ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Marijan Beneš

Go down

Umro Marijan Beneš Empty Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 13:29

http://www.kurir.rs/sport/ostali-sportovi/3114651/video-odlazak-najveceg-preminuo-bokserski-sampion-marijan-benes
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 13:30

R.I.P..inace cudan covjek...1991 srbi ga ubijaju do batina u njegovom lokalu,razbijaju mu ga..a on vice zivjela jugoslavija ja sam jugosloven...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 13:31

..izbacuju ga na ulicu...plijene gostionu prijete mu klanjem..a on se cudi zasto...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by RayMabus 4/9/2018, 13:39

vuksadinare wrote:R.I.P..inace cudan covjek...1991 srbi ga ubijaju do batina u njegovom lokalu,razbijaju mu ga..a on vice zivjela jugoslavija ja sam jugosloven...
Neka ga onda oni i oplakuju 

Ništa rip od mene,, ne dolazi u obzir 

Tko te jebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175431
2014-04-11


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 13:40

inace vise hrabar nego sto ej bio takticki boksac...boksao je kao u filmovima rocky..ako je pogodio drugog boksaca u mlataranju ovaj je najebao a ako ne obicno je gubio dobivsi batine od tehnicki potkovanijeg bokasaca...tek tamo negdje krajem sedamdesetih pocetkom osamdesetih tehnicki se popravio...pa je nesto napravio u profesionalnom boksu..gdje je tad dobar dio boksaca bio nesto tipa benes...jer super kvalitetni boksaci nisu tad bas cesto prelazili u profije narocito u europske profije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 13:43

bio ej popularan jer se bas pojavio u ono vrijeme kad su se pojavili i filmovi o rokiju...a boksao je slicno kao roki...pa eto to ljudi vooljeli a i cijenili su njegovu srcanost..kad ga protivnik malti kao vrecu a on ne pada..ono bas je bio krvav i u modricama kao roki..lamata rukama a protivnik lakocom eskivira..pa ga malo cima spustenim rukama no tu su se mnogi zajebali podcjenivsi ga pa ih je sprasio benesov zalutali udarac a udarac mu ej bio doista jak kao iz topa..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:02

sjecam se da je tamo cini mi se 1982 negdje pred kraj karijere boksao protiv nekog naturaliziranog engleza..crnca koji ej bio u stvari amer...nekakav međunarodni profi turnir bio u banja luci...bilo na tv..bio sam klinac ali s edobro sjecam..kad ga je ovaj amer lupao kao vrecu...vec u prvoj rundi ej benes bio grogi ali jbg srcanosti mu nije manjkalo pa nikako nije padao..cijela dvorana skandira kao u transu 'marijane marijane'...cini mi se d anije nijednom amera nije pogodio u prve dvije runde...polufinale bilo...amer plesao po ringu a benes onako grogiran lovi ga po ringu..benesu jedno oko sklopljeno...non stop mu krv iz nosa curi..pa ta druga runda bila beskrajna posto je morao mjenjati tampone i ovi mu zaustavljati krv..sudac valjda iz straha nije htio prekinuti mec..amer cudom gleda kako ovaj hoce i dalej boksati...i negdje mozda pola minute do kraja runde...amer krene prema benesu otvorenim gardom valjda msileci d aovaj vise nsita ne vidi..kad ovaj zamahnuo ljevicom kao lopatom i dum amera u lice...ovaj se prizio na podu ili patosu kako srbi kazu koliko je dug i sirok...sudac broji do deset crnjo ne zna za sebe...luilo publika ulijece u ring i dize benesa na ramena..zivi trans kao d aje osvojio naslov svjetskog prvaka...onaj bosanki komentator svrsava od srece lik place...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by Yehudim 4/9/2018, 14:09

vuksadinare wrote:..izbacuju ga na ulicu...prijete mu klanjem,..plijene gostionu ..a on se cudi zasto...

 Tko to ?

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:11

Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:..izbacuju ga na ulicu...prijete mu klanjem,..plijene gostionu ..a on se cudi zasto...

 Tko to ?
a tko ej bio gazda u banja luci '91 i '92...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:13

..dosao je u zagreb sa vrecicom u ruci...rubelj banja lucanin vlasnik cevabdzinica u zagrebu mu dao svoju koznu jaknu..i dvije tisuce maraka...da se za prvu ruku snađe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:17

...tamo odmah kad ej zavrsio rat vratio se u banja luku...pa je jedno vrijeme doslovce klosario...onda mu je opet rubelj posudio lovu da ponovno otkupi svoj kafic..u biti je bio njegov ali srbi nakon sto su ga prebili,izbacili i protjerali iz banja luke oteli su mu kafic..kad se vratio trazio ga je nazad ali srbin novopeceni 'vlasnik' nije htio ni cuti te trazio benesa da ponovno kupi svoj kafic..mislim da ga je otkupio za 20-tak tisuca maraka koje mu je rubelj posudio...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:19

mislim da su mu kad ga je otkupio a bio ej prvi nesrbin koji je vratio neki svoj poslovni objekt u banja luci..opet nakon par dana bacili bombu pred kafic...ali nije eksplodirala...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by Yehudim 4/9/2018, 14:21

vuksadinare wrote:
Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:..izbacuju ga na ulicu...prijete mu klanjem,..plijene gostionu ..a on se cudi zasto...

 Tko to ?
a tko ej bio gazda u banja luci '91 i '92...

 Mislio sam da je kasnije u Istru poša. Nisam pratio baš ali mi je on bio OK.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by vuksadinare 4/9/2018, 14:25

Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:
Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:..izbacuju ga na ulicu...prijete mu klanjem,..plijene gostionu ..a on se cudi zasto...

 Tko to ?
a tko ej bio gazda u banja luci '91 i '92...

 Mislio sam da je kasnije u Istru poša. Nisam pratio baš ali mi je on bio OK.
bio ej neko vrijeme tamo jer mu je sestra tamo zivjela u rovinju cini mi se...pa se vratio opet u zagreb prije engo sto se vratio u banja luku jer mu je rubelj dao svoj stan u kojem niko nije zivio..a cini mi se da mu je benes vodio jedan ili dva lokala...onda kad se vratio u banja luku nedgje pocetkom 1996...zivio je kao podstanar u vlastitoj kuci..dali mu jednu sobu koja nije bila namjestena...neko vrijeme se klosario..po banja luci radio neke poslove u fušu...za sitnu pinku da eto prezivi...ali kako je rekao..'bitno je samo to da sam u svojoj kuci pa makar spavao u podrumu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by Yehudim 4/9/2018, 14:33

Tužno. 

No nije jedini ali ipak je on bio netko, pa je priča o njegovu životu time tragičnija.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by Regoč 4/9/2018, 14:43

Dobar primjer kako Srbi poštuju hrvatska prava. Ekumena!

_________________
Umro Marijan Beneš Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Marijan Beneš Empty Re: Umro Marijan Beneš

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum