ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 11:38

RayMabus wrote:Meni je bitno šta ja želim a šta se žena tiče neželim ništa 

Fino pređeš u pedere i boli te kurac, odavno ja sa ženama nemam veze ni dodirnih točaka
onda ocito nema problema...  Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f619 

samo mi nije jasno ovo za pedere, malo su aberacija protiv koje se treba borit, malo pozeljno stanje jer te boli kurac, tak da ne kuzim bas... scratch

Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 11:50

Pa i nemogu to baš jednostavno objasnit 

Prvo peder je onaj kojemu se uopće nediže na ženske dakle ja sam bisex no ako ti je lakše pratit onda neka budem peder tako da shvatiš bit 

Homoseksualnost je u 95% aberacija a u 5% duša želi iskusit takvo iskustvo

Promotrimo onih 5%

Heteroseksualna pička ulazi u kontakt s nekim tko je biseks po onoj šemi 5%

Heteroseksualna pička umisli da je iznad mene ja samo upalim prekidać

Sad peder stoji ispred tebe

Šah mat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 11:55

To mi je urođeno, dio onoga šta ja jesam 

Kad nebi bilo tako suprotna strana bi polslala špijuna u moj šator 

Heteroseksualni general bi popušio

Ja ne
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 11:59

RayMabus wrote:To mi je urođeno, dio onoga šta ja jesam 

Kad nebi bilo tako suprotna strana bi polslala špijuna u moj šator 

Heteroseksualni general bi popušio

Ja ne
ja bi ovu pustio da me špijunira koliko je volja
https://en.wikipedia.org/wiki/Anna_Chapman
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 11:59

Također moš poslat i muškog špijuna 

Neigra ti pošto sam bazično heteroseksualan

Neće se ništa desiti, morao bi prvo prekidač upaliti da me taj muški špijun zanima 

Mogu isključiti i upaliti to 

Formula kontrole je započeti, upravljati i završiti neki ciklus akcije po vlastitoj volji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 11:59

RayMabus wrote:Pa i nemogu to baš jednostavno objasnit 

Prvo peder je onaj kojemu se uopće nediže na ženske dakle ja sam bisex no ako ti je lakše pratit onda neka budem peder tako da shvatiš bit 

Homoseksualnost je u 95% aberacija a u 5% duša želi iskusit takvo iskustvo

Promotrimo onih 5%

Heteroseksualna pička ulazi u kontakt s nekim tko je biseks po onoj šemi 5%

Heteroseksualna pička umisli da je iznad mene ja samo upalim prekidać

Sad peder stoji ispred tebe

Šah mat
a moram priznat da neznam od kud ti uopce motivacija za upustat se u ista od toga, a sta ja znam bice se volis svadjat ...  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 12:01

RayMabus wrote:Također moš poslat i muškog špijuna 

Neigra ti pošto sam bazično heteroseksualan

Neće se ništa desiti, morao bi prvo prekidač upaliti da me taj muški špijun zanima 

Mogu isključiti i upaliti to 

Formula kontrole je započeti, upravljati i završiti neki ciklus akcije po vlastitoj volji
ma iskljucis jednostavno cijeli taj cirkus sve skupa u kompletu kad vec iskljucujes i trajno nemas problema vise... Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f609
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 12:05

bepobavulin wrote:
RayMabus wrote:To mi je urođeno, dio onoga šta ja jesam 

Kad nebi bilo tako suprotna strana bi polslala špijuna u moj šator 

Heteroseksualni general bi popušio

Ja ne
ja bi ovu pustio da me špijunira koliko je volja
https://en.wikipedia.org/wiki/Anna_Chapman
Da zgodna je, i tata bi sine

Poanta priče je da nemoš biti general ako razmišljaš kurcem

Um čini ratnika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 12:11

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Također moš poslat i muškog špijuna 

Neigra ti pošto sam bazično heteroseksualan

Neće se ništa desiti, morao bi prvo prekidač upaliti da me taj muški špijun zanima 

Mogu isključiti i upaliti to 

Formula kontrole je započeti, upravljati i završiti neki ciklus akcije po vlastitoj volji
ma iskljucis jednostavno cijeli taj cirkus sve skupa u kompletu kad vec iskljucujes i trajno nemas problema vise... Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f609
Mogao bih no ova petlja u mom umu ima svoju funkciju 

Ima svrhu zašto postoji a nepostoji za to nego za ono opisano
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by newuser 10/8/2018, 12:25

Pronaći djevojku ili ženu je nešto izuzetno lako, mislim da je najveći problem sramežljivost. Imam poznanika koji imaju određene fobije kada treba imati sa ženskom nešto više zablokiraju neshvatljivo očito se radi o nekakvim problemima. 
Čak niti zgled nije toliko bitan (iako ne valjda da je čovjek baš zapušten i lošeg izgleda) koliko komunikacija i nekakva otvorenost bez straha od neuspjeha. Iako većina ozbiljnijih ljudi iznad 30 godina je u braku a ako do tada nisi savladao nekakve vještine da ih tako nazovem teško ćeš ikada iako nikada nije kasno najviše je do same osobe a ne do druge strane.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 12:30

RayMabus wrote:
Mogao bih no ova petlja u mom umu ima svoju funkciju 

Ima svrhu zašto postoji a nepostoji za to nego za ono opisano
ma kazem poiskljucujes sve zivo, i homo prekidac ako ga imas i hetero, jednostavno otpilis sve skupa u komadu i nema problema vise.... confused

jedino ako bas zelis ta neka iskustava, ali ne kuzim ni to bas, ne sretnoh bas puno usrecenih sto se toga tice no dobro, ko voli nek izvoli stono bi se reklo... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 12:31

Kurvu je još lakše naći 

Ćuo ikad za pojam svojeglavo?

E to ti je karakteristika žena u emancipaciji 

Sad to dovedi u kuću 

Smiješno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 12:34

RayMabus wrote:Kurvu je još lakše naći 

Ćuo ikad za pojam svojeglavo?

E to ti je karakteristika žena u emancipaciji 

Sad to dovedi u kuću 

Smiješno
pa sto te to smeta, ti su najzabavniji... Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f602

ovi poslusni skakaci su dosadni, stas s tim? Poanta je od svih napravit male svojeglavke (ali pozitivne ne ove neke zle babaroge) koji seru kvake po cijele dane jedni drugima, milina jedna kud ces ljepse i bolje... Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by kaya 10/8/2018, 12:38

A na istoku?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 12:41

Nisam zainteresiran za žene u emancipaciji

Cilj mi je prepolovit evropski natalitet, uselit ološ koji se neće integrirat i onda izazvati ogroman rat 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavljen-pad-stanovnistva-u-republici-srpskoj/180810037


Sreća je prelaženje preko znanih prepreka ka poznatom cilju a u prolaznom smislu prepuštanje zadovoljstvu 

Žene odavno nisu moj cilj već nešto drugo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by kaya 10/8/2018, 12:44

RayMabus wrote:Nisam zainteresiran za žene u emancipaciji

Cilj mi je prepolovit evropski natalitet, uselit ološ koji se neće integrirat i onda izazvati ogroman rat 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavljen-pad-stanovnistva-u-republici-srpskoj/180810037


Sreća je prelaženje preko znanih prepreka ka poznatom cilju a u prolaznom smislu prepuštanje zadovoljstvu 

Žene odavno nisu moj cilj već nešto drugo
Onda ćemo ti naći neku neemancipiranu, metilda slobodna ?
Mada bi ju bacio kroz prozor , al bilo bi lijepo dok bi trajalo..


Last edited by kaja on 10/8/2018, 12:45; edited 1 time in total (Reason for editing : ..)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 12:46

Ovo vam je moj cilj : Neke skrivene elite uvele su matrijahat zato šta znaju da je to najlakši način da sjebu obitelj koja je najmanja jedinica svakog društva 

Za mene su stvari jednostavne : Vi ste takvo društvo dakle zamislimo indijanski logor 

Sad ću ja ujahat u taj logor i sve pobit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 13:02

RayMabus wrote:Ovo vam je moj cilj : Neke skrivene elite uvele su matrijahat zato šta znaju da je to najlakši način da sjebu obitelj koja je najmanja jedinica svakog društva 

Za mene su stvari jednostavne : Vi ste takvo društvo dakle zamislimo indijanski logor 

Sad ću ja ujahat u taj logor i sve pobit
ovo ti je sjebano cijelu povijest tako da neznam zasto se ovo posebno izdvaja kao sjebano, jos je danas i najmanje sjebano kako je bilo prije... confused

a sto se  ubijanja tice,ni to nije nista novo. A nova su vremena, tako da moras imat novi pristup inace ces zavrsit ko i sve drugo zastarjelo - u ropotarnici povijesti.... confused

matrijarhat je uveden kao pokusaj kontrole novog doba, ali kako je i to zasnovano na zastarjelim principima, strovalit ce se skupa sa tim nekakvim olinjalim & starim skrivenim elitama u ropotarnicu povijesti, sto da im ja radim... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by RayMabus 10/8/2018, 13:06

Ha ha ha ropotarnica povijesti

Prije jako davno u ovom sustavu Venera je bila naseljen planet 

Slučajno znam likove koji su bili planetarni logosi tada 

Zar ti nisam rekao da je duša besmrtna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 13:07

newuser wrote:Pronaći djevojku ili ženu je nešto izuzetno lako, mislim da je najveći problem sramežljivost. Imam poznanika koji imaju određene fobije kada treba imati sa ženskom nešto više zablokiraju neshvatljivo očito se radi o nekakvim problemima. 
Čak niti zgled nije toliko bitan (iako ne valjda da je čovjek baš zapušten i lošeg izgleda) koliko komunikacija i nekakva otvorenost bez straha od neuspjeha. Iako većina ozbiljnijih ljudi iznad 30 godina je u braku a ako do tada nisi savladao nekakve vještine da ih tako nazovem teško ćeš ikada iako nikada nije kasno najviše je do same osobe a ne do druge strane.
Nisu svi sposobni za vezu i brak, a drugo je to što svijet potencira kao nešto neophodno ili obavezno. To sve traži kompromis, a neki ljudi su dominantni i beskompromisni u životu do te mjere da se s time u startu vrata zatvaraju.

Ista stvar kao i mobitel, televizor, osobno računalo, internet... Bez toga se može, druga je stvar što svijet s vremenom dojučerašnje situacije kad ničega nije bilo ne može prihvatiti i ne želi to razumijeti kod drugih ljudi koji odabiru život bez toga. Nisu svi za sve, inače da je obrnuto onda ne bi bilo samaca i samkinja uopće, ne samo u vremenima zadnjih 30-40 godina već kroz cijelu povijest.

A to zavođenje se kod nekih ljudi svodi i na samu pojavu određene osobe koja se ne može objasniti ni kod teških švalera koji se moraju pozabaviti oko djevojaka. 2 moja prijatelja što znam nisu morali ništa napraviti, a oko njih se zalijepe dobre ženske pored ostala 4 tipa. Nema tu ni priče o lovi, niti su sad građeni kao profesionalni sportaši, obična atletska građa za tipove koji malo rekreativno igraju nogomet i vježbaju, ženama očito naočiti i privlačni na prvi pogled i ono najvažnije - imaju "ono nešto". Ako nisi zavodnik, šarmer ili recimo to "ono nešto" nemaš, džaba ti i lova i izvrstan izgled i građa.

U konačnici je važno imati dobar govor tijela, mirnoću i lagati ko pas. Nijedna me nije htjela jer sam bio iskren i dobrica i to me dosta frustriralo između 14. i 21. godine života. A i činjenica je kako za drolje ti ne treba nekakvo zavođenje, privučeš ih samom pojavom, par kontakata očima, par fora ili ono... platiš 2-3 pića koja voli i vodi je. :^0  Naravno, s takvima ako imaš visoke standarde i težak si karakter nemaš nikakvog smisla biti u vezi, a šanse su prilično dobre da ni njih ne zanimaju veze osim ako imaš dobar novčanik pa da parazitira na tebi, a ti budeš budaletina slaba pa joj kupuješ preskupa sranja. No to spada pod farsu i blagu retardaciju, barem kad sam ja u pitanju. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Guest 10/8/2018, 13:10

RayMabus wrote:Ha ha ha ropotarnica povijesti

Prije jako davno u ovom sustavu Venera je bila naseljen planet 

Slučajno znam likove koji su bili planetarni logosi tada 

Zar ti nisam rekao da je duša besmrtna
pa ne govorim o nistavilu nego ropotarnici povijesti, a ovo prestaje biti razred bebaca sa pelenama i prelazimo na razred tutice.  Ako vise nema bebaca sa pelenama, onda vise nema ni pelena.... confused

a tim nekim planetarnim logosima daj nogom u dupe za mene, ajd pliz... Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure - Page 3 Empty Re: Nije im nimalo lako: Muškarci na zapadu sve teže nalaze cure

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum