ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by vuksadinare Mon 6 Aug - 18:55

https://www.dnevno.hr/vijesti/hasanbegovic-dao-intervju-za-playboy-bez-cenzure-o-bbb-u-jasenovcu-i-predsjednickoj-kandidaturi-1203197/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by immortal Mon 6 Aug - 18:59

vuksadinare wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/hasanbegovic-dao-intervju-za-playboy-bez-cenzure-o-bbb-u-jasenovcu-i-predsjednickoj-kandidaturi-1203197/
ma svi su oni mudraci teski
pise knjige kako su muslici Hrvati, sad kako je fan BBBa 
svi bi vlasti
ne zasluzuje ju nitko do cistikrvnih Hrvata katolika, nekomunistickog porjekla i tocka
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by jastreb Mon 6 Aug - 19:22

mortal wrote:
vuksadinare wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/hasanbegovic-dao-intervju-za-playboy-bez-cenzure-o-bbb-u-jasenovcu-i-predsjednickoj-kandidaturi-1203197/
ma svi su oni mudraci teski
pise knjige kako su muslici Hrvati, sad kako je fan BBBa 
svi bi vlasti
ne zasluzuje ju nitko do cistikrvnih Hrvata katolika, nekomunistickog porjekla i tocka
Znači neki Antiša Pavelić ili Makso Luburić,mada ni taj Makso baš nije bio čistokrvan.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by immortal Mon 6 Aug - 19:24

tito (komunist) ili predstavnik manjina nam sigurno ne trebaju na vrhu
premudri u te svrhe uvode Hrvate islamske vjeroispovjesti i Hrvate pravoslavne .... smijurija.. sta sve nece iskombinirati kako bi se uhvatili vlasti
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by epikur37 Mon 6 Aug - 19:46

Hasanče je dokaz da su bošnjaci hrvati muslimanske vjeroispovijesti...s cvijećem hrvatstva do drine 

:D 

mnogi pravaš je ustreptao
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by debotoijusto Mon 6 Aug - 19:50

nista hrvatsko slovo bojovnik i narod hr... playboy brale...jel sto pametno kazao ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by Guest Mon 6 Aug - 20:04

P: Kao povjesničar, ali i kao političar sigurno ste posjetili Jasenovac i Bleiburg. Što ste osjetili na tim mjestima?

Z.H.:Na Bleiburšku komemoraciju, i iz obiteljskih razloga, odlazim od 1990. To su simbolična identitetska čvorišta. Bleiburg je simbol stradanja onog dijela Hrvata koji se spletom povijesnih okolnosti našao na gubitničkoj strani.
Što se tiče Jasenovca, kao ministar kulture bio sam pokrovitelj te komemoracije. Tamo sam osjetio i pokazao više pijeteta prema žrtvama režima NDH nego mnogi drugi politički akteri, samozvani baštinici uspomene na jasenovačke žrtve.
Bio sam tamo bio više puta.
Prvi sam ministar kulture koji je išao na jasenovačku komemoraciju. Moji neprijatelji su to zaboravili. Božo Biškupić i Andrea Zlatar nikada nisu bili na toj komemoraciji i nitko to nikada nije primijetio.
Ne samo da sam bio na Jasenovcu već sam i mimo državnog protokola, bez bilo kakve pratnje, otišao na jednu usporednu komemoraciju u mjestu Mlaka u pravoslavnu crkvu gdje se održavao parastos za jasenovačke žrtve pravoslavne vjere. Tamo sam došao sam, na zaprepaštenje mnogih.
S druge strane, okupljeni ljudi su to prihvatili sa simpatijama.
Nakon toga bio sam i na spomen području za romske žrtve NDH. Iskreno me zanima ta problematika i zaokupljen sam potragom za takvim načinom komemoriranja i iskazivanja javnog poštovanja prema svim žrtvama bez obzira na ideološki predznak koje će postati simbolom nacionalne kohezije, a ne podjela.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by debotoijusto Mon 6 Aug - 20:26

hasan je dostojan protivnik
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB  Empty Re: Hasanbegovic o svojoj navijackoj proslosti u BBB

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum