ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by newuser 5/10/2018, 11:04

RayMabus wrote:Komšić je ustaša bar po ideologiji

Granica na Drini, želi uništit RS 

Čović je sve suprotno, suradnja sa Srbima u BIH, oće banovinu Hrvatsku

Što se tiče same ideologije mislim da je u potpunosti promašeno uopće razgovarati o Hrvatskoj na Drini. Niti imamo kao narod kapacitet za takvu državi niti u nekakvoj novoj hrvatskoj ne treba 3 milijuna Bošnjaka i Srba. 
Tako da je banovina Hrvatska svakako najbolje rješenja ako ikada dođe do nekakvih promjena granica, a opet uistinu mislim da je to sekundarno pitanje prvo i glavno pitanje bi trebalo biti a i jeste među običnim narodom (90% +) su standard i iseljavanje.

newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by vuksadinare 5/10/2018, 11:17

newuser wrote:
RayMabus wrote:Komšić je ustaša bar po ideologiji

Granica na Drini, želi uništit RS 

Čović je sve suprotno, suradnja sa Srbima u BIH, oće banovinu Hrvatsku

Što se tiče same ideologije mislim da je u potpunosti promašeno uopće razgovarati o Hrvatskoj na Drini. Niti imamo kao narod kapacitet za takvu državi niti u nekakvoj novoj hrvatskoj ne treba 3 milijuna Bošnjaka i Srba. 
Tako da je banovina Hrvatska svakako najbolje rješenja ako ikada dođe do nekakvih promjena granica, a opet uistinu mislim da je to sekundarno pitanje prvo i glavno pitanje bi trebalo biti a i jeste među običnim narodom (90% +) su standard i iseljavanje.
...potencijal je unisten za vrijeme tita i sfrj-ota...gdje se maximalno radilo na konfrotiranju između hrvatske i bh-a...makar tada s eradilo o komunsitickim vodstvima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by Hektorović 5/10/2018, 17:09

vuksadinare wrote:napad na bosnjaka,srbina zna se uvijek krivac hrvat...a napad na hrvata-more bit da je i hrvat :D

Pa da :)

Lukavi latini
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by Hektorović 5/10/2018, 17:12

Malo perfidnije provociranje...

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Slika_13
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by Ringo10 5/10/2018, 18:02

vuksadinare wrote:
newuser wrote:
RayMabus wrote:Komšić je ustaša bar po ideologiji

Granica na Drini, želi uništit RS 

Čović je sve suprotno, suradnja sa Srbima u BIH, oće banovinu Hrvatsku

Što se tiče same ideologije mislim da je u potpunosti promašeno uopće razgovarati o Hrvatskoj na Drini. Niti imamo kao narod kapacitet za takvu državi niti u nekakvoj novoj hrvatskoj ne treba 3 milijuna Bošnjaka i Srba. 
Tako da je banovina Hrvatska svakako najbolje rješenja ako ikada dođe do nekakvih promjena granica, a opet uistinu mislim da je to sekundarno pitanje prvo i glavno pitanje bi trebalo biti a i jeste među običnim narodom (90% +) su standard i iseljavanje.
...potencijal je unisten za vrijeme tita i sfrj-ota...gdje se maximalno radilo na konfrotiranju između hrvatske i bh-a...makar tada s eradilo o komunsitickim vodstvima...
Ne sjećam se tog konfrontiranja. Možda ono kad su igrali Bosna i Šibenka ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

“Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber” - Page 2 Empty Re: “Ustaše, gotovo je; Tekbir, Allahu Ekber”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum