ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 15:12

Nda 

Konacno su u ADZEJU UDPJELI PODIJRLITI I HRVATE U BOSNI 
NIJE OD JUCER TA PODJELA 
ALI 
SAD SE VIDI 
TKO JEBE TUDMSNU MATER U BOSNI A TKO GLUMI DODUSE 
DA JE NA NJEGOVU PUTU 

DRUZE TUCKO. MI TI SE KUNEMO..
HA HA upm

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 15:14

jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 15:15

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ja nisam rođena u Bosni i nemam bosansko drzavljanstvo 
Niti znsm ijednog od zagrebačkih muslimana da bi isao u Bosnu 

Trebate vi rvatine se tamo vratiti i tamo se braniti od opasnih muslimana 

Jerbo se koliko vidim stvar svodi na te vjerske razlike i tu vsm jec dragi decki VELIKI VATROMET ZAGARANTIRAN 
jos nek bude u nteresu belosvetskoj gamadi 
Juja Haj cheers
he,he..glasas ti glasas..a da ne idu iz zagreba laz...ovi susjedi muslimani iz maglaja koji zive u zagrebu su otisli glasati...kao i susjedi iz kozari boka..od moje punice...muslimani sito jedna ulica citava...
Ja? 
U nedljeju sam bila na proslsvi dana neovisnosti i polaganju vijenaca a popdne u bolnici Jankomir kod frenda slikara koji se lijece od alkoholizma 
U ponedjeljak po gornjem gradu 
A kad bi ? 
I nemam prijatelje muslimane iz kozari boka 
I,sm jednog iz Utrine 
Taj jedan nije isao

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 15:17

i sa druge strane kada bi mogao birati..ja bi prije za onog falatara glasao nego za komsica..decko je lijeva stranaali je bar iskreno priznao da sa moralne strane nije u redu a ni po daytonu i dogovoru iz daytona bosnjaci biraju hrvatskog clana predsjednistva...zato se i zove hrvatski a ne bosnjacki,građanski ili svemirski kandidat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 15:18

vuksadinare wrote:jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
A jbg 
Jelena lijepo upozorava na podjele u Hrvata 
Al jebo vas 
Vi ste takvi 
Jedni drugima bi se na glavu popeli I jezik iščupali 
Takve vas Zvonimir prokleo i gotovo se nista ne mjenjate vec 600 godi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 15:19

Sora wrote:
vuksadinare wrote:jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
A jbg 
Jelena lijepo upozorava na podjele u Hrvata 
Al jebo vas 
Vi ste takvi 
Jedni drugima bi se na glavu popeli I jezik iščupali 
Takve vas Zvonimir prokleo i gotovo se nista ne mjenjate vec 600 godi
koja podjela?..da glasuju za covjeka koji je maznuo pusku..?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 15:31

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
A jbg 
Jelena lijepo upozorava na podjele u Hrvata 
Al jebo vas 
Vi ste takvi 
Jedni drugima bi se na glavu popeli I jezik iščupali 
Takve vas Zvonimir prokleo i gotovo se nista ne mjenjate vec 600 godi
koja podjela?..da glasuju za covjeka koji je maznuo pusku..?...
Znaci komsicu zamjerate da je maznuo Pušku ? 
A Covic nije nista maznuo ? :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Guest 9/10/2018, 15:40

https://www.telegram.hr/price/plenkovic-se-ozbiljno-investirao-u-izbore-u-bih-i-preko-covica-dozivio-prvi-veliki-izborni-poraz-sto-sada/


"Zaštitari koji čuvaju Čovićevu kuću u mostarskom naselju Bare primijetili su da jedna starija žena najmanje dvaput dnevno prolazi pored kuće. Kako im je to postalo sumnjivo, zaustavili su je i pitali zašto tako često prolazi pored Čovićeve kuće. Žena je odgovorila da su razlozi za to zdravstveni. Kakvi zdravstveni razlozi, u čudu su pitali zaštitari. Pa, vidite, odgovorila je žena, imam izrazito nizak krvni tlak. Da ne bih koristila previše lijekova, naprosto izađem i kad vidim Čovićevu kuću, odmah mi skoči tlak."


hahahahaha, go figure da se radi o kenji prve klase! Tu svu gamad, nebitne genetike, otjerat i potjerat na rad u njemacku i austriju. To upravo dvije drzave koje najvise zasluzuju ove kenje.  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602 


Dakle sljedi 


Operacija kenje: 


O gamadi nemila, o gamadi nesmila!
O gamadi sto janje pod pekom peces!
Bilo kockoglave, bilo dvoglave bilo mjesecoglave, 
Nije bitno jer ste jednako supljoglave!
Iz Bosne cemo vas iselit,
I  njemce razveselit,
Oni jedva cekaju,
Radnu snagu ocekuju,
Al dobit ce vas,
O gamadi napokon ce ti bit na cast,
Biti ono sto jesi.
U zemlji vama po mjeri
U zemlji koja nezna da vas ne zeli,
Ali kojoj ce te biti zasluzeni dar mar!


A sto ce biti sa teritorijem Bosne?
Otom malo poslje,
Malo sutra ide ta prica.
Ali kojeim god putem krene,
O gamadi nemila,
Kad ne bude vas,
To ce biti svima spas!


 Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 15:44

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
A jbg 
Jelena lijepo upozorava na podjele u Hrvata 
Al jebo vas 
Vi ste takvi 
Jedni drugima bi se na glavu popeli I jezik iščupali 
Takve vas Zvonimir prokleo i gotovo se nista ne mjenjate vec 600 godi
koja podjela?..da glasuju za covjeka koji je maznuo pusku..?...
Znaci komsicu zamjerate da je maznuo Pušku ? 
A Covic nije nista maznuo ? :aw
jebe mi se za covica...ja ga osobno nisam nikad simpatizirao..ali ni komsica...posto mi ej poznat njegov slucaj..tj ovaj slucaj...drugo lik shizofrenicar i sam priznao da ima ptsp ko i suljagic i po svim medicinskim propisima oni nisu sposobni za obnasanje visokih duznostui cak ni za vozacku dozvolu ali to je bh-a...trece prekrsen je dayton gdje je dogovoreno da hrvati i bosnajci biraju svoje istaknute kandidate u predsjednistvo..a to su nakon 2000-te lopuze iz međun.zajednice prekrsile..odnosno guvrneri bh-a bolje receno na stetu hrvata...cetvrto...komsiceva retorika je carsijska odnosno vise pripada ulicnom zargonu...peto..pojma nema kako funkcionira predsjednistvo te nema pojma da postoji veto...a i jos niz drugih stvari nema pojma..kako kaze spear nista nije naucio iz vlastitih gresaka..tako da cak fakir izetbegovic je za njega lumen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Guest 9/10/2018, 15:47

vuksadinare wrote:
jebe mi se za covica...ja ga osobno nisam nikad simpatizirao..ali ni komsica...posto mi ej poznat njegov slucaj..tj ovaj slucaj...drugo lik shizofrenicar i sam priznao da ima ptsp ko i suljagic i po svim medicinskim propisima oni nisu sposobni za obnasanje visokih duznostui cak ni za vozacku dozvolu ali to je bh-a...trece prekrsen je dayton gdje je dogovoreno da hrvati i bosnajci biraju svoje istaknute kandidate u predsjednistvo..a to su nakon 2000-te lopuze iz međun.zajednice prekrsile..odnosno guvrneri bh-a bolje receno na stetu hrvata...cetvrto...komsiceva retorika je carsijska odnosno vise pripada ulicnom zargonu...peto..pojma nema kako funkcionira predsjednistvo te nema pojma da postoji veto...a i jos niz drugih stvari nema pojma..kako kaze spear nista nije naucio iz vlastitih gresaka..tako da cak fakir izetbegovic je za njega lumen
ma to ti je sve gamad, kokice u ruke i gledat sa druge strane zice i jarka sa krokodilima spektakl implozije raznoraznih kenja!  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602 

samo se ne sekirat, nebitni su, svi od reda... :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 15:55

jedna stvar mi nije jasna...odakle kompi priznaje zlatni ljiljan?...u svim video prilozima i iscitanim knjigama i dokumentima u ratu u bh-a...te sarajevu u kojem se kosic borio ili 'borio' nigdje nisam primjetio da se spomnje komsic...spominju s ei hrvati koji su doprinjeli obrani sarajeva ali ne i komsic..a dobio je najvise priznanje 'zlatni ljiljan'...cak ga nema ni u opisu dobitnika 'zlatnog ljiljana'...samo se zna da je otuđio pusku iz sarajevskog hvo-a u travnju 1992..i nesato u nepoznatom pravcu tj u neki od sarajevskih lokalnih TO-a..ako je to kriterij za 'zlatnog ljiljana' bio evala onda... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Guest 9/10/2018, 16:07

vuksadinare wrote:jedna stvar mi nije jasna...odakle kompi priznaje zlatni ljiljan?...u svim video prilozima i iscitanim knjigama i dokumentima u ratu u bh-a...te sarajevu u kojem se kosic borio ili 'borio' nigdje nisam primjetio da se spomnje komsic...spominju s ei hrvati koji su doprinjeli obrani sarajeva ali ne i komsic..a dobio je najvise priznanje 'zlatni ljiljan'...cak ga nema ni u opisu dobitnika 'zlatnog ljiljana'...samo se zna da je otuđio pusku iz sarajevskog hvo-a u travnju 1992..i nesato u nepoznatom pravcu tj u neki od sarajevskih lokalnih TO-a..ako je to kriterij za 'zlatnog ljiljana' bio evala onda... Basketball
a kriterij je bice da si istinski lovoljub, pardon domoljub!  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602 

apropo tog komsica, da nije mozda u rodu sa ovim debilima komsicima u zagrebu sto su ubili onu jadnu curu? Negdje prcitah da je i ovaj komsic i ovi kreteni iz zagreba iz nekog kiseljaka gdje god to bilo... To sve degenerici neki.... scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 16:12

Leteca Pegla wrote:
vuksadinare wrote:jedna stvar mi nije jasna...odakle kompi priznaje zlatni ljiljan?...u svim video prilozima i iscitanim knjigama i dokumentima u ratu u bh-a...te sarajevu u kojem se kosic borio ili 'borio' nigdje nisam primjetio da se spomnje komsic...spominju s ei hrvati koji su doprinjeli obrani sarajeva ali ne i komsic..a dobio je najvise priznanje 'zlatni ljiljan'...cak ga nema ni u opisu dobitnika 'zlatnog ljiljana'...samo se zna da je otuđio pusku iz sarajevskog hvo-a u travnju 1992..i nesato u nepoznatom pravcu tj u neki od sarajevskih lokalnih TO-a..ako je to kriterij za 'zlatnog ljiljana' bio evala onda... Basketball
a kriterij je bice da si istinski lovoljub, pardon domoljub!  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602 

apropo tog komsica, da nije mozda u rodu sa ovim debilima komsicima u zagrebu sto su ubili onu jadnu curu? Negdje prcitah da je i ovaj komsic i ovi kreteni iz zagreba iz nekog kiseljaka gdje god to bilo... To sve degenerici neki.... scratch
u rodu su..ali msilim ono trece,cetvrto koljeno...inace djed od komše je optuzen u kiseljaku da je konjokradica..i zbog toga taj dio komsica je 'emigrirao' u sarajevo..navodno jer se caca od komše sramio oca konjokradice i zbog toga su se preselili u obliznje sarajevo...ovaj ubojica iz zagreba je drugo krilo komsica koji su ostali u kiseljaku...ali nisu bas ni oni upamceni po nekom dobru...navodno..su bili lokalne tabađije,nasilnici i špije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Guest 9/10/2018, 16:14

vuksadinare wrote:
u rodu su..ali msilim ono trece,cetvrto koljeno...inace djed od komše je optuzen u kiseljaku da je konjokradica..i zbog toga taj dio komsica je 'emigrirao' u sarajevo..navodno jer se caca od komše sramio oca konjokradice i zbog toga su se preselili u obliznje sarajevo...ovaj ubojica iz zagreba je drugo krilo komsica koji su ostali u kiseljaku...ali nisu bas ni oni upamceni po nekom dobru...navodno..su bili lokalne tabađije,nasilnici i špije...
ma znam, ali si malo previse daju za pravo ova gamad u zagrebu, rade stvari ko da imaju zastitu neku veliku. To bi trebalo malo vise iscackat, mozda neki dobar istrazivacki clanak u nekim novinama, nikad ne znas kada ce neki king kong iskocit iz pastete!... :popcorn  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by vuksadinare 9/10/2018, 16:16

inace obiteljsko krilo komsica koje pripada zeljko uz konjokradice i špijuniranje u korist udbe..mahom su bili komunsiticki aparatčici...i na polozajima u sarajevu...kasnije su se dolaskom visestranacja presaltali ili promjenili stranacke dresove jos jedan viđeniji komšo je bio predsjednik jedno vrijeme hss-a bh-a...a prije toga je obnasao vise partijske duznosti u sarajevu...uglavnom ne bas ocaravajuca familija..onda se neki cude ponasanju i carsijskom rijecniku zeljka komsica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 20:52

vuksadinare wrote:inace obiteljsko krilo komsica koje pripada zeljko uz konjokradice i špijuniranje u korist udbe..mahom su bili komunsiticki aparatčici...i na polozajima u sarajevu...kasnije su se dolaskom visestranacja presaltali ili promjenili stranacke dresove jos jedan viđeniji komšo je bio predsjednik jedno vrijeme hss-a bh-a...a prije toga je obnasao vise partijske duznosti u sarajevu...uglavnom ne bas ocaravajuca familija..onda se neki cude ponasanju i carsijskom rijecniku zeljka komsica..
Kao i Covic 
[size=32]POLITIČKO-IDEOLOŠKI PUT DRAGANA ČOVIĆA: Od komuniste do nacionaliste – uvijek u fotelji i strahu od optužnica[/size]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 20:53

Dragan Čović dobio je konačno toliko željeni monopol na pljačkanje i devastiranje hrvatskoga naroda. Pred provalijom koju gleda hrvatski narod u BiH, Čović je dobio mandat da bude osoba koja će napraviti korak naprijed: onaj posljednji. Na putu toga velikoga uspjeha vjerno mu je služila i Crkva, taj zaglavni kamen “hrvatskoga nacionalnoga bića” i temelj nacionalističkoga totalitarističkog jednoumlja. Eh, kad bi crkveni funkcioneri (namjerno ih ne zovem svećenicima) pokazivali barem djelić poniznosti, klanjanja i služenja Jedinome Bogu koliko pokazuju svome direktno pretpostavljenome božanstvu Draganu Čoviću… Slike govore više od 10 tisuća riječi, a neka ostanu kao trajna zabilješka i podsjećanje tko je sve sudjelovao u izvođenju hrvatske nesreće. Radi povijesti.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sora 9/10/2018, 20:55


[size=32]Oštre poruke Zelenike: Jugosloven Dragan Čović je zločinac prema vlastitom narodu


20.03.2018 : 09:31
[/size]


 
PODIJELI



 
Facebook


 
Twitter





[size=32]Oštre poruke Zelenike: Jugosloven Dragan Čović je zločinac prema vlastitom narodu


20.03.2018 : 09:31



 
PODIJELI



 
Facebook


 
Twitter




Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Diana-zelenika
[/size]
Ovih dana bh. medije obišla je vijest kako je zastupnica HDZ-a 1990 u Parlamentu BiH Diana Zelenika za vrijeme posjete dijaspori u Torontu pokazala svoje vokalne sposobnosti, otpjevavši numeru “Moja Hercegovina” Mate Bulića . No, to je potpuno u drugi plan stavilo dosta otvoreni i oštri govor kojeg je u Kanadi održala Zelenika, prenose Vijesti.ba.
[size]
Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Diana-zelenika
[/size]
Ovih dana bh. medije obišla je vijest kako je zastupnica HDZ-a 1990 u Parlamentu BiH Diana Zelenika za vrijeme posjete dijaspori u Torontu pokazala svoje vokalne sposobnosti, otpjevavši numeru “Moja Hercegovina” Mate Bulića . No, to je potpuno u drugi plan stavilo dosta otvoreni i oštri govor kojeg je u Kanadi održala Zelenika, prenose Vijesti.ba.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by T. 9/10/2018, 21:00

vuksadinare wrote:jelena lovric..hi,hi..koja je lažanskog puntala da nagovori generale jna da interveniraju u hrvatskoj..a sad drugo...je da za komsica su galsovali oni hrvati ravno deset u posusju..i par postotaka u busovaci.. :D..u sarajevu od 126 hrvata mozda pola..mislim da je cak u sarajevu vise dobio onaj mladac falatar nego komsic :)
Jel to ona štraca što je imala već gotov članak o 'presudi tuđmanovoj hrvatskoj' dan pred oslobađajuću presudu generalima? :^0
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Guest 9/10/2018, 21:01

Leteca Pegla wrote:
vuksadinare wrote:
u rodu su..ali msilim ono trece,cetvrto koljeno...inace djed od komše je optuzen u kiseljaku da je konjokradica..i zbog toga taj dio komsica je 'emigrirao' u sarajevo..navodno jer se caca od komše sramio oca konjokradice i zbog toga su se preselili u obliznje sarajevo...ovaj ubojica iz zagreba je drugo krilo komsica koji su ostali u kiseljaku...ali nisu bas ni oni upamceni po nekom dobru...navodno..su bili lokalne tabađije,nasilnici i špije...
ma znam, ali si malo previse daju za pravo ova gamad u zagrebu, rade stvari ko da imaju zastitu neku veliku. To bi trebalo malo vise iscackat, mozda neki dobar istrazivacki clanak u nekim novinama, nikad ne znas kada ce neki king kong iskocit iz pastete!... :popcorn  Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 1f602

Pa imamo Marcelussa..nek radi nesto.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine - Page 8 Empty Re: Pernar : Sad Hrvati iz BiH znaju kako je kad nama dolaze autobusi iz Hercegovine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum