ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Not my president

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by T. 10/11/2018, 23:15

kic wrote:
Hektorović wrote:Not my president - Page 2 Slika_56

Selam ti materina
A vidi lajkove i pluseve tek...

T.

Posts : 17137
2014-04-14


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by kic 10/11/2018, 23:16

T. wrote:
kic wrote:
Hektorović wrote:Not my president - Page 2 Slika_56

Selam ti materina
A vidi lajkove i pluseve tek...

Hrvati su ih u zadnja dva rata podrzavali (nazalost), mislim da je napokon bilo dosta toga.. a onda ce se dobrano peci
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by AssadNaPodmornici 10/11/2018, 23:17

inače Petrov i Goran Vojković sa Index.hr su lijepo napisali što treba sa Komšićem - taj lik je doslovno muslimanski Milošević/Sejdo kako se već taj prezivao, i treba ga proglasiti presonom-non grata u RH, ne priznati izbore u BiH i koristiti institucije EU i NATOa kao sredstvo pritiska. 

sve se to može kada se hoće. Ali Kenwood Kenon će nešto kao "izjaviti" "da je ne zadovoljan" i to je to, nema kruva od HDZa, da njega makneš , na vlast dolazi Jadronković, od goreg još gori, lipo će oni sabotirati referendum.. 
nema ovima u BiH pomoći,  prvo sami su oni smantani, razjedinjeni, RH je razjedinjena itd. 

naravno i bošnjaci i srbi su glupi, i ništa se neće promjeniti sa bosnom. Komišić koliko sam skužio ionako neće imati realnu vlast niti moć da išta radi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by marcellus 10/11/2018, 23:17

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:


Tako nješto treba zakotrljati......

Prvo entitet a onda prisajedinjenje.

Konačno imamo neku masu koja traži svoja prava, prvi put vidi se nekakvo buđenje


Dobar znak :)

samo nek drže HDZ dalje od te svoje priče i nek ga odjebu

čović je isto ispao papak i kumovao je ovakvom raspletu

_________________
Not my president - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Hektorović 10/11/2018, 23:22

Not my president - Page 2 Slika_58
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by AssadNaPodmornici 10/11/2018, 23:22

HDZ je BiH Hrvatima samo uteg oko vrata. teški uteg oko vrata. mislim sigurno su se deseci tisuća BiH Hrvata pomoću HDZa dobro materijalno okoristila(uhljebila) ali u isto vrijeme, njih par desetaka tisuća je sjebalo par stotina tisuća ostalih BiH Hrvata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Hektorović 10/11/2018, 23:23

Not my president - Page 2 18101110
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Hektorović 10/11/2018, 23:26

AssadNaPodmornici wrote:HDZ je BiH Hrvatima samo uteg oko vrata. teški uteg oko vrata. mislim sigurno su se deseci tisuća BiH Hrvata pomoću HDZa dobro materijalno okoristila(uhljebila) ali u isto vrijeme, njih par desetaka tisuća je sjebalo par stotina tisuća ostalih BiH Hrvata

HDZ u HR i u BiH nisu ista stvar... ovdje u nas su mala mjesta, svi znaju sve, svi znaju tko je tko...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Hektorović 10/11/2018, 23:27

Dalić za Klix.ba: Politika me ne zanima, ne razumijem zašto izmišljaju moje izjave


Piše: N. Kustura/Klix.ba
prije 10m 
23
 8


Not my president - Page 2 B_181011151

Politika me ne zanima i šokiran sam kako se ljudi služe lažima te izmišljaju izjave kako bi iskoristili moju popularnost i uticaj, rekao je selektor hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić u ekskluzivnom razgovoru za portal Klix.ba.




Naime, nekoliko hrvatskih i bh. medija prenijeli su danas navodnu Dalićevu izjavu u kojoj je rekao kako se osjeća poniženo kao Hrvat iz Livna izborom Željka Komšića za hrvatskog člana Predsjedništva BiH.

"Izbore u Bosni i Hercegovini nisam ni pratio i ne razumijem zašto je nekome potrebno da ovako brutalno laže. Ja sam selektor Hrvatske koju volim i nemam potrebe dokazivati da sam rođen u BiH, koju također isto tako s ponosom volim i poštujem. Neshvatljivo mi je da se neko služi ovakvim neistinama o kojima sam i ja vrlo brzo dobio informacije. Mogu samo reći da se uskoro vidimo u Sarajevu", kazao nam je Dalić, koji je bio ljubazan izdvojiti vrijeme za naš portal, iako već sutra njegovu selekciju očekuje teška utakmica protiv Engleske u okviru Lige nacija.

Vijest o navodnom Dalićevom nezadovoljstvu se brzo proširila i društvenim mrežama, a naknadno je izbrisana s pojedinih portala.

Inače, reprezentacija Hrvatske će sutra u okviru 3. kola Lige nacija dočekati Englesku bez publike na stadionu u Rijeci, a pred Dalićevim izabranicama je zadatak da dobrom igrom i rezultatom donekle poprave utisak nakon katastrofalnih 0:6 protiv Španije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Hektorović 10/11/2018, 23:28

Hektorović wrote:Dalić za Klix.ba: Politika me ne zanima, ne razumijem zašto izmišljaju moje izjave


Piše: N. Kustura/Klix.ba
prije 10m 
23
 8


Not my president - Page 2 B_181011151

Politika me ne zanima i šokiran sam kako se ljudi služe lažima te izmišljaju izjave kako bi iskoristili moju popularnost i uticaj, rekao je selektor hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić u ekskluzivnom razgovoru za portal Klix.ba.




Naime, nekoliko hrvatskih i bh. medija prenijeli su danas navodnu Dalićevu izjavu u kojoj je rekao kako se osjeća poniženo kao Hrvat iz Livna izborom Željka Komšića za hrvatskog člana Predsjedništva BiH.

"Izbore u Bosni i Hercegovini nisam ni pratio i ne razumijem zašto je nekome potrebno da ovako brutalno laže. Ja sam selektor Hrvatske koju volim i nemam potrebe dokazivati da sam rođen u BiH, koju također isto tako s ponosom volim i poštujem. Neshvatljivo mi je da se neko služi ovakvim neistinama o kojima sam i ja vrlo brzo dobio informacije. Mogu samo reći da se uskoro vidimo u Sarajevu", kazao nam je Dalić, koji je bio ljubazan izdvojiti vrijeme za naš portal, iako već sutra njegovu selekciju očekuje teška utakmica protiv Engleske u okviru Lige nacija.

Vijest o navodnom Dalićevom nezadovoljstvu se brzo proširila i društvenim mrežama, a naknadno je izbrisana s pojedinih portala.

Inače, reprezentacija Hrvatske će sutra u okviru 3. kola Lige nacija dočekati Englesku bez publike na stadionu u Rijeci, a pred Dalićevim izabranicama je zadatak da dobrom igrom i rezultatom donekle poprave utisak nakon katastrofalnih 0:6 protiv Španije.
:K :K
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by n_razbojnik 10/11/2018, 23:45

Dalić pička?

Hoće li mu Livno oprostiti?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Guest 10/12/2018, 00:03

A i što bi se sportska osobnost bavila politikom... Eno bavio se slobodom, pluralizmom, tolerancijom i demokracijom kad je bio doček Vatrenih nakon povijesnog uspjeha, pa su ga anti-hrvatski mediji već istu večer i sutradan išli sahraniti "slobodom", "tolerancijom" i "pluralnošću" jer se usudio time baviti i braniti Marka Perkovića i svoje igrače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by marcellus 10/12/2018, 01:40

Dalić je u pravu, za nekog na njegovom položaju je kontraproduktivno petljati se u takve stvari, tim više što to automatski uvlači i reprezentaciju u to

_________________
Not my president - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by kic 10/12/2018, 09:05


dok god ne shvatimo da je ovo metapolitički kulturološki rat na svim frontovima, nema ni šanse za uspjeh-

zato se Islam širi, jer to tako shvaćaju-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Stanojko 10/12/2018, 09:14

Sta se desilo? Gde je problem? Jel to nesto u Bosni?

_________________
Not my president - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Leviathan2 10/12/2018, 09:28

Stanojko wrote:Sta se desilo? Gde je problem? Jel to nesto u Bosni?
ma da, balkanske pizdarije :)

_________________
Not my president - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Stanojko 10/12/2018, 09:31

Leviathan2 wrote:
Stanojko wrote:Sta se desilo? Gde je problem? Jel to nesto u Bosni?
ma da, balkanske pizdarije :)
Pih...nebitno...

_________________
Not my president - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by vuksadinare 10/12/2018, 09:34

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a zato im je u vrhu partije Kenwood Kenon koji dolazi iz obitelji saveza komunista i ostali, i koriste boljševičke metode(primjer ovo sa referendumom zadnje) da suzbiju demokraciju.
a onda sa druge strane imaš one boljševike iz SDPa, debili na kvadarat. Jedina ne-komunistička opozicija su ŽZ i MOST a i oni još neznaju bili pišali ili srali. Pernar je stao na stranu Komšića, kao "neka ruši HDZ" ne kuži kurca kako stvari stoje. ostatak ŽZ šuti, radi ovoga asa , ovi iz ŽZa neće više od 12%.
sa druge strane Petrov je dao izričitu podršku Hrvatima iz BiH, lijepo državnički napisao kako bi trebalo postupiti sa Komšićem dok se prava BiH Hrvata ne poprave, ali isti ti BiH HRvati će sutra ilegalno preko granice i MOSTu na parlamentarnim izborima skinuti dva mandata(HDZu dati dva mandata), i izbaciti ga sa vlasti u hrpi gradova 

luda kućac

Govoriš o parsto staraca koji jedva znaju kako se zovu, i koji su uvjereni kako to Gospa od njih želi jer tako spašavaju Hrvatsku od komunista... 


Danas je skoro sve mlađe što vrijedi u Mostaru izašlo vanka...
nije baš par stotina staraca. radi se o vjerojatno 10-15 000 glasača, što je dovoljno da u Dalmaciji HDZ dobije 2 mandata više a MOST dva manje i ŽZ ne pređe prag.. plus vlast u hrpi gradova.  iman ja ekipu iz HDZa, znam kako se sve to organizira. HDZ je vrhunski organiziran kao stranka, točno znaju u svakom selu i svakom mjestu koliko imaju oni glasova a koliko glavna konkurencija. ako zafali, idu busevi

eto jedina dobra stvar je što su duplim glasovanjem doveli Kolindu na vlast, jer iz pouzdanih izvora znam da je HDZ organizirao doslovno hrpu autobusa gdje su glasovali po prijavljenom mjestu prebivališta po dalmaciji (gdje imaju fiktivni stan ili apartman, ili kao kod moje susjede njih 20ak bilo prijavljeno) pa onda glasali u BiH.. aj to im je plus, inače tko bi trpio Josipovića i onaj njegov antifašizam i sranja
e moj yoda ako 10 000 glasova moze presuditi u regiji od skoro milijun stanovnika ti si stvarno 'odlican' matematicar... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Leviathan2 10/12/2018, 09:34

Stanojko wrote:
Leviathan2 wrote:
Stanojko wrote:Sta se desilo? Gde je problem? Jel to nesto u Bosni?
ma da, balkanske pizdarije :)
Pih...nebitno...
ma i ja kazem, par neutronki i nakon 5 godina naselit kineze

_________________
Not my president - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by vuksadinare 10/12/2018, 09:46

..i hdz u bih puno grijesi i ejdnim dijelom je kriv za komsicevu pobjedu...zato sto sprijecava druge kandidate hrvatskog naroda a koji doista zele biti kandidati hrvata u bh-a naustrb covica...tu naravno komsica ne ubrajam jer on sam izjavljuje da je predsjednik 'građana'....za razliku od falatara,zelenike koji su javno rekli da su oni kandidati hrvatskog naroda...ali se prema njima vodila negativna kampanja hdz bih jer eto budimo iskreni nisu hdz..a mislim da svaki kandidat koji se javno deklarira kao kandidat hrvatskog naroda bi bio bolji od komsica u svakom pogledu ali jbg ne moraju zbog toga biti u hdz-u...princip po kojem jedini ispravni zastupnik hrvata u bh-a je samo onaj iz hdz-a je definitivno pogresno viđenje..i samim time u biti daje prednost onima poput komsica...koji ej iskreno dobio sigurno 30>% ako ne i vise glasova samo na racun covica i hdz-a...po meni iduci kandidat treba biti cistih ruku i racuna...neovisno o stranackoj pripadnosti...svi hrvatski kandidati(osim komsica) su u izborima obilazili svoju izbornu bazu..dakle samim time su se legitimirali kao kandidati hrvatskog naroda..i napominjem bolje bi stitili hrvatske interese nego komsic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Guest 10/12/2018, 09:46

kic wrote:
T. wrote:
kic wrote:
Hektorović wrote:Not my president - Page 2 Slika_56

Selam ti materina
A vidi lajkove i pluseve tek...

Hrvati su ih u zadnja dva rata podrzavali (nazalost), mislim da je napokon bilo dosta toga.. a onda ce se dobrano peci

:vaultboy1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Not my president - Page 2 Empty Re: Not my president

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum