ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban se ispriječio uspravnici

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by jastreb Wed 14 Oct - 17:30

Onda OK. Ovaj forum je,inače kudikamo demokratičniji od Net.hr foruma u doba od prije 7-8 godina,kada si za svaku šalu na račun Hrvatske dobivao ban.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 17:34

Ovaj forum je ok sve funkcionira, dosta je otvoren a ključno mu je što se preselila sva ekipa s vip.a iskonovog. Bilo je prije pokušaja ali čini se da je ovaj put  transplantacija uspjela.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by mutava baštarda Wed 14 Oct - 17:41

jastreb wrote:Pala mi je na pamet nova riječ-uspravnik.

A znam i što bi mogla označavati.
Uspravnik označava ono čime se nateže uspravnica?
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by jastreb Wed 14 Oct - 17:52

mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Pala mi je na pamet nova riječ-uspravnik.

A znam i što bi mogla označavati.
Uspravnik označava ono čime se nateže uspravnica?
Može se i tako reći.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Ero Wed 14 Oct - 18:31

epikur37 wrote:Možel se kako zaobić mađarska, okolo preko srbije i rumunjske :D
Pa za Baltik-Jadran Mađarska i nije obavezna. Uostalom oni i nisu Slaveni. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by marcus-t Wed 14 Oct - 18:34

RayMabus wrote:Epi je postao weči Rus od Putina. Rusija želi monopol Amerika to neželi da Rusija ima. Šta je tu problem shwatit ?!?
Meni iskreno najveći problem je shvatiti kako to da ti još nisi hospitaliziran? pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Guest Wed 14 Oct - 18:35

Ero wrote:
epikur37 wrote:Možel se kako zaobić mađarska, okolo preko srbije i rumunjske :D
Pa za Baltik-Jadran Mađarska i nije obavezna. Uostalom oni i nisu Slaveni. :clown
Pa, zapravo jesu po svemu osim jeziku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Ero Wed 14 Oct - 18:39

Starhemberg wrote:
Ero wrote:
epikur37 wrote:Možel se kako zaobić mađarska, okolo preko srbije i rumunjske :D
Pa za Baltik-Jadran Mađarska i nije obavezna. Uostalom oni i nisu Slaveni. :clown
Pa, zapravo jesu po svemu osim jeziku...
Važno je šta oni misle o tome.
Mali umišljeni imperijalni narodi su nemogući za normalnu suradnju. Znamo to iz višekratnog  iskustva. B-)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Kermit Wed 14 Oct - 18:40

Tomislav Krasnec 


gdje samo nađu ovakav šljam?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 19:13

Ero, kaj sad, dospođa predsjednica i njena uspravnica zaglavila na prvom susjedu ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by kaya Wed 14 Oct - 19:16

Meni se ovaj forum sviđa, tu je stara ekipa, admini su ljudi su mi bili ok i tamo , dozvoljavaju svakom da kaze svoje mišljenje, interveniraju tak kada netko pobolesni potpuno i to mi je ok.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by seksoje1 Wed 14 Oct - 20:04

Vratite Vojvodu Mišića, korektan forumaš starog kova. No, znao je dobro "argumentarisat".  Na trenutke se u njemu budio srpski iredentist, ali znao je to zatomiti i prikriti. :p
seksoje1
seksoje1

Posts : 97
2015-09-25


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Tony Soprano Wed 14 Oct - 21:06

asilovski wrote:Tomislav Krasnec 


gdje samo nađu ovakav šljam?
he he
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Ero Thu 15 Oct - 0:20

epikur37 wrote:Ero, kaj sad, dospođa predsjednica i njena uspravnica zaglavila na prvom susjedu ;)
U Kini joj dobro ide, niste ni primijetili? Pih, druži se sa Kinezima, a? ... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Guest Thu 15 Oct - 0:30

na forumu nema homoseksualnih osoba i drugih manjina, nema Roma, beskućnika...

nije baš inkluzivan za skupine s ruba društva i subkulture

forum je komercijalan kao i drugi mainstream forumi, okrenut konzumerističkoj većini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Trinity Thu 15 Oct - 6:11

ostrakon wrote:na forumu nema homoseksualnih osoba i drugih manjina, nema Roma, beskućnika...

E...a hodaju okolo sa smartphonima i tabletima... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by darth_vader Thu 15 Oct - 7:56

jastreb wrote:Pala mi je na pamet nova riječ-uspravnik.

A znam i što bi mogla označavati.
  
Perverznjak...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Orban se ispriječio uspravnici - Page 2 Empty Re: Orban se ispriječio uspravnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum