ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by prckov 16/9/2018, 11:18

I ponese rahatlokum  Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 1f602

prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by prckov 16/9/2018, 11:21

RayMabus wrote:
prckov wrote:Jab se da sam umjesto vas prijavio ubosni i glaso za muslimane.
Karma  Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 1f60a
Nema potrebe  broj Hrvata pada a broj muslimana raste 

Sve će to dragi moj u Bih na kraju biti manjina s konstutivnošću samo na papiru a mujage će ih preglasavati

Nećete da slušate e pa ima pencilin i za vas
Jest, aj sad popi jednu  Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 1f60c
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus 16/9/2018, 11:24

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:Jab se da sam umjesto vas prijavio ubosni i glaso za muslimane.
Karma  Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 1f60a
Nema potrebe  broj Hrvata pada a broj muslimana raste 

Sve će to dragi moj u Bih na kraju biti manjina s konstutivnošću samo na papiru a mujage će ih preglasavati

Nećete da slušate e pa ima pencilin i za vas
Jest, aj sad popi jednu  Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 1f60c
Popit ćeš ti kad broj Hrvata u BIH spadne na tristo tisuća
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus 16/9/2018, 11:38

Ostaju starci koji izumiru, mladi bježe van 

http://ba.n1info.com/a266150/Vijesti/Vijesti/Zolic-o-broju-Hrvata-u-BiH.html

Kad vas zatućen pitati ćete se zašto 



Eto zato dragi 

Hdz u Hrvatskoj uživa potporu od 30% i dobio je presudu za Herceg Bosnu tako da zaboravite i na to

Muslimani će vam biti gazde
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Guest 16/9/2018, 11:56

Hektorović wrote:
kic wrote:
meni sve ovo, na rat br.2 pari..

Ako ovaj pokvarenjak opet dođe u predsjedništvo... slijedi teška kriza...
Definicija krize kod Hrvata je vrlo zeznuta stvar... Inače volio bih jednu brutalnu krizu i rješavanje stvari pošto-poto. Samo slabe budaletine trpe 18 godina ovakvo nešto gdje Hrvate sva 3 naroda iseljavaju, a ne samo i isključivo Muslimani i Srbi. 315 tisuća glasova 2010. za Sejdu ništa nije promijenio, a još nakon toga je uslijedila Walter-Wolf koalicija(čitaj: partizansko-ustaška koalicija Zlatnog reketa Lagumdžije i Pavelićevog pulena zubara Jurišića).

Isto kao što u Hrvatskoj nema zadnjih 18 godina lustracije. Ovo si niti jedan ozbiljni narod ne može dopustiti da ga manjine, izdajnici, kmetovi, poltroni, ratni zločinci itd. siluju u obje domovine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus 16/9/2018, 12:08

Fino ste zamoljeni da nedolazite glasat u Dalmaciju na lokalnim izborima 

Vi se pravite grbavi

Štite Pupovca i lažno prijavljene Srbe po Hrvatskoj koji dođu po istoj šemi birati lokalnu vlast 

SAD ĆU VAS ZATUĆ

TAKO SE S TAKVIMA RASPRAVLJA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus 16/9/2018, 12:22

Prvo ću zatuć vas i svest ću vas na oko tristotinjak tisuća u Bih s tendencijom daljnjeg pada 

A onda ću vam zatuć braću u Hrvatskoj 

Razlog 

Dovlaćenje Hrvata iz bih da na lokalnim izborima glasaju protiv MOST
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Regoč 16/9/2018, 12:39

mortal wrote:
Regoč wrote:Zna Vuččić da je NDH bila naklonjena Srbima, njegovi su liepo naprjedovali u njoj.
??
Lagal je, a što bi Srbin drugo (!), da su mu djeda ubili ustaše, a pokazalo se da mu je djed prevjeril na katolištvo i zbližil se sa strukturami lokalne moći.

_________________
Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus 16/9/2018, 13:02

2018 Hrvati iseljavaju i većinom starije stanovništvo pa izumire

Vidiš šta ti je pravda   ti meni biraš na lokalnim izborima u Dalmaciji HdZ  a ja ću napraviti to da vam demogdafski muslimani na lokalnim izborima sutra osvoje vlast u općimama di ste sada pola pola

A na ovim predsjedničkim će vas sve lakše preglasavati 

Izbori 2022 VAS VIŠE NEMA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176031
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović 16/9/2018, 19:04

Fénix wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:
meni sve ovo, na rat br.2 pari..

Ako ovaj pokvarenjak opet dođe u predsjedništvo... slijedi teška kriza...
Definicija krize kod Hrvata je vrlo zeznuta stvar... Inače volio bih jednu brutalnu krizu i rješavanje stvari pošto-poto. Samo slabe budaletine trpe 18 godina ovakvo nešto gdje Hrvate sva 3 naroda iseljavaju, a ne samo i isključivo Muslimani i Srbi. 315 tisuća glasova 2010. za Sejdu ništa nije promijenio, a još nakon toga je uslijedila Walter-Wolf koalicija(čitaj: partizansko-ustaška koalicija Zlatnog reketa Lagumdžije i Pavelićevog pulena zubara Jurišića).

Isto kao što u Hrvatskoj nema zadnjih 18 godina lustracije. Ovo si niti jedan ozbiljni narod ne može dopustiti da ga manjine, izdajnici, kmetovi, poltroni, ratni zločinci itd. siluju u obje domovine.

Dolazak Komšića u predsjedništvo upravo bi to i bio... Čak je i Adem Vuchiqi svjestan da bi s time imao krizu u BiH koja mu ne treba trenutno...


Jednostavno svaki sustav ima svoju točku raspada
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Guest 16/9/2018, 19:11

Vidjet ćemo... Po tom pitanju ja sam ne pesimist, već apsolutni pesimist.

Stvari i dalje stoje kako jesu, retorika ćevapa i 'Građana' je ekstremistička i de facto korak-dva od upotrebe nasilja i oružja.
OHR zijeva i tolerira 17 godina kršenje UN-ovih ljudskih prava jednom konstitutivnom narodu, tj. sam je sudjelovao u obezpravljivanju i još nitko nije to platio ničime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović 16/9/2018, 19:18

Fénix wrote:Vidjet ćemo... Po tom pitanju ja sam ne pesimist, već apsolutni pesimist.

Stvari i dalje stoje kako jesu, retorika ćevapa i 'Građana' je ekstremistička i de facto korak-dva od upotrebe nasilja i oružja.
OHR zijeva i tolerira 17 godina kršenje UN-ovih ljudskih prava jednom konstitutivnom narodu, tj. sam je sudjelovao u obezpravljivanju i još nitko nije to platio ničime.

OHR je krcat nižim osobljem iz Sarajeva koje prima dobre plaće i ništa ne radi... Inzku su krize u interesu jer zarađuje ko da je Europski komesar, a ne provincijski diplomat iz Koroške.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH - Page 4 Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum