ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 14:56

Ja sam se rodio kao Srbin, a poslije sam postao Hrvat.

crvenkasti

Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by kaya Sun 18 Oct - 14:57

A kako to postaneš?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:02

Opustiš se i ništa ne razmišljaš. Tako moraš najmanje 4-5 mjeseci.
Najposlije, i kad hoćeš misliti, više ne možeš i ne da ti se.
I onda osjetiš nešto predivno i blagotvorno, neku promjenu.
I znaš da više nikad nećeš biti isti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Guest Sun 18 Oct - 15:05

kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.

socijalna država šema ta. koriste zajednicu , odnosno državu da joj ispunjavaju bolesne ideje. jer ionako sve to plaćaju svi, odnosno porezni obveznici pa je boli kurac.,

da mora sama sebe osljepiti(dakle država joj to neće raditi) i da se mora sama kasnije brinuti o sebi(jer logično država se neće brinuti) - u čistom neoliberalnom kapitalizmu, sigurno joj nebi palo napamet to radit.. jedino ako će fala bogu familija uzdržavati ili netko drugi , iako je vjerojatnije da bi je obitelj u toj situaciji poslala na psihijatriju i kljukali tabletama kod privatnog lječnika, umjesto da je državni sakati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by kaya Sun 18 Oct - 15:05

Aha, a kako Srbin postaneš ako želiš?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:07

kaja_333 wrote:Aha, a kako Srbin postaneš ako želiš?

Samo poslije odlućiš da nisi više Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Guest Sun 18 Oct - 15:10

kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.
Teži se retardaciji društva. Društveni postulati se udaraju zadnjih 50 godina i sada je došlo vrijeme kada brutalne posljedice osjete. No eto, kažu kako narod bira svakih 4-5 godina pa većina odlučuje kakvo društvo želi. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:17

Ajme, al blebećem ..
Koji mi je kurac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:26

nema nikoga, gdje ja bar marcelus?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:26

samo ja
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by epikur37 Sun 18 Oct - 15:30

ostrakon wrote:
epikur37 wrote:Liberalizam seuništava i proždire kao i svaka ideologija u terminalnoj fazi...
Misliš da kad nebi bilo liberalizma da ne bi bilo ni bolesnih?
Bolje je kad se skrivaju i pretvaraju da su normalni?

Zar nije bolje da se te osobe mogu slobodno izraziti, kako ne bi na silu bile dio cis hetero normalne većine, nije li boloje da pripadaju svojoj subkulturi nego da se moraju utopiti u većinsku kulturu?


ostrakon wrote:Misliš da kad nebi bilo liberalizma da ne bi bilo ni bolesnih?






Bi ali bi bilo manje, ne bi bilo promocije raznoraznih devijacija. Ova žena bi još bila videća ali liberalno ludilo ju je odvelo u sljepoću.





ostrakon wrote:Zar nije bolje da se te osobe mogu slobodno izraziti, kako ne bi na silu bile dio cis hetero normalne većine

Mislim da je to društveno nepoželjno kao i narkomanija. Znači možeš konzumirati ali nema pravo javnosti ni promocije.


Vi liberali ste sluđeni sve puštate, autodestrukcija zajednice, cak i neve pere ruke od vas, ostali ste samo vas dvojica.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by danni1 Sun 18 Oct - 15:41

kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.
Kajo što tebe točno tjera na takvo razmišljanje? Zašto se misliš da ta žena nema pravo na svoju sreću i zadovoljstvo svojim životom a medicina joj u tome može pomoći?
Ako je normalno ubiti dijete da bi bili zadovoljni,ako je normalno da muškarac postane žena uz pomoć medicine zašto te ovo toliko zgražava?
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by kaya Sun 18 Oct - 15:55

Zgraža me učiniti zdravo bolesnim, lijepo sakatim, vid slijepim. U tome nitko ne bi trebao pomagati niti moze, ne možemo zabraniti ludima da si odrežu nogu ili oslijepe , mislim možemo, oni nemaju poslovnu sposobnost ali da si ti naprave u trenutku bez nadzora ali onaj tko im pomogne u tome svakako treba u zatvor.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by kic Sun 18 Oct - 16:00

dobro je Spengler rekao, psihologija se previše razmahala u ovom stoljeću, još je on živio samo do 30ih godina..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 16:05

kic wrote:dobro je Spengler rekao, psihologija se previše razmahala u ovom stoljeću, još je on živio samo do 30ih godina..

Lako je tebi, ti si pametan.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by danni1 Sun 18 Oct - 16:13

kaja_333 wrote:Zgraža me učiniti zdravo bolesnim, lijepo sakatim, vid slijepim. U tome nitko ne bi trebao pomagati niti moze, ne možemo zabraniti ludima da si odrežu nogu ili oslijepe , mislim možemo, oni nemaju poslovnu sposobnost ali da si ti naprave u trenutku bez nadzora ali onaj tko im pomogne u tome svakako treba u zatvor.
Ali ona je nesretna takva kakva je,zar ne bi trebalo omogućiti ljudima da budu sretni u svom tijelu ako možemo.
Vidsam po sebi nije preduvjet za sreću,i slijepi mogu biti sretni,općenito invalidi mogu biti sretni. Osjećaj sreće i zadovoljstva nije u očima,rukama,nogama....bez svega toga čovjek može biti sretan kao i nesretan sa svime tim.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by kaya Sun 18 Oct - 16:14

Je, osjećaj sreće je u zdravlju, tko želi umjesto zdrav biti bolestan treba ga zatvoriti u ludnicu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by melkior Sun 18 Oct - 16:29

danni1 wrote:
kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.
Kajo što tebe točno tjera na takvo razmišljanje? Zašto se misliš da ta žena nema pravo na svoju sreću i zadovoljstvo svojim životom a medicina joj u tome može pomoći?
Ako je normalno ubiti dijete da bi bili zadovoljni,ako je normalno da muškarac postane žena uz pomoć medicine zašto te ovo toliko zgražava?
Pa da. Svačije je pravo biti retardiran, ali na vlastiti trošak.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by melkior Sun 18 Oct - 16:30

kaja_333 wrote:Zgraža me učiniti zdravo bolesnim, lijepo sakatim, vid slijepim. U tome nitko ne bi trebao pomagati niti moze, ne možemo zabraniti ludima da si odrežu nogu ili oslijepe , mislim možemo, oni nemaju poslovnu sposobnost ali da si ti naprave u trenutku bez nadzora ali onaj tko im pomogne u tome svakako treba u zatvor.
Zdravlje je u očima promatrača...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by danni1 Sun 18 Oct - 16:33

kaja_333 wrote:Je, osjećaj sreće je u zdravlju, tko želi umjesto zdrav biti bolestan treba ga zatvoriti u ludnicu.
Ali...po definiciji zdravlja malo tko ne bi bio zatvoren u ludnici.S druge strane njeno zdravlje ju čini nesretnom i ona se trudi da poboljša svoje psihičko stanje kako može,samo želi biti sretna.Druga stvar je što to mi ne shvaćamo ali...ne shvaćam ni pedere,transvestite ni svu sili raznih seksualnih devijacija koje proglašavaju sasvim normalnim stanjima.Mislim da je ovo tek jedan od beznačajnih poremećaja koji se eto riješio brzo i jeftino,izbjeljivaćem. Da se bar sve devijacije tako lako rješavaju.

_________________
Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by prckov Sun 18 Oct - 16:36

ma trebalo je to prvo odvest pod......ocu rec trebala je probat....ma znate sta ocu rec

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 2 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum