ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijest za forumase

Go down

Obavijest za forumase Empty Obavijest za forumase

Post by FRANK 25/9/2018, 01:42

Da mi zena znade da pisem na ovom smecarsko kanalizacijskom nadri forumu zaklala bi me motornon pilom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by Guest 25/9/2018, 01:45

Spasila bi nas sve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by FRANK 25/9/2018, 02:24

Vidis da ti se mater nije pojebala sa cetnikom iz borova sela danas ti nebi smrdio po forumu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by Guest 25/9/2018, 02:34

Velka si faca nema sto ... valjda si zato uteka iz domovine ko zadnja kurva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by Guest 25/9/2018, 07:47

Jbt, ustaša, nacista i ratni zločinac ima zent od žene... :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by FRANK 25/9/2018, 15:05

Dybala wrote:Velka si faca nema sto ... valjda si zato uteka iz domovine ko zadnja kurva
Ajde produzi na koju pevaljku popij koji pinkovac i smiri se a kad se smiris potrazi oca. Nije borovo daleko od vinkovaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Obavijest za forumase Empty Re: Obavijest za forumase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum