ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Go down

Bezobrazna spanjolska porezna uprava Empty Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Post by FRANK 22/9/2018, 15:02

Ocekivam od hrvatske predsjednice i vlade da objavi rat spanjolskoj kraljevini jer su se drsko drznuli i dirnuli u naseg malog mozarta viteza od zatona obrovackog luku plemenitog modrica.
Spanjolskoj govnadi porucujem da ih moze biti sram jer su se usudili osuditi naseg voljenog malenog lukicu.
I jos gori bezobrazluk pokaziva jedna od perjanica europske unije u kojojse ne uvazava gubitak pamcenja i misljenja .
Pozivan hrvatske vlasti da upute ostru prosvjednu notu spanjolskom ambasadoru i da povuku naseg ambasadora iz madrida i da plavokosa predsjednica posalje tri roda hrvatske vojske na celu sa demonskim da se obracunaju sa neprijateljima Hrvatskog nacionalnog blaga i naseg malenog ponosa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bezobrazna spanjolska porezna uprava Empty Re: Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Post by Guest 22/9/2018, 18:00

Nisu ga oni osudili...
Nego je mali lopov SAM PRIZNA da je VARA na porezu!
:D

Di mi je Demo?
Nema mi ga u zadnje vrime...
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bezobrazna spanjolska porezna uprava Empty Re: Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Post by Zeko 22/9/2018, 22:45

Modrić je još ranije državi platio jedan milijun eura, a sada mora platiti još 400.000 eura kako bi u potpunosti zaključio čitav slučaj, objašnjava se u španjolskom listu.

Modrić je tako riješio problem s poreznom službom na isti način riješili njegov aktualni i bivši klupski suigrač Marcelo, odnosno Cristino Ronaldo, kao i ranije brojne druge zvijezde iz nogometnog svijeta poput Lionela Messija, Josea Mourinha, Javiera Mascherana...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Bezobrazna spanjolska porezna uprava Empty Re: Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Post by FRANK 23/9/2018, 03:03

Zeko wrote:Modrić je još ranije državi platio jedan milijun eura, a sada mora platiti još 400.000 eura kako bi u potpunosti zaključio čitav slučaj, objašnjava se u španjolskom listu.

Modrić je tako riješio problem s poreznom službom na isti način riješili njegov aktualni i bivši klupski suigrač Marcelo, odnosno Cristino Ronaldo, kao i ranije brojne druge zvijezde iz nogometnog svijeta poput Lionela Messija, Josea Mourinha, Javiera Mascherana...
Tako djeluje pravna drzava. Zaradjujes milijune a pokusavas krasti. E pa u spanjolskoj ocigledno ne postoje tipovi tipa Maja Supe. Plati amigo ili,,,, cao djaci.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bezobrazna spanjolska porezna uprava Empty Re: Bezobrazna spanjolska porezna uprava

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum