ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by marcellus 16/9/2018, 09:53

https://www.vecernji.hr/premium/kolinda-po-svijetu-sramoti-jugoslaviju-1269939

_________________
Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 09:55

dovoljno je da se  "mane " yuge, srba i srbije, da ne laze sopstveni narod
to vec smeta i zapadu, kenjate


Last edited by pizzon on 16/9/2018, 10:02; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 09:55

:clown Tja..ne znam sto je4 vetja sramota,Juga ili ovo danas,ali se svakako mogu uhvatiti pod ruke..Jugu bar nitko nije jebal...
Koli...pionirka malena... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 10:00

Ocito je ovima Voda do grla kad su se oborili na nesh sto davno vec ne postoji...zavaravanje nacije da je danas bolje..
Pa dobro,jeste,bar ovima koji su ztutnjali vanka..
Cinjenica jest da ovi na vlasti vise nemaju nikakve ideje da drzavu iscupaju iz ghovana,pa gledaju fokus prosjecnog gradjanina okrenuti na nes drugo i generirati usmjerenu mrznju prema necemu,sto vise nije prijetnja niti postoji..
Vec vidjeno u Orwelovom romanu 1984 :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 10:01

Schweine Goldstein....boooooooo... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 10:08

yahh..evo prije koji mjesec pricam sa nekim Erinim rodijacima,koji su cijeli zivot radili vanka,i sagradili kutju kod Broda slavonskoga,sagradili sinu kutju kod bosanskoga,i sad kukaju,kako su ulupali pare a to danas ne mogu prodati osima za sitnis...doli se netje vratjati,nisu rekli zasto..a odrzavati sve moraju..vremesni su i vec im to tesko pada..

U Jugu,popljuvanu ljudi su se rado vracali sa mirovinama,i jos lijepo i mirno zivjeli dekadama..

Netko veleuman da mi objasni ovaj apsurd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by vili40 16/9/2018, 10:43

Smiješno ili žalosno kako god ali nimalo joj ne pristaje ta jeftina propaganda i sakrivanje vlastitog prljavog vesa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by debotoijusto 16/9/2018, 10:46

SLOVENSKI Dnevnik piše o hrvatskoj predsjednici Kolindi Grabar-Kitarović kao zabavljačici koja je prvo u kolovozu zapjevala s vojnicima u Afganistanu, a potom dala intervju za austrijski Kleine Zeitung koji je nasmijao cijelu bivšu Jugoslaviju.
Slovenski medij osvrće se, dakako, na Kolindinu izjavu o nemogućnosti odabira različitih vrsta jogurta u trgovini te piše kako se ne zna točno zbog čega je izabrala tu namirnicu. “Možda je to temelj njene nove dijete”, piše slovenski Dnevnik dodajući da je u svakom slučaju ovom izjavom zabavila javnost te postala predmet mnogih šala.
Jedna od njih je: “Tko zna, možda bismo i dalje živjeli u socijalizmu da smo mogli kupiti jogurt od ananasa.”
Dnevnik spominje predsjednicu kao začetnicu novog pojma “jogurt domoljublja” te navodi da je inspirirala niz zabavnih memeova, a slovenski medij posebno izdvaja video komičara Peđe Bajovića “Mislim na nju...”.
Tekst završava podatkom kako je u Jugoslaviji, unatoč tvrdnjama hrvatske predsjednice, postojalo 85 različitih vrsta jogurta.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 10:47

A ja..mislim ljudi nisu budale,ako su ovce,i svjesni su sto se dogadja i vide sve preko neta,cuju u komunikaciji sa ljudima..CAR JE GOL..jebi ga..to ne moze sakriti niti uza kakva pljuckanja po nekom proslom sustavu i necemu,sto vise ne postoji..
bolje da svi daju otkaz i postave Japance i Koreance na kljucna mjesta za odluke..ovi su nesposobni i neposteni,s kojeg god kraja politike dosli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Guest 16/9/2018, 10:51

zebi ga..sposobniji i kreativniji su znali izGNJECHiti jagode ili bilo koje drugo voche,malo cukera dodati i sve zaliti finim negdashnjim jogurtom..bilo je i ananasa,breskvi,ovoga i onoga,dakako u svojoj sezoni..a saku zitarica ne moze u jogurt ubaciti samo terminalni idiot..
u Svabiji sve vise ljudi sami delaju svoj jogurt,a ne kupuju ono smetje u trgovinama koje je puno cvinjske zelatine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by vuksadinare 16/9/2018, 11:09

Nitko mi nije odgovorio zasto su partizani morali biti nebojsa,mladjo,nedjo a ivek,mate,jurica,antonio svabe ili cak ustase u igri partizana i svaba...jednom prilikom sam kao klinac iz ljutnje tuzio nebojsu tati milanu rakavsi 'stricek milane nebojsa hoce uvijek biti partizan a ja moram biti svabo zasto'...stricek milan je ogovori..'sinko tako mora biti'..nisam ga tad shvatio ali volio bi da mi crvenkasti razjasni :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by immortal 16/9/2018, 11:17

pizzon wrote:dovoljno je da se  "mane " yuge, srba i srbije, da ne laze sopstveni narod
to vec smeta i zapadu, kenjate
heh heh a stio ste vi drugo radili gotovo cijelo stoljece 
neveli i vlastitu djecu da vjeruju u vase lazi
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by immortal 16/9/2018, 11:18

pismejker wrote:zebi ga..sposobniji i kreativniji su znali izGNJECHiti jagode ili bilo koje drugo voche,malo cukera dodati i sve zaliti finim negdashnjim jogurtom..bilo je i ananasa,breskvi,ovoga i onoga,dakako u svojoj sezoni..a saku zitarica ne moze u jogurt ubaciti samo terminalni idiot..
u Svabiji sve vise ljudi sami delaju svoj jogurt,a ne kupuju ono smetje u trgovinama koje je puno cvinjske zelatine..
cvinju mozes a cvinjsku zelatinu ne mozes
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by danni1 16/9/2018, 11:26

pizzon wrote:dovoljno je da se  "mane " yuge, srba i srbije, da ne laze sopstveni narod
to vec smeta i zapadu, kenjate
Zašto  Juge?

_________________
Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by immortal 16/9/2018, 11:30

pismejker wrote:i sve zaliti finim negdashnjim jogurtom..bilo je i ananasa,breskvi,ovoga i onoga,dakako u svojoj sezoni..
a bilo je i placenih radnih mjesta
danas ima izbora, a love jedva za rezije poplacati mnogima

nedavno ostavim lidlovu rajcicu van hladnjaka i stoji dva tjedna .. nikako ju pojesti, upotrijebiti... kuham grah i sjetim se narezati ju u jelo, razrezem , izvana je ok, iznutra kospice proklijale
to s domacom rajcicom nikad dozivjela nisam
jagode stoje po mjesec dana lidlove uvozne da se jedva pocnu kvariti, a kad ju ides jesti kao da si zagrizao tikvu bez okusa i slasti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by immortal 16/9/2018, 11:32

vuksadinare wrote:Nitko mi nije odgovorio zasto su partizani morali biti nebojsa,mladjo,nedjo a ivek,mate,jurica,antonio svabe ili cak ustase u igri partizana i svaba...jednom prilikom sam kao klinac iz ljutnje tuzio nebojsu tati milanu rakavsi 'stricek milane nebojsa hoce uvijek biti partizan a ja moram biti svabo zasto'...stricek milan je ogovori..'sinko tako mora biti'..nisam ga tad shvatio ali volio bi da mi crvenkasti razjasni :)
ja sam  bila ustasa i indijanac, ovisi jesmo li se igrali domaceg rata, ili kaubojaca
preslo mi u naviku
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by catabbath 16/9/2018, 11:33

Sramoti prvo sebe pa onda državu koju predstavlja. A u onoj državi joj je bilo toliko teško da ju je tata lopov mogao poslati u USA.

_________________
Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Regoč 16/9/2018, 11:34

Intervju je za inozemstvo, njima je upućena ta poruka kano jasna privrjedna razdjelnica dvajuh sustavah.

_________________
Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by kaya 16/9/2018, 11:43

Ne znam kakva je percepcija svijeta i je li ih uspjela uvjeriti da je bilo gore nego u Rusiji za Staljina ali ovdje osramotila sebe.
Smiju joj se doslovno svi . Osim ovako ovih hrvatskih inačica sendvicara kao novinara koji je ovo traljezganje nasvrljao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by kaya 16/9/2018, 11:44

mortal wrote:
vuksadinare wrote:Nitko mi nije odgovorio zasto su partizani morali biti nebojsa,mladjo,nedjo a ivek,mate,jurica,antonio svabe ili cak ustase u igri partizana i svaba...jednom prilikom sam kao klinac iz ljutnje tuzio nebojsu tati milanu rakavsi 'stricek milane nebojsa hoce uvijek biti partizan a ja moram biti svabo zasto'...stricek milan je ogovori..'sinko tako mora biti'..nisam ga tad shvatio ali volio bi da mi crvenkasti razjasni :)
ja sam  bila ustasa i indijanac, ovisi jesmo li se igrali domaceg rata, ili kaubojaca
preslo mi u naviku
Ustasa sigurno nisi bila , mogla si biti partizan ili svabo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju Empty Re: Kolinda po svijetu sramoti Jugoslaviju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum