ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by Hektorović 20/9/2018, 16:11

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"
prije sat vremena

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" LePen_EPA1200
Foto: EPA
ČELNICA francuske krajnje desnice Marine Le Pen prosvjedovala je danas protiv odluke suda kojom se traži njezino psihijatrijsko vještačenje jer je u prosincu 2015. na Twitteru objavila fotografije smaknuća džihadističke skupine Islamske države.
"Ovo je doista zastrašujuće. Ovaj režim doista počinje širiti strah", napisala je na Twitteru predsjednica Nacionalnog okupljanja (RN, bivša Nacionalna fronta) objavivši i sudsku odluku o vještačenju.
Odluka nosi nadnevak 11. rujna, a donijela ju je sutkinja koja vodi istragu u kojoj je Le Pen optužena za "objavljivanje nasilnih snimaka". Sutkinja traži da se psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen provede "čim prije". Prema zakonu, medicinska procjena mora se provesti u takvim istragama.
"Mislila sam da imam pravo na to: ali ne! Zbog toga što sam na Twitteru osudila strahote DAESH-a (arapski naziv za skupinu Islamsku državu) 'pravosuđe' me šalje na psihijatrijsko vještačenje! Dokle mogu ići?!" upitala se finalistkinja predsjedničkih izbora 2017.
Vještačenjem će se utvrditi "je li kadra razumjeti što joj se kaže i odgovoriti na pitanja" te je li "prekršaj koji joj se stavlja na teret povezan s činjeničnim i biografskim podatcima" iz njezina života. 
Opasnost za javnost
Stručnjak bi isto tako trebao odlučiti može li njezino duševno zdravlje biti opasnost za javnost.
U hodnicima Narodne skupštine zastupnica je rekla da se neće odazvati na poziv za vještačenje. "Voljela bih vidjeti kako će me sud na to prisiliti", rekla je.
Njezini pristaše na Twitteru ocijenili su tu odluku diktatorskom. "Zatvaranje protivnika u psihijatrijske ustanove bila je sovjetska i specijalnost totalitarnih režima", objavio je na Twitteru njezin životni partner i potpredsjednik RN-a Louis Aliot.
Ekstremni ljevičar Jean-Luc Melenchon je rekao kako je vještačenje nepotrebno jer je Le Pen "politički odgovorna za političke postupke".
"Ovo nije način na koji ćemo oslabiti krajnju desnicu", rekao je.
Talijanski ministar unutarnjih poslova je rekao u priopćenju: "Sud naređuje psihijatrijsko vještačenje za Marine Le Pen. Nemam riječi! Solidarnost s njom i Francuzima koji vole slobodu!" 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by Hektorović 20/9/2018, 16:12

EUSSR:)

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Slika181
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 16:31

Svašta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by kic 20/9/2018, 16:42


demokracija je bolesni nastavak socijalizma/ komunizma
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 17:40

Francuska je brljotin od države, država koja nema svoje ja a glumi da ima je jedno veliko ništa, na njih nema smisla uopće trošiti riječi 

Jedino veliko veliko veliko ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by debotoijusto 20/9/2018, 17:56

RayMabus wrote:Francuska je brljotin od države, država koja nema svoje ja a glumi da ima je jedno veliko ništa, na njih nema smisla uopće trošiti riječi 

Jedino veliko veliko veliko ništa

francuska je sjajna zemlja velike povijesti koja drzi do svog kulture

mi smo kurac na bicikli , budimo realni , ova baba nije bolesna samo bezobrazna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:01

Francuska je jedno veliko ništa i to je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by debotoijusto 20/9/2018, 18:08

RayMabus wrote:Francuska je jedno veliko ništa i to je to

odmash da si povukao to sto si rekao  :D

da ne idem sad u povijest pogledaj kako danas francuska se nosi s globalizacijom/englestinom , mnogo mi imamo ucit od njih
na stranu sad kozojebi&desnicarenje , to jednom prodje a temelji ostanu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:12

Ma nose se oni kurac, imaš pravo na svoje mišljenje, za mene su nitko i ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by debotoijusto 20/9/2018, 18:17

RayMabus wrote:Ma nose se oni kurac, imaš pravo na svoje mišljenje, za mene su nitko i ništa

mislim ono  confused javljas se iz favela kastila da opanjkavas francusku ?
daj malo realnosti kolega
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:20

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ma nose se oni kurac, imaš pravo na svoje mišljenje, za mene su nitko i ništa

mislim ono  confused javljas se iz favela kastila da opanjkavas francusku ?
daj malo realnosti kolega
Usuštini to ti je moj stav kao nekakvog svemirskog proučavatelja 

Oni su nitko i ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:23

Šta je bilo prije, američka borba za nezavisnost ili francuska revolucija?

Ti stvarno misliš da su Francuzi ti koji su izmislili slobodno društvo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:38

Znam neke stvari bolje od tebe 

Amerika je prvo društvo u kojem je svrgnuta monarhija a Francuska je zaostala monarhija gdje je ta ideja našla plodno tlo i eto seljačke bune i svrgavanje kralja

Koliko su primitivni i zaostali bili može se vidjeti po tome kako su se godinama klalali između sebe a onda krenuli u vojni pohod po Evropi i na kraju se opet proglasili carstvom 

Aj moj čovik to su obične zaostale seljačine koje glume da su nešto što nisu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by RayMabus 20/9/2018, 18:59

Oni se nisu mentalno makli od Luja šesnaestog samo šta su danas plemstvo političke stranke a bunt naroda ova i sad vješticu treba streljati

Pa normalno šta bi drugo oni i znali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by dijagram 20/9/2018, 19:07

strava
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by dijagram 20/9/2018, 19:13

ne znam sto cekaju nasi
onog Penavu hitno provjeriti
pa nije normalan, sad on to,...nesto
u vrapce i tocka
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by Guest 20/9/2018, 20:02

tja..tuzbu ti poslozi neka usrana liberalno/lijeva udruga,i gotov si..a na /vjeshticharenju/ ce ti /dokazati/ stogod pozele.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by immortal 20/9/2018, 21:46

kic wrote:
demokracija je bolesni nastavak socijalizma/ komunizma
:tu
na sve nacine rade na izolaciji nepodobnih
od oduzimanja posla  do slanja u ludnicu, ocrnjivanja osoba do dna pred ostalom javnoscu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by immortal 20/9/2018, 21:46

pismejker wrote:tja..tuzbu ti poslozi neka usrana liberalno/lijeva udruga,i gotov si..a na /vjeshticharenju/ ce ti /dokazati/ stogod pozele.. Suspect
:tu
a to nije demokracija
to su radili i u drugim sistemima .. komunizam posebno
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by marcellus 20/9/2018, 22:06

potvrđujem da je francuska kurac na biciklu, nešto ko srbija, žive na mitovima o slavnoj prošlosti (iako je svojevremeno henrik V, koji je tada vodio zemlju s četiri milijuna stanovnika, s 10 000 ljudi  jebao desetljećima Francusku od 20 milijuna stanovnika i praktički je cijelu okupirao, a protiv sebe je imao imao francusku vojsku koja je bila jedno pet do deset puta brojnija, i tako dalje)

u bit im prošlost i nije nešto slavna, izgubili su sve ratove osim onih koje su ameri dobili za njih (oba svjetska), generalno su šupci od ljudi koji se dure kad ne govoriš francuski, bahati su, izmislili su sifilis i pederluk, a doprinos civilizaciji im je osim nešto umjetnosti i književnosti uglavnom napoleon, revolucija i giljotina. Započeli su rat u Vijetnamu pa su uvalili amere i onda se ko kurve izvukli, napravili su sranje gdje god su došli nešto kao kolonizirat, englezi su to puno čišće radili

_________________
Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost" Empty Re: Sud traži psihijatrijsko vještačenje Marine Le Pen: "Opasna je za javnost"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum