ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Noor Thu 16 Aug - 21:08

Regoč wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:Dobro napisano ovo je 'rat'..i bice dok se prestane thompsona ponizavat i zabranjivat..rat nismo poceli ali ratovat cemo ako treba...
Ima samo jedan problem, MPT smo zabranili( u pojedinim gradovima)  MI , ne Srbi :), tamo on nije niti pokušavao pjevati.
Pa kako ti se taj podatak onda uklapa u tu uvrnutu logiku?
Ako smo sami zabranili marka onda ćemo i bajagu ili ?
Marko, formalno, nigdje u Hrvatskoj nije zabranjen, ali mu je samovoljom pulskih vlastih onemogućen nastup u Areni te se protiv njega vodi dvodesetljetna kampanja s ciljem onemogućavanja rada. To je dovelo do reakcije.
baš tako, onemogućava mu se pod utjecajem srpske žgadije u HR, Pupovca i čmarnih crva u vidu umno izopačenih ljevičara, napose istarskih.
dakle, problem oko MPT ne stvaramo MI, nego ovi navedeni okoti s prebivalištem u Hrvatskoj.

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Thu 16 Aug - 22:52

Interesantno...takodjer malo ljudi zna da su jos neki nasi pjevaci na ledu...samo ne pise se o njima toliko kao o thompsonu...naravno oni pjevaci za koje se smatraju da politicki gravitiraju desnici..skoro,najbolji hrvatski tamburasi,grdovic,mate bulic i jos neki...tiho ih se bojkotira na htv,rtl....rijetko imaju koncerte u sredinama za koje se smatra ljevicarskim..nerjetko se o njima prljavo i negativno pise na ljevicarskim i neoliberalnim portalima...srecom po njih hajka je najvise usmjerena na thompsona ali u posljednje vrijeme izrazenije su na udaru i skoro i grdovic..grdovic napose nakon onog doceka kad je pjevao na bini zajedno sa thompsonom i sto je nakon toga branio thompsona
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by catabbath Thu 16 Aug - 23:42

MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Yehudim Fri 17 Aug - 0:00

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 39313111_10156867340079406_8930605913245483008_n


DOMAGOJU Zovku, uredniku emisije News Bar Prime Time, prijetili su smrću.

Nakon posljednje epizode satirične emisije,  netko je Zovku putem Facebooka poručio: "I ti ćeš dobiti u potiljak, kunem se."

Osim prijetnje, muškarac je Zovku poslao i raspored autobusne linije kojom je Zovak redovito godinama putovao u posjet obitelji.



 Zovak je cijeli slučaj prijavio policiji.





Ivan Kolić se ponovno javio u inbox! I ovaj put je otišao do kraja...


 Poslušao je predsjednicu "Grobar" Kitarović i kako ona reče za prijetnje smrću novinarima -


- izrazio je svoje nezadovoljstvo - Čak štoviše, poslao mi je raspored autobusa s kojim sam


 do prije par godina redovito išao u posjet familiji u Markuševcu. Ah, kakav divan čovjek...


Prijetnje smrću autoru emisije
"Sjajno je što smo toliko napredovali kao društvo da je normalno kad na televiziji vidiš nešto što ti se ne sviđa da se jednostavno, umjesto daljinskog upravljača, ljudi odluče za prijetnju smrću autoru emisije. 
Trebalo je dogurati do ovoga.
 Ali, malo branitelji koji otkazuju koncerte nepoćudnim pjevačima, pa DORH koji ne goni one koji prijete jer su bili pijani i jer su branitelji, 
pa predsjednica koja kaže da su prijetnje samo izraz nezadovoljstva i u konačnici dođemo do ovako olakog razbacivanja s prijetnjama smrću. Ja sam to sad prijavio
--------------------------------------------------

 Teror pokušavaju nametniti 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Guest Fri 17 Aug - 0:25

catabbath wrote:MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
Može i u Splitu....Na Poljudu...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by dzango Fri 17 Aug - 0:35

danni1 wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
danni1 wrote:Niste. Vi ste srpske podguzne muhe.

Pičke smrdljive kojih da se pitalo nikad Hrvatska ne bi bila samostalna.

Ti si Hrvatska šugo bez roda i naroda....a u pičku što se sve Hrvatom zove.

Mrš......skote poremećeni.

:) to je oprilike to što se može napisati o kajici
Mala grupa pedera sa foruma.
Kakv ti problem imaš opančaru neoprani?
Nikakav. Kod nas na Balkanu je hetero još uvek u modi a žensko se mazi i pazi. Hvala Bogu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by dzango Fri 17 Aug - 0:37

cassanowa wrote:
catabbath wrote:MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
Može i u Splitu....Na Poljudu...

Lepo ti piše po pripizdinama.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by catabbath Fri 17 Aug - 0:57

cassanowa wrote:Može i u Splitu....Na Poljudu...

Prvi dojam poduzetnika o Splitu: 'Ovo je kao Afrika, samo sa strujom'
 :aw
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Guest Fri 17 Aug - 1:03

catabbath wrote:
cassanowa wrote:Može i u Splitu....Na Poljudu...

Prvi dojam poduzetnika o Splitu: 'Ovo je kao Afrika, samo sa strujom'
 :aw
Uglavnom, netočno si napisao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Guest Fri 17 Aug - 1:04

dzango wrote:
cassanowa wrote:
catabbath wrote:MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
Može i u Splitu....Na Poljudu...

Lepo ti piše po pripizdinama.
Za njegovu Pulu je New York...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by L'âme Fri 17 Aug - 1:10

dzango wrote:
cassanowa wrote:
catabbath wrote:MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
Može i u Splitu....Na Poljudu...

Lepo ti piše po pripizdinama.
Ti jos sanjas da si u Chicagu, vidim.
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by L'âme Fri 17 Aug - 1:13

catabbath wrote:
cassanowa wrote:Može i u Splitu....Na Poljudu...

Prvi dojam poduzetnika o Splitu: 'Ovo je kao Afrika, samo sa strujom'
 :aw
Pozovi te 'poduzetnike" u svoj napredni grad?!
Neces?!
A, nisi bas tako napredan:-P 
Sto ne kazes, odluci se konacno :-))

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 7:17

catabbath wrote:MPT je zabranjen u civiliziranim zemljama. Može svirati još samo u bosanskim vukojebinama i rvackim pripizdinama na granici s bosanskim vukojebinama.
je'l thompson nekog ubio?..silovao?...da li ej isao napadati drugoga ili su njega napali...za razliku do mnogih thompson je branio svoj prag..dok su 'moralizatori' manje vise skrivali s eu rupama ili zbrisali...tko je pjesmama dizao moral na liniji?..mile kekin?...koji nigdje nije bio a imao ej godina da bude na liniji..i onda bi sad taj prodaje muda pod bubrege..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Regoč Fri 17 Aug - 7:31

kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:Dobro napisano ovo je 'rat'..i bice dok se prestane thompsona ponizavat i zabranjivat..rat nismo poceli ali ratovat cemo ako treba...
Ima samo jedan problem, MPT smo zabranili( u pojedinim gradovima)  MI , ne Srbi :), tamo on nije niti pokušavao pjevati.
Pa kako ti se taj podatak onda uklapa u tu uvrnutu logiku?
Ako smo sami zabranili marka onda ćemo i bajagu ili ?
Marko, formalno, nigdje u Hrvatskoj nije zabranjen, ali mu je samovoljom pulskih vlastih onemogućen nastup u Areni te se protiv njega vodi dvodesetljetna kampanja s ciljem onemogućavanja rada. To je dovelo do reakcije.
Al jel ti kužiš što ti govorim. Njemu su Hrvati zabranili nastup ne Srbi..
Radi se o jugofiličnoj bagri i sad im se uzvraća udarom na ono što najviše vole, Srbe i Srbiju. Ne bi se toliko uzjebali zbog Adija Smolara.

_________________
Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 7:37

Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:Dobro napisano ovo je 'rat'..i bice dok se prestane thompsona ponizavat i zabranjivat..rat nismo poceli ali ratovat cemo ako treba...
Ima samo jedan problem, MPT smo zabranili( u pojedinim gradovima)  MI , ne Srbi :), tamo on nije niti pokušavao pjevati.
Pa kako ti se taj podatak onda uklapa u tu uvrnutu logiku?
Ako smo sami zabranili marka onda ćemo i bajagu ili ?
Marko, formalno, nigdje u Hrvatskoj nije zabranjen, ali mu je samovoljom pulskih vlastih onemogućen nastup u Areni te se protiv njega vodi dvodesetljetna kampanja s ciljem onemogućavanja rada. To je dovelo do reakcije.
Al jel ti kužiš što ti govorim. Njemu su Hrvati zabranili nastup ne Srbi..
Radi se o jugofiličnoj bagri i sad im se uzvraća udarom na ono što najviše vole, Srbe i Srbiju. Ne bi se toliko uzjebali zbog Adija Smolara.
pa u tome i ej poanta..pogledaj kritizere..vise vise po beogradu nego ovdje..seta im kad im tomson pjeva a istovremeno po beogradskim splavima na uvce im pjeva cedo era ojdanic...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 7:38

kao sto ej rekao davno hebrang..prodali se za rostilj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 7:47

,,kao sto je maecel u svojoj kolumni napisao nije bitno sto je bajaga ojevao nego kome je pjevao..kakobi prosao pjevac koji bi pjevao njemcima u okupiranoj francuskoj?..naravno nikad ne bi vise pjevao u francuskoj,,,ako ovi sto ga brane da je bio 'mirotvorac'...mirotvorac s ene bi nikad zaputio '93 u knin i banja luku..pa da mu ne znam nude kakvu lovu...zato vjerujem da je u to vrijeme bajaga imao patriotskih osjecaja..uostalom sam se dekalrirao kao veliki zvezdas i pripadnik delija a znamo kako su oni razmisljali i razmisljaju...tu nema puno odstupanja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by kaya Fri 17 Aug - 8:47

vuksadinare wrote:kao sto ej rekao davno hebrang..prodali se za rostilj..
Bas si našao uzor, krade i laže .
Nego MPT, znamo u čemu je problem s njim , u pjesmama koje meni nisu osobno lose on jasno i glasno koketira sa NDH. U gotovo svakoj mu se provlači nešto a sad tko zna zna, danko bananko ne zna jer je cigo al ja znam.
Ivan s tisuću momaka je opjevana bitka kod kupreškog polja 42 gdje su partizani ubili nešto ustasa pa se vratila legija u pojačanje i potukla ih do koljena .
Ljuta trava na ljutu ranu je iz govora poglavnika.
Opet ce se gusta magla spustiti je iz spustila se gusta magla iznad Zagreba
Dida i on istu košulju oblače 41 i 91
Za dom spremni ne moram ni prevoditi..
I tako u gotovo svakoj i zato je došao na metu ljevičara
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 8:54

kaya wrote:
vuksadinare wrote:kao sto ej rekao davno hebrang..prodali se za rostilj..
Bas si našao uzor, krade i laže .
Nego MPT, znamo u čemu je problem s njim , u pjesmama koje meni nisu osobno lose on jasno i glasno koketira sa NDH. U gotovo svakoj mu se provlači nešto a sad tko zna zna, danko bananko ne zna jer je cigo al ja znam.
Ivan s tisuću momaka je opjevana bitka kod kupreškog  polja 42 gdje su partizani ubili nešto ustasa pa se vratila legija u pojačanje  i potukla ih do koljena .
Ljuta trava na ljutu ranu je iz govora poglavnika.
Opet ce se gusta magla spustiti je iz spustila se gusta magla iznad Zagreba
Dida i on istu košulju oblače 41 i 91
Za dom spremni ne moram ni prevoditi..
I tako u gotovo svakoj i zato je došao na metu ljevičara
to je opus pjesama iz ratnog i poratnog vremena....bolje d atu ne akcim sto su pjevali drugi pjevaci...da su thomposnove pjesme kamilica usporedo toga..pogotovo oni pjevaci koji sedanas kvace na ljevicarstvo ili neki liberalizam...pa da je tompson i govno ali bar je govno do kraja...a ne licemjer....ista stvar je i sa borom corbom...ide mi dosita na kurac da danas vecina pjevaca se sad cupa na ono d asu svi bili 'mirotvorci'..narocito u srbiji...a svi dobro pamtimo d aje jedini balasevic u ono ratno vrijeme doista javno nastupao kao mirotvorac i odbijao pjevati za onog ili onog..tu je jos i rambo amadeus.....kako sam rekao corba je rekao da danas oni srpski pjevaci koji idu pjevati u hravstku,bosnu glume nesto neke miroljubive ljude a za vriejme rata tajno ili polutajno su pjesmama ispracivali srpske borce na linije ili su im drzali koncerte...sada od toga bjeze kao vrag od tamjana i optuzuju druge da su sovinsiti,huskaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by vuksadinare Fri 17 Aug - 9:06

...citam intervjue bajage i kako srbi kazu maltene ispade bajaga hvaleci sam sebe kao jedini mirotvorac u srbiji za vrijeme rata..stalno..'ja,ja' u prvom licu..sto dovoljno govori o kakvom se covjeku radi...jos malo pa ce reci da nije srbin...ali nisam toliko star d ame pamcenje ne sluzi..ja osobno nikad nisam u ono vrijeme zamjetio bajagu u ulozi mirotvorca..neke pjevace u srbiji jesam i to sam napisao...ali niej vrag da ne bi jednog bajagu zapamtio i njegove aktivnosti....ocito bajaga ima jaku pr sluzbu koja to fino pegla.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by kaya Fri 17 Aug - 9:09

vuksadinare wrote:...citam intervjue bajage i kako srbi kazu maltene ispade bajaga hvaleci sam sebe kao jedini mirotvorac u srbiji za vrijeme rata..stalno..'ja,ja' u prvom licu..sto dovoljno govori o kakvom se covjeku radi...jos malo pa ce reci da nije srbin...ali nisam toliko star d ame pamcenje ne sluzi..ja osobno nikad nisam u ono vrijeme zamjetio bajagu u ulozi mirotvorca..neke pjevace u srbiji jesam i to sam napisao...ali niej vrag da ne bi jednog bajagu zapamtio i njegove aktivnosti....ocito bajaga ima jaku pr sluzbu koja to fino pegla.....
Bajagu znam po Tišini i jos par dobrih pjesama.
Ne zanima me ostalo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona - Page 2 Empty Re: Anti-Bajaga histerija zbog Thompsona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum