ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by Regoč Thu 23 Aug - 15:47

Stanojko wrote:
mortal wrote:
Stanojko wrote:A u picku materinu, taman sam u oktobru planirao da skoknem do Luvena, pa odatle do Lila...
tebi ce biti dobro i u sve manjoj srbiji
Meni je svuda dobro. Kad si srbin to je mlogo lepo, gde god da si... santa
Blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 16:03

Le Penn je mudrica, ona je kao protiv imigranata,, zatvorila bi granice i neka bijela Francuska očisti ostale a Francuska zadrži kolonije u Africi i dobre poslovne veze s islamskim svijetom 

Vjerojatno bi opet stala na stranu Kosova jer takva Le Penn gleda francuske interese npr albanska obala

Znaš aj se ti fino napuni svime i svačim i postanite manjina u svojoj državi sve dok se neodlučite između crnaca krščana i Arapa i crnaca muslimana 

Nekako više ti vjerujmem kad te crnac kršćanin drži za muda pa on razmišlja ovako Ako očistim Evropu od islama takva Evropa sutra će pomoć meni 


AJ ZDRAVO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 16:31

A onda ćemo malo popričati s gospodom koja je glasala za Komšića 

S jednom razlikom Pričati ćete s nekim tko nije ni bijelac ni Slaven a samo ga JEDNA STVAR INTERESIRA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 16:56

336 tisuća glasova od toga sigurno 300 tisuća Bošnjačkih

Zmija u njedrima 

Možete se slobodno počet parkirati za Malu Aziju


PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Komsic_2010_Results_by_Municipality_in_Percentagem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by epikur37 Thu 23 Aug - 17:02

RayMabus wrote:336 tisuća glasova od toga sigurno 300 tisuća Bošnjačkih

Zmija u njedrima 

Možete se slobodno počet parkirati za Malu Aziju


PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Komsic_2010_Results_by_Municipality_in_Percentagem


Bez muslimana hrvatska politika će propasti, srbi će nadjačati i onda smo popušili.

Naša jedina šansa je da s muslimanima budemo dobri, treba ih odobrovoljiti i vratiti taj savez, pošto po to. Ako treba sjebati do kraja Hrvate u BiHionako ih je premalo da bi nam igrali kao faktor.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 17:05

Epikur dragi ti zaboravio šta sam ja?

Zašto misliš da me je briga ? 

A ima jedna stvar koju nevolim npr kad me netko pravi budalom 

Ovih 300 tisuća šta je glasalo za Komšića mogu se počet pakirati za Malu Aziju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 17:13

Jel znaš kako ću prepoznati koji su ?

Pa isti ti koji smatraju da je normalno preglasavat Hrvate će prvi krenit na njih 

Šta misliš kakvi će biti protuudar?

A njihov životni prostor nakon toga?

Mogu se slobodno počet pakirat za Malu Aziju već sada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 17:28

Neću napast prvi ,oni će upravo zato šta su takvi

A sad uživajmo u pobjedi Macrona i to šta će se u tih pet godina Francuska još više napuniti Arapima i crncima a desničari u Francuskoj neshvate da im je jedini izlaz u potpisivanju suradnje sa crnim vragovima 


A crni vragovi su crnci kršćani koji će dobit moju podršku kao članica EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 17:48

Pet milijuna crnaca u Francuskoj 2007, sad ih je oko 7 miljona  fino 10% stanovništva, pola su kršćani

Klekni Le Penn ako želiš njihove glasove
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 18:03

Klekni ili umri

Malo me podsjećate na Srbe devedesetih  htjeli su sve a na kraju sve ispušili 

Tako bi i vi cijelu Afriku i dobre odnose s Arapima ali da vam nitko ne dolazi u Francusku

Da ste govna, jeste, zato nije šteta šta će vas pohlepa uništiti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by RayMabus Thu 23 Aug - 18:36

Nema ništa licemjernije od bijelih francuskih nacionalista

Meni osobno se gade

Držali bi pola svijeta u neokolonijalnom ropstvu a da njima nitko neprismrdi u njihovu dragu Francusku

Puj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by marcellus Thu 23 Aug - 18:40

najmijače kad uz ovo napišu "Prijelomna vijest"; a to uopće nije vijest, to je, ono, "ja sam, mujo, vozi dalje"

_________________
PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by Guest Thu 23 Aug - 21:43

Ima li uopće ubrojivih migranata!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu - Page 2 Empty Re: PRIJELOMNA VIJEST: Teroristički napad u Parizu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum