ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by michaellcmacha Fri 5 Oct - 19:32

marcellus wrote:nemereš uspoređivat eskapedinja i debota retardinja

jedan je prije svega totalno lud, a drugi je prije svega glup i zadrt, ima issues
pa dobro to se slazem... zato sam i napisao da je onaj drugi shizofren...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by michaellcmacha Fri 5 Oct - 19:34

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:

lijepo - tekst , stranu osnovati manjine vlast...ne znam o cemu pricas
imas daljinski , ne otvaraj poveznice ne bombonu od nepoznatog...zivi svoj zivot i pusti druge da zive
ok,
zivi svoj zivot
zasto taj takozvani umjetnk ne zivi svoj zivot i svoju umjetnost ne prodaje ljubiteljima, zasto je demonstrira na televiziji i zasto se to njegovo kurcovanje natura nekom kao umjetnost
danas pod dogmama liberalnosti se silom naturaju neke ideje koje su drugima nakaradne koristeci termine kao naprednost, umjetnost i slicno
u nekim takozvanim liberalnim zemljama je ljubljenje cure i decka na ulici kaznjivo a u isto vrijeme pederi s golim kurcevima i guzicama orgijaju ulicama pod zastitom policije
mislim debo,  jesil ti simpatizer svega toga il samo podjebavas na forumu

nemam TV i ne pratim taj vid zabave , krajickom oka na mrezi vidio ovih dana tekstove o liku bez otvaranja i sad procitao ovaj tekst koji tema za mene , tipkam iz te pozicije
dakle tekst , da ponovim , ne tito tudjman i mandjukic
bez obzira jel ne pratis tv, ima ih koji ga i prate
televizija je pocela po zlocudnom receptu takozvanijeh liberala silovati sve odreda,
meni je glupo kad ljudi pocnu skakat s nekim krscanskim uzorima i slicno, pa ni u paganskim uslovima takovo silovanje nebi prolazilo
al jednostavno se postavlja pitanje, ima li tolerancija granice i koliko je velik bezobrazluk tih naprednjaka liberala i takozvanih umjetnika
jer ja tu ne vidim nis umjetnicko nego degradirajuce po samu prirodnu srz covjeka

sve 5 no to druga rasprava , imas daljinski i prebacis program , bitak price
sve je to ista rasprava kad ju se sagledava indeksovim razrokim očima... gdje vidiš ZDS okreni glavu, iskljuci program i bitkuj bitke
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by debotoijusto Fri 5 Oct - 19:36

kruske i jabuke kolega
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by michaellcmacha Fri 5 Oct - 19:38

debotoijusto wrote:kruske i jabuke kolega
ma da ne bi sve je to isto, i udaranje djece kurcem po čelu je također fašizam... što se mene tiče u rangu tvog za kojeg nemam nikakvog opravdanja, za razliku od ZDS koji je itekako imao i razloge i povode za svoj nastanak...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by mutava baštarda Fri 5 Oct - 21:17

Tko je glasao za EU taj je glasao i za ova sranja. Nazadni i kratkovidni poput mene su bili protiv, dok nam ne plate da uđemo, a do tad bodljikava žica i šarac....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by aben Fri 5 Oct - 22:15

deboto i jušto je potpuno u pravu. rtl je privatna televizija, i ona more pušćati ča god oće.
ono di je tanak je jednostavno ovo ča je maramih poentiro, ne će da isti princip primijeni na za dom spremni. čin se takneš u jugosloveniju, maske padaju.


a šteta, jer stvarno nemo nišće lakše od ne gljedati televiziju i ne slušati tomsona.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by Guest Sat 6 Oct - 3:01

debotoijusto wrote:lijepo
U kurcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by debotoijusto Sat 6 Oct - 7:45

cassanowa wrote:
debotoijusto wrote:lijepo
U kurcu.

odi slikat u miru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom - Page 2 Empty Re: Ne bavite se kurcem, bavite se svojom djecom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum