ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljaci mjenjaju plocu :D

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Empty Re: Poljaci mjenjaju plocu :D

Post by Regoč 10/10/2018, 20:42

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:veliko trziste da,ali sa malom kupovnom motji prosjecnog gradjanina..da ne spominjuem radne ugovore koj ise sklapaju na TJEDAN dana../FIAT u Polskoj/
Dakle, prekarijat i slaba radna prava
Poznam hrpu Poljaka,jako cestiti i dobronamjerni pitomi ljudi,jaki krscani...no nemaju bas lijepe rijeci o radu u Poljskoj..a svabija ih je puna..dakle,sve ima svoje... :cleanteeth
Pitomi? Čuo sam da su dosta nasilni. Ne tvrdim, samo sam čuo.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Empty Re: Poljaci mjenjaju plocu :D

Post by Guest 10/10/2018, 20:45

Upravo tako...
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:veliko trziste da,ali sa malom kupovnom motji prosjecnog gradjanina..da ne spominjuem radne ugovore koj ise sklapaju na TJEDAN dana../FIAT u Polskoj/
Dakle, prekarijat i slaba radna prava
Poznam hrpu Poljaka,jako cestiti i dobronamjerni pitomi ljudi,jaki krscani...no nemaju bas lijepe rijeci o radu u Poljskoj..a svabija ih je puna..dakle,sve ima svoje... :cleanteeth
bas sam gledao neki video o ukrajincima koji su pobjegli u poljsku, spavaju po kojekakvim coskovima i autobusnim stanicama, 5 eura dnevno i sl, ono brutalni kapitalizam :)
upravo tako...Poljska je izvukla iz pristupnih fondova svojim projektima oko 80 MILIJARDI OJROVA...da ne spominjem benefite stranim investitorima,a svabi su tamo investirali brutalno u pratecu autoindustriju..prehrambena industtrija sve jaca,sve bitnije yapadne industrje imaju svoje pogone u Poljskoj,ali..platje su katastrofa... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Empty Re: Poljaci mjenjaju plocu :D

Post by abraham 10/10/2018, 20:45

Bilo kako bilo ali su bili 30 godina iza DNRH sada su 30 ispred. Uskoro radna snaga iz DNRH ide u Poljsku. Poznanik vec radio ili jos radi u Slovackoj.Slovackoj???????  Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Empty Re: Poljaci mjenjaju plocu :D

Post by Leviathan2 10/10/2018, 21:22

abraham wrote:Bilo kako bilo ali su bili 30 godina iza DNRH sada su 30 ispred. Uskoro radna snaga iz DNRH ide u Poljsku. Poznanik vec radio ili jos radi u Slovackoj.Slovackoj???????  Kila mozga.....
abrahame, bio sam u rijeci kod jednog privatnika, coek radi po njemackoj i po cjeloj europi,  dakle, ceok odlucio napravit halu u rjeci, zatrazio ponude od neke tri firme iz hrvatske i cjena od svake oko 300 000 eura,  ovdje govorimo o metalnim sendvic halama,  slucajno u razgovoru mi to spomenuo i ja mu dam ime jedne talijanske firme u blizini monfalconea,  160 000 eura s montazom,
drugi put dojdem kod njega u halu, gledam sljakere, to sve radi onak, laganini, lako cemo, tocno onaj sistem iz yuge, boli me kurac, nemoze me tako malo platiti kako mogu malo raditi
pitam ga ja , koji kurac to ne potjeras, e veli, jebes ga, ovi su jos najbolji sto sam mogao naci, drugi su bili 3x gori
placa 6000 kuna,
reko jebate, preplaceno, ja bi ih otjerao a ne jos placao
u dnrh je jos uvijek mentalitet da se drugdje zaradjuje bolje,  a kad pogledas koliko i kako rade jos su i preplaceni
onda odu u njemacku il irsku i rade za 1600 -1800 eura  i ne smiju reci da im placa nije dovoljna nego kad dojdu doma prodaju pricu kako odlicno zaradjuju
sljakeri koji jebacki zaradjuju u njemackoj, italiji svicarskoj i kojekuda mogu i doma isto jebacki zaradit, al takvi su rjetki
imam prijatelja koji radi u italiji i hrvatskoj, u italiju ide u jednu firmu kad im dojdu specijalni poslovi a u dnrh radi s jednim privatnikom kod kojeg izlazi skoro 2 soma eura
jos ce hrvati izi radit i u poljsku, to si dobro rekao, ja znam neke koji rade u madjarskoj

_________________
Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Poljaci mjenjaju plocu :D - Page 2 Empty Re: Poljaci mjenjaju plocu :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum