ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 02:05

I to ti je to, veće plaće posao tijekom cijele godine a Hrvati bi tri miseca liti i da mu radiš za kikiriki 

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/562835/predstavnici-najvecih-hotelskih-grupacija-u-irskoj-stizu-u-u-split-po-radnu-snagu-traze-cistacice-kuhare-konobare-ali-i-menadzere-evo-koliko-se-moze-zaraditi-u-godinu-dana

Pa se fino takmičite s Ircima po pogledu plaća u turizmu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 02:31

Kad zbrojiš dva i dva tj njemačka od početka iduće godine radne vize za ove koji nisu u EU to će biti šou program iduću sezonu naći jeftiniu radnu snagu za kikiriki cilo lito u hr turizmu


https://www.ex-iskon-pleme.com/t28191-radnicka-klasa-odlazi-iz-bih-u-njemacku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 04:49

Ray ako si u kurcu odi...ne drobi vise..'ja bi ovo ja bi ono'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 05:22

vuksadinare wrote:Ray ako si u kurcu odi...ne drobi vise..'ja bi ovo ja bi ono'...
Proučavam krah sistema 

Turizam 20% Bdp

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28191-radnicka-klasa-odlazi-iz-bih-u-njemacku


PS: bolji i lakši posao nećeš dobit tako da oko tebe nema radne snage tako nedrobim jer sam u kurcu nego proučavam kad ću vam se svima napit krvi radi emancipacije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 05:38

Nebudete znali gdje vam je guzica a gdje glava za deset godina 

Imam par stanova, nekretninama i boli me kurac za posao ali brajo guštat ću kad shvatite da nemate izlaz 
Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 06:04

Znaš šta bi volio da se danas desi ?

Ništa 

Meni netriba ništa da bih bio sretan, svaki dan je moja pobjeda 

Godina ima 365 dana a svaki dan koji prođe je bliže k cilju

Zato mene boli kurac i za posao i lovu nego proučavan nešto skroz drugo 

Koliko sam daleko od svog idealnog svijeta?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 06:58

RayMabus wrote:Znaš šta bi volio da se danas desi ?

Ništa 

Meni netriba ništa da bih bio sretan, svaki dan je moja pobjeda 

Godina ima 365 dana a svaki dan koji prođe je bliže k cilju

Zato mene boli kurac i za posao i lovu nego proučavan nešto skroz drugo 

Koliko sam daleko od svog idealnog svijeta?
i onda se pitamo zasto ej hajduk u kurcu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 07:02

Dobre vijesti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 07:04

Nepratim Hajduka od kako su crnci počeli masovno igrat tamo ,općenito od kako su stranci iz drugih država počeli igrat tamo 

Nije to moj Hajduk odavno
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 07:06

RayMabus wrote:Nepratim Hajduka od kako su crnci počeli masovno igrat tamo ,općenito od kako su stranci iz drugih država počeli igrat tamo 

Nije to moj Hajduk odavno
nije stvar tko igra ili ne igra..stvar je da su se u klub uvalili filozofi koji slicno razmisljaju kao sto si ti napisao u prethodnom postu..'uvijek nesto traze'..neki ideal..umjesto zafrknuti rukave i raditi a en filozofirati i filozofijom se izvlaciti da nista en rade a onda drugi krivi...znam ja doli podneblje...glasni a kad triba prionuti da se radi crta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 07:07

Jbt ja sam do nedavno znao raditi u hotelima sa 4zvizde za 3000kn mjesečno ili 4000kn preko 200sati a asevi prodaju sobu za 300eura  dupkom puni a tebi plaća cijeli mjesec 400eura... Odbit će se sve to ovima od glavu  i državi isto veliki porezi . Plaće zbog velikih poreza nemogu rasti. U irskoj na plaću od 2000eura država uzima oko 600eura poreza a u RH uzima 2000eura xd
Pohlepni lopovi iz čardaka sve razjebavajju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 07:08

Naporan si sa hajdukom uvik okreces temu na hajduk. Mogao si s kužiti da nas dole sa juga ne zanima hajduk

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 07:09

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Nepratim Hajduka od kako su crnci počeli masovno igrat tamo ,općenito od kako su stranci iz drugih država počeli igrat tamo 

Nije to moj Hajduk odavno
nije stvar tko igra ili ne igra..stvar je da su se u klub uvalili filozofi koji slicno razmisljaju kao sto si ti napisao u prethodnom postu..'uvijek nesto traze'..neki ideal..umjesto zafrknuti rukave i raditi a en filozofirati i filozofijom se izvlaciti da nista en rade a onda drugi krivi...znam ja doli podneblje...glasni a kad triba prionuti da se radi crta
Ja netražim ništa, imam podatke iz budućnosti i svaki dan koji prođe je moja pobjeda jer sam bliže cilju 

Hai Hitler
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 07:10

AssadNaPodmornici wrote:Jbt ja sam do nedavno znao raditi u hotelima sa 4zvizde za 3000kn mjesečno ili 4000kn preko 200sati a asevi prodaju sobu za 300eura  dupkom puni a tebi plaća cijeli mjesec 400eura... Odbit će se sve to ovima od glavu  i državi isto veliki porezi . Plaće zbog velikih poreza nemogu rasti. U irskoj na plaću od 2000eura država uzima oko 600eura poreza a u RH uzima 2000eura xd
Pohlepni lopovi iz čardaka sve razjebavajju
dobro jutro...samo jedna rijec 'pohlepa'...zasto dva auta u garazi kad mogu imati tri...i kurciti se da je brale glavni u selu...stara boljka..ko nekad gastarbajteri zidali kuce od tri kata a ko zna oce li s evratiti pogotovo djeca..'al ne'k se vidi sa morora'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 07:11

AssadNaPodmornici wrote:Naporan si sa hajdukom uvik okreces temu na hajduk. Mogao si s kužiti da nas dole sa juga ne zanima hajduk
Pa zanima me ali ne ovakvi di mi pet crnaca igra u prvom sastavu no baš zbog toga i stoji ta izjava da me više uopće nezanima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 07:13

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Jbt ja sam do nedavno znao raditi u hotelima sa 4zvizde za 3000kn mjesečno ili 4000kn preko 200sati a asevi prodaju sobu za 300eura  dupkom puni a tebi plaća cijeli mjesec 400eura... Odbit će se sve to ovima od glavu  i državi isto veliki porezi . Plaće zbog velikih poreza nemogu rasti. U irskoj na plaću od 2000eura država uzima oko 600eura poreza a u RH uzima 2000eura xd
Pohlepni lopovi iz čardaka sve razjebavajju
dobro jutro...samo jedna rijec 'pohlepa'...zasto dva auta u garazi kad mogu imati tri...i kurciti se da je brale glavni u selu...stara boljka..ko nekad gastarbajteri zidali kuce od tri kata a ko zna oce li s evratiti pogotovo djeca..'al ne'k se vidi sa morora'
Kapitalisti Pohlepni  država još Pohlepnija.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by Serbinho-3 28/8/2018, 07:13

Irska je skupa.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 07:13

AssadNaPodmornici wrote:Naporan si sa hajdukom uvik okreces temu na hajduk. Mogao si s kužiti da nas dole sa juga ne zanima hajduk
uzimam ga kao primjer kunjenja u ljubav...svetinja..a kurac da se napravi da svetinja doista bude svetinja a ne u pricama...sve nesto kao dobro rade ali uspjeha nigdje...kako to?...nije vrag da je samo u pitanju nesrica...nasi ljudi su prvaci u unistavanju dobroga..jer 'pucaju od prevelike ljubavi'...ono tipa 'volin ajduka ali ipak malcice vise sebe'...zato sam uzeo to kao primjer svemu ostalome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by RayMabus 28/8/2018, 07:15

AssadNaPodmornici wrote:Jbt ja sam do nedavno znao raditi u hotelima sa 4zvizde za 3000kn mjesečno ili 4000kn preko 200sati a asevi prodaju sobu za 300eura  dupkom puni a tebi plaća cijeli mjesec 400eura... Odbit će se sve to ovima od glavu  i državi isto veliki porezi . Plaće zbog velikih poreza nemogu rasti. U irskoj na plaću od 2000eura država uzima oko 600eura poreza a u RH uzima 2000eura xd
Pohlepni lopovi iz čardaka sve razjebavajju
Snaći će se ti, prisiliti će vladu da iduće godine da sto tisuća radnih dozvola za zemlje zapadnog Balkana jer drukčije hrvatska ekonomija iduću godinu i sve ostale iza neće moć funkcionirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by vuksadinare 28/8/2018, 07:16

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Jbt ja sam do nedavno znao raditi u hotelima sa 4zvizde za 3000kn mjesečno ili 4000kn preko 200sati a asevi prodaju sobu za 300eura  dupkom puni a tebi plaća cijeli mjesec 400eura... Odbit će se sve to ovima od glavu  i državi isto veliki porezi . Plaće zbog velikih poreza nemogu rasti. U irskoj na plaću od 2000eura država uzima oko 600eura poreza a u RH uzima 2000eura xd
Pohlepni lopovi iz čardaka sve razjebavajju
dobro jutro...samo jedna rijec 'pohlepa'...zasto dva auta u garazi kad mogu imati tri...i kurciti se da je brale glavni u selu...stara boljka..ko nekad gastarbajteri zidali kuce od tri kata a ko zna oce li s evratiti pogotovo djeca..'al ne'k se vidi sa morora'
Kapitalisti Pohlepni  država još Pohlepnija.
stvar mentaliteta..kod ans nikad radnik nije cijenio ili bio na cijeni..sjecam se uvijek kako su stari uvijek pricali uci sinko d ane kopas kanale,budes zidar,radnik...zato smo tu di jesmo....kad pocnes cijeniti radnika onda ce biti bolje..ne mogu svi biti doktori,inzinjeri
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu  Empty Re: Irski hotelijeri dolaze u Split po radnu snagu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum