ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by jastreb 14/10/2015, 07:48

jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Yehudi 14/10/2015, 07:51

Imaš li ti rodjo kakvi sažetak toga, neki kraći klip recimo.

Ili se sramiš napisati svojih par riječi o sadržaju klipa.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by jastreb 14/10/2015, 08:01

Ovako. Kršćanstvo je danas eurocentrično,te proročke knjige poput Otkrivenja ili danijela,gledaju europskim očima i traže babilonsku bludnicu,antikrista i lažne proroke,među Vatikanom,papom,Napoleonom,Nijemcima,ili pak Amerikom.

Valid Šoebat,bivši islamski ekstremist,a danas kršćanin,razotkriva kroz biblijska proročanstva da sve to treba tražiti u islamu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by jastreb 14/10/2015, 08:03

Antikrist koji treba doći je onaj kojeg muslimani čekaju kao spasioca,a to je skriveni imam Mahdi.

Proročanstva Joela,Izaije,Jeremije,Ezekijela...o uništenju Moaba,Edoma,Egipta,Asirije, Amona,Filistejaca...sve se to tiče isključivo zemalja koje su danas muslimanske. Koje graniče sa Izraelom i imaju ga u planu uništiti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Yehudi 14/10/2015, 08:04

Predug je klip ali odmah mogu reći da se slažem sa Validom,

ipak je on insajder.

  Takodjer mi moja razmišljanja o tim proročanstvima govore da je u pravu.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by jastreb 14/10/2015, 08:07

Yehudi wrote:Predug je klip ali odmah mogu reći da se slažem sa Validom,

ipak je on insajder.
Pogledaj kad budeš imao vremena.

Ili,ako ne evo ti jedan kraći klip.

jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Yehudi 14/10/2015, 08:26

E za ovaj ću odvojiti vrimena. B-)

 Hvala.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Guest 14/10/2015, 09:40

Gledao sam seriju jednu kada neki pop čuje preko slušnog aparata komunikacije američke vojske i čuje riječ MOAB. I kao to je kraj svijeta i to. I ispriča to jednom bivšem vojniku i ovaj mi kaže MOAB ti je Mother of all bombs. A ne proročanostvno  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Tony Soprano 14/10/2015, 09:59

ja sam mislil da ovaj na jastrebovom avataru kad ono :face:
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Guest 14/10/2015, 10:21

jastreb wrote:Antikrist koji treba doći je onaj kojeg muslimani čekaju kao spasioca,a to je skriveni imam Mahdi.

zgdosada
i čuje riječ MOAB

Zanimljivo, baš jučer sam proučavao sliku "Vrt naslada" Hieronymusa Boscha, desno krilo koje prikazuje Pakao. Na tmastoj pozadini u gornjem lijevom uglu odmah ispod zgrada u plamenu stoji par divovskih ušiju a između njih nož na kojem stoji slovo "M". Istražujući tajnovito slovo otkrivam da se ono može odnositi na Antikrista, jer prema nekim srednjovjekovnim proročanstvima, njegovo ime počinje upravo tim slovom. Međutim koliko znam npr. Mabus je samo treći antikrist - predšasnik onog pravog i posljednjeg, zar ne? Onda bi tu ulogu - trećeg - mogao preuzeti dečko iz Mississippija.

Pogledat ću što si stavio Jastrebe pa se javim sa opservacijama. Zanima me kako će se posložiti odnos Mahdija i Masih-al-Dedžala, možda mistici shvate da je ovaj prvi zapravo drugi? Muhamed je rekao da će Dedžal - lažni prorok/"Antikrist" - biti slijep na desno oko. Pokazivat će samo lijevo svijetu a Jednookog spominje i prorok Zaharija u proroštvu o bezumnom pastiru - "Neka mu mač stigne desnu ruku i desno oko!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Trinity 14/10/2015, 10:31

I to je to, znači ! cheers
Toliko lažnih antikrista , napokon pravi... :popcorn
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Guest 14/10/2015, 11:24

Yehudi wrote:
E za ovaj ću odvojiti vrimena. B-)

Radije nemoj, 20 izgubljenih minuta. Onaj prvi video ima nekoliko zanimljivih stvari ali u osnovi je kolega-mistik Jastreb izrekao sav nužan sažetak u onih nekoliko napisanih rečenica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikrist i lažni prorok razotkriveni Empty Re: Antikrist i lažni prorok razotkriveni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum