ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdje su?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by Guest 25/9/2018, 11:51

Serbia Strong wrote:ugl. tominjo je uz casperlu i kurvickog jedino čovek bio ovde. nije nikada bio pičketina i pacov... 
fali ovom forumu još jedna principijelna osoba poput njega...
:rofl
Ofr. po običaju, glup ka kurac. Znam da ga voliš zato jer je znao stati na tvoju stranu. Više voli tamo tvoje s te strane nego ove južno od svetog roka.

A pričati o njemu kao principijelnoj osobi je smiješno koliko i glupo. Pa tip se u 2-3 miseca okrenuo sam protiv sebe i pisao totalno drugačije. Pokazao je da je kako vitar puše. Za vrijeme izbora za HNS je krizizirao, napadao i prozivao (s pravom) da bi samo 2-3 miseca poslin skroz okrenuo ploču i počeo napadati one koji prozivaju HNS jednako onako kako je on prozivao 2-3 miseca prije. Kad mu se to nabilo na nos, probija je totalno i ko zadnja pičkica utekao s foruma.
Tako da, ovo što si gore napisao je čista laž i glupost.  Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by FRANK 25/9/2018, 15:04

Ampere tominjo je zagrebcanec i njima je u krvi da mrze nas dalmatince. Cak mrze i nas koji navijamo za najveci hrvatski klub dinamo jer smo im nepotrebni. Takvi su oni. Tominjo se skroz srozao u posljednje vrijeme. Valjda demencija. Ali njega mi nedirajte ako nista zbog blata istocne slavonije i mirkovaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by skripar 25/9/2018, 22:40

ja sam tu ali rijetko pišem, nemam nešto volje
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by FRANK 25/9/2018, 23:37

skripar wrote:ja sam tu ali rijetko pišem, nemam nešto volje
Tko ima uopce volje da pise tu. 
Ja kad vidim bracaline upise i laprdanja zovnem svecenika da odradi egzorcizam. Ali mi tada svecenik kaze da nema potrebe jer da se ne radi o zlu nego o budali ciji kretenizam premasuje sve znanstvene studije o ljudskoj retardiranosti i glupoci.
Cak navodno i papa ima uzrecicu Glup ko Bracala

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by EstebanEnrique 25/9/2018, 23:56

PABLO ESCOBAR wrote:
skripar wrote:ja sam tu ali rijetko pišem, nemam nešto volje
Tko ima uopce volje da pise tu. 
Ja kad vidim bracaline upise i laprdanja zovnem svecenika da odradi egzorcizam. Ali mi tada svecenik kaze da nema potrebe jer da se ne radi o zlu nego o budali ciji kretenizam premasuje sve znanstvene studije o ljudskoj retardiranosti i glupoci.
Cak navodno i papa ima uzrecicu Glup ko Bracala
:D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Gdje su? - Page 2 Empty Re: Gdje su?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum