ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narod ne odlucuje

Page 7 of 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor Thu 11 Oct - 10:07

kaya wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
ej, ej...znam i ja svašta mojoj grevio centrali nalijepiti, to više u žaru borbe, al malograđanka sigurno nije :W
evo ljubavi moje, pa gdje ste vi ? 
da pogodim :)
evo me, mezimice moja :)
u turbulentnom sam razdoblju, mijenjam posao, rješavam repove, pa forum samo preletim kad stignem :)
ajvar sam skuhala odavno, tako da...da, u Davosu sam, gdje drugdje :P

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Thu 11 Oct - 10:07

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by kaya Thu 11 Oct - 10:11

Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by kic Thu 11 Oct - 10:13

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.

ma protiv svake promjene su, a cude se sto im je lose-

ugl, vise je svar u poslu, evo bas pisem otkaz u wordu, ljudi su ovdje malo izgubili kompas, ne mozes ni u kog imat ni trunku povjerenja-

presjelo mi je, 4 mjeseca ucim covjeka poslu i jedini ga primim kako spada ovdje, i on mi prvom prilikom zabije noz u ledja.

ajbok svi.

a kaja se samo zabavlja ali masi cijeli fudbal, ne ljutim se na nju.

Skužio si obrazac ponašanja prosječnog Hrvata konačno... da, baš zbog toga i treba bježati, zbog tih malih, zločestih, zajedljivih i pokvarenih ljudi koji ne bi niti mrava zgazili...dok ne dobiju priliku... na poslu se to najčešće jako dobro i izraženo vidi, ali jebi ga, kad ja zagovaram atomsku, onda sam ja u kurcu..

ma to je samo kulminacija, atmosfera je toksicna..  cim imas s nekim posla padnu maske..

a sami sebi smo najveci neprijatelji, sto se vidi u svakoj stvari koja ispliva u javnost prakticki-
Naravno da treba bježati tko god nije uhvatio korjenje.. .atmosfera je gadljivo toksična...s jedne strane imaš ljude iz tzv. građanskih opcija koji bi prodali dušu, nacionalni indetitet, suverenost, sve... samo za to da ih netko izvana potapše po leđima, doduše doda i koju pinku ili mini povlasticu pride (koji usrani self esteem) i onu jebeno primitivno-čobansku opciju koja pozapošljava u državne službe i firme sve što im se dovuklo iz jebenog zavičaja, a da se zna potpisati(nije uvjet)... nekog normalnog, srednjeg puta nema. Nema ga čak ni u promišljanju većine ljudi...bolje bježati, nikad se neće iskorijeniti odavde boljševičko-čobansko-servilno-nepotistički mentalitet...nema tu pomoći, rek'o bi Yoda; low IQ i jebat ga, ali je izgleda u pravu skroz..

ma mi smo neka vrsta crnaca.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Thu 11 Oct - 10:16

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

Pa rekao sam da je glavni problem, osim u korumpiranom političkom sustavu sa izraženim antidemokratskim standardima koji se sprda sa voljom naroda, i u tome što su organizatori prikupljanja potpisa politički nekompetentni, što su zbunili građane smušenim i nejasnim pitanjima i to još za čak dva referenduma odjednom.
Ljudi više nisu znali za što bi trebali potpisati.
U svakom slučaju, kada se otkloni taj problem političke nekompetetnosti organizatora, ide inicijativa za slijedeći referendum i to najvjerojatnije samo za izmjenu izbornog zakona, jer kada se napravi ta izmjena, novi sastav Sabora će najvjerojatnije sam od sebe riješiti ostale bitne probleme.
Bitno je ne odustati, jer je upravo to cilj korumpiranih političkih elita i posebno etnobiznismena koji nam kroje kapu po svojoj mjeri, a svatko tko misli da ćemo odustati, vara se i to grdno.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:20

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

zato će vama andrej visarionivič vladat idućih sto godina, a ja ću malo pogledat ovih dana oglase po irskoj i singapuru...

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor Thu 11 Oct - 10:22

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

Pa rekao sam da je glavni problem, osim u korumpiranom političkom sustavu sa izraženim antidemokratskim standardima koji se sprda sa voljom naroda, i u tome što su organizatori prikupljanja potpisa politički nekompetentni, što su zbunili građane smušenim i nejasnim pitanjima i to još za čak dva referenduma odjednom.
Ljudi više nisu znali za što bi trebali potpisati.
U svakom slučaju, kada se otkloni taj problem političke nekompetetnosti organizatora, ide inicijativa za slijedeći referendum i to najvjerojatnije samo za izmjenu izbornog zakona, jer kada se napravi ta izmjena, novi sastav Sabora će najvjerojatnije sam od sebe riješiti ostale bitne probleme.
Bitno je ne odustati, jer je upravo to cilj korumpiranih političkih elita i posebno etnobiznismena koji nam kroje kapu po svojoj mjeri, a svatko tko misli da ćemo odustati, vara se i to grdno.  ;)

:tu
otići će i andrej visarionovič u ropotarnicu, čim prije, to bolje
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:30

Ovo je s mog fejsa, jedna inače jako draga starija gospođa s kojom se već dugo čujem na fejsu. Ne, nema U ni ZDS na profilu nego kanadski javor.


"Vratija se moj 'Šime' iz Domovine. Obnovili smo mog supruga p roditelja srušenu kuću (od kredita iz Kanade) pred 14 godina. Dobili smo domovnicu i dokumente još dok je bio Predsjednik Tuđman živ. Imamo OIB#, pasoš i sve dokumente i provodimo svako ljeto u Šibeniku i okolici. Ove godine moj suprug je informiran da mu ne vrijedi vlaništvo auta koji so kupili prošle godine, da ne može izvaditi novac s banke, da ne može glasovati itd., poništeno mu državljanstvo.Nije mu jasno kako to ured, činovnica može uraditi? Šefica policije u Drnišu je srpkinja udata za Hrvata. Možete si misliti koliko to vrijedi. Dođe moj suprug u banku, tamo srbin naoružani policajac, umješao se kad su mu rekli da ne može do novca. Kad se vratio u lokalnu policijsku postavu i tražio odgovore, pronašao je da su u Šibenskoj regiji uključivši miljevački plato, Drniš i još ne znam nabrojit sva ostala mjesta 9,500 Hrvata je ispisano, ukinuto državljanstvo, OIB#, pasoši itd. Tako kad ćete zbrajati glasove da znate zašto vam fale glasovi i oni mogu reči nije korupcija, sve je legalno, takvih birača nema etc., etc.. Zanima me tko će odgovarati za štetu nanešenu nama, za korupciju, za vrijeme ispunjavanja novih formulara i svega što ide uz to. U civiliziranim zemljama takva korupcija (DNO DNA) se ne može dogoditi, a naročito ne bez obeštečenja $$$$. DA IMAMO PRAVU VLADU, OVAJ FIJASKO BI BIO ISPRAVLJEN U ROKU OD 24 SATA, A ODGOVORNE ŠERFKE I ŠERIFI BI BILI TAMO GDJE JE MJESTO ZA TAKVE MAFIJAŠE."




_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:31

to je friško od prije par sati da se razumijemo

ne ko afere iz nacionala reciklirane iz 1998

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by darth_vader Thu 11 Oct - 10:31

Noor wrote:
epikur37 wrote:
kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:

:facepalm :facepalm :facepalm

Bosanski i hercegovački Hrvati kao dežurni krivci za sve, a?

ma treba bježat odavde.


A i tebe može izbaciti iz takta obična zagrebačka malograđanka...njah.
ej, ej...znam i ja svašta mojoj grevio centrali nalijepiti, to više u žaru borbe, al malograđanka sigurno nije :W

Eto ti ga na...sad još i ove...  :rain
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal Thu 11 Oct - 10:32

AssadNaPodmornici wrote:BROJALI POTPISE GODINU DANA, HAHA. KOJI JEBENI HDZOVI LOPOVI, GODINU DANA PROVJERAVALI NEŠTO ŠTO SE PROVJERI U TJEDAN DANA. haha. slabo nisu nestajali listići.
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal Thu 11 Oct - 10:32

kic wrote:
ma meni ovaj APIS smrdi na pristrano tijelo ala GONG

puno tog ovdje smrdi, sve institucije su protiv tog da narod  bilo cem sudjeluje..
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:34

da je HDZ banda imala poštene namjere onda to ne bi brojio njihov privatni apis nego DIP

samo tu nema varanja

i, naravno, ako nisu dopustili promatrače to može biti iz samo jednog razloga - da mogu varati.

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor Thu 11 Oct - 10:35

marcellus wrote:da je HDZ banda imala poštene namjere onda to ne bi brojio njihov privatni apis nego DIP

samo tu nema varanja

i, naravno, ako nisu dopustili promatrače to može biti iz samo jednog razloga - da mogu varati.
kako bi rekao naš tuzlanski zadranin...ma jasna stvar! :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:35

inače do nedavno je apis vodio lik koji je bio istovremeno član HDZ-a i SDP-a (SDP ga je imenovao na mjesto direktora apisa)

dobio je otpremninu 200 000 kuna

tražio je onda da mu isplate još i bonuse od milijun i pol kuna, tužio firmu

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal Thu 11 Oct - 10:36

dzango wrote:Jebeš narod. Narod je stoka.
stoka lopovska drži vlast
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal Thu 11 Oct - 10:38

Hektorović wrote:Grmoja se odbija maknuti sa saborske govornice
prije 33 minute

Narod ne odlucuje - Page 7 PXL_290518_20793509das%20(2)
Foto: Patrik Macek/PIXSELL
SABORSKI zastupnik Mosta Nikola Grmoja zaposjeo je oko 22 sata saborsku govornicu i ne želi se maknuti, a razlog je prilično bizaran.
Okupirao je saborsku govornicu i ne želi se maknuti
Grmoja naime protestira zbog vijesti koja je neslužbeno stigla iz Ministarstva uprave kako nije prikupljen dovoljan broj potpisa za referendum o promjeni izbornog sustava.
"Budući da je cijeli proces prebrojavanja potpisa od početka kompromitiran i da je očita namjera ministra Lovre Kuščevića i premijera Andreja Plenkovića da se taj referendum sruši, ja ću iz protesta, budući da su okupirali institucije, okupirati ovu govornicu i ne mislim se maknuti", kazao je Grmoja iskoristivši vrijeme predviđeno za završno izlaganje o zakonu kako bi zaposjeo govornicu.
"Ovo zahtijeva oštru reakciju"
Pozvao je hrvatski narod na reakciju.
"Ovo zahtijeva oštru reakciju jer očito da se kroz institucije ne može ništa napraviti. Potrebni su nam veliki i masovni prosvjedi protiv ovakve odnarođene vlade predvođene Andrejem Plenkovićem", kazao je Grmoja.
Poručio je da će prvi prosvjed biti već u subotu u Vukovaru.
Grmoja ide na prosvjed u Vukovar
"Ovdje se pokazalo da nije važno tko potpisuje nego tko broji potpise, pokazalo se da je namjera vlade od samog početka srušiti referendum o izmjeni izbornog sustava kojeg su skrojili po svojoj mjeri", dodao je Grmoja i nastavio stajati za govornicom nakon isteka predviđenog vremena za govor.
Predsjedavajući Milijan Brkić zamolio ga je da se vrati na svoje mjesto, no bez uspjeha, te mu potom dodijelio jednu pa drugu opomenu. Zatim je zaključio sjednicu, a završno izlaganje državne tajnice iz Ministarstva vanjskih poslova Zdravke Bušić o zakonu o Hrvatskoj matici iseljenika prebacio za četvrtak ujutro.
Ostao stajati za govornicama, predsjedavao je Vaso Brkić koji ga nije uspio otjerati
Grmoja je po završetku prijenosa sjednice nastavio bez riječi stajati za saborskom govornicom.
Jutarnji i Večernji list objavili su neslužbenu informaciju da nije prikupljen dovoljan broj potpisa za referendume o Istanbulskoj konvenciji i izbornom zakonu, odnosno da je pronađen značajan broj potpisa koji nisu valjani.

mislim da će grmiti u Vukovaru jače nego 91

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Leviathan2 Thu 11 Oct - 10:41

marcellus wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

zato će vama andrej visarionivič vladat idućih sto godina, a ja ću malo pogledat ovih dana oglase po irskoj i singapuru...
sberbanka uvijek trazi strucnjake a ti si radio u banci :)

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by immortal Thu 11 Oct - 10:45

marcellus wrote:da je HDZ banda imala poštene namjere onda to ne bi brojio njihov privatni apis nego DIP

samo tu nema varanja

i, naravno, ako nisu dopustili promatrače to može biti iz samo jednog razloga - da mogu varati.
:tu
to im javno treba nabiti na nos
napiši kratak udaran tekst o tome
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by T. Thu 11 Oct - 10:49

APIS...

ništa nije slučajno...
T.
T.

Posts : 17176
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by marcellus Thu 11 Oct - 10:51

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

kaya wrote:
ili stavite kukuljice na glavu i odite u pm.. palit  nesto , lutku crnca na primjer

Meni tako nešto nikada ne bi palo na pamet, ali nekima ovdje vidim bi, ali ne lutku crnca nego lutku, a možda i živog Hrvata katolika, posebno ako je podrijetlom iz BiH.
da zakljucimo, ne ponasate se lijepo i civilizirano i andrej visarionovic vam je bacio te vase liste u smece i gotova prica. 
sad smislite nesto drugo pa se bavite s tim par mjeseci

zato će vama andrej visarionivič vladat idućih sto godina, a ja ću malo pogledat ovih dana oglase po irskoj i singapuru...
sberbanka uvijek trazi strucnjake a ti si radio u banci :)

žena od prijatelja si je dobra s putinom, ruskinja, piše za komsomolskaju a to je putinovo, raspitaću se :)

_________________
Narod ne odlucuje - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 7 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum