ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MANDŽO

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

MANDŽO Empty MANDŽO

Post by kic 14/8/2018, 14:34


"Dragi navijači, uvijek sam više volio govoriti na terenu nego izvan njega.
Stoga mi i ove riječi dolaze malo teže nego što mi je bilo uklizati protivniku ili istrčati sprint u 120. minuti. Teže, jer znam koliko radosti mi donose sva okupljanja, utakmice i pobjede. Teže, jer znam da je slušanje Lijepe naše prije utakmice najveća emocija. Teže, jer znam kakva je čast obući hrvatski dres i predstavljati svoju zemlju. Teže, jer znam da je ovo konačno i da nakon ovih riječi više nema povratka.
Pa ipak, znam da je vrijeme baš za te riječi... Opraštam se od hrvatske reprezentacije.

Koliko god me srebro napunilo novom energijom, ujedno mi je olakšalo ovu nemoguće tešku odluku. Doživjeli smo svoj san, napravili povijesni uspjeh i pritom osjetili nevjerojatnu ljubav navijača. Tih mjesec dana, kao i dočeci u Zagrebu, Slavonskom Brodu i cijeloj Hrvatskoj, ostat će najvažnija uspomena moje karijere. Bilo je to najljepše putovanje s reprezentacijom i najdraži povratak kući. Presretan sam, ispunjen i do neba ponosan na to srebro koje smo kovali godinama, kroz puno muke, truda, rada, razočaranja i teških trenutaka.

Nema idealnog trenutka za odlazak. Da možemo, vjerujem da bismo svi nastupali za Hrvatsku dok smo živi jer većeg ponosa nema. No, osjećam da je za mene taj trenutak sada. Da sam dao najbolje od sebe, da sam dao doprinos najvećem uspjehu hrvatskog nogometa.

Prije 14 godina, prvi puta sam kao juniorski reprezentativac obukao sveti dres. Od tada sam upoznao, igrao i radio s puno odličnih suigrača, izbornika, trenera i ljudi oko reprezentacije. Svi smo imali isti cilj - dati sve za uspjeh Hrvatske. Zahvaljujem svima, jer je svatko na neki način ostavio trag u mojoj karijeri. Na tom putu sa mnom su uvijek bili moji najbliži, kojima zahvaljujem na velikoj podršci.

I na kraju, hvala navijačima.

Nitko od nas nije savršen. Promašivao sam prilike, gubio lopte ili krivo dodavao.
No, uvijek sam dao sve od sebe i ostavio srce na terenu. Hvala vam što ste to prepoznali i bili uz mene i reprezentaciju.

Od danas, moje je mjesto s vama - među najvjernijim navijačima Hrvatske. Voli vas Mandžo", napisao je Mandžukić.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Zeko 14/8/2018, 14:41

Još Luka, Rakitić, Subašić i možemo u nove bitke protiv Litve, Latvije i Estonije. I onda bude Dalić dobio pedalu još ove godine.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by kic 14/8/2018, 14:42


a sad adio

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by L'âme 14/8/2018, 14:43

wtf??

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by kic 14/8/2018, 14:44


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by L'âme 14/8/2018, 14:48

Dan žalosti za ovo.. :_|

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Noor 14/8/2018, 14:52

ma bzvz
a za juve ćeš igrat i dalje, jel? :azdaja

šteta :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 14/8/2018, 14:57

Ukra je Kalinicu bezveze misto u vrhu napada...
Šta nije prije reka da se oprašta?
:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by muckodjubre 14/8/2018, 15:22

Tuzan dan za sve prave poznavatelje i ljubitelje nogometa jer jedan od najvecih HR igraca i napadaca  odlazi u reprezentativnu mirovinu.

 MOĆNA ZVIJER, covjek ciji su golovi utkani u najveci uspjeh HR nogometa svih vremena. Covjek koji je osvojio sve sto se u nogometu moze osvojiti. Covjek cije ime ce zlatnim slovima ostati upisano u povijesti hr nogometa!

 MM17,MOĆNA ZVIJER

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

MANDŽO 6b8efe2f85c2b63406b2MANDŽO Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500MANDŽO Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 14/8/2018, 15:42

na zalost i to se jednom moralo dogodit. odlazak najboljeg golgetera u povijesti reprezentacije s najvise postignutih golova, uz brenda. pitanje je za nasih zivota da li ce se pojavit njegov nasljednik. povijesni oprostaj povijesnog igraca, i prije svega covjeka.


zelim mu svu srecu. sad je vrijeme da se maksimalno fokusira na klupske obaveze i lov na scudetto i ligu prvaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 14/8/2018, 15:48

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by darth_vader 14/8/2018, 16:26

Da je frajer bio na terenu, je...da ga se forsiralo nepotrebno i kad je bio u kurcu s formom isto stoji (SP Brazil, EP Vrancuska)...odigrao je odličan turnir, on i Perisic su doslovce dominirali na putu do finala...steta, sirina kadra je uvijek bitna i potrebna, ali ako on osjeca da je dao svoj maksimum, onda treba postovati njegovu odluku...koliko god je znao ici na živce ipak je jedan od najsrcanijih igraca u povijesti reprezentacije...I kad ga nije islo, nije se vucarao po terenu...respekt...anulirao je borbenoscu sve svoje nogometne slabosti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by scorpion 14/8/2018, 17:57

Noor wrote:ma bzvz
a za juve ćeš igrat i dalje, jel? :azdaja

šteta :(
Vidi se da si žensko i da nogomet pratiš onako ;)

Nogometaši se uvijek od reprezentacije oproste koju godinicu prije kraja karijere. Uskoro očekuj oproštaj i Modrića(ali da, i dalje će igrat za Real Madrid) :^0

_________________
MANDŽO 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 14/8/2018, 18:34

Hvala Ćorluki i Đilkošu svemu što su dali za Hrvatsku. Savršen trenutak su odabrali za mirovinu, još 2-3 igrača da se oproste i onda u nove izazove s novim liderima i reprezentativcima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Noor 14/8/2018, 19:33

scorpion wrote:
Noor wrote:ma bzvz
a za juve ćeš igrat i dalje, jel? :azdaja

šteta :(
Vidi se da si žensko i da nogomet pratiš onako ;)

Nogometaši se uvijek od reprezentacije oproste koju godinicu prije kraja karijere. Uskoro očekuj oproštaj i Modrića(ali da, i dalje će igrat za Real Madrid) :^0
el se vidi? aj dobro...pa bolje nego da izgledam ko muško :D

ma znam..i zezam se, jel ne vidiš smajli  :D
žao mi je, ali što se može
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by scorpion 14/8/2018, 22:31

Noor wrote:
scorpion wrote:
Noor wrote:ma bzvz
a za juve ćeš igrat i dalje, jel? :azdaja

šteta :(
Vidi se da si žensko i da nogomet pratiš onako ;)

Nogometaši se uvijek od reprezentacije oproste koju godinicu prije kraja karijere. Uskoro očekuj oproštaj i Modrića(ali da, i dalje će igrat za Real Madrid) :^0
el se vidi? aj dobro...pa bolje nego da izgledam ko muško :D

ma znam..i zezam se, jel ne vidiš smajli  :D
žao mi je, ali što se može
Da da, sad se najlakše pravit grbav :^0  Ali nemaš brige, navikao sam ja na ženske provale u vezi nogometa ;)

_________________
MANDŽO 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 15/8/2018, 08:21

C I G A N I N
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Noor 15/8/2018, 08:37

scorpion wrote:
Noor wrote:
scorpion wrote:
Noor wrote:ma bzvz
a za juve ćeš igrat i dalje, jel? :azdaja

šteta :(
Vidi se da si žensko i da nogomet pratiš onako ;)

Nogometaši se uvijek od reprezentacije oproste koju godinicu prije kraja karijere. Uskoro očekuj oproštaj i Modrića(ali da, i dalje će igrat za Real Madrid) :^0
el se vidi? aj dobro...pa bolje nego da izgledam ko muško :D

ma znam..i zezam se, jel ne vidiš smajli  :D
žao mi je, ali što se može
Da da, sad se najlakše pravit grbav :^0  Ali nemaš brige, navikao sam ja na ženske provale u vezi nogometa ;)

nja nja :raspa
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 15/8/2018, 09:39

Znala sam da je kic otvorio ovu temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Guest 15/8/2018, 09:40

Bez zajebancije, Mandzo mi nije drag ka igrač...
Ne cijenim njegove golgeterske sposobnosti...
Al puno će falit...
Njegov presing na golmana i zadnju liniju niko nema, srčanost i trka su uvik bili tu i to san uvik volija kod njega...
Falit će...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MANDŽO Empty Re: MANDŽO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum