ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jebač a ne četnik

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:48

kaya wrote:Jbg.. policija ne nade ukradeni automobil, provalnike, kriminalce, ubojice s ovcare jer na cesti stoji i puni proracun. To im je zadatak. 
Ovdje su si dali truda pa su i nasli
Ovom bi bilo bolje da je sutio. Zena ako je normalna  umire od srama vjerojatno jer cijela drzava sad zna da joj je muz debil. 
Jer svi znamo da je motiv njegova suplja glava i to sto je htio ispasti frajer pred gostima pa on frajer gada  pupovca tanjurom i giricama. 
Za pupovca nisu girice niti za svakoga tko suti pred suljinim eskapadama. Jer nisu zasluzili 1 kunu iz proracuna.
nisu ga nasli, nego se sam javio kad je vidio u novinama u sto je prerastao cijeli incident. A nije ni bjezao, bio  je jos sat vremena u tom restoranu nakon incidenta. Tako je bar on reko, sad koliko je to istina, dok ne cujem nikakav demant,  nezz, mozemo reci i da je tako bilo... confused

Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 09:49

Leteca Pegla wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Mislim pupijev krimen je sto je na placi  u hrvatskoj, on je vlast u hrvatskoj. Kao takav ne moze sliniti i kljucati sa suljom dok ovaj dozivljava orgazme slineci o nacistickoj hrvatskoj. Ili neka bude vlast u hrvatskoj ili neka ide kod sulje raditi . 
Krimen nije sto namiguje i nudi komadima posao.
i to je krimen...ako se nabacuje zauzetim zenama..svjestan je rizika da moze naici na ljubomornog muza,decka,ljubavnika...tako je moj kolega naletio na saku...a vec je proslo bilo podosta vremena od flertovanja sa zauzetim komadom..ali jbg ovaj koji ga je roknuo cekao cekao i docekao i nije zaboravio
To je bilo prije 20 godina koliko sam shvatila. I nije mu bila zena tada. Kenja nesto o pedofiliji a zena je imala 20 godina tada. Nije joj dao vizitku ispred vrtica nego u kaficu. 
Opet kazem, ako bi se isao svetiti svakom tko ti se u zivotu nabacio zeni koja ti tada nije bila zena morao bi se obracunati sa puno njih. Osim ako nemas jako ruznu zenu.
bila mu je djevojka, ili se to ne racuna... Jebač a ne četnik - Page 3 1f619
pa jel mi zivimo u afganistanu ? 
Zene se ne smiju gledati po gradu ili?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by vuksadinare 5/10/2018, 09:50

kaya wrote:
Leteca Pegla wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Mislim pupijev krimen je sto je na placi  u hrvatskoj, on je vlast u hrvatskoj. Kao takav ne moze sliniti i kljucati sa suljom dok ovaj dozivljava orgazme slineci o nacistickoj hrvatskoj. Ili neka bude vlast u hrvatskoj ili neka ide kod sulje raditi . 
Krimen nije sto namiguje i nudi komadima posao.
i to je krimen...ako se nabacuje zauzetim zenama..svjestan je rizika da moze naici na ljubomornog muza,decka,ljubavnika...tako je moj kolega naletio na saku...a vec je proslo bilo podosta vremena od flertovanja sa zauzetim komadom..ali jbg ovaj koji ga je roknuo cekao cekao i docekao i nije zaboravio
To je bilo prije 20 godina koliko sam shvatila. I nije mu bila zena tada. Kenja nesto o pedofiliji a zena je imala 20 godina tada. Nije joj dao vizitku ispred vrtica nego u kaficu. 
Opet kazem, ako bi se isao svetiti svakom tko ti se u zivotu nabacio zeni koja ti tada nije bila zena morao bi se obracunati sa puno njih. Osim ako nemas jako ruznu zenu.
bila mu je djevojka, ili se to ne racuna... Jebač a ne četnik - Page 3 1f619
pa jel mi zivimo u afganistanu ? 
Zene se ne smiju gledati po gradu ili?
nije gledao nego se nabacivao...do sad to pupovac nije demantirao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:50

kaya wrote:
Leteca Pegla wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Mislim pupijev krimen je sto je na placi  u hrvatskoj, on je vlast u hrvatskoj. Kao takav ne moze sliniti i kljucati sa suljom dok ovaj dozivljava orgazme slineci o nacistickoj hrvatskoj. Ili neka bude vlast u hrvatskoj ili neka ide kod sulje raditi . 
Krimen nije sto namiguje i nudi komadima posao.
i to je krimen...ako se nabacuje zauzetim zenama..svjestan je rizika da moze naici na ljubomornog muza,decka,ljubavnika...tako je moj kolega naletio na saku...a vec je proslo bilo podosta vremena od flertovanja sa zauzetim komadom..ali jbg ovaj koji ga je roknuo cekao cekao i docekao i nije zaboravio
To je bilo prije 20 godina koliko sam shvatila. I nije mu bila zena tada. Kenja nesto o pedofiliji a zena je imala 20 godina tada. Nije joj dao vizitku ispred vrtica nego u kaficu. 
Opet kazem, ako bi se isao svetiti svakom tko ti se u zivotu nabacio zeni koja ti tada nije bila zena morao bi se obracunati sa puno njih. Osim ako nemas jako ruznu zenu.
bila mu je djevojka, ili se to ne racuna... Jebač a ne četnik - Page 3 1f619
pa jel mi zivimo u afganistanu ? 
Zene se ne smiju gledati po gradu ili?
pa ocito  nije bilo samo gledanje, ocito je bio dovoljno ljigav da se isla pozaliti decku o tome. To se radi samo u ekstra ljigavim slucajevima, ne normalno gledanje & flert... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:50

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:a inače naravno da ubojice s ovčare neće naći nikad jer je pupi rekao da takvi zahtjevi njega osobno vrijeđaju

I to je jedan od glavnih razloga uspjeha budućeg referenduma, a onda adio Pupi i ostali etnobiznismeni sa zagarantiranom doživotnom stolicom u Saboru, što je jedna od teških perverzija hrvatskog političkog sustava.
E i .. tko ce onda sjesti na tih 4,5 mjesta dozivotno? Neki cardaklija kao vaso jel?

Svakako ne netko iz ove nakaradne nakupina etnobiznismena od kojih su neki došli u Sabor podržani samo sa parsto glasova birača u posebnoj (12.) izbornoj jedinici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 09:51

Mislim u cemu je poanta tog refrenduma , da ne sjedi 5 srba iz sdss nego jos njih 5 iz hdz a ?
Meni svejedno , i tako su svi mrcine..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 09:51

Speare Shaker wrote:T
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:a inače naravno da ubojice s ovčare neće naći nikad jer je pupi rekao da takvi zahtjevi njega osobno vrijeđaju

I to je jedan od glavnih razloga uspjeha budućeg referenduma, a onda adio Pupi i ostali etnobiznismeni sa zagarantiranom doživotnom stolicom u Saboru, što je jedna od teških perverzija hrvatskog političkog sustava.
E i .. tko ce onda sjesti na tih 4,5 mjesta dozivotno? Neki cardaklija kao vaso jel?

Svakako ne netko iz ove nakaradne nakupina etnobiznismena od kojih su neki došli u Sabor podržani samo sa parsto glasova birača u posebnoj (12.) izbornoj jedinici.
Ajde mi reci jednu osobu za koju mislis da je zasluzila saborsku placu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:53

kaya wrote:Mislim u cemu je poanta tog refrenduma , da ne sjedi 5 srba iz sdss nego jos njih 5 iz hdz a ?
Meni svejedno , i tako su svi mrcine..

Poanta je prekidanje sa ovom perverznom praksom koje nema nigdje u Europi i normalnom svijetu i do koje je došlo zbog uvlačenja u šupak hrvatskih vlasti EU kako bi nas lakše primili u svoje članstvo, a iz takve prakse ne može nikada izaći ništa dobro, jedino što se može dogoditi je da ćemo iz tog šupka prije ili kasnije izaći posrani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:54

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:T
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:a inače naravno da ubojice s ovčare neće naći nikad jer je pupi rekao da takvi zahtjevi njega osobno vrijeđaju

I to je jedan od glavnih razloga uspjeha budućeg referenduma, a onda adio Pupi i ostali etnobiznismeni sa zagarantiranom doživotnom stolicom u Saboru, što je jedna od teških perverzija hrvatskog političkog sustava.
E i .. tko ce onda sjesti na tih 4,5 mjesta dozivotno? Neki cardaklija kao vaso jel?

Svakako ne netko iz ove nakaradne nakupina etnobiznismena od kojih su neki došli u Sabor podržani samo sa parsto glasova birača u posebnoj (12.) izbornoj jedinici.
Ajde mi reci jednu osobu za koju mislis da je zasluzila saborsku placu.

Ivan Čehok. Moj omiljeni političar, usput rečeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by vuksadinare 5/10/2018, 09:54

mislim sad tu ej ejdan problem...kako da se opravdaju oni koji su izletili propagandom o 'smisljenom atentatu zbog nacionalsiticke mrznje'..evo ne cuju se vec dva dana...opet su usrali motku...umjesto da su isli po onoj navadi..pricekajmo rezultate istrage pa onda se nabacujmo blatom i frazama..ali jbg oni po partizanskoj navadi..ranije istrcali pred rudo optuzbama.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by vuksadinare 5/10/2018, 09:54

mislim sad tu ej ejdan problem...kako da se opravdaju oni koji su izletili propagandom o 'smisljenom atentatu zbog nacionalsiticke mrznje'..evo ne cuju se vec dva dana...opet su usrali motku...umjesto da su isli po onoj navadi..pricekajmo rezultate istrage pa onda se nabacujmo blatom i frazama..ali jbg oni po partizanskoj navadi..ranije istrcali pred rudo optuzbama.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by marcellus 5/10/2018, 09:57

jebeš obrazloženje. Političare je u redu gađati bilo čime iz bilo kog razloga, a u redu je gađati ih i bez razloga.

ako ti ne znaš što su krivi znaju oni.

a naročito je u redu gađat jatake zločinačke organizacije, potom četnike, i vučićeve kuje

a pupi je sve troje

_________________
Jebač a ne četnik - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 09:58

vuksadinare wrote:mislim sad tu ej ejdan problem...kako da se opravdaju oni koji su izletili propagandom o 'smisljenom atentatu zbog nacionalsiticke mrznje'..evo ne cuju se vec dva dana...opet su usrali motku...umjesto da su isli po onoj navadi..pricekajmo rezultate istrage pa onda se nabacujmo blatom i frazama..ali jbg oni po partizanskoj navadi..ranije istrcali pred rudo optuzbama.. :)
A koji je rezultat istrage? Da se supljoglavi misicavko usro kazne pa se vadi na zenu?
Da je musko rekao bi zasto ga je pogodio. Ovako je samo picka. 
Joj joj ja ti zbog zene ... mignuo joj je prije 230 godina..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 09:58

kaya wrote:Mislim u cemu je poanta tog refrenduma , da ne sjedi 5 srba iz sdss nego jos njih 5 iz hdz a ?

Neće doći do nikakve zamjene. Uostalom, ionako je jasno da će se broj zastupnika tijekom vremena smanjiti na najviše 121 (neparan broj).
Inače je lako moguće da se postigne dogovor kako manjinski zastupnici ne mogu sudjelovati u glasanju o nekim pitanjima poput izglasavanja povjerenja vladi i ministrima ili o proračunu, bitnim sigurnosnim pitanjima i slično.
Uostalom, neka logika i temeljni moral ionako nalažu da su oni tu da bi se brinuli samo o pitanjima od specifičnog interesa etničkih manjina i sve izvan toga je čista perverzija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 09:58

marcellus wrote:jebeš obrazloženje. Političare je u redu gađati bilo čime iz bilo kog razloga, a u redu je gađati ih i bez razloga.
Tu se moram sloziti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Guest 5/10/2018, 10:01

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:Mislim u cemu je poanta tog refrenduma , da ne sjedi 5 srba iz sdss nego jos njih 5 iz hdz a ?

Neće doći do nikakve zamjene. Uostalom, ionako je jasno da će se broj zastupnika tijekom vremena smanjiti na najviše 121 (neparan broj).
Inače je lako moguće da se postigne dogovor kako manjinski zastupnici ne mogu sudjelovati u glasanju o nekim pitanjima poput izglasavanja povjerenja vladi i ministrima ili o proračunu, bitnim sigurnosnim pitanjima i slično.
Uostalom, neka logika i temeljni moral ionako nalažu da su oni tu da bi se brinuli samo o pitanjima od specifičnog interesa etničkih manjina i sve izvan toga je čista perverzija.

Uostalom, nitko im ne brani da se sudjeluju u izborima za Sabor na nekoj od stranačkih lista ili kao neovisni kandidati odnosno na sličan način.
Kao i svi drugi zastupnici odnosno hrvatski državljani.
Uostalom, ako tzv. pozitivna diskriminacija negdje i ima smisla, u ovom području definitivno nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by kaya 5/10/2018, 10:08

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:Mislim u cemu je poanta tog refrenduma , da ne sjedi 5 srba iz sdss nego jos njih 5 iz hdz a ?

Neće doći do nikakve zamjene. Uostalom, ionako je jasno da će se broj zastupnika tijekom vremena smanjiti na najviše 121 (neparan broj).
Inače je lako moguće da se postigne dogovor kako manjinski zastupnici ne mogu sudjelovati u glasanju o nekim pitanjima poput izglasavanja povjerenja vladi i ministrima ili o proračunu, bitnim sigurnosnim pitanjima i slično.
Uostalom, neka logika i temeljni moral ionako nalažu da su oni tu da bi se brinuli samo o pitanjima od specifičnog interesa etničkih manjina i sve izvan toga je čista perverzija.

Uostalom, nitko im ne brani da se sudjeluju u izborima za Sabor na nekoj od stranačkih lista ili kao neovisni kandidati odnosno na sličan način.
Kao i svi drugi zastupnici odnosno hrvatski državljani.
Uostalom, ako tzv. pozitivna diskriminacija negdje i ima smisla, u ovom području definitivno nema.
Ma meni to sve isto. Zatvori vrata i pusti ciklon.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by dzango 5/10/2018, 10:59

marcellus wrote:
dzango wrote:Šta radi onima koji su mu još u vrtiću strtovali ženu? Ili u osnovnoj školi? Malo psihopatski u svakom slučaju. U svakom slučaju priglupa argumentacija koju ničim ne može da dokaže.

istina, al priglupo je i četnika gađat četvrtinom limuna i s dvije girice. Trebo je kad je već tolki bar bacit na njega pepeljaru sa stola, ili bolje stolicu. Ma makar te girice skupa s tanjurom u glavu.

ova plačipička od srbina kmeči i priča da je dobio udarac ko da ga je pogodio svinskom polovicom. A u amfori služe samo sardelice, girice i lignje.
Da ima muda i da mu je stvarno uvredio ženu, ništa ne bi trebao da baca. Koji kurac baca? Priđeš i zapališ ga pesnajom u vugla. Šta mu koji kurac znači gađanje escajgom a ovamo nabildan i sa tetovažama?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by dzango 5/10/2018, 11:02

marcellus wrote:jebeš obrazloženje. Političare je u redu gađati bilo čime iz bilo kog razloga, a u redu je gađati ih i bez razloga.

ako ti ne znaš što su krivi znaju oni.

a naročito je u redu gađat jatake zločinačke organizacije, potom četnike, i vučićeve kuje

a pupi je sve troje
Političare je u redu gađati i jebati im majku. Za četnike probaj mene. Eventualno da me gađaš sa 100 evra, može i ceo dan, neću da se bunim.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by darth_vader 5/10/2018, 11:34

marcellus wrote:jebeš obrazloženje. Političare je u redu gađati bilo čime iz bilo kog razloga, a u redu je gađati ih i bez razloga.

ako ti ne znaš što su krivi znaju oni.

a naročito je u redu gađat jatake zločinačke organizacije, potom četnike, i vučićeve kuje

a pupi je sve troje

Metkom najbolje...bez obzira na nacionalnu pripadnost.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by marcellus 5/10/2018, 13:12

jasambrend wrote:
marcellus wrote:jebeš obrazloženje. Političare je u redu gađati bilo čime iz bilo kog razloga, a u redu je gađati ih i bez razloga.

ako ti ne znaš što su krivi znaju oni.

a naročito je u redu gađat jatake zločinačke organizacije, potom četnike, i vučićeve kuje

a pupi je sve troje

Metkom najbolje...bez obzira na nacionalnu pripadnost.

slažem se, nikakva diskriminacija po nacionalnoj osnovi, metak u čelo svima

_________________
Jebač a ne četnik - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebač a ne četnik - Page 3 Empty Re: Jebač a ne četnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum