ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by melkior Fri 12 Oct - 15:26

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:zene,zene.,..cccccc lol!
prostituiraju ti se i muskarci, danas ti je to ravnopravno... lol!
Muška prostuticija je još i gora jer se radi o intelektualnoj, dakle duhovnoj i moralnoj a ne seksualnoj prostituciji. Sama civilizacija je u svojoj srži utemeljena na prostituciji intelekta, pače, postoje čak i sveučilišni studiji na kojima se studira takva, muška prostitucija (a koja je svoja vrata širom otvorila ženama, jer nema smisla da žene ne budu ravnopravne u kurvanju, lol), a radi se o studiju prava, politologije i novinarstva. Najveći kurviši su novinari, odvjetnici i političari, njihova prostitucija ima daleko neželjenij efekt na društvo od ovog kokošrskog pokušaja zarade 100 eura po satu.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Sora Fri 12 Oct - 15:30

Zanimljivo 
Zene za svoju pi.ku dobiju po 100 eura 
A muski kad se prodaju .. intelektuslno ..po milijuncek 

I vi ne bi potpisalo ISTANBULSKU :redface1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by melkior Fri 12 Oct - 15:32

pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Nope...kupljenim mos raditi sto zelis,onaj koji kupuje,nije u dometu moci onog koji je kupljen.. :cleanteeth
krivo, ali nije bitno, mozes se i ti onda cudom cudit svjetu u kojem zivis ko i kic..

:aw
daj argumentiraj sestro..najlakse je reci nIJE..
eto,ja kupujem stvari,i radim njima sto pozelim,od igle do autova
U printzipu ne koristim usluge Prostitutki postovanih,ali karikiram,platim jednoj 200 ojrova,ima da radi sto zelim..ja sam Boss,ona Slave...ono..vrlo jednostavno..
idemo navise..firma kupuje rad radnika...tko je ponizen i izvrgnut kupovini kao rob..? :cleanteeth
pa evo dah ti primjer one zenske sto se isprostituirala za penziju. Nije djelovala nimalo ponizeno, dapace to su svi oni koji su joj placali tu penziju sve ove godine, ukljucujuci i tebe dok si bio u hrvatskoj... ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602

to sto ti ne vidis dalje od nosa, i ne mozes povezati posljedice, iako nije samo tvoj problem,  jest problem veliki kod ljudi generalno...

:aw
nema to veze sa poveznicama....Ako odgajas Kci kao Prostitutku,naravno da ce joj biti svejedno,a Picija ce joj biti platezno sredstvo...bosanke su jak primjer toga..
IPAK,naspram svega to je vise Izuzetak nego pravilo..mada brojni izuzeci sve vise ugrozavaju neko ,izgleda zastarjelo Pravilo..
Ono na sto ti poucas je u biti,sve veca legalizacija prodaje tjelesnih usluga,sto opet u osnovi,ne mjenja nis na stvari...
Kupac ostaje kupac,Objekat ostaje Objekat,bez obzira sto taj Objekat mislio,i kako se god osjecao...
u nekom presjeku drustva,i nadalje,ce takvi objekti ostati na niskom levelu drustvenih vrijednosti...
balkan..e to je vec neka druga stvar...
nitko sa ponosom nece drzati za ruke curu na ulici,znajuci da ona prodaje svoju Pipicu,najboljem ponudjacu...
unatoc,velikoj cekcualnoj revoluciji,u ljudima duboko su jos ukopane neke tradicionalne stvari,bar kad su oni sami iu pitanju..a robu? Koga briga stoRoba osjeca ili sto misli... :cleanteeth
Razlika je u emancipaciji, prije su roditelji prodavali svoje kćerke najboljem ponuđaču, nakon toga su umjesto njih posao preuzeli svodnici i makroi a danas se svaka sama može prodavati na internetu. I da, na Balkanu postoji taj kurvinski mentalitet, svaka druga cura na Balkanu je kurva svaki drugi muški na Balkanu je kriminalac. Sitni, naravno, ipak je ovo kokošarska regija bez stila, ambicije i ideala.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Yehudim Fri 12 Oct - 15:35

Speare Shaker wrote:
Yehudim wrote:
Speare Shaker wrote:
Eroo wrote:
Razlog? Izbori (i stanje) u Bosni i dijelom raspad SDP..Tempirano!

Skretanje pozornosti od strane kod nas notorno ljevičarskih medija sa raspada SPD-a je zapravo glavni razlog, makar nije i jedini, izmišljanja ove potpuno bezvezne afere.

 Aj odjeb sa ove teme..............imate tamo 38 tema o sranjima ubosni, dokurčili ste satime

Još mi samo fali Ero da se ubaci tu sa onom - jogurtušom - lažljivom

Aj pedala.

lol!   Jasno mi je da si hendikepiran samom činjenicom simpatiziranja SDP-a, ali moraš hladnokrvnije prihvaćati činjenice, posebno one notorne, jer će ti previše živciranja naškoditi zdravlju.  :)


 Aj aj

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by melkior Fri 12 Oct - 15:37

Sora wrote:Zanimljivo 
Zene za svoju pi.ku dobiju po 100 eura 
A muski kad se prodaju .. intelektuslno ..po milijuncek 

I vi ne bi potpisalo ISTANBULSKU :redface1
Jebiga, ne znam niti jednog muškog koji je svoj kurac unovčio za velike pare. Muški u pravilu, nisu sposobni zaraditi kurcem 100 eura po satu jer bez obzira na naše mačističko, patrijarhalno društvo, mislim da nema žene koje bi platile kurac za 100 eura po satu. Naš kurac ne vrijedi pišljiva boba, ali su zato strašno na cijeni muški mozak, ruke, noge :|  Ono što nam je najbitnije, dakle, kurac, nitko u pravilu ne doživljava ni pol posto :_|
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Yehudim Fri 12 Oct - 15:40

melkior wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
krivo, ali nije bitno, mozes se i ti onda cudom cudit svjetu u kojem zivis ko i kic..

:aw
daj argumentiraj sestro..najlakse je reci nIJE..
eto,ja kupujem stvari,i radim njima sto pozelim,od igle do autova
U printzipu ne koristim usluge Prostitutki postovanih,ali karikiram,platim jednoj 200 ojrova,ima da radi sto zelim..ja sam Boss,ona Slave...ono..vrlo jednostavno..
idemo navise..firma kupuje rad radnika...tko je ponizen i izvrgnut kupovini kao rob..? :cleanteeth
pa evo dah ti primjer one zenske sto se isprostituirala za penziju. Nije djelovala nimalo ponizeno, dapace to su svi oni koji su joj placali tu penziju sve ove godine, ukljucujuci i tebe dok si bio u hrvatskoj... ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602

to sto ti ne vidis dalje od nosa, i ne mozes povezati posljedice, iako nije samo tvoj problem,  jest problem veliki kod ljudi generalno...

:aw
nema to veze sa poveznicama....Ako odgajas Kci kao Prostitutku,naravno da ce joj biti svejedno,a Picija ce joj biti platezno sredstvo...bosanke su jak primjer toga..
IPAK,naspram svega to je vise Izuzetak nego pravilo..mada brojni izuzeci sve vise ugrozavaju neko ,izgleda zastarjelo Pravilo..
Ono na sto ti poucas je u biti,sve veca legalizacija prodaje tjelesnih usluga,sto opet u osnovi,ne mjenja nis na stvari...
Kupac ostaje kupac,Objekat ostaje Objekat,bez obzira sto taj Objekat mislio,i kako se god osjecao...
u nekom presjeku drustva,i nadalje,ce takvi objekti ostati na niskom levelu drustvenih vrijednosti...
balkan..e to je vec neka druga stvar...
nitko sa ponosom nece drzati za ruke curu na ulici,znajuci da ona prodaje svoju Pipicu,najboljem ponudjacu...
unatoc,velikoj cekcualnoj revoluciji,u ljudima duboko su jos ukopane neke tradicionalne stvari,bar kad su oni sami iu pitanju..a robu? Koga briga stoRoba osjeca ili sto misli... :cleanteeth
Razlika je u emancipaciji, prije su roditelji prodavali svoje kćerke najboljem ponuđaču, nakon toga su umjesto njih posao preuzeli svodnici i makroi a danas se svaka sama može prodavati na internetu. I da, na Balkanu postoji taj kurvinski mentalitet,

svaka druga cura na Balkanu je kurva svaki drugi muški na Balkanu je kriminalac.
Sitni, naravno, ipak je ovo kokošarska regija bez stila, ambicije i ideala.

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by AssadNaPodmornici Fri 12 Oct - 15:50

Prostitucija :tu
Jebachina :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by T. Fri 12 Oct - 15:57

Oklen fiškali u izbranom društvu novinara i političara melkioru?
Formiraju javno mnijenje? Pišu laži i neistine u medijima? Donose proračun? Uskraćuju lijekove bolesnoj djeci? Koaliraju s agresorima? Izdaju nacionslne interese?
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Eroo Fri 12 Oct - 16:25

Yehudim wrote:
Speare Shaker wrote:
Eroo wrote:
Razlog? Izbori (i stanje) u Bosni i dijelom raspad SDP..Tempirano!

Skretanje pozornosti od strane kod nas notorno ljevičarskih medija sa raspada SPD-a je zapravo glavni razlog, makar nije i jedini, izmišljanja ove potpuno bezvezne afere.

 Aj odjeb sa ove teme..............imate tamo 38 tema o sranjima ubosni, dokurčili ste satime

Još mi samo fali Ero da se ubaci tu sa onom - jogurtušom - lažljivom

Aj pedala.
Ko je tebe naljutio, bem mu, a? :comfort

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:05

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
naravno da ima veze, poveznice i posljedice su tu. Svaka akcija ima reakciju, i to poznato vec odavnoooooo, a evo opet ima padobranaca koji se cudom cude!

Svijet, ako vec nije U, onda je veliko cudo!  ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602
Ma,objasnih ja tebi st oje BITNO...ono ostalo...samo za salonske priche..gledaj to kao evoluciju nadolje,samog drustva...svodjenje ljudi na nivo objekta,u privatnoj,poslovnoj,ekonomskoj,financijskoj sferi...
Zna se tko je doli,a tko gori.. :clown
nisi, objasnio si samo svoj umni zatvor. Ti ne mozes posjedovati drugoga covjeka. To je nemoguce. Mi smo svi na ovom planetu samo u prolazu. Pravo posjedovanje icega je nemoguce, a pogotovo drugog ljudskog stvora. Ali mozes iskonstruirati umotvorinu koja opravdava tvoj grijeh. To nije nista cudno. Budi objektivan - reci kolika je satnica te prostitutke i kolika je recimo tvoja satnica. Ove elitne su se npr. hvalile da su po noci zaradjivale i po 3.5 tisuce eura... Pa onda reci ko je od vas dvoje veci rob? U jednome doduse imas pravo: da demoni stalno nastoje imati robove pod sobom, i sto vise se uspeti na piramidi moci. Piramidi moci koja u biti ne postoji, nego je samo demonski red koji demone stiti od kaosa nistavila u koji svejedno padnu na kraju.  Bog nas nastoji spasiti od nistavila, zato imamo Njegov Zakon. To ti je bit cijele price... confused
a jes naivna..reci mi,kako ne mogu nekog posjedovati,ako dok ga placam on mora raditi sto ja zelim..
mora mi biti dostupan,spreman za aktivnost uvijek,kad mu kazem,ciniti sve sto meni pase,makar to bilo i nelogicno...
Dakle,mogucje jest..
Ako sam spreman platiti,mogu posjedovati nekog cijeli zivot,da radi sto ja zelim,bilo privatno bilo poslovno..
Prostitutka satnica..pa,karikirajmo..recimo od 30/5000 ojrova za sat/noc...
Ja radim dva posla,prvi cisto da sve bude Legislativa,a drugi,na postotak,koliko zaradim od prodaje,moze biti u sat vremena i 50 ojrova,moze biti i 50000 Ojrova,ako napravim stvarno krupni dil..
s tim,da samo svoje intelektualno znanje prodajem i koristim,a ne sebe,kao objekat..
covjek moze posjedovati nekog i manipulirati nekim u mjeri u kojoj je ovaj drugi u ulozi objekta spreman da sebe proda ili iznajmi..
I nadalje ostaje,Prostitutka je rob,jer je vremenski,prostorno i svakako drugacije ogranicena u daljenm kretanju i svojim aktivnostima..dok svoje ne odradi../Ja,nemam fiksno radno vrijeme,nego prema ucinku,mogu i od doma,odraditi posao,mogu sa drugog kraja Planeta.....Pa ti sad reci tko je rob...
Bog...yahhh...Pitaj se zasto su jedni doli,drugi gori...i netko nekog uvijek posjeduje.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:07

melkior wrote:
Sora wrote:Zanimljivo 
Zene za svoju pi.ku dobiju po 100 eura 
A muski kad se prodaju .. intelektuslno ..po milijuncek 

I vi ne bi potpisalo ISTANBULSKU :redface1
Jebiga, ne znam niti jednog muškog koji je svoj kurac unovčio za velike pare. Muški u pravilu, nisu sposobni zaraditi kurcem 100 eura po satu jer bez obzira na naše mačističko, patrijarhalno društvo, mislim da nema žene koje bi platile kurac za 100 eura po satu. Naš kurac ne vrijedi pišljiva boba, ali su zato strašno na cijeni muški mozak, ruke, noge :|  Ono što nam je najbitnije, dakle, kurac, nitko u pravilu ne doživljava ni pol posto :_|
T oje zato jer smo u pravilu kurwe i nudjemo se besplatno...zene bar glume nedodirljive,a nas kurwi ce uvijek biti dovoljno,da ne moraju platiti Kuratz.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:43

pismejker wrote:
a jes naivna..reci mi,kako ne mogu nekog posjedovati,ako dok ga placam on mora raditi sto ja zelim..
mora mi biti dostupan,spreman za aktivnost uvijek,kad mu kazem,ciniti sve sto meni pase,makar to bilo i nelogicno...
Dakle,mogucje jest..
Ako sam spreman platiti,mogu posjedovati nekog cijeli zivot,da radi sto ja zelim,bilo privatno bilo poslovno..
Prostitutka satnica..pa,karikirajmo..recimo od 30/5000 ojrova za sat/noc...
Ja radim dva posla,prvi cisto da sve bude Legislativa,a drugi,na postotak,koliko zaradim od prodaje,moze biti u sat vremena i 50 ojrova,moze biti i 50000 Ojrova,ako napravim stvarno krupni dil..
s tim,da samo svoje intelektualno znanje prodajem i koristim,a ne sebe,kao objekat..
covjek moze posjedovati nekog i manipulirati nekim u mjeri u kojoj je ovaj drugi u ulozi objekta spreman da sebe proda ili iznajmi..
I nadalje ostaje,Prostitutka je rob,jer je vremenski,prostorno i svakako drugacije ogranicena u daljenm kretanju i svojim aktivnostima..dok svoje ne odradi../Ja,nemam fiksno radno vrijeme,nego prema ucinku,mogu i od doma,odraditi posao,mogu sa drugog kraja Planeta.....Pa ti sad reci tko je rob...
Bog...yahhh...Pitaj se zasto su jedni doli,drugi gori...i netko nekog uvijek posjeduje.. :clown
samo demonska dinamika, nije pravo posjedovanje, ne posjedujes nikoga, samo...propadas.... confused

ovo ostalo sto si napisao samo je samo pokazatelj do koje mjere si zarobljen u vlastitioj iluziji uma... confused


Last edited by Leteca Pegla on Fri 12 Oct - 18:49; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:44

melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:zene,zene.,..cccccc lol!
prostituiraju ti se i muskarci, danas ti je to ravnopravno... lol!
Muška prostuticija je još i gora jer se radi o intelektualnoj, dakle duhovnoj i moralnoj a ne seksualnoj prostituciji. Sama civilizacija je u svojoj srži utemeljena na prostituciji intelekta, pače, postoje čak i sveučilišni studiji na kojima se studira takva, muška prostitucija (a koja je svoja vrata širom otvorila ženama, jer nema smisla da žene ne budu ravnopravne u kurvanju, lol), a radi se o studiju prava, politologije i novinarstva. Najveći kurviši su novinari, odvjetnici i političari, njihova prostitucija ima daleko neželjenij efekt na društvo od ovog kokošrskog pokušaja zarade 100 eura po satu.
a dobro, vidim da ipak ima forumasa koji se ne cude cudom, pa to je cudo jedno!  ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:56

melkior wrote:
Sora wrote:Zanimljivo 
Zene za svoju pi.ku dobiju po 100 eura 
A muski kad se prodaju .. intelektuslno ..po milijuncek 

I vi ne bi potpisalo ISTANBULSKU :redface1
Jebiga, ne znam niti jednog muškog koji je svoj kurac unovčio za velike pare. Muški u pravilu, nisu sposobni zaraditi kurcem 100 eura po satu jer bez obzira na naše mačističko, patrijarhalno društvo, mislim da nema žene koje bi platile kurac za 100 eura po satu. Naš kurac ne vrijedi pišljiva boba, ali su zato strašno na cijeni muški mozak, ruke, noge :|  Ono što nam je najbitnije, dakle, kurac, nitko u pravilu ne doživljava ni pol posto :_|
pa probaj sa muskima onda, to bi se dalo naci.... ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602 

holivud pun npr. takvih nakaza koje kupuju i prodaju te nekakve genitalije, nije bitno koje vrste, svaka nadje kupca... :blj 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 20:26

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
a jes naivna..reci mi,kako ne mogu nekog posjedovati,ako dok ga placam on mora raditi sto ja zelim..
mora mi biti dostupan,spreman za aktivnost uvijek,kad mu kazem,ciniti sve sto meni pase,makar to bilo i nelogicno...
Dakle,mogucje jest..
Ako sam spreman platiti,mogu posjedovati nekog cijeli zivot,da radi sto ja zelim,bilo privatno bilo poslovno..
Prostitutka satnica..pa,karikirajmo..recimo od 30/5000 ojrova za sat/noc...
Ja radim dva posla,prvi cisto da sve bude Legislativa,a drugi,na postotak,koliko zaradim od prodaje,moze biti u sat vremena i 50 ojrova,moze biti i 50000 Ojrova,ako napravim stvarno krupni dil..
s tim,da samo svoje intelektualno znanje prodajem i koristim,a ne sebe,kao objekat..
covjek moze posjedovati nekog i manipulirati nekim u mjeri u kojoj je ovaj drugi u ulozi objekta spreman da sebe proda ili iznajmi..
I nadalje ostaje,Prostitutka je rob,jer je vremenski,prostorno i svakako drugacije ogranicena u daljenm kretanju i svojim aktivnostima..dok svoje ne odradi../Ja,nemam fiksno radno vrijeme,nego prema ucinku,mogu i od doma,odraditi posao,mogu sa drugog kraja Planeta.....Pa ti sad reci tko je rob...
Bog...yahhh...Pitaj se zasto su jedni doli,drugi gori...i netko nekog uvijek posjeduje.. :clown
samo demonska dinamika, nije pravo posjedovanje, ne posjedujes nikoga, samo...propadas.... confused

ovo ostalo sto si napisao samo je samo pokazatelj do koje mjere si zarobljen u vlastitioj iluziji uma... confused

Problem jest sto ti ustrajes na SVOJEM stavu,a ja ustrajem na opisu cinjenicnog stanja...koje ti nazivas iluzijom..
Mudri kazu..Slobodan mozes biti samo u svom umu..i nigdje drugdje... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 20:49

pismejker wrote:

Problem jest sto ti ustrajes na SVOJEM stavu,a ja ustrajem na opisu cinjenicnog stanja...koje ti nazivas iluzijom..
Mudri kazu..Slobodan mozes biti samo u svom umu..i nigdje drugdje... :cleanteeth
nije cinjenicno stanje, demonska dinamika samo. Ti ne posjedujes nikoga, moze samo neko vlastitom voljom sudjelovati u tvojoj iluziji u zamjenu za nesto. Dakle svojom voljom, ne tvojom, dakle ti nisi nikakav gospodar niti vlasnik nikome. Nisi gospodar cak niti ako nekoga prisilis na nesto protiv njegove volje, jer i za to placas cijenu koja je protivna tvojoj volji kao prvo. Kao drugo, kako da objasnim: sranja se desavaju u zivotu stono bi se reklo. Kad gepard ubije gazelu, gepard nije gazelin gospodar nego sranje koje se gazeli desilo. Drugim rijecima ti  mozes biti samo ono sto ti drugi neko dopusti ili sranje, gospodar niti si ikad bio kome, niti jesi trenutno, niti ces ikad biti ikome, i to ti je cinjenica. Ti cak nitsi niti vlasnik  vlasi na svojoj kosi, jer one nisu tamo tvojom voljom, pa kako onda mozes biti gospodar ili vlasnik ikome drugome... confused

a sto se tice one izreke, to ti je demonsko izvrtanje teza. Rob mozes biti samo u svome umu...i nigdje drugdje, slobodan si uvijek. Uvijek imas izbor... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Noor Fri 12 Oct - 20:57

pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:Pa nije isto prodavati svoje tijelo i kupovati novcem to isto...onaj koji kupuje ne ponizava sebe..nije kupljeni predmet
ponizava se i kupac, i on je isto predmet... confused
Nope...kupljenim mos raditi sto zelis,onaj koji kupuje,nije u dometu moci onog koji je kupljen.. :cleanteeth
lupetas, nista ti nisi kupio...samo si platio uslugu.
isto ko kad ti majstor popravi vesmasinu, platis mu uslugu, nisi ga kupio
ili ako odes na masazu, platis je, a ne kupujes.
kupujes cipele, kruh, cement, knjigu....
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Guest Fri 12 Oct - 20:58

Noor wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:Pa nije isto prodavati svoje tijelo i kupovati novcem to isto...onaj koji kupuje ne ponizava sebe..nije kupljeni predmet
ponizava se i kupac, i on je isto predmet... confused
Nope...kupljenim mos raditi sto zelis,onaj koji kupuje,nije u dometu moci onog koji je kupljen.. :cleanteeth
lupetas, nista ti nisi kupio...samo si platio uslugu.
isto ko kad ti majstor popravi vesmasinu, platis mu uslugu, nisi ga kupio
ili ako odes na masazu, platis je, a ne kupujes.
kupujes cipele, kruh, cement, knjigu....
ma kupuje iluziju, a misli da je to stvarnost... :doh  ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Noor Fri 12 Oct - 21:04

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:Pa nije isto prodavati svoje tijelo i kupovati novcem to isto...onaj koji kupuje ne ponizava sebe..nije kupljeni predmet
ponizava se i kupac, i on je isto predmet... confused
Nope...kupljenim mos raditi sto zelis,onaj koji kupuje,nije u dometu moci onog koji je kupljen.. :cleanteeth
lupetas, nista ti nisi kupio...samo si platio uslugu.
isto ko kad ti majstor popravi vesmasinu, platis mu uslugu, nisi ga kupio
ili ako odes na masazu, platis je, a ne kupujes.
kupujes cipele, kruh, cement, knjigu....
ma kupuje iluziju, a misli da je to stvarnost... :doh  ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 1f602
jos ako cijelo vrijeme zmiri... sunny
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by darth_vader Fri 12 Oct - 22:35

T. wrote:Oklen fiškali u izbranom društvu novinara i političara melkioru?
Formiraju javno mnijenje? Pišu laži i neistine u medijima? Donose proračun? Uskraćuju lijekove bolesnoj djeci? Koaliraju s agresorima? Izdaju nacionslne interese?


Moraš priznati da su se pojedini kolege svojim radom u odvjetničkoj ptaksi itekako doprinjeli takvoj reputaciji... i na žalost nije baš da i ih je samo nekolicina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Leviathan2 Fri 12 Oct - 23:40

bmk,  
nikad mi nije problem ulovit zensku bez placanja skupih vecera i poklona
to moze al cisto kao poklon bez obzira jel cu je shevit il ne
cisto ak mi se dopadne karakter

_________________
ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE  - Page 3 Empty Re: ZAŠTO SE HRVATI TOLIKO ČUDE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum