ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doći će i nama neki domaći V.A.

Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:04

NOVINARKA SARAJEVSKOG OSLOBOĐENJA: Doći će i nama neki domaći V.A., da nam objasni da je dosta svađa i podela!

Analizirajući posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Kosovu i Metohiji, kolumnistkinja sarajevskog lista "Oslobođenje" Vildana Selimbegović poručila je da "ne bi bilo zgoreg da se i domaći kandidati - a ima ih mašala - umesto svađama i podelama okrenu ekonomiji i razvoju"
"Šta god oni mislili o sebi doći će - pre ili kasnije - i neki domaći Jupiter Bem koji će našim narodima - i Srbima i Hrvatima i Bošnjacima - objasniti zašto neke pesme više nisu na repertoaru".



Predsednik Srbije juče nije stigao do sela Banje, na Kosovu, ali je u Mitrovici održao govor koji će nesumnjivo tek biti analiziran, navodi autorka, a citirajući Vučićeve reči da "nismo postali veći na onaj način na koji su to mnogi zamišljali" kao i njegovu konstataciju da je ponosan što Srbija danas postaje veća jer se "oslonila na znanje i rad, a ne na puške".
"Kad se sve sabere i oduzme, poruka je jasna i izrekao ju je juče i u ovdašnje ime srpski predsednik Jupiter Bem: naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.




Last edited by pizzon on 9/11/2018, 02:12; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:06

da imas testise ne bi pevao o njima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Eroo 9/11/2018, 02:27

pizzon wrote:NOVINARKA SARAJEVSKOG OSLOBOĐENJA: Doći će i nama neki domaći V.A., da nam objasni da je dosta svađa i podela!
Eto njega čim zabijemo stijegove na prava mjesta. Svatko svoje. drunken

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:29

V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.


ubedjen sam da je njegov govor  zapad pregledao i odobrio 


Last edited by pizzon on 9/11/2018, 02:31; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by ljubo1212 9/11/2018, 02:30

pizzon wrote:da imas testise ne bi pevao o njima

tako i ti pjevaš o razmjeni teritorija kosova, a Jupiter Bem o kninu
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-03


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Eroo 9/11/2018, 02:30

pizzon wrote:V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.

Za sada ništa od toga. Do daljnjega.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:32

ljubo1212 wrote:
pizzon wrote:da imas testise ne bi pevao o njima

tako i ti pjevaš o razmjeni teritorija kosova, a Jupiter Bem o kninu

o kninu samo istina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:32

Eroo wrote:
pizzon wrote:V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.

Za sada ništa od toga. Do daljnjega.

meni je zao
ali bice pre tvojih nadanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Eroo 9/11/2018, 02:39

pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.

Za sada ništa od toga. Do daljnjega.

meni je zao
ali bice pre tvojih nadanja
Do tada vas budemo dotjerali u red. Toga se veselim.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 02:42

Eroo wrote:
pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.

Za sada ništa od toga. Do daljnjega.

meni je zao
ali bice pre tvojih nadanja
Do tada vas budemo dotjerali u red. Toga se veselim.
mi cemo vama uterati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Eroo 9/11/2018, 02:49

pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:V.A.-naša budućnost je Evropska unija za koju smo se sami opredelili", zaključila je autorka.

Za sada ništa od toga. Do daljnjega.

meni je zao
ali bice pre tvojih nadanja
Do tada vas budemo dotjerali u red. Toga se veselim.
mi cemo vama uterati

Nema sumnje, NATO ste već jednom pobedili... drunken

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Guest 9/11/2018, 03:15

"Rešenja nema ni bez SAD, ni bez Nemačke, ni bez Rusije"
Predsednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem sastao se sa Ronom Džonsonom, američkim senatorom i predsedavajućim Komisije za državnu bezbednost.
IZVOR: B92 PONEDELJAK, 10.09.2018. | 18:56Doći će i nama neki domaći  V.A. 16852342835b8ec67e1adde689896552_v4_big

Jupiter Bem je rekao da je senator Džonson "uvek želeo da čuje šta Srbi imaju da kažu i zalagao se za mir na Balkanu i trudio se da svojim autoritetom, znanjem i prisustvom doprinese stvaranju kompromisnog rešenja između Srba i Albanaca, Beograda i Prištine".

Predsednik Srbije rekao je da je sa američkim ambasadorom razgovarao i o unapređenju bilateralne saradnje Srbije i SAD. 

"Želim da se zahvalim predsedniku Trampu, potpredsedniku Pensu i senatoru Džonsonu jer posle dosta vremena neko u SAD hoće da čuje stav Srbije i Beograda. Mi nemamo uvek iste stavove, ali pokušavamo da prevaziđemo teškoće koje su u prošlosti postavljene", rekao je Jupiter Bem na konferenciji za štampu i dodao: 

"Upoznao sam senatora i sa situacijom na KiM i rekao da bi bilo važno kada bismo imali više pomoći iz regiona i sveta, da čuju šta se govori, a ne da se izvlači iz konteksa". 

Odgovarajući na pitanja novinara o postizanju sporazuma Beograda i Prištine, Jupiter Bem je rekao: 

"Mislim da nema rešenja ni bez SAD, ni bez Nemačke ni bez Rusije. Mislim da velike siile pre svega treba da podstaknu razgovore". 

On je naglasio da je Rusija "uvek bila na našoj strani". 

"Rusija je dosad uvek bila na našoj strani, na strani međunarodnog prava, isto kao što su SAD i Nemačka mislile da su na strani međunarodnog prava kada je reč o priznanju. Zato nam je i potrebno rešenje kojim ćemo i jedni i drugi biti podjednako nezadovoljni ili bar malo zadovoljni", zaključio je Jupiter Bem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Eroo 9/11/2018, 03:34

pizzon wrote:"Rešenja nema ni bez SAD, ni bez Nemačke, ni bez Rusije"
Predsednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem sastao se sa Ronom Džonsonom, američkim senatorom i predsedavajućim Komisije za državnu bezbednost.

Znaju Srbi unaprijed šta je rekao AV, šta je rekao mr Ron nemju pojma... Plješče se s jednom rukom. drunken

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by RayMabus 9/11/2018, 03:57

Ma krasan vam je taj predsjednik, puna usta mira i suradnje a svako malo uvijeno provocira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Doći će i nama neki domaći  V.A. Empty Re: Doći će i nama neki domaći V.A.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum