ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranati ponovo ubili Nijemca

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 22:49

epikur37 wrote:Mogu reći za sebe, ja sam zadnjih 5 godina, znači od 35-40, doslovce izgorio. Ubio se od posla i obveza...ovo ljeto sam znao na skuteru obilaziti posao i doslovce u vožnji povratiti...al sam sve izgurao.

Kad ćeš ako nećeš do 40.-te napraviti nešto...sad poravnati i leggiero.

Jutros sam nakon 2 mjeseca išao trčati, 15 km...pasivan odmor mi ne paše, umor treba probiti a cijeli arsenal kura sam nakon ljeta vratio: bijeli čaj s limunom, medna royal mješavina iz verunića, kivi natašte, sirutka domatja, riba i more 3x tjedno,  uvečer gricke od đumbira i oraha...
plus 5 puta tjedno trčanje cca za sada 50 km.

Za dva tjedna ću moći izvaliti betonske stupove!
jawohl
:rim

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by epikur37 Sun 9 Sep - 22:50

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Mogu reći za sebe, ja sam zadnjih 5 godina, znači od 35-40, doslovce izgorio. Ubio se od posla i obveza...ovo ljeto sam znao na skuteru obilaziti posao i doslovce u vožnji povratiti...al sam sve izgurao.

Kad ćeš ako nećeš do 40.-te napraviti nešto...sad poravnati i leggiero.

Jutros sam nakon 2 mjeseca išao trčati, 15 km...pasivan odmor mi ne paše, umor treba probiti a cijeli arsenal kura sam nakon ljeta vratio: bijeli čaj s limunom, medna royal mješavina iz verunića, kivi natašte, sirutka domatja, riba i more 3x tjedno,  uvečer gricke od đumbira i oraha...
plus 5 puta tjedno trčanje cca za sada 50 km.

Za dva tjedna ću moći izvaliti betonske stupove!
jawohl
:rim

Kolega za ovolike obveze, moram biti zdrav, prav i spreman...rekao bi Ivica "kao njemački vopjnik 41 " :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 22:51

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Mogu reći za sebe, ja sam zadnjih 5 godina, znači od 35-40, doslovce izgorio. Ubio se od posla i obveza...ovo ljeto sam znao na skuteru obilaziti posao i doslovce u vožnji povratiti...al sam sve izgurao.

Kad ćeš ako nećeš do 40.-te napraviti nešto...sad poravnati i leggiero.

Jutros sam nakon 2 mjeseca išao trčati, 15 km...pasivan odmor mi ne paše, umor treba probiti a cijeli arsenal kura sam nakon ljeta vratio: bijeli čaj s limunom, medna royal mješavina iz verunića, kivi natašte, sirutka domatja, riba i more 3x tjedno,  uvečer gricke od đumbira i oraha...
plus 5 puta tjedno trčanje cca za sada 50 km.

Za dva tjedna ću moći izvaliti betonske stupove!
jawohl
:rim

Kolega za ovolike obveze, moram biti zdrav, prav i spreman...rekao bi Ivica "kao njemački vopjnik 41 " :D
cak i malo bolje, da ne dozivis vojnikovu sudbinu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by red wolf Sun 9 Sep - 22:51

Tik...Tak...Još malo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by epikur37 Sun 9 Sep - 22:53

red wolf wrote:Tik...Tak...Još malo...

Di si srećo :)

Još malo pa u krpe
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by AssadNaPodmornici Sun 9 Sep - 22:54

Ja još Iman force ovdje istječe ugovor u 1.10 ali planiram negdje drugdje odmah nastaviti raditi.. Ili upisati dva tečaja za učiti nove vještine.. Sada dok sam se navika buditi u 6ujutro i ići lec u 10.. A onda 12mjesec laganini... Mislim da ljudi trebaju nakon 45godine laganije raditi... Usput nije mi problem naporan rad, nego stres... Minimalizira sam stresne situacije i stres najviše razara tijelo a ne posao (ako se dobro najedes i naspavas sve 5)..pogotovo kada shvatiš da 95%stresnih situacija uopće nema potrebe da se nerviras.. Stres je samo situacija u glavi i ništa drugo, totalno nepotrebna stvar u modernom svijetu, evolucijska ostavstvina

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by red wolf Sun 9 Sep - 22:54

epikur37 wrote:
red wolf wrote:Tik...Tak...Još malo...

Di si srećo :)

Još malo pa u krpe
Bogami ćeš u krpe uskoro...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by catabbath Sun 9 Sep - 22:55

epikur37 wrote:
Ma to je isto fama, ima jedna poslovoica za to

"nauči odmoriti a ne odustati"

Nebi se složio. Ja sam recimo nakon jednog stresnog razdoblja rada "od jutra do sutra" završio na bolovanju i tabletama za srce. To je bio trenutak kad sam odlučio da se više nikada dovesti u tu situaciju. Burnout je sranje.

_________________
Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by AlfaOmega Sun 9 Sep - 22:56

Nadam se da će imigranti ubijati još više i još jače u Njemačkoj. Njemce, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 22:57

AssadNaPodmornici wrote:Ja još Iman force ovdje istječe ugovor u 1.10 ali planiram negdje drugdje odmah nastaviti raditi.. Ili upisati dva tečaja za učiti nove vještine.. Sada dok sam se navika buditi u 6ujutro i ići lec u 10.. A onda 12mjesec laganini... Mislim da ljudi trebaju nakon 45godine laganije raditi... Usput nije mi problem naporan rad, nego stres... Minimalizira sam stresne situacije i stres najviše razara tijelo a ne posao (ako se dobro najedes i naspavas sve 5)..pogotovo kada shvatiš da 95%stresnih situacija uopće nema potrebe da se nerviras.. Stres je samo situacija u glavi i ništa drugo, totalno nepotrebna stvar u modernom svijetu, evolucijska ostavstvina
tocno, stresu objavit rat, stres je los


zato stres samo :kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by red wolf Sun 9 Sep - 22:58

AlfaOmega wrote:Nadam se da će imigranti ubijati još više i još jače u Njemačkoj. Njemce, jel
I što ćeš onda? Ili, što onda sllijedi?...Reći ću ti ---> Kaos. Ah, taj kaos iz kojeg uvijek nastane red.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by AlfaOmega Sun 9 Sep - 23:00

Neka tam kaosa, nimam ništ protiv. Štoviše i dapače!

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by red wolf Sun 9 Sep - 23:02

AlfaOmega wrote:Neka tam kaosa, nimam ništ protiv. Štoviše i dapače!
Nema ---> tamo kaosa. Uskoro će svugdje biti kaosa. Toliko su u Vama ubili ljudskost, da više niste svijesni toga što ste ---> Ljudi. Vi ste sada samo gomila životinja kojom se upravlja po volji.


Last edited by red wolf on Sun 9 Sep - 23:04; edited 1 time in total
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by epikur37 Sun 9 Sep - 23:02

catabbath wrote:
epikur37 wrote:
Ma to je isto fama, ima jedna poslovoica za to

"nauči odmoriti a ne odustati"

Nebi se složio. Ja sam recimo nakon jednog stresnog razdoblja rada "od jutra do sutra" završio na bolovanju i tabletama za srce. To je bio trenutak kad sam odlučio da se više nikada dovesti u tu situaciju. Burnout je sranje.

Izgaranje jeste sranje, ali i sma organizam ti da znak.

Inače sam zdrav i sportaš....ali ovog ljeta zbog tempa i pritiska navezano na neku želučanu virozu počelo me stezati.

Jeben ti, mislim srce...odem ja i na hitnu sve 5. Nije.

Nego se sjebao želudac od neuredne ishrane i viroze...jedan pepotoran i sve riješio.

U glavnom  nakon 40-te treba planirati   polumirovinu.

Tako reče i moj vodoinstalater, sjajan lik, vratio se iz australije i rekao svima da ide u semiretiredment.

Nije dobro ne raditi ali treba popuistiti malo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 23:05

epikur37 wrote:
catabbath wrote:
epikur37 wrote:
Ma to je isto fama, ima jedna poslovoica za to

"nauči odmoriti a ne odustati"

Nebi se složio. Ja sam recimo nakon jednog stresnog razdoblja rada "od jutra do sutra" završio na bolovanju i tabletama za srce. To je bio trenutak kad sam odlučio da se više nikada dovesti u tu situaciju. Burnout je sranje.

Izgaranje jeste sranje, ali i sma organizam ti da znak.

Inače sam zdrav i sportaš....ali ovog ljeta zbog tempa i pritiska navezano na neku želučanu virozu počelo me stezati.

Jeben ti, mislim srce...odem ja i na hitnu sve 5. Nije.

Nego se sjebao želudac od neuredne ishrane i viroze...jedan pepotoran i sve riješio.

U glavnom  nakon 40-te treba planirati   polumirovinu.

Tako reče i moj vodoinstalater, sjajan lik, vratio se iz australije i rekao svima da ide u semiretiredment.

Nije dobro ne raditi ali treba popuistiti malo.
samo delat, sto vise i sto teze, sto manje jesti
negdje do 104, onda polakse
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by epikur37 Sun 9 Sep - 23:06

Moj moto je"bolje dzaba raditi nego dzaba lezati" ali, prilagoditi situaciju vremenu.

Treba popustiti malo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by AlfaOmega Sun 9 Sep - 23:07

red wolf wrote:
AlfaOmega wrote:Neka tam kaosa, nimam ništ protiv. Štoviše i dapače!
Nema ---> tamo kaosa. Uskoro će svugdje biti kaosa. Toliko su u Vama ubili ljudskost, da više niste svijesni toga što ste ---> Ljudi. Vi ste sada samo gomila životnjina kojom se upravlja po volji.
Taj glupi narod je uzea sebi za pravo da se zovu čistim primjerkom arijanske rase. To im ne mogu oprostiti, jerbo je samo jedan arijanski narod čist, a taj ne obitava u Evropi neg u Perziji.
Ipak, ono kaj im priznajem, jeste zasluga za ubistvo 6 miliona nomada tijekom drugog svitskog rata koji su stoljećima širili kaos, te samim tim, ne mogu poreći da su bar pokušali da uvedu red u kaos. Nisu uspili, ali pravi arijanci hoće.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 23:08

epikur37 wrote:Moj moto je"bolje dzaba raditi nego dzaba lezati" ali, prilagoditi situaciju vremenu.

Treba popustiti malo.
svatko ima svoje, tu su velike razlike medju ljudima
svatko prilagodit po sebi sto mu odgovara
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by epikur37 Sun 9 Sep - 23:12

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Moj moto je"bolje dzaba raditi nego dzaba lezati" ali, prilagoditi situaciju vremenu.

Treba popustiti malo.
svatko ima svoje, tu su velike razlike medju ljudima
svatko prilagodit po sebi sto mu odgovara

Ma jasno, a valjda sam malo prigorio pa mi treba odmora...Raditi tri stavri istovremno +mali klinci i obitelj i tako godinama ....tsss to niej za duge staze.

S druge strane tebi posao i zadovoljstvo idu ruku pod....hm, ruku i ti možeš gurati, dapače
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by catabbath Sun 9 Sep - 23:17

epikur37 wrote:

U glavnom  nakon 40-te treba planirati   polumirovinu.

Tako reče i moj vodoinstalater, sjajan lik, vratio se iz australije i rekao svima da ide u semiretiredment.

Nije dobro ne raditi ali treba popuistiti malo.

Mudro zbori vodoinstalater.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by dijagram Sun 9 Sep - 23:17

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Moj moto je"bolje dzaba raditi nego dzaba lezati" ali, prilagoditi situaciju vremenu.

Treba popustiti malo.
svatko ima svoje, tu su velike razlike medju ljudima
svatko prilagodit po sebi sto mu odgovara

Ma jasno, a valjda sam malo prigorio pa mi treba odmora...Raditi tri stavri istovremno +mali klinci i obitelj i tako godinama ....tsss to niej za duge staze.

S druge strane tebi posao i zadovoljstvo idu ruku pod....hm, ruku i ti možeš gurati, dapače
uvijek bilo, i bit ce
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranati ponovo ubili Nijemca - Page 2 Empty Re: Imigranati ponovo ubili Nijemca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum