ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATIONS LEAGUE

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Guest 6/19/2023, 19:03

Nego, ovo jucer je cisto poraz poniznog Dalica. Prvo je 2 godine govna sra po LN da bi sad kad je dosa nadomak trofeja ipak to bila dobra stvar. 
Drugo njegov kukavlicuk kojeg je oduvijek gura. Jedinog ofenzivca koji je svjetska klasa od kadra (drugog su poterali u Split) on drzi na beku i ceka penale. A to sto je Bankomata s 38 na ledima u dvije utakmice u par dana drza 120 minuta na terenu je za anale.
Uglavnom, ziheraski je ceka penale ili neki krumpir gol, umisto da je preuzela malo jebenog rizika u tom za njemu nebitnom natjecanju...

Guest
Guest


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by darth_vader 6/19/2023, 23:56

Sad se tek vidi koliko je Borevković falio...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by fridrih_niche 6/20/2023, 00:33

darth_vader wrote:Sad se tek vidi koliko je Borevković falio...
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by fridrih_niche 6/20/2023, 00:34

Fala ti Boze da Markan nije tragičar…
Nakon njegovog penala protiv Japana su se eseji pljuvanja pisali…
A prošli smo tada…
Danas je drugačija pisma, tragičari dolaze iz redova metropole…
Sad je sve ok…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Lt.Topper Harley 6/20/2023, 03:56

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:Jebiga, nisu ovi spanjolci ko oni mladahni tulipani pa da to rjesi igrac kvalitete kao Bruno Petkovic...

Danas je falila kvaliteta vise, falio je naravno Marko Livaja..
Nista, glavu gori, 2 misto je dobar rezultat...

Ok ,shvatili smo ; ti mrzis hrvatsku
Masala...

Kak si to zaključio? Hrvatsku? Mozda bolje bilo da sam je krao kao rvatina kapetan?!?

Nego, jeli oni sto su vrijedali hr reprezentativca i njegovu obitelj mrze Hrvatsku, oni sto su to podrzavati, oni sto su lani u Zagrebu napali momka u dresu s brojem 14 hrvatske reprezentacije? Jesi tada ti licemjer pricao mrznji?
Nisi, zato zacepi... Basketball


Ti svoju zemlju kontinuirano pljujes ...no uglavnom; hajduk i split su pokazali koliko im reprezentacija znaci ,a isto i onaj sto je zenu mijenjao sa lovrekom ili pokrivacom ; tko ce ga znati ljubav ne bira
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Lt.Topper Harley 6/20/2023, 04:00

Vi doli brojite krvna zrnca gore nego srbi ; nista i nitko vam ne valja,sami sebi ste dovoljni, reprezentaciju volim i pratim , svejedno mi je tko igra dok god daje sve od sebe ,prakticno jedno desetljece je kapetan repke bilo hajducko srce i nije me smetalo jer je covjek sve dao ovoj repki, kao modric,boban i mnogi drugi
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Lt.Topper Harley 6/20/2023, 04:03

Meni nije problem reci da je petkovic debeli narkoman koji ne zasluzuje igrati u reprezentaciji,ali isto mi nije problem reci da ni vlasic ne zasluzuje
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Guest 6/20/2023, 06:31

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:Jebiga, nisu ovi spanjolci ko oni mladahni tulipani pa da to rjesi igrac kvalitete kao Bruno Petkovic...

Danas je falila kvaliteta vise, falio je naravno Marko Livaja..
Nista, glavu gori, 2 misto je dobar rezultat...

Ok ,shvatili smo ; ti mrzis hrvatsku
Masala...

Kak si to zaključio? Hrvatsku? Mozda bolje bilo da sam je krao kao rvatina kapetan?!?

Nego, jeli oni sto su vrijedali hr reprezentativca i njegovu obitelj mrze Hrvatsku, oni sto su to podrzavati, oni sto su lani u Zagrebu napali momka u dresu s brojem 14 hrvatske reprezentacije? Jesi tada ti licemjer pricao mrznji?
Nisi, zato zacepi... Basketball


Ti svoju zemlju kontinuirano pljujes ...no uglavnom; hajduk i split su pokazali koliko im reprezentacija znaci ,a isto i onaj sto je zenu mijenjao sa lovrekom ili pokrivacom ; tko ce ga znati ljubav ne bira
Ja kontinuirano pljujem?  :rofl

Ukazivanje na stvari koje nisu dobre, koje su lose nije pljuvanje. No nema potrebe objasnjavati tebi i slicnima...

Marko Livaja i njegovo djelovanje kao nogometas, njegova obitelj nema veze s tim i bilo bi dobro da ti kao i svi ostali ostavite na miru njegovu obitelj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Guest 6/20/2023, 06:34

Lt.Topper Harley wrote:Vi doli brojite krvna zrnca gore nego srbi ; nista i nitko vam ne valja,sami sebi ste dovoljni, reprezentaciju volim i pratim , svejedno mi je tko igra dok god daje sve od sebe ,prakticno jedno desetljece je kapetan repke bilo hajducko srce i nije me smetalo jer je covjek sve dao ovoj repki, kao modric,boban i mnogi drugi
Ko o cemu... Ti o brojanju krvnih zrnaca..

Da su jucer dva penala promasili npr. Vlasic i Livaja, to bi bila teska orgija ne samo na ovom supku od foruma, nego po drustvenim mrezama, komentarima, pa i od djela novinara.
Ovako nitko je proziva Petkovica i Majera, ili gotovo nitko, a tako i treba biti jer bi bilo suludo, glupo i pokvareno njih dvojicu kriviti za poraz...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by sitting_bull 6/20/2023, 07:17

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Vi doli brojite krvna zrnca gore nego srbi ; nista i nitko vam ne valja,sami sebi ste dovoljni, reprezentaciju volim i pratim , svejedno mi je tko igra dok god daje sve od sebe ,prakticno jedno desetljece je kapetan repke bilo hajducko srce i nije me smetalo jer je covjek sve dao ovoj repki, kao modric,boban i mnogi drugi
Ko o cemu... Ti o brojanju krvnih zrnaca..

Da su jucer dva penala promasili npr. Vlasic i Livaja, to bi bila teska orgija ne samo na ovom supku od foruma, nego po drustvenim mrezama, komentarima, pa i od djela novinara.
Ovako nitko je proziva Petkovica i Majera, ili gotovo nitko, a tako i treba biti jer bi bilo suludo, glupo i pokvareno njih dvojicu kriviti za poraz...
kaj je, je.
sektaši broje krvna zrnca i pokušavaju opravdati bijeg livaje iz repke pri čemu je incident s rujevice s navijačem iskorišten samo kao povod. 
dojma sam kako livaji uopće nije bilo stalo nastupiti na kupu nacija, a odlaskom je izbjegao pokazati u kakvom je stvarno fizičkom stanju.
sjećam se kako je onomad izostao zbog korone tako da ostaje dojam kako markan sam bira hoće li, ili neće nastupiti.

što se prozivanja tiče i amperovih ki bi da bi teorija, sektaški mentor niche nije odolio, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by FRANK 6/20/2023, 09:12

I cudimo se propasti foruma.
Nekadasnje minorne teme Hajduk vs Dinamo su iz znacaja potpuno izbacile nekad slavne rasprave Premiershit Serie A Primeru Bundesicu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by FRANK 6/20/2023, 09:13

Gdje su Borkec Mis Scorpio Vracala i ostali.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by FRANK 6/20/2023, 09:15

Amperova bolest
Zekina zatucanost
Sjittingova ljigava ljigavost
Nichetovo moraliziranje .... uzas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Zeko 6/20/2023, 09:46

fridrih_niche wrote:Fala ti Boze da Markan nije tragičar…
Nakon njegovog penala protiv Japana su se eseji pljuvanja pisali…
A prošli smo tada…
Danas je drugačija pisma, tragičari dolaze iz redova metropole…
Sad je sve ok…
<3
Najveći tragičar ili tragedija je Dalić ... Već se sredinom 2. poluvremena vidjelo da ta utakmica polako ide u penale, jer su i jedni i drugi prvenstveno htjeli sačuvati svoj gol, a naprijed ako se nešto dogodi ... A maestro Dalić izvadi Kramarića, najsigurnijeg izvođača penala u našoj reprezentaciji ... I onda mu penal puca Majer za kojeg sam, čim sam ga vidio kako namješta loptu onako blijed i preplašen, bio siguran da će promašiti ... Da je to pucao Kramarić i zabio mi bi pobijedili sa 5-4, jer pripetavanja u penalima onda ne bi bilo pa tako ni promašaja Petkovića ...
Livaju nitko nije pljuvao zbog fulanog penala, jer to se događa i puno većim igračima od njega, nego zbog njegove nonšalancije kod izvođenja tog penala, jer se stekao dojam da ga je pucao onako "preko kurca" ... I jesmo, prošli smo tada, ali zahvaljujući nekom drugom ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-27

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by End 6/21/2023, 04:32

ali atletičar je stvarno prevara nad prevarama
kako možeš biti toliko loš, a da te istovremeno guraju kao nikoga dosad
koja je uopće njegova pozicija, svrha na terenu, on ne daje ništa, njegova uloga je biti pomoćno smetalo
End
End

Posts : 21157
2015-08-26


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by fridrih_niche 6/21/2023, 04:43

Past tense…
Kad počinje korumpirani HNL?
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Guest 6/21/2023, 04:49

End wrote:ali atletičar je stvarno prevara nad prevarama
kako možeš biti toliko loš, a da te istovremeno guraju kao nikoga dosad
koja je uopće njegova pozicija, svrha na terenu, on ne daje ništa, njegova uloga je biti pomoćno smetalo
Evo ga...

Dva dana ti je tribalo da dodes i bacis svoj proser, inace bi bio tu 2 minute nakon utakmice...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by kic 6/21/2023, 20:18

fridrih_niche wrote:Past tense…
Kad počinje korumpirani HNL?
<3
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by fridrih_niche 6/22/2023, 00:59

kic wrote:
fridrih_niche wrote:Past tense…
Kad počinje korumpirani HNL?
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by sitting_bull 6/22/2023, 03:09

nakon što sam pohvalio dalića za pripremu i vođenje tekme kontra nizizemaca, opet se pitam zašto nije i za španjolsku slagao ekipu koja može nadigrati takve kao što su španjolci.

ideja s perišićem na beku kontra nizozemske je imala smisla i dala je rezultat.
protiv španjolske to je bio promašaj i perišić je nepotrebno žrtvovan, a hrvatska je izgubila moć na lijevoj strani jer ivanušec je uglavnom bio zadužen kao osigurač kad španjolci napadaju.

tako je dalić nastavio svoju toplo-hladno praksu.
šteta, jer ovo je finale bilo šansa za zlato, a mi smo igrali na penale za koje su se španjolci pripremili temeljito.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Zeko 6/22/2023, 04:24

Gledam danas ove naše mlade na Euru i igrače koji bi trebali biti budući A reprezentativci ... Pa to je živi užas od igrača ... Bitno je da Šikić za Kačevendu i Stojkovića i Mišković za Frigana pumpaju cijene od 3, 4 i 5 mil. eura, a realno taj nijedan ne vrijedi ni 500 tisuća eura ... Pa Šimić i Beljo, pa to je kurac od igrača ... Ukrajinci su ih pobijedili iz zajebancije ... Kad ti uđu u A reprezentaciju igrat ćemo derbije protiv Malte i Litve ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-27

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

NATIONS LEAGUE - Page 22 Empty Re: NATIONS LEAGUE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum