ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 8/12/2018, 23:57



Cafe del mar  :x

Jedva čekam ljeto ..u 3pm i kiša i snijeg

Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/12/2018, 09:27

Fibica wrote:I u tom trenu mi pise: jeste stigli kuci?

A ja je pitam sta me to pita kada zna da smo dosli kuci jer nas je cula i vidjela.


Tu se jako uvrijedila.
Koji šou...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/12/2018, 11:42

fridrih_niche wrote:
Fibica wrote:I u tom trenu mi pise: jeste stigli kuci?

A ja je pitam sta me to pita kada zna da smo dosli kuci jer nas je cula i vidjela.


Tu se jako uvrijedila.
Koji šou...
:D
Jutros ne prica samnom jer sam joj rekla da ne mogu istog trena doci joj nesto pomoci nego cu kasnije....

Ne odgovara mi. Ljuta.




:coffee


Ako budem ikada kupovala stan, svakako ce ici preko mene. Makar si radi male place mogla prisutiti stan od samo 20kv.
A onda nece dobiti kljuceve.
Krenuti ce u tom trenu show broj 547 899.
A tek kada dijete budemo imali... pa show kojoj ce baki prije... pa prijetnje da ce u bolnicu i da cemo vidjeti kakvi smo bilo prema njoj kada bude umrla, a tada ce biti prekasno jer necemo moci ispraviti stvari.

:starac :bless
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/12/2018, 11:43

Uz sve te markirane torbice bolje da si je jedan posten dildo kupila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/12/2018, 21:55

Ja i moja svekrivica :^^


Oprala sam brdo vesa. 
Poslagala brdo robe.
Oprala cijelu kucu.
Prosetala sam kujicom 5km.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 10/12/2018, 10:37

ja bio do de ema i uzeo cetku za jezik ...to je nesto poput cetkice za zube ali izgleda poput malih grablji...dva ojro kosta ...posto volim kavu oko pola litre dnevno na povrsinskoj strani jezika pojavile se smedje naslage ...te ih sada vise nema :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 10/12/2018, 11:06


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/12/2018, 07:09

Noc bez sna.

Treba prezivjeti dan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/12/2018, 08:48

Fibica wrote:
fridrih_niche wrote:
Fibica wrote:I u tom trenu mi pise: jeste stigli kuci?

A ja je pitam sta me to pita kada zna da smo dosli kuci jer nas je cula i vidjela.


Tu se jako uvrijedila.
Koji šou...
:D
Jutros ne prica samnom jer sam joj rekla da ne mogu istog trena doci joj nesto pomoci nego cu kasnije....

Ne odgovara mi. Ljuta.




:coffee


Ako budem ikada kupovala stan, svakako ce ici preko mene. Makar si radi male place mogla prisutiti stan od samo 20kv.
A onda nece dobiti kljuceve.
Krenuti ce u tom trenu show broj 547 899.
A tek kada dijete budemo imali... pa show kojoj ce baki prije... pa prijetnje da ce u bolnicu i da cemo vidjeti kakvi smo bilo prema njoj kada bude umrla, a tada ce biti prekasno jer necemo moci ispraviti stvari.

:starac :bless
Teški drama queen!
:D

Ajme...
Znaju te svekrve i punice sve uništit...
Srica, neman tih problema, dapače...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/12/2018, 09:10

Nadzivjeti ce ona sve nas sto je najtuznije...

Ali treba takav biti.



Nego. Grlo me boli...
Nis nisam spavala.
Imam neko gosutujuce predavanje danas.
Ako prezivim...


Slusala jutros u 4 tucu kako udara.
Bitno da je vec sada toplo da mogu u proljetnoj jaketi vani...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 12:33

Naspavana ali prehladena kriminalno...

Moram se odvuci u ducan po kruh a nemam glas. 
To ce biti zanimljivo. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/12/2018, 15:14

Prehladena i ja. Mrzim ovo sto me zadnjih par godina uhvati zimi neka glupa prehlada i onda jos mjesec i po slinim nakon toga...

Imam neku neidentificiranu smradinu u kuhinji. Sve povrsine sam izribala, sve izvadila i ispregledala. Sad ju je i muz poceo osjecati. Izluduje nas to. Necu na vjezbe veceras. Dogovorili smo se rastavit kuhinju kad dode doma da skuzimo odakle smrad.
Ovo su razlozi za selidbu.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 12/12/2018, 15:47

jestel pogledali dali ima sta u pecnici meni se jenom desilo da prije odlaska na odmor zaboravim zapecene makarone sa tunjevinom i onda dva tjedna poslije surprise surprise :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 16:26

medication wrote:Prehladena i ja. Mrzim ovo sto me zadnjih par godina uhvati zimi neka glupa prehlada i onda jos mjesec i po slinim nakon toga...

Imam neku neidentificiranu smradinu u kuhinji. Sve povrsine sam izribala, sve izvadila i ispregledala. Sad ju je i muz poceo osjecati. Izluduje nas to. Necu na vjezbe veceras. Dogovorili smo se rastavit kuhinju kad dode doma da skuzimo odakle smrad.
Ovo su razlozi za selidbu.
Sifon?

Provjeri smrdi li vam iz odvoda.
Kod nas je bio takav problem u ex stanu.
Miris poput kanalizacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/12/2018, 17:08

Nije sifon. Smrdi na povracotinu. Ko kad se mlijeko usiri. Tako nekako. Popizdit cu od ovoga
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 17:48

Nadam se da cete naci uzrok i uspjeti sanirati...

Moguce i da ti je prilikom kuhanja neka hrana negdje ispala i istrulila...


Inace brokula kriminalno smrdi kad se pokvari. Nadam se da to nikada necete morati osjetiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 17:50

To mi je noćna mora...
Ima san takvu situaciju na poslu, užas...
Smrdi, a ne znaš odakle...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 18:31

Ne znam zasto mi je potpis ogroman.
Ne mogu ga smanjit s moba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/12/2018, 19:02

Nasli smo uzrok!

Onaj dio sa sttaznje strane frizidera, cini se da se na eng zove rear plate. Smrdi ko da je netko posrao trapist. Sad ga muz pokusava odvojit.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/12/2018, 19:04

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/12/2018, 19:05

Odvojio je. Sad se namace u kvasini, pa cu izribat. Ajme kvaliteta zivota mi se poboljsala masu sad. Mislim da mi se libido vratio. celulit smanjio. I imam vise para.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum