ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 6/9/2018, 11:57

I onda ovakvi licemjeri idu prozivat navijače...
Bljuv!
:blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 6/9/2018, 12:01

Drago će sebe lansirati na Novu TV pa će Ž. Vela i on činiti iskusni ubojiti tandem. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 6/9/2018, 12:31

Triban on sebe lansirat u zatvor, majku mu jeben licemjernu...
Tipični primjer zla koje je uništilo ovu lipu zemlju...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by End 6/9/2018, 16:45

fridrih_niche wrote:
End wrote:u tom najvećem idiotizmu u povijesti sad bi bilo najnormalnije dati modriću, a dobit će pederko hahaha jedva čekam kad sami sebe našamaraju

znači većih debila od FIFE nema tu im jedino mogu parirati srpsko kopile, mostarska gluperda i onaj krepil od 6 banki zekoslav
Ende, sad san čita svađanje Koje i neke ekipe iz Marofa šta organizira koncerte...
Plaka san od smija...
Vjerojatno i znaš dotične haha...
:D
jebiga filozofi i političari, to se prvo gleda tko je za koga. ali nije niti njima lako, neki bendovi misle da su rolling stones haha..
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 6/9/2018, 17:54

E, bas to, Koji su zabranili nastup jer hvali Kolindu hahaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by End 6/9/2018, 18:43

dobro to je pametno i za pohvalu.  Basketball
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 6/9/2018, 19:01

Nazva ih je cetnicima hahaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by scorpion 7/9/2018, 12:26

CR7 i ja, prijatelja dva: Poslao mi je Ronaldo SMS i čestitao...


Poslao mi je poruku i čestitao na nagradi. Rekao mi je da je bio sretan zbog mene, da sam zaslužio nagradu. Ne zanima me što drugi govore, bitno mi je jedino ovo što mi je Cristiano rekao, izjavio je Modrić

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Cc555bbfdcfa35bfc558



Luka Modrić izlazio je s terena početkom drugog dijela u Faru, a portugalska publika je zapljeskala. Sjajan je to bio potez navijača koji nisu zamjerili Luki što je osvojio Uefinu nagradu za najboljeg igrača Europe ispred njihovog ljubimca Cristiana Ronalda.

Nije se Ronaldo ni pojavio na svečanosti u Monacu, gdje je Modrić proglašen za najboljeg prošle godine.
- Imam dobar odnos s Ronaldom a takav odnos ćemo imati i dalje. Poslao mi je poruku kako bi mi čestitao na nagradi. Rekao mi je da je bio sretan zbog mene, da sam zaslužio nagradu. Mene ne zanima što drugi govore, bitno mi je jedino ovo što mi je Cristiano rekao - izjavio je Modrić za portugalsku televiziju RTP u Faru nakon utakmice Portugala i Hrvatske.

Otrovne strelice dolazile su iz Ronaldovog tabora nakon što je Luka izabran za najboljeg. Ronaldov zastupnik Jorge Mendes rekao da je trebao dobiti priznanje Uefe najboljeg nogometaša u Europi te da je smiješno da je nagrađen Modrić. Nakon toga se oglasila Ronaldova sestra, kao i jedan njegov prijatelj, napomenuvši kako je učinjena nepravda prema kapetanu Portugala. 
Što je sve prilično smiješno jer najboljega je biralo 80 trenera klubova koji su igrali Ligu prvaka i Europsku ligu te 55 novinara, po jedan iz svake zemlje članice Uefe, uključujući Elvira Islamovića kao predstavnika 24sata, jedinog hrvatskog medija u prestižnom izboru osam godina zaredom.

Modrić i Ronaldo glavni su kandidati i za Zlatnu loptu.
- Individualne nagrade ako dođu, u redu, lijepo ih je primiti. No to nije ono što mene pokreće. Nisam opsjednut time - odgovorio je kapetan Hrvatske. 
Luka Modrić je u četvrtak u remiju Portugala i Hrvatske napustio travnjak početkom drugog poluvremena a Ronaldo nije igrao jer se htio što bolje priviknuti na svoj novi klub Juventus pa je ostao u Torinu. Utakmica je završila 1-1.
- Bila je to dobra utakmica, odigrali smo dobro u prvom nastupu nakon Svjetskog prvenstva. Još uvijek tražimo formu, nismo na najboljoj razini. Nakon prvenstva su se oprostili neki važni igrači no pronašli smo odgovarajuća rješenja - rekao je Modrić.
- Moramo izgraditi ekipu na temelju onoga što smo napravili na SP-u, a naravno da nas sada svi promatraju kroz rezultat ostvaren ondje. Stoga nas i žele svi pobijediti. No mi ćemo biti jaki u kvalifikacijama za Euro 2020. - dodaje Luka.


Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/sport/cr7-i-ja-prijatelja-dva-poslao-mi-je-ronaldo-sms-i-cestitao-589271 - 24sata.hr


Eto vam klošari

_________________
Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 7/9/2018, 13:00

još jedno pušenje ispod stola u suzama đubrovačkog glupana i malenog spermenka.... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by darth_vader 7/9/2018, 14:29

Vraćalu napaljuje vlastita projekcija nečijeg pušenja, očigledno... konstantno zamišlja tuđe kurčeve u ustima... :rain :blj
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 7/9/2018, 14:34

hehehe, evo i pridruženog člana pušača ispod stola.... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by End 7/9/2018, 16:13

strava kako je glup niški šiptar, vjerojatno mu je mostarski glupak burazer ista ciganka ih okotila i odbacila.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by scorpion 7/9/2018, 17:18

Silovao šiptar ciganku i rodio se čmarend

_________________
Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 8/9/2018, 09:05

scorpion wrote:Silovao šiptar ciganku i rodio se čmarend


Kakva najgora kombinacija... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by muckodjubre 8/9/2018, 16:06

Bože dragi jel to san ili java da Lijepa naša ima najboljega nogometaša SPa,najboljega europskoga nogometaša...java,java,LM10 najveći HR nogometaš svih vremena

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 5aa11b49e2c576499c04

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 400x225_529531

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Dissee11

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by muckodjubre 8/9/2018, 16:12

MOĆNA ZVIJER;jedan od naših najvećih igrača i napadača svih vremena...Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 DedJKNQW4AE9zbq

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Guest 11/9/2018, 22:27

Oce Lukica zaigrat protiv Španjolske ili će nas ovi pojest?
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta! - Page 4 Empty Re: Fifa uvrstila Modrića među tri kandidata za najboljeg igrača svijeta!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum