ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamaranje zatonske prevare

Page 40 of 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Sun 13 Jan - 22:17

Serbia Strong wrote:Bože dragi, dođe mi nekad i žao zbog moje retardiranosti... :facepalm
Samo nekad?  Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Mon 14 Jan - 12:52

isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:Bože dragi, dođe mi nekad i žao zbog moje retardiranosti... :facepalm
Samo nekad?  Basketball
amper ti si stvarno u kurcu?...daj se malo za promjenu uhvati neceg drugog van hajduka,dinama,modrica,...bar neko vrijeme :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by muckodjubre Mon 14 Jan - 15:02

Hrvatski kapetan i član europskog prvaka Real Madrida Luka Modrić ponovno je izabran u Uefinu momčad godine po izboru navijača, dobivši pritom najveći broj glasova
Modriću je glas dalo više od dvije trećine (68,5 posto) svih glasača, a zajedno s hrvatskim kapetanom vezni red čine N'Golo Kante Eden Hazard.

Na vratima je Marc-Andre ter Stegen, u obrani Modrićevi suigrači Sergio Ramos, Raphael Varane i Marcelo, kao i Virgil van Dijk, dok napadačku trojku čine Kylian MbappeLionel Messi i Cristiano Ronaldo.

Europska nogometna federacija zaprimila je tijekom izbora ukupno 1.853.973 glasa, a među nominiranima je bio i hrvatski dokapetan, član Barcelone, Ivan Rakitić.





najveći HR igrač svih vremena ,LM10

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 6b8efe2f85c2b63406b2Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sat2 Thu 17 Jan - 18:27

[size=34]Veličanstveno priznanje: Luka Modrić jedan od šestorice nominiranih za sportskog Oscara![/size]




https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/luka-modric-nominiran-za-nagradu-laaureus-uz-lebrona-djokovica-hamiltona---545948.html?fbclid=IwAR38IYE0WDAWN0TPEE1IECWAVPTFwamlyeGp9QqJN1RyfJEwNVGHLX20WEk
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Thu 17 Jan - 19:06

Daj prestanite više šamarati zagorsku forumsku  jocolor. Napravit' će suicid. Sad će on reći da je Perez to namjestio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Wed 6 Mar - 9:35

LUKA MODRIĆ NA NEZAPAMĆENOM UDARU NAVIJAČA: ‘On je sramota i najveća prevara, pa taj Srbin i 21-godišnjak učinili su ga smiješnim’


“Luka Modrić je od najpodcijenjenijeg igrača postao najprecijenjeniji nogometaš u svega nekoliko mjeseci”



“I Luka Modrić je osvajač Zlatne lopte kažete… Sramotno. Koliko je ku*aca popušio Perez da se to dogodi?”



“Real Madrid nastavlja se srozavati i padati sve dok se Luka Modrić ne ispriča javnosti zbog kraže Zlatne lopte”.



“Koliko će se još Modrić razotkriti kao prevara?”



“Luka je izgledao smiješan pokraj 21-godišnjeg Frenkieja de Jonga”.



“Luka nije trebao prihvatiti nagradu koju nije zaslužio”.



“Vaš najbolji igrač svijeta izdominiran je od strane 21-godišnjaka. Luka Modrić ne zaslužuje biti najbolji na svijetu”.



“On se nije vidio u prošlih tjedan dana”, istaknuo je jedan fan na Twitteru uz poraze Reala od Barcelona dva puta i Ajaxa jučer.



pišaj po lopovu..  Basketball
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 9:43

Probudila se ekipa 'da bog da sve izgubili'...kojima je jedina igracina rakitic gle cuda koji nikad nije igrao za dinamo i koja mu je valjda najvaznija preporuka kod ekipe 'da bog da sve izgubili' da bude najbolji hrvatski igrac..koji manzukic koji modric koji corluka koji kovacic sve to precjenjeno dajte caktasa i vlasica :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Wed 6 Mar - 9:50

End wrote:LUKA MODRIĆ NA NEZAPAMĆENOM UDARU NAVIJAČA: ‘On je sramota i najveća prevara, pa taj Srbin i 21-godišnjak učinili su ga smiješnim’


“Luka Modrić je od najpodcijenjenijeg igrača postao najprecijenjeniji nogometaš u svega nekoliko mjeseci”



“I Luka Modrić je osvajač Zlatne lopte kažete… Sramotno. Koliko je ku*aca popušio Perez da se to dogodi?”



“Real Madrid nastavlja se srozavati i padati sve dok se Luka Modrić ne ispriča javnosti zbog kraže Zlatne lopte”.



“Koliko će se još Modrić razotkriti kao prevara?”



“Luka je izgledao smiješan pokraj 21-godišnjeg Frenkieja de Jonga”.



“Luka nije trebao prihvatiti nagradu koju nije zaslužio”.



“Vaš najbolji igrač svijeta izdominiran je od strane 21-godišnjaka. Luka Modrić ne zaslužuje biti najbolji na svijetu”.



“On se nije vidio u prošlih tjedan dana”, istaknuo je jedan fan na Twitteru uz poraze Reala od Barcelona dva puta i Ajaxa jučer.



pišaj po lopovu..  Basketball
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 9:58

Jebes ovakav real protiv kojeg je i vlasic odigrao utakmicu karijere..onda znate u kakvoj je real banani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 10:10

vuksadinare wrote:Jebes ovakav real protiv kojeg je i vlasic odigrao utakmicu karijere..onda znate u kakvoj je real banani
ahahaha...ova mi najjaca...'cak i vlasic protiv ovakvog reala odigrao utakmicu karijere' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Wed 6 Mar - 10:43

Daju mu nagradu za najboljeg na svijetu, pa ga sad napadaju da nije zaslužio.
Pa naravno da nije, jer nije bio glavni igrač ni u klubu ni u reprezentaciji prošle godine, neki drugi su povukli. Sad u Realu više nema onog koji je vukao, pa se vidi gdje su. Nisu ozbiljan konkurent za vrh ne samo u LP nego ni u Španjolskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Wed 6 Mar - 12:11

Ali nase novine su najjace nitko u realu nije valjao sem modrics. A tadic i onaj de jong od njega 90 minuta budalu radili. Pa ono srpsko cigance je sinoc modricu davalo besplatne lekcije iz nogometa. Ali hanza mediji u akciji spasimo bankomata

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 13:09

Andreas Goldberger wrote:Daju mu nagradu za najboljeg na svijetu, pa ga sad napadaju da nije zaslužio.
Pa naravno da nije, jer nije bio glavni igrač ni u klubu ni u reprezentaciji prošle godine, neki drugi su povukli. Sad u Realu više nema onog koji je vukao, pa se vidi gdje su. Nisu ozbiljan konkurent za vrh ne samo u LP nego ni u Španjolskoj.
naravno rakitic...a mandzukica koji je mozda bio najbolji nas igrac na sp ni u snu ne bi spomenuo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 13:12

PABLO ESCOBAR wrote:Ali nase novine su najjace nitko u realu nije valjao sem modrics. A tadic i onaj de jong od njega 90 minuta budalu radili. Pa ono srpsko cigance je sinoc modricu davalo besplatne lekcije iz nogometa. Ali hanza mediji u akciji spasimo bankomata
bez obzira na modrica pablo...ali vidim da ekipa 'da bog da sve izgubili'..osim rakitica nikog ne prizna poglavito one koji su igrali ili igraju za dinamo..ali vlasic je 'car' odmah u reprezentaciju...jos utrpat caktasa,bradarica i reprezentacija vise nije satastavljena od taticara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 13:13

vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ali nase novine su najjace nitko u realu nije valjao sem modrics. A tadic i onaj de jong od njega 90 minuta budalu radili. Pa ono srpsko cigance je sinoc modricu davalo besplatne lekcije iz nogometa. Ali hanza mediji u akciji spasimo bankomata
bez obzira na modrica pablo...ali vidim da ekipa 'da bog da sve izgubili'..osim rakitica nikog ne prizna poglavito one koji su igrali ili igraju za dinamo..ali vlasic je 'car' odmah u reprezentaciju...jos utrpat caktasa,bradarica i reprezentacija vise nije satastavljena od taticara
plus dalic out a razmislit o orescaninu kao nasljedniku...a mozda uzet u razmatrenja za predsjednika hns-a perasovica :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Wed 6 Mar - 13:25

vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ali nase novine su najjace nitko u realu nije valjao sem modrics. A tadic i onaj de jong od njega 90 minuta budalu radili. Pa ono srpsko cigance je sinoc modricu davalo besplatne lekcije iz nogometa. Ali hanza mediji u akciji spasimo bankomata
bez obzira na modrica pablo...ali vidim da ekipa 'da bog da sve izgubili'..osim rakitica nikog ne prizna poglavito one koji su igrali ili igraju za dinamo..ali vlasic je 'car' odmah u reprezentaciju...jos utrpat caktasa,bradarica i reprezentacija vise nije satastavljena od taticara
Vlasic je igracina. Tu spora nema za tog caktasa i bradarica nisam niti cuo i dok  ne postanu razina vlasica boli me kurac za njima jednako kao i za tvojim plakanjem za onim ratnim profiterom ucenikom partizanskog ratnog zlicinca jakova blazevica koji se krije u medjugorju. Uostalom neda mi se bas stobom raspravljati jer se vidi da si hdzovac od glave do pete. A meni kao slhedbenike ideje Oca domovine dr. Ante Starcevica je ispod casti uopce raspravljati sa covjekom koji je hdzovac.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Wed 6 Mar - 13:26

Uostalom vucino ajde i ti u madrid i saraj grob hrvatskoga mucenika kao i tvoji istomisljenici

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Wed 6 Mar - 13:27

SRBI SE UPRAVO BRUTALNO SPRDAJU S MODRIĆEM: ‘Čitava Europa mu se smije, naš junak mu je pokazao kako se igra nogomet’

‘Dušan Tadić je službeno najboljem nogometašu svijeta Luki Modriću objasnio kako se igra nogomet’

Čitava Europa se sprda na račun Luke Modrića. Tadić je za jedno večer poništio sve uspjehe Hrvata. Sve što je nogometaš Reala uspio napraviti u dresu kraljevskog kluba prošle godine, silne nagrade kojim je osvojio trofeje u madridskom velikanu pale su u vodu poslije meča protiv Ajaxa u kojem se nije vidio. Točnije, ispao je smiješan. Koliko je Tadić dominirao u Madridu, toliko je Modrić bio neprimjetan. Treba li istaknuti više od činjenice da je u prvih 45 minuta Modrić imao svega 16 upućenih lopti k’a saigračima, što je u prosjeku jedan na svake tri minute. Poslije svega, pitanje je da li će naći utjehu u Zlatnoj lopti i svim individualnim priznanjima koje je dobijao”.

zamisli koliko jadan moraš biti da ti se srbi smiju  shame
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Wed 6 Mar - 13:29

Kad ti se ruga najjadnija nacija na svijetu nacija koja zivi u lazi. Nacija koju treba iskorijeniti onda znas koliko si jadan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Wed 6 Mar - 13:36

PABLO ESCOBAR wrote:Uostalom vucino ajde i ti u madrid i saraj grob hrvatskoga mucenika kao i tvoji istomisljenici
jebem ti mater da ti jebem..ja sam hosovac,pripadnik tigrova u koje sam pristupio sa 18 godina...kicmu cu ti polomit..a pislat cu ti ko sam i sto sam i naci cu te govno klosarsko..smrdljivi i ne ja nego svi tigrovi..smece jedno bezobrazno a naci cu te di si u imotskom ode kuca..pame tuzi sad kicu i kome god hoces..jos podrzavas srbe...pravoslavac si iz glavine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Wed 6 Mar - 13:41

vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Uostalom vucino ajde i ti u madrid i saraj grob hrvatskoga mucenika kao i tvoji istomisljenici
jebem ti mater da ti jebem..ja sam hosovac,pripadnik tigrova u koje sam pristupio sa 18 godina...kicmu cu ti polomit..a pislat cu ti ko sam i sto sam i naci cu te govno klosarsko..smrdljivi i ne ja nego svi tigrovi..smece jedno bezobrazno a naci cu te di si u imotskom ode kuca..pame tuzi sad kicu i kome god hoces..jos podrzavas srbe...pravoslavac si iz glavine
Vidi moja adresa ti je na pujankama imas minimarket more tu me pronadji jednom kad se vratim u hrvatsku ili na pujankama u kaficu Kod Ante. Pitaj slobodno za Antu imocanina pod nadimkom Adolf. Tu te cekam. Slobodno udji samo dobro razmisli kako ces otici. Cetnice kapetana dragana. Nezoves se ti uzalud vuk sa dinare. Ti si pobornik popa djujica. Olos znaci mjesanac zohara i crva. Slina od covika. Kazem ti pupovce da cemo se viditi kad tad. Kunem ti se svojim najdrazima.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 40 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 43 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum