ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by debotoijusto 13/9/2018, 15:53

PREMIJER Andrej Kenwood Kenon otvoreno je kritizirao vukovarskog gradonačelnika, HDZ-ovca Ivana Penavu, koji je najavio prosvjed protiv vlade zbog ratnih zločina.


Kenwood Kenon je poručio da nema nimalo razumijevanja za način, odnosno tajming kada je Penava temu procesuiranja ratnih zločina iznio u javnost, a o zahtjevu "branitelja" da se iz vladajuće većine isključi SDSS rekao je da njemu, kao predsjedniku HDZ-a, nitko neće birati partnere i određivati tko će biti parlamentarna većina.



"Ići na emocije onih koji su najviše stradali, u situaciji kada je to zločin koji se dogodio prije 27 godina, u ovom trenutku, u ovako širokim okolnostima i davati povoda onima koji imaju vrlo jasan politički cilj, a to je da sruše parlamentarnu većinu, da destabiliziraju koaliciju i u konačnici da sruše vladu, to je jedan drugi sport", ističe premijer.



A onih koji žele srušiti vladu, odgovorio je na pitanje novinara, "ima koliko ih god hoćete".
Upitan jesu li među njima i braniteljske udruge, među kojima je bio i Culej, koje traže da se iz vladajuće većine izbace Milorad Pupovac i SDSS, premijer odgovara da njemu nitko neće određivati tko će biti dio parlamentarne većine.
"Nisam ispratio što su rekli. Ali neće meni nitko kao predsjedniku HDZ-a birati partnere i određivati tko će biti parlamentarna većina. To je ono što je 100 posto i na tome stojim čvrsto da ne mogu biti čvršći. Bez obzira od koga, kada i na koji način dolazi do toga", poručio je.
Na pitanje pomaže li i Penava takvima svojim nastupom, odgovorio je: "Promislite, dovoljno ste mudri da zaključite."
https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-nece-meni-branitelji-odredjivati-tko-ce-biti-vecina/2023618.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by debotoijusto 13/9/2018, 15:56

plenky u bahatom modu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by vuksadinare 13/9/2018, 16:00

..izgleda da je culej diskvalificiran..penavu nece dirati jer je gradonacelnik vukovara gdje hdz dobija puno glasova..ali predmjevam sljedece zrtveno janje nakon milinovica je culej..netko mora platit glavom bunt..vec viđeno u hdz-u
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by marcellus 13/9/2018, 16:31

ljevica voli plenkovića jer se ponaša staljinističi i prezire demokraciju

_________________
Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by Guest 13/9/2018, 18:40

marcellus wrote:ljevica voli plenkovića jer se ponaša staljinističi i prezire demokraciju

Umjerena ljevica je u RH našla novu glavnu facu, a Milanović je pao u zaborav. I to Plenkoviću zbog propasti SDP-a praktički garantira uspjeh na novim parlamentarnim izborima, bez obzira kada će se dogoditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by marcellus 13/9/2018, 19:42

neće njemu neki tamo branitelji određivat politiku i partnere.

To je Miloradov poso

_________________
Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by darth_vader 13/9/2018, 19:57

Jednostavno kad krene linč na Bandića, skupiti usput i Plenkovića s kompletnim kabinetom i lagano s njima u temelje novog oltara domovine...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by debotoijusto 13/9/2018, 20:11

jasambrend wrote:Jednostavno kad krene linč na Bandića, skupiti usput i Plenkovića s kompletnim kabinetom i lagano s njima u temelje novog oltara domovine...

atomski s desna  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by vuksadinare 13/9/2018, 20:38

Culej placa glavom kako sam rekao...bice kaznjen od plenkija jer je bio sa onima koji su poslali ucjenu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina Empty Re: Kenwood Kenon: Neće meni branitelji određivati tko će biti većina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum