se preko tih vasih putova..

treba lijepo kao Zapadne zemlje sto rade naplatit tim ljudima te usluge i bok.. cist racun, zar nas ne uce tome..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Guest Sat 27 Oct - 8:38

RayMabus wrote:Dobro ,želite se malo igrati graničara i imigranata

Život je igra 

Odigrajmo i tu partiju dok ne shvatite da će dolaziti sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil
a cuj moras trenutno, zelio ne zelio, takva su pravila igre... confused

da se tu vise muha istovremeno sredit ovim, igra je tek pocela... :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by kic Sat 27 Oct - 8:39

RayMabus wrote:Dobro ,želite se malo igrati graničara i imigranata

Život je igra 

Odigrajmo i tu partiju dok ne shvatite da će dolaziti sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil

nije toliko ni azil vise u pitanju, mislim da i ne daju tako lako, privlaci ih blagostanje i po njima slabost-dekadentnost zapadnog drustva..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Yehudim Sat 27 Oct - 8:39

AssadNaPodmornici wrote:why spašavanje?

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Guest Sat 27 Oct - 8:40

kic wrote:
HGSS mora djelovati, spasavnje zivota je u pitanju i oni tu ne cine razliku..

ali jasno je da se ovime ne salje dobra poruka, vec se govori tim ilegalcima: samo vi krenite, vec cemo vas prebacit i brinit se preko tih vasih putova..

treba lijepo kao Zapadne zemlje sto rade naplatit tim ljudima te usluge i bok.. cist racun, zar nas ne uce tome..
hgss su volonteri. Ako oni ne zele naplatiti, nemoze niko na silu. Kazem, ako zaista zelis nesto uciniti, spasi i deportiraj u maticnu zemlju, sve ostalo nas svodi opet samo na pse koljace njemcima i austrijancima opet, a meni se neda ponavljati tu pricu vise, otrcana je... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by omni Sat 27 Oct - 8:42

Zasto se lijepo ne nazove gdja Merkel i zatrazi se da od nje da istoga minuta posalje 50 zrakoplova da se ti ljudi prebace u Berlin. I tako svaki dan dok se ne rijesi kriza. Inace gdji Merkel treba objasniti da ce se ovi prepustiti sudbini i zimi i da je to njena odgovornost.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by kic Sat 27 Oct - 8:42

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
HGSS mora djelovati, spasavnje zivota je u pitanju i oni tu ne cine razliku..

ali jasno je da se ovime ne salje dobra poruka, vec se govori tim ilegalcima: samo vi krenite, vec cemo vas prebacit i brinit se preko tih vasih putova..

treba lijepo kao Zapadne zemlje sto rade naplatit tim ljudima te usluge i bok.. cist racun, zar nas ne uce tome..
hgss su volonteri. Ako oni ne zele naplatiti, nemoze niko na silu. Kazem, ako zaista zelis nesto uciniti, spasi i deportiraj u maticnu zemlju, sve ostalo nas svodi opet samo na pse koljace njemcima i austrijancima opet, a meni se neda ponavljati tu pricu vise, otrcana je... confused

oni su volonteri, ali gorivo u dzipu i u helikopteru kosta npr-

tko ce platit deportaciju?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Guest Sat 27 Oct - 8:43

kic wrote:
RayMabus wrote:Dobro ,želite se malo igrati graničara i imigranata

Život je igra 

Odigrajmo i tu partiju dok ne shvatite da će dolaziti sve dok ih Njemačka vabi dozvolama za azil

nije toliko ni azil vise u pitanju, mislim da i ne daju tako lako, privlaci ih blagostanje i po njima slabost-dekadentnost zapadnog drustva..
iskreno, ja mislim da ti je ovo ratni pohod na zapadne zemlje koje desetljecima rade sranja ovima drzavama iz kojih migranti dolaze. Ne mogu se afganistanci borit u afganistanu, ali mogu u njemackoj ako me kuszis. Mi smo samo kolaterala tu, ja nebi da se mi tu mjesamo, kazna zapadu ne mora biti i nasa kazna, osim ako mi bas ne turimo nas vrat pod sjekiru sto neznam zasto bismo ucinili, nismo nikome nist duzni a i nama seru ovi zapadnjaci ko i ovima arapima tako da ono... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by RayMabus Sat 27 Oct - 8:44

A dobro igrati ćemo se graničara i imigranata 

Pošalji više granične policije na granice i to je sve
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS - Page 2 Empty Re: Kozojebi priko Dinare prešli granicu, spašavao ih HGSS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum