ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 11:48

Tko ga 2009. nakon Širokog Brijega i zastrašivanja Hrvata od strane huligana Hordi zla nije prokužio, jadna mu majka. Što je on tada nasrao u Otvorenom hrvatskom puku nakon toga i kakve somune- i ćevap-priče je bacao kao ministar kulture Kantona Sarajevo, to je bilo za ispovraćati se.
A koju godinu nakon toga je taj Alijin bijednik dobio hrvatsko državljanstvo i dokumente.

Sve što su Hrvati i Hrvatska doživjeli zadnjih 8-9 godina u ovoj krizi i depresiji te i dan-danas i tako svaki dan doživljavaju, potpuno su zaslužili zbog ovakvih prikaza, perverznjaka i nakaza.
Iseljavanje je i najbolji odgovor, reakcija i kazna kad se stvari nisu u zadnjih 17-18 godina skršile do temelja; veleizdajnike u politici brutalno kaznilo, provela totalna lustracija i stavljanje jugoslavenskih i obavještajnih arhiva ljudima, sudilo, osudilo i potrpalo zločince, kriminalce, ratne profitere i ostale bande na doživotne robije, srušilo sustav koji je stvorio uhljebničkog i pravnog monstruma.

S tim čovjekom sam se jednom prilikom odbio pozdraviti i rukovati prije 7-8 godina u svojem gradu zbog onog što je pokazao 2009. i što dan danas otvoreno propagira, misli, govori i čak pokazuje. Pa neka su i svi gledali nekog 'balavca' i čudili se što glumi i pokušava. Meni u mojoj državi, mojem gradu i mojem narodu u obje domovine i dijaspori gdje god bio nećeš ćevapu razbojnički i šovinistički iz Male Azije. Daleko ti Ankara i Rijad.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 12:30

Hektorović wrote:
Hadžihafizbegović je ocijeno da bošnjačke stranke nikada nisu politički kočile Bosnu i Hercegovinu, te je dodao:

"Moram reći da su Srbi poslije 25 godina došli u Sarajevo da grade državu. To su ljudi poput Dragana Mektića, Aleksandre Pandurević i Mirka Šarovića".

Tko zna čitati između redova vidi se kako mu je u biti glavni krivac za probleme u BiH sa Čovićem i Hrvatskim predstavnicima, jer eto Bošnjaci a sad i Srbi su konstruktivni :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 12:33

Fénix wrote:Tko ga 2009. nakon Širokog Brijega i zastrašivanja Hrvata od strane huligana Hordi zla nije prokužio, jadna mu majka. Što je on tada nasrao u Otvorenom hrvatskom puku nakon toga i kakve somune- i ćevap-priče je bacao kao ministar kulture Kantona Sarajevo, to je bilo za ispovraćati se.
A koju godinu nakon toga je taj Alijin bijednik dobio hrvatsko državljanstvo i dokumente.

Sve što su Hrvati i Hrvatska doživjeli zadnjih 8-9 godina u ovoj krizi i depresiji te i dan-danas i tako svaki dan doživljavaju, potpuno su zaslužili zbog ovakvih prikaza, perverznjaka i nakaza.
Iseljavanje je i najbolji odgovor, reakcija i kazna kad se stvari nisu u zadnjih 17-18 godina skršile do temelja; veleizdajnike u politici brutalno kaznilo, provela totalna lustracija i stavljanje jugoslavenskih i obavještajnih arhiva ljudima, sudilo, osudilo i potrpalo zločince, kriminalce, ratne profitere i ostale bande na doživotne robije, srušilo sustav koji je stvorio uhljebničkog i pravnog monstruma.

S tim čovjekom sam se jednom prilikom odbio pozdraviti i rukovati prije 7-8 godina u svojem gradu zbog onog što je pokazao 2009. i što dan danas otvoreno propagira, misli, govori i čak pokazuje. Pa neka su i svi gledali nekog 'balavca' i čudili se što glumi i pokušava. Meni u mojoj državi, mojem gradu i mojem narodu u obje domovine i dijaspori gdje god bio nećeš ćevapu razbojnički i šovinistički iz Male Azije. Daleko ti Ankara i Rijad.

Jasno radi se o poprilično ogavnom i ljigavom liku kojeg će i nakon ovoga bez problema angažirati nekakav pseudohipsterski zagrebački režiser, za debelu honorarčinu prema kojem su i često napadane saborske plaće smiješne...


Tebi naklon do poda za ovo odbijanje rukovanja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 14:59

Dvoličan je Emir, samim time i ljigav. Mrzi Hrvate u jednoj zemlji kroz njihovu povijest izgubljenoj od njegovih Turaka, optužuje ih za sve, a s druge strane "voli" iste te Hrvate i Hrvatsku kao i ustaške kune što posebice voli.
Hrvati već 27 godina na dijagnozi jer ih ekipa što ne voli njih i ovu zemlju iseljava i gazi. Regionci jašu svime.

Ovo s pozdravljanjem i to je bilo na ulici u krugu HNK u centru, rekoh ekipi da to ne dolazi u obzir za mene, vi radite što hoćete, a on neka bulji u mene i baca svoje ćevap-fore na moj račun. Tek toliko s kiselim osmijehom njemu: "ništa od toga i znaš ti jako dobro zašto ne". Kad nauče nešto o BiH, Hrvatima i njihovoj povijesti, onda mi se javite i čudite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:11

...boli ga kurac bere lovu od jednih,drugih,trecih i svakom prodaje price za njihovo nepce...kad ej u hrvatskoj onda u intervjuu..'di bi aj protiv hrvata u bosni drazi mi oni nego tamo neki arapin'..ode u srbiju...'di bi ja protiv srbina npr iz trebinja pa drazi mi on od svakog turcina'...a kad je u sarajevu..'onda ebo ja njima mater'...i pokupi lovu od svakog...on je isto klasican primjer etnobiznismena...takvi su najgori...gori i od suljagica,bakira..oni bar se drze jednog pravca pa znas na cemu si sa ovakvima poput emira,frljica i slicnih ne znas...danas ti jede iz ruke sutra ti zabije cakiju ispod rebra
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 15:19

Enis Bešlagić je recimo zbog svojeg političkog mišljenja prilikom neke dodjele nagrada prije 2-3 godine ostao bez ijednog glumačkog angažmana na filmskom platnu, kazališnoj pozornici i TV ekranima koji traje preko 2 godine osim ako sada nije nešto u međuvremenu dobio.
Neki kažu da je se zbog toga zamjerio svima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:41

Fénix wrote:Enis Bešlagić je recimo zbog svojeg političkog mišljenja prilikom neke dodjele nagrada prije 2-3 godine ostao bez ijednog glumačkog angažmana na filmskom platnu, kazališnoj pozornici i TV ekranima koji traje preko 2 godine osim ako sada nije nešto u međuvremenu dobio.
Neki kažu da je se zbog toga zamjerio svima.
pa velim nema ga vec 2,3 godine u hrvatskim serijama i filmovima inace je iz njih iskakao kao iz pastete..inace cuo sam ako izuzezmo van politiku da bas i nije neki covjek..uvijek mu nesto smeta..voli tracati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 15:59

Fénix wrote:Enis Bešlagić je recimo zbog svojeg političkog mišljenja prilikom neke dodjele nagrada prije 2-3 godine ostao bez ijednog glumačkog angažmana na filmskom platnu, kazališnoj pozornici i TV ekranima koji traje preko 2 godine osim ako sada nije nešto u međuvremenu dobio.
Neki kažu da je se zbog toga zamjerio svima.

On je ipak iz Tešnja, oni su malo drugačiji ... 



Emir Hadžihafizbegović, bosanskohercegovački glumac i kandidat Stranke demokratske akcije za zastupnika u Zastupničkom domu Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, za N1 je izrazio želju da članovi Predsjedništva Bosne i Hercegovine budu Mladen Ivanić, Šefik Džaferović i Željko Komšić. Tako se, piše Dnevnik.ba, "Hadžifejzović de facto založio za obespravljivanje Hrvata u BiH jer se zna da je Komšić i do sada dominantnu podršku imao među bošnjačkim biračima". Istovremeno je nahvalio pripadnike SDS-a, ratne stranke Radovana Karadžića...


Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Slika_11
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 16:00

Na kraju razgovora je ukazao kako i "djeca vide da su Dragan Čović i Milorad Dodik napravili koaliciju za rušenje Bosne i Hercegovine".
"Zato ne možete reći da su Dodik, Čović i Izetbegović isti", zaključio je Hadžihafizbegović.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 16:04

Gle vuče, može Enis biti nesavršen koliko god hoće, slab čovjek, baba chismosa koja luta i prepričava svašta, imamo i mi svi neke mane ili loše navike. To nikoga normalnog ne zanima osim onog tko je i sam tome sklon, ali za državu i društvo kao takvo je to potpuno nebitno jesu li tebi, meni, Slavku, Stankecu, Duji, Marinu susjedi takvi ili ne.

Ovdje govorimo o karakternoj pokvarenosti i teškim kompleksima koje se generacijama protežu, poturetu koje na razvodnom ormariću ima 20 tipki i prebacuje na način rada koji mu u zadanom trenutku odgovara i samim time pušta i vrti priču da uvijek ispada dobrica i faca i k tome se još okoristi i uredno posije mržnje i turskog primitivizma s čime se svi samoprozvani Balkanci na sva usta ponose i diče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 16:15

Fénix wrote:
Ovo s pozdravljanjem i to je bilo na ulici u krugu HNK u centru, rekoh ekipi da to ne dolazi u obzir za mene, vi radite što hoćete, a on neka bulji u mene i baca svoje ćevap-fore na moj račun. Tek toliko s kiselim osmijehom njemu: "ništa od toga i znaš ti jako dobro zašto ne". Kad nauče nešto o BiH, Hrvatima i njihovoj povijesti, onda mi se javite i čudite.

U tome su najjači...

No zamnimljivo koliko je u ZG plodno tlo za te fore...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 16:16

Hektorović wrote:
Fénix wrote:Enis Bešlagić je recimo zbog svojeg političkog mišljenja prilikom neke dodjele nagrada prije 2-3 godine ostao bez ijednog glumačkog angažmana na filmskom platnu, kazališnoj pozornici i TV ekranima koji traje preko 2 godine osim ako sada nije nešto u međuvremenu dobio.
Neki kažu da je se zbog toga zamjerio svima.

On je ipak iz Tešnja, oni su malo drugačiji ...
Najgori ispadnu oni oko Sarajeva u nekom radijusu, Zenica i to, dakle samo središte i jezgra Protektorata i oni nabrijani Aliji u Turskoj Hrvatskoj koji su se protiv Babinih borili.

Posavina i Hercegovina je nešto drugačija priča, dok recimo ćevapi su istodobno povukli za sobom jednu hrpetinu Hercegovaca iz Konjica, Jablanice, istočnog Mostara i nešto iz Stolca na 'bosansko' i ćevap-sranja za vrijeme rata.
Mi ovdje smo uvijek zahvalni svim onim našim susjedima iz miješanih sela i okolice u Neretvici koji nisu dali krvoločnoj i mudžahedinskoj armiji da nam pobije rodbinu i sunarodnjake 90-ih jer su rekli da i njih će morati isto s našima potamaniti. Te sreće nisu bili svi oni rođaci i Hrvati iz čistih hrvatskih sela u općini Konjic ili oni koji su se u nekom trenutku zatekli u Ostrošcu, samom Konjicu i drugim mjestima gdje su ih 'ladno pobili, tj. "oslobodili" i "obranili" mjesto od 'neprijatelja'.

Ista ako ne i još gora stvar i za Jablanicu. Ali eto, ima se mali Emir od hadžije i malog bega Hafiza čime ponositi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 16:32

Hektorović wrote:
Fénix wrote:
Ovo s pozdravljanjem i to je bilo na ulici u krugu HNK u centru, rekoh ekipi da to ne dolazi u obzir za mene, vi radite što hoćete, a on neka bulji u mene i baca svoje ćevap-fore na moj račun. Tek toliko s kiselim osmijehom njemu: "ništa od toga i znaš ti jako dobro zašto ne". Kad nauče nešto o BiH, Hrvatima i njihovoj povijesti, onda mi se javite i čudite.

U tome su najjači...

No zamnimljivo koliko je u ZG plodno tlo za te fore...
Ignorancia, pura ignorancia amigo.

Bahatiš i praviš pametan najradikalnijim centralizmom u Europi, pa čak i na planetu, a i kad izađeš iz svog rezervata soliš pamet po cijelom Jadranu, Slavoniji, Podravini, Moslavini, Lici, Protektoratu... Mi smo najbolji i najjači, elita ovo-ono... A svinjče Aleksa Karađorđe i Tito to sve potamanili od 1918. do 1950.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 16:53

(VIDEO) Polugola Selma Bajrami raspametila SDA-ove kandidate i simpatizere


ruj 29, 2018
Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Selma_bajrami

Selma Bajrami je nastupom na jednom od skupova Stranke demokratske akcije (SDA) skupova oduševila publiku kandidate i glasače ove stranke.

Naime, na društenim mrežama se pojavvila snimka na kojem polugola pjevačica zabavlja pristalice ove stranke.

Iza njenih leđa su plakati kandidata SDA no kada je Selma pokazala svoje zmijsko tijelo, kandidati su pali u drugi plan.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Guest 4/10/2018, 16:59








Ne, nije riječ o haridžiji, sve se to smatra rahatlukom uz rakiju za raju i po Prorokovom nauku. :D :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Hektorović 4/10/2018, 17:27

Fénix wrote:

(VIDEO) Polugola Selma Bajrami raspametila SDA-ove kandidate i simpatizere






ruj 29, 2018
Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Selma_bajrami

Selma Bajrami je nastupom na jednom od skupova Stranke demokratske akcije (SDA) skupova oduševila publiku kandidate i glasače ove stranke.

Naime, na društenim mrežama se pojavvila snimka na kojem polugola pjevačica zabavlja pristalice ove stranke.

Iza njenih leđa su plakati kandidata SDA no kada je Selma pokazala svoje zmijsko tijelo, kandidati su pali u drugi plan.


Bakirov SDA je ideološki šizofren... na kraju sve se svodi na krkanluk, kurvaluk i krađu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Eroo 4/10/2018, 21:32

Fénix wrote:
Hektorović wrote:
Fénix wrote:Enis Bešlagić je recimo zbog svojeg političkog mišljenja prilikom neke dodjele nagrada prije 2-3 godine ostao bez ijednog glumačkog angažmana na filmskom platnu, kazališnoj pozornici i TV ekranima koji traje preko 2 godine osim ako sada nije nešto u međuvremenu dobio.
Neki kažu da je se zbog toga zamjerio svima.

On je ipak iz Tešnja, oni su malo drugačiji ...
Najgori ispadnu oni oko Sarajeva u nekom radijusu, Zenica i to, dakle samo središte i jezgra Protektorata i oni nabrijani Aliji u Turskoj Hrvatskoj koji su se protiv Babinih borili.

Posavina i Hercegovina je nešto drugačija priča, dok recimo ćevapi su istodobno povukli za sobom jednu hrpetinu Hercegovaca iz Konjica, Jablanice, istočnog Mostara i nešto iz Stolca na 'bosansko' i ćevap-sranja za vrijeme rata.
Mi ovdje smo uvijek zahvalni svim onim našim susjedima iz miješanih sela i okolice u Neretvici koji nisu dali krvoločnoj i mudžahedinskoj armiji da nam pobije rodbinu i sunarodnjake 90-ih jer su rekli da i njih će morati isto s našima potamaniti. Te sreće nisu bili svi oni rođaci i Hrvati iz čistih hrvatskih sela u općini Konjic ili oni koji su se u nekom trenutku zatekli u Ostrošcu, samom Konjicu i drugim mjestima gdje su ih 'ladno pobili, tj. "oslobodili" i "obranili" mjesto od 'neprijatelja'.

Ista ako ne i još gora stvar i za Jablanicu. Ali eto, ima se mali Emir od hadžije i malog bega Hafiza čime ponositi.

Neka takvih, što pseta glasnije laju bolje i dalje se ih čuje.
Već su pali na podržavanju islamofašiste (tako ga amo označavaju) Erdogana.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva - Page 2 Empty Re: Hadžihafizbegović podržava Komšića za Hrvatskog člana predsjedništva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum