ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 3 Sep - 8:15

metilda wrote:
Fibica wrote:Dobili jednu placu, a sto je sa ostalim placama?

u medijima je pisalo samo da im je kasnila plaća za srpanj a vlada je objavila da je osigurala novce i za kolovoz tako da će dobiti plaću za kolovoz na vrijeme
:tu
Super.


Ja znam covjeka kojemu je kasnila placa jos prije par mj. Spakirao prnje, dao otkaz, otisao u irsku...

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 3 Sep - 8:34


https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 3 Sep - 9:20

:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Mon 3 Sep - 11:12

kic wrote:
https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
neprocjenjiva šteta :(
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 3 Sep - 13:02

Fibica wrote:
aben wrote:
Fibica wrote:
aben wrote:
Fibica wrote:
U biti cini mi se, nekako, da je ona najobjektivnija od nas svih ovdje.



bahaha!
Vec si dosadio svima..
vode sun da ti zabaviš mene, ne jo tebe
Tipican srednjovjekovni stav o zenama I zivotu
Gautier's Ten Commandments of chivalry are:
[list="margin-top: 0.3em; margin-right: 0px; margin-left: 3.2em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; list-style-image: none; color: rgb(34, 34, 34); font-family: sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]Thou shalt believe all that the Church teaches and thou shalt observe all its directions.

[*]Thou shalt defend the Church.

[*]Thou shalt respect all weaknesses, and shalt constitute thyself the defender of them.

[*]Thou shalt love the country in which thou wast born.

[*]Thou shalt not recoil before thine enemy.

[*]Thou shalt make war against the infidel without cessation and without mercy.

[*]Thou shalt perform scrupulously thy feudal duties, if they be not contrary to the laws of God.

[*]Thou shalt never lie, and shalt remain faithful to thy pledged word.

[*]Thou shalt be generous, and give largesse to everyone.

[*]Thou shalt be everywhere and always the champion of the Right and the Good against Injustice and Evil.

[/list]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 3 Sep - 13:05

Noor wrote:
kic wrote:
https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
neprocjenjiva šteta :(
ma je, 

just things.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 3 Sep - 13:07

Smor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 3 Sep - 13:13

kic wrote:
Denkverbot - Page 10 Fb_img27
a ča su stavili na y os?

nemo do podjele 

Denkverbot - Page 10 Politic48dki-kompas-primjeri



Os X nam je vremenska preferenca (ovo što je lijevo možemo nazvati i visokom). Vremenska preferenca primjetno je korelirana sa okolišom društvenom strukturom obrazovanjem IQom, međutim, osim što je ta korelacija daleko od savršene, upravo je vremenska preferenca ono što nas zanima.
I zapravo je izvjesno da će ljudi koji u osobnom životu ne znaju štedjeti, podržavati takve društvene odluke kojima će društvo davati njima što više i što prije. Tj., deficite, javne zdravstvene i mirovinske sustave, državne potpore i slično. Obratno vrijedi za one na drugom kraju spektra. Ljudi koji znaju upravljati svojim novcem (škrtice), smatrat će i da se država ne treba zaduživati, pretjerano trošiti, i slično tome. Dok prvima nije jasno kako drugi ne znaju da oni trebaju, što više, odmah i sada, drugima nije jasno kako se prvi fakin ne znaju pobrinuti za sebe i kako će i oni sami biti siromašniji ako se sluša njihove pizdarije.
U sredini su oni koji možda ne žele da dobiju što više, odmah i sada, ali njima je recimo zgodno da država investira u njih. Subvencionira im obrazovanje, posudi im beskamatnu pozajmicu za pokretanje posla, rado bi i za stan, energetsku obnovu fasade, A+++ hladnjak i tako dalje. Jer vidite, to nije trošenje i razbacivanje, to je fakin investicija. U njih.


Os Y. Kako nazvati os Y?
Iskreno, najiskrenije, želio sam je nazvati prihvaćaju sami sebe, i ne prihvaćaju sami sebe. Recite što hoćete o gornjem dijelu grafikona, ali ti su ljudi sretni sami sobom. Bolje jebu, a to nije zato što imaju veće kurčeve. Nema nikakve korelacije. Stvar s onima ispod crte je da su to ljudi koji će se vječno osjećati nedoraslo. Sve da su najpametniji i najuspješniji na svijetu, imaju taj neki tužni kompleks gdje se vječno osjećaju manje vrijednima.
I iz toga dolazi ta jadna potreba da svi moramo biti isti (jer ako smo svi isti, naime, nitko nije manje vrijedan).
Mislim, uzmite na primjer taj blesavi wage gap. Ta je stvar toliko debunkana, obrazložena i ismijana da je više jednostavno tužno vjerovati u to. Međutim, ne samo da ekipa nije prestala vjerovati u to, već ja neki dan u tramvaju vidim plakate, prijavi diskriminaciju na radnom mjestu, a sve skupa naravno financira EU.
Zašto ljudi u to i dalje vjeruju? Da bi smo shvatili zašto i dalje vjeruju u to, moramo shvatiti zašto su u prvome redu bili spremni prihvatiti tako nešto. Stvarno, zašto? Zato da bi se fakin bolje osjećali sa samima sobom.
U “kompliciranom svijetu”, ti možeš biti iznadprosječno obrazovan, iznadprosječno plaćen, dovraga, možeš biti i najbogatiji čovjek na svijetu, eto, Soroš već 70 godina nije prešao preko toga što nije bio dovoljno dobar za naciste, ali sve dok ne prihvaćaš sam sebe i nisi zadovoljan sam sobom, ti ne možeš bez toga opravdanja. Nazovite to kako god hoćete, ali je tamo, i oblikuje političke stavove pola populacije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Mon 3 Sep - 13:28

aben wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
neprocjenjiva šteta :(
ma je, 

just things.

pa, nisu samo stvari, nego i svjedoci vremena...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 3 Sep - 13:38

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
neprocjenjiva šteta :(
ma je, 

just things.

pa, nisu samo stvari, nego i svjedoci vremena...
sve je dokumentirono, ne brini

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Mon 3 Sep - 13:49

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
https://www.express.co.uk/news/world/1012126/Brazil-museum-fire-Museo-Nacional-Rio-de-Janeiro-artefacts

:(((
neprocjenjiva šteta :(
ma je, 

just things.

pa, nisu samo stvari, nego i svjedoci vremena...
sve je dokumentirono, ne brini
naravno da je, na mikrofilmovima, ali vidjeti to uživo ipak je nešto drugo
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 14:29

kic wrote:
night sky wrote:
kic wrote:
night sky wrote:fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni

usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.

primijetio sam po prvi put da gnjec izricito laze, i kad sam ga stavio pred zid da prizna usutio je, meni se takav karakter ne svidja sveukupno, nabija visok intenzitet i miVSoni naraciju (nije jedini u tome ali gotovo prednjaci)..  sve u svemu ne znam sta zelis reci, nemam povjerenje skoro u nikog ovdje, a ljudskost treba dokazati..



to razriješi sa njim, ono što ja vidim,istina i bog strana-dvije unazad, ne više, niti svaki raspred od milijun riječi, je da respektira sugovornika, jest psovka jeziva ali se zna i ispričati. ne pokušava od metle napraviti usisavač i sl. fantazije.
a ono dvoje.... kako su se obrušili na mene,bez da sam im riječ uputila, vidim iz fibinih upisa da je to njihova uobičajna zanimacija, laž također....  to nije ljudski, na forumu, ni van njega....za mene je to ponašanje divljaka, loši ljudi. valjda zato jer smatram da nigdje ne možeš raditi baš sve što poželiš, osim ako ne živiš sam, na pustom otoku.

uh, listao sam sad 4 stranice unazad i vidim da te samo aben isao pecnit za Che Gavaru..



u par navrat aje to bilo, ne unazad tjedan.... ljetos i negdj eu proljeće, orkestriran napad :D.... sad mi je smiješno.... ali ostaneš osupnut.... a sad vidim da je to njima uobičajno....čista destrukcija, stvaranje kaosa....
gospođa je čak stavila datum rođenja da joj portumačim, tada sam sumnjala da je lažan, a evo vidim da fakat je, jer po novom je drugi znak :D.... ali dobro, bar je ostala u istom vladarstvu....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 14:37

Denkverbot - Page 10 Icon
Open Image…
Save Image
Open Image (using #TmpD/ia)…



sjećam sekad sam je prviput avidjela.... mislim da čitav život ne bi bio dovoljan da se u sve zaviri.... bar malo.... vidim dolj ekomentare.... zanemarivanje, korupcija.... ništa neobično, sve je isto, na sve strane....



Denkverbot - Page 10 Libros10


Last edited by night sky on Mon 3 Sep - 14:39; edited 1 time in total (Reason for editing : bjmghjm)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 14:44

sad kad se bandić uputi  u inspekciju, kao i sa mostovima....uh....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 3 Sep - 14:44


to je knjiznica u Dublinu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 14:50

kic wrote:
to je knjiznica u Dublinu..
 
:D..... pardon..... n abrzinu sam tražila....


Last edited by night sky on Mon 3 Sep - 14:51; edited 1 time in total (Reason for editing : bngh)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 14:56

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Museum_of_Brazil



;)...................
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 3 Sep - 14:57


:P
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 3 Sep - 15:02

night sky wrote:
kic wrote:
night sky wrote:
kic wrote:
night sky wrote:fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni

usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.

primijetio sam po prvi put da gnjec izricito laze, i kad sam ga stavio pred zid da prizna usutio je, meni se takav karakter ne svidja sveukupno, nabija visok intenzitet i miVSoni naraciju (nije jedini u tome ali gotovo prednjaci)..  sve u svemu ne znam sta zelis reci, nemam povjerenje skoro u nikog ovdje, a ljudskost treba dokazati..



to razriješi sa njim, ono što ja vidim,istina i bog strana-dvije unazad, ne više, niti svaki raspred od milijun riječi, je da respektira sugovornika, jest psovka jeziva ali se zna i ispričati. ne pokušava od metle napraviti usisavač i sl. fantazije.
a ono dvoje.... kako su se obrušili na mene,bez da sam im riječ uputila, vidim iz fibinih upisa da je to njihova uobičajna zanimacija, laž također....  to nije ljudski, na forumu, ni van njega....za mene je to ponašanje divljaka, loši ljudi. valjda zato jer smatram da nigdje ne možeš raditi baš sve što poželiš, osim ako ne živiš sam, na pustom otoku.

uh, listao sam sad 4 stranice unazad i vidim da te samo aben isao pecnit za Che Gavaru..



u par navrat aje to bilo, ne unazad tjedan.... ljetos i negdj eu proljeće, orkestriran napad :D.... sad mi je smiješno.... ali ostaneš osupnut.... a sad vidim da je to njima uobičajno....čista destrukcija, stvaranje kaosa....
gospođa je čak stavila datum rođenja da joj portumačim, tada sam sumnjala da je lažan, a evo vidim da fakat je, jer po novom je drugi znak :D.... ali dobro, bar je ostala u istom vladarstvu....

imam dojam da je nestala neka tema na tvom podforumu?

eto koliko pratim forum~
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 3 Sep - 15:23

kic wrote:
night sky wrote:
kic wrote:
night sky wrote:
kic wrote:

primijetio sam po prvi put da gnjec izricito laze, i kad sam ga stavio pred zid da prizna usutio je, meni se takav karakter ne svidja sveukupno, nabija visok intenzitet i miVSoni naraciju (nije jedini u tome ali gotovo prednjaci)..  sve u svemu ne znam sta zelis reci, nemam povjerenje skoro u nikog ovdje, a ljudskost treba dokazati..



to razriješi sa njim, ono što ja vidim,istina i bog strana-dvije unazad, ne više, niti svaki raspred od milijun riječi, je da respektira sugovornika, jest psovka jeziva ali se zna i ispričati. ne pokušava od metle napraviti usisavač i sl. fantazije.
a ono dvoje.... kako su se obrušili na mene,bez da sam im riječ uputila, vidim iz fibinih upisa da je to njihova uobičajna zanimacija, laž također....  to nije ljudski, na forumu, ni van njega....za mene je to ponašanje divljaka, loši ljudi. valjda zato jer smatram da nigdje ne možeš raditi baš sve što poželiš, osim ako ne živiš sam, na pustom otoku.

uh, listao sam sad 4 stranice unazad i vidim da te samo aben isao pecnit za Che Gavaru..



u par navrat aje to bilo, ne unazad tjedan.... ljetos i negdj eu proljeće, orkestriran napad :D.... sad mi je smiješno.... ali ostaneš osupnut.... a sad vidim da je to njima uobičajno....čista destrukcija, stvaranje kaosa....
gospođa je čak stavila datum rođenja da joj portumačim, tada sam sumnjala da je lažan, a evo vidim da fakat je, jer po novom je drugi znak :D.... ali dobro, bar je ostala u istom vladarstvu....

imam dojam da je nestala neka tema na tvom podforumu?

eto koliko pratim forum~



:? .... koliko vidim sve je na broju :D .........


na žalost.... vrijeme je stisnuto.... ali budem se budems emalo posvetila......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 3 Sep - 15:26

Sad ce kič reci-vremena se uvijek nade :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum