ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by kaya Sat 4 Aug - 23:17

Speare Shaker wrote:
kaja wrote:
Speare Shaker wrote:
tre wrote:
Speare Shaker wrote:

Pa postoji i taj video sa tv kontakt emisije u kojoj Štrbac lijepo objašnjava zašto su proveli tu evakuaciju. To i ja nađem bez ikakvih problema, ali prepustit ću to treu da on stavi po mali milijun i prvi put, kad je već do sada stavio mali milijun puta.
na mobu sam pa ako si na pc stavi slobodno. Imaš i priče druga martića koji piše knjige iz zatvora u kojima priznaje da je naredio evakuaciju

Naravno da je on naredio kada postoji i njegov potpis na naredbi. Ne može to sakriti makar dubio na glavi.
Svejedno, prepustit ću to tebi da staviš kada ti bude zgodno. Neke teme se na forumu ionako stalno ponavljaju.
i baš je rekao da su ih pokrenuli da ne ostanu pod hrvatskom vlašću jer su im nedostupni kasnije za mobilizaciju? a što one stare ..

Vidjet ćeš i sama. Stare je prepustio Hrvatima i navijao da ih poubijaju kako bi mogao zapomagati o ustaškom teroru i graditi simpatije za krajišku stvar u Srbiji i inozemstvu.
strava koji komad kretena.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Eroo Sat 4 Aug - 23:42

kaja wrote:Dobro ja ne očekujem da ce nam čestitati, to bi bilo previse. One scene sa djecom i starcima u traktorima nisu za kreveljenje.
Međutim svijest da su tako prošli jer im je između ostalih vucko slina obećavao Srbiju u Kninu ako bace balvane i potjeraju Hrvate od tamo da.
To je bilo za očekivati da ce Hrvati vratiti teritorij u nekom momentu.
Ne slave Hrvati sto su oni otišli kako im prezentiraju nego sto su vratili teritorij .

Nekoliko godina prije Oluje se u HR našlo 800,000 protjeranih, očigledno niodkud. AV o tome pojma nema.... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74804
2016-07-22


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Šandor Winnetou Sat 4 Aug - 23:58

kaja wrote:
Speare Shaker wrote:
kaja wrote:
Speare Shaker wrote:
tre wrote:
na mobu sam pa ako si na pc stavi slobodno. Imaš i priče druga martića koji piše knjige iz zatvora u kojima priznaje da je naredio evakuaciju

Naravno da je on naredio kada postoji i njegov potpis na naredbi. Ne može to sakriti makar dubio na glavi.
Svejedno, prepustit ću to tebi da staviš kada ti bude zgodno. Neke teme se na forumu ionako stalno ponavljaju.
i baš je rekao da su ih pokrenuli da ne ostanu pod hrvatskom vlašću jer su im nedostupni kasnije za mobilizaciju? a što one stare ..

Vidjet ćeš i sama. Stare je prepustio Hrvatima i navijao da ih poubijaju kako bi mogao zapomagati o ustaškom teroru i graditi simpatije za krajišku stvar u Srbiji i inozemstvu.
strava koji komad kretena.
cijelo srpsko vodstvo je takvo ali pitaj srbe i skoro do zadnjeg će ti reći da smo ih protjerali mi a ne njihovo vodstvo

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 0:01


_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 0:03

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/oluja-kako-ju-je-vidio-general-mrksic-martica-je-proglasio-izdajnikom-jer-je-naredio-evakuaciju-civila-iz-krajine/286375/

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Leviathan2 Sun 5 Aug - 0:38

jel rat gotov da izvirim malo :)

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Counter-Strike Sun 5 Aug - 0:46

nije samo smo uzeli pauzu za gablec  pirat

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Leviathan2 Sun 5 Aug - 0:49

aaa
dobro onda, idem i ja prigristi neki kurac :)

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by kaya Sun 5 Aug - 1:29

tre wrote:
Znaci vode krajine i to očito sami , bez dogovora sa Srbijom za “ nešto sto ce uslijediti !”
Ccc
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Counter-Strike Sun 5 Aug - 5:02

Leviathan2 wrote:aaa
dobro onda, idem i ja prigristi neki kurac :)
kud bas kurac  pirat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Noor Sun 5 Aug - 5:29

tre wrote:
a što @džango i @pizzon kažu na ovo?

Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Guest Sun 5 Aug - 5:46

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Guest Sun 5 Aug - 5:53

Naoružavaju se, ulažu milijarde eura u dronove. Pegaz i Vrabac nisu dovoljni za ambiciju. A pokušavaju i obmanuti druge svjetske sile. Izrael! Poznaju Hrvatsku pa je neuspješno. Manipulacije više ne prolaze. Reuven Rivlin ih je odslušao i tri izraelska  F16 su doletjela na našu proslavu. Te iste Oluje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Ringo10 Sun 5 Aug - 6:05

Hoces rat po svaku cijenu jer smatras da si najjaci

Krenes u rat na brutalan nacin

Odbijas sve sporazume i prijedloge ukljucujuci i Z-4

Na kraju ispusis kitomira, i onda svodis sve ratove devedesetih na operacju OLUJA  i kmecis ko picka 

Luzersko ponasanje mi je oduvijek bilo ogavno, bez obzira sa koje strane dolazilo.

Stisni zube i muski priznaj da si htio ZLO i da si izgubio. A ne slinaviti ko zadnja pizda.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by vuksadinare Sun 5 Aug - 7:17

Ringo10 wrote:Hoces rat po svaku cijenu jer smatras da si najjaci

Krenes u rat na brutalan nacin

Odbijas sve sporazume i prijedloge ukljucujuci i Z-4

Na kraju ispusis kitomira, i onda svodis sve ratove devedesetih na operacju OLUJA  i kmecis ko picka 

Luzersko ponasanje mi je oduvijek bilo ogavno, bez obzira sa koje strane dolazilo.

Stisni zube i muski priznaj da si htio ZLO i da si izgubio. A ne slinaviti ko zadnja pizda.
A kad su oni priznali da su izgubili rat?...pa oni su bijeg iz srbije proglasili pobjedu...imamo posla sa kronicnim megalomanima..dobro je neko nekidan rekao u jednoj kolumni mi nismo pobjedili srbe kao srbe mi smo pobjedili srpske mitove,lazi i mitomaniju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99121
2015-09-08


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by vuksadinare Sun 5 Aug - 7:17

Ringo10 wrote:Hoces rat po svaku cijenu jer smatras da si najjaci

Krenes u rat na brutalan nacin

Odbijas sve sporazume i prijedloge ukljucujuci i Z-4

Na kraju ispusis kitomira, i onda svodis sve ratove devedesetih na operacju OLUJA  i kmecis ko picka 

Luzersko ponasanje mi je oduvijek bilo ogavno, bez obzira sa koje strane dolazilo.

Stisni zube i muski priznaj da si htio ZLO i da si izgubio. A ne slinaviti ko zadnja pizda.
A kad su oni priznali da su izgubili rat?...pa oni su bijeg iz srbije proglasili pobjedu...imamo posla sa kronicnim megalomanima..dobro je neko nekidan rekao u jednoj kolumni mi nismo pobjedili srbe kao srbe mi smo pobjedili srpske mitove,lazi i mitomaniju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99121
2015-09-08


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by vuksadinare Sun 5 Aug - 7:28

Inace klasicna prica srblja za '91 kad ih pitas...njihov odgovor je 'mi smo vas mogli tad zgaziti da smo htjeli..'...niste mogli..par razloga je..jebes oruzje ako nemas jaja dolje...kao sto bi japan rekao 'jaja ovo jaja ono a gde su dole jaja'...drugo..svaki napad srba i jna se raspadao cim su poceli padati prvi mrtvi i ranjeni...dokaz vukovar,pakrac,gospic,sibenik...jednostavno nakon propasti nekih napada bila je opca bezanija..i mrtvi i ranjeni su ostavljani..mozda par postotaka motiviranih za borbu kod srba je bilo ali nedovoljno da se pobjedi motivirani narod spreman na obranu...bez obzira na tekove,avione...koje cak niste mogli popunit jer nije bilo jaja dole.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99121
2015-09-08


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 8:12

Noor wrote:
tre wrote:
a što @džango i @pizzon kažu na ovo?

pizdon ne komentira a đanki nađe uvijek idiotski odgovor

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Noor Sun 5 Aug - 9:04

tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
a što @džango i @pizzon kažu na ovo?

pizdon ne komentira a đanki nađe uvijek idiotski odgovor
sad će on....
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 9:16

Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
a što @džango i @pizzon kažu na ovo?

pizdon ne komentira a đanki nađe uvijek idiotski odgovor
sad će on....
Čekaj da se naroljaju poslje parastasa pa ćeš vidjeti junačine

_________________
Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Guest Sun 5 Aug - 9:19

Ustasse
sta je bilo
hrvati su uz kinu vrovatno jedini dvojac
na svetu koji slave nesto iz gradjanskog rata. obicne zlikovacke piČke !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paralerni svijet Aleksandra Vucica - Page 3 Empty Re: Paralerni svijet Aleksandra Vucica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum